Ja namjerno provociram rad i abs-a i esp-a.Sodom1 wrote:Bom ja isforsiram i abs i esp zimi ne znam ti kakva je guma
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#12501 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#12502 Re: Dolazi zima - zimske gume
Menscini da mi se cini da napisah 300 E, to je valjda tih 600 KM. Ili ima neki novi kurs ?Gray wrote:
Trenutno je neoporezivo (i neocarljivo) do 600 KM po osobi, tako da možeš slobodno uzeti povrat pdv i unijeti u BiH do tog iznosa, samo što mora biti maksimalno do 600 km na jednom računu, pa ako imaš preko 600 km na više osoba bolje uzeti na više računa.
Inace je taj povrat peglativan, ranije sam se bavio sa tim a sada mi mrsko. Ima i kod nas svega kupiti.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#12503 Re: Dolazi zima - zimske gume
Yokohama danas polozila ispit na neociscenoj cesti. 
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12504 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sve gume kod forumasa polozile ispite 
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#12505 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ko da ce neko napisati da se zajebo sa svojima. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12506 Re: Dolazi zima - zimske gume
Juce Sportive lete kroz snijegcondy wrote:Sve gume kod forumasa polozile ispite
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12507 Re: Dolazi zima - zimske gume
Samo u superlativima brale , nema sanse da se neko zeznocondy wrote:Sve gume kod forumasa polozile ispite
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12508 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zeznuli su se samo sa Tigrom i to onim koji je dosao na tek kupljenom autu 
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#12509 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ljetne zakon
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12510 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ovaj novi Tigar izgleda nije los, vidim ljudi idu normalno bez klizanja na parkingu ispred zgrade a poledi fino uz nagib
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12511 Re: Dolazi zima - zimske gume
UG8 iz 2014 idu na Faletice ulaze u cjelac. Izlaze. Voze na Skaljin sokak. Podhrastovi. Asikovac... staju u brdu. Krecu iz brda....
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#12512 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kazem ja, goodyear je k'o vino, sto stariji to se bolje ponaša.... 
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12513 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kakva je situVacija u budjelaru moglo bi lako bit i da ih testiram do 2022.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#12514 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma 5-6 sezona ako imaju sare i jos uvijek se dobro ponasaju je sasvim ok.
Ja sam vozio Michelin koji je bio u petoj sezoni, Alpin A4, ma fantazija od gume jos uvijek. Na njima sam i prodao auto.
Ja sam vozio Michelin koji je bio u petoj sezoni, Alpin A4, ma fantazija od gume jos uvijek. Na njima sam i prodao auto.
-
LikeLike
- Posts: 2301
- Joined: 10/09/2013 15:59
#12515 Re: Dolazi zima - zimske gume
Meni Sava najbolja guma, performanse uopste ne opadaju. Evo i poslije 4 godine vozanja ne valjaju isto ko i na pocetku 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12517 Re: Dolazi zima - zimske gume
Onaj prvi snijeg je bio klizaviji dosta, ovaj je dobar
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#12518 Re: Dolazi zima - zimske gume
odlican je na -5,sav se zalijepio po cesti 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12519 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ovaj je opasan kako pada, plus teze ga gume izbacujuThrottle wrote:
Onaj prvi snijeg je bio klizaviji dosta, ovaj je dobar
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12520 Re: Dolazi zima - zimske gume
Lijepi se dosta a ima i leda ispod, treba biti oprezan i cuvat rastojanje.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12521 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kad je prosli put napadalo nisam mogao izaci s parkinga ispred zgrade, sad ne provrti nijednom a krecem uz nagib iz mjesta. Gume neke Vredestein, celoustone, zadnja im je sezona kod mene 
Ako napada dosta biće gadno kao i uvijek al za sad ide. Sad u Zenici baš žestoko pada
Ako napada dosta biće gadno kao i uvijek al za sad ide. Sad u Zenici baš žestoko pada
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83456
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12522 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nezgodan snijeg. A1 i M17 nisu neka pljacka.Bakir1 wrote:Ovaj je opasan kako pada, plus teze ga gume izbacujuThrottle wrote:
Onaj prvi snijeg je bio klizaviji dosta, ovaj je dobar
Sta velis Trotl dobar novi El Tigre?
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12523 Re: Dolazi zima - zimske gume
Svih ovih dana kako pada nikad za nikad pomocni sistemi na berlingu nisu divljali kao veceras, suh je dosta i nezgodan jako ..
A pada do ujutro ako ovako nastavi biti ce zanimljivo
Odoh lopatu primaknuti vratima
A pada do ujutro ako ovako nastavi biti ce zanimljivo
Odoh lopatu primaknuti vratima
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#12524 Re: Dolazi zima - zimske gume
Veceras nisam uspio doci do garaze na S3. Uhvatilo se dosta leda na uzbrdici i to je prekriveno snijegom, gume vrte u prazno. Eh da mi je neki premium da izletim trecom do kraja 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12525 Re: Dolazi zima - zimske gume
Bata, prosli snijeg, stade Citroen c5 na Miselinu alpin 5, jedva izadje, za koji minut prozuja 307ica na tigru bez proslajdravanja ikakvog. Kasnije zaglavio golf na savi s3, jedva ga izgurali. S tim da je tigar model od ove sezone, ne znam koliko su ove ostale gume stare. Mene bas iznenadio. Ja na svojim skijama nisam mogao metra uzbrdo hahaha, u drugoj bi mozda i mogao da ga TC ne ugusi a ne mogu iskljucit 
Sad regularno vozio po istom parkingu
Sto mi je zanimljivo kod ovih mojih guma, strasno dobro koce al kad je klizavo samo vrte. Uopste se ne aktivira abs nikako, staju pravo dobro al kad treba povuci znaju provrtit. Mislim, gume su skoro za smeca al ocekivao sam da cu imat problema i sa kocenjem, medjutim nista
Sad regularno vozio po istom parkingu
Sto mi je zanimljivo kod ovih mojih guma, strasno dobro koce al kad je klizavo samo vrte. Uopste se ne aktivira abs nikako, staju pravo dobro al kad treba povuci znaju provrtit. Mislim, gume su skoro za smeca al ocekivao sam da cu imat problema i sa kocenjem, medjutim nista
