Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12501 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Sta je ovo Liverpul bez suta na gol vodi 2-0 zar i to moze
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12502 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote:Sta je ovo Liverpul bez suta na gol vodi 2-0 zar i to moze
Nemoj da te išta iznenađuje kad je Liverpool u pitanju :D

prvi penal nije postojao, lika u glavu trehnula lopta, drugi penal ko suza čist igra katastrofa bravo mi
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#12503 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

2 poklonjena penala bezveze ... Kao sto sam i rekao spora igra bezveze nista ni sa cim ... Koliko hod to bilo tesko reci Gerrard mora na klupu a ako mu to ne odgovara neka ide u MLS .. Lucas van na njegovo mjesto Can desno Manquillo i Henderson vise u sredini a dovesti samo stopera i napadaca
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12504 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Vode 2:0 al' tanko je ovo bas, do jaja. Protiv Swansea je daleko bolje to izgledalo. Jedino opravdanje moze biti ako su se zaroljali sinoc negdje... :-) :)
Al' hajd, bolje i lose igrati, a dobivati, nego obrnuto. :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12505 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

MAMU VAM RASPALU

UGASITE SE VIŠE!
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#12506 Re: Liverpool FC

Post by nema me tamo »

Uh, al' ce nam lijepo novogodisnji 'ebat sve..
A idu ostali rezultati ko podmazani.. uh, uh.. mora neko :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12507 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Aplauz
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12508 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kakvi amateri, dan vas jebo onaj bogaljski!!!! Fuj, fuj, fuj!!!
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12509 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

koliko još misle trpiti onu budalu na klupi
lik je pogubljeni diletant i klub sa njim može samo nazadovati
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#12510 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Nisu oni amateri sto ih onaj debil ne zna postaviti fino .. Ulazi Lambert u 85. i on njemu objasnjava kako ce i sta ce .. Pa u pm valjda zna sam nije glup spic je zna se sta spic radi kad mu ekipi treba pogodak sta mu imas objasnjavati ..
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12511 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Evo šta očekujem na pressici...o čemu pričamo, kakav vrh tabele, kakva Liga Prvaka, ako se i Bešiktaš prođe to će biti Bingo, ovaj kreten ne zna, jednostavno ne zna.Ova sezona je dokaz da se prošlo sezonsko čudo desilo zahvaljujući nenormalnom SAS tandemu...načekaćemo se mi još do pojave onog starog Liverpoola...
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#12512 Re: Liverpool FC

Post by aCme »

Ipak, Leicester je bio prejjak za Looserspool.
Samo bod, kući, protiv zadnjeg na tabeli :skoljka:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12513 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

aCme wrote:Ipak, Leicester je bio prejjak za Looserspool.
Samo bod, kući, protiv zadnjeg na tabeli :skoljka:
I to nakon sto vodis 2:0!!!

Smatrao sam Luisa za nadobudnog supka nakon sto je izjavio da su najvise njegovom zaslugom izborili LP prosle sezone! Sad vidim da je momak 100% u pravu bio i da je spasav'o guzove ovom tuljanu na klupi!!!

Brendane kupi prnje debilcino, spick'o si 150mil i opet "ne umijes"!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12514 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote:
aCme wrote:Ipak, Leicester je bio prejjak za Looserspool.
Samo bod, kući, protiv zadnjeg na tabeli :skoljka:
I to nakon sto vodis 2:0!!!

Smatrao sam Luisa za nadobudnog supka nakon sto je izjavio da su najvise njegovom zaslugom izborili LP prosle sezone! Sad vidim da je momak 100% u pravu bio i da je spasav'o guzove ovom tuljanu na klupi!!!

Brendane kupi prnje debilcino, spick'o si 150mil i opet "ne umijes"!
Tuljan :lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12515 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Gerrarda mora na klupu zalijepiti, ako ovaj neće eno MLS-a nek ide tamo, jasno je da taj frajer koči igru, nema više ni onih njegovih pasova, svaki biva presječen ili ode u tribine, nema ni pola od onog Gerrarda za kojeg se prije otimala Evropa...kažu godine, pa eto Lampard je i stariji od njega al frajer dominira maltene svaku utakmicu...ali dobro, krivac i tog problema jeste "tuljan" :lol: frajer je fkt kreten, ako ovaj dočeka februar kao manager Liverpoola ja odo uže uzimat.
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#12516 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Da i Gerrard ulazi sa klupe svjez imao bi puno bolji ucinak nego sto ima sada .. Ali nema niko muda da ga preseli na klupu .. I ako ode negdje i ulazi sa klupe on ce igrati odlicno i onda ce se piaati sto je pusten .. U MLSu bi svakako dominirao i da igra 90 minuta
User avatar
Logovan
Posts: 102777
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12517 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Od Liverpoola me više ništa ne može iznenaditi. :oops:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12518 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Steta, mogli su se pribliziti top 4... ovako nista, jako su lose igrali.

Svi favoriti su kiksali, osim Citya i Southamptona.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12519 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Gerrard igra svoju poslednju sezonu u Liverpoolu :(
Mustang1
Posts: 29919
Joined: 29/12/2010 17:31

#12520 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Bolje da ga se rijese odmah sad ako niko nema muda da ga prebaci na klupu .. Ako ce igrati svaku utakmicu u prvoj i otici na kraju opet sljedeca sezona uigravanje i pizde materine
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12521 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Pa jasta neg' tuljan, gledam mu face! Uglavnom nakva morska zivotinja!

Ja sto mi sjeba inace odlican dan, jebo kosti svoje odvratne!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12522 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

Nije ti izjeb'o on, nego 11 retardinjosa na terenu :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12523 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Velkoski wrote:Nije ti izjeb'o on, nego 11 retardinjosa na terenu :mrgreen:
Veci je ratrd onaj koji ih je doveo! Ne mozes ti dovesti Sarabu i onda mu jebat mater jer je kloc!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12524 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

Bjaži ba.. Pa isti ovi + Suarez = LŠ, a sada ne mogu dobiti ni chundare od ekipa.. :mrgreen:

Taj Rodgers je vazda bio hvaljen do maksimuma, sada odjednom do njega, de ba.. :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12525 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Haj' ba nerviras me! 8-) :mrgreen: :skoljka:
Post Reply