Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12501 Re: Liverpool FC
Sta je ovo Liverpul bez suta na gol vodi 2-0 zar i to moze
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12502 Re: Liverpool FC
Nemoj da te išta iznenađuje kad je Liverpool u pitanjumissko wrote:Sta je ovo Liverpul bez suta na gol vodi 2-0 zar i to moze
prvi penal nije postojao, lika u glavu trehnula lopta, drugi penal ko suza čist igra katastrofa bravo mi
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12503 Re: Liverpool FC
2 poklonjena penala bezveze ... Kao sto sam i rekao spora igra bezveze nista ni sa cim ... Koliko hod to bilo tesko reci Gerrard mora na klupu a ako mu to ne odgovara neka ide u MLS .. Lucas van na njegovo mjesto Can desno Manquillo i Henderson vise u sredini a dovesti samo stopera i napadaca
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12504 Re: Liverpool FC
Vode 2:0 al' tanko je ovo bas, do jaja. Protiv Swansea je daleko bolje to izgledalo. Jedino opravdanje moze biti ako su se zaroljali sinoc negdje...
Al' hajd, bolje i lose igrati, a dobivati, nego obrnuto.
Al' hajd, bolje i lose igrati, a dobivati, nego obrnuto.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#12505 Re: Liverpool FC
MAMU VAM RASPALU
UGASITE SE VIŠE!
UGASITE SE VIŠE!
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#12506 Re: Liverpool FC
Uh, al' ce nam lijepo novogodisnji 'ebat sve..
A idu ostali rezultati ko podmazani.. uh, uh.. mora neko
A idu ostali rezultati ko podmazani.. uh, uh.. mora neko
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12508 Re: Liverpool FC
Kakvi amateri, dan vas jebo onaj bogaljski!!!! Fuj, fuj, fuj!!!
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12509 Re: Liverpool FC
koliko još misle trpiti onu budalu na klupi
lik je pogubljeni diletant i klub sa njim može samo nazadovati
lik je pogubljeni diletant i klub sa njim može samo nazadovati
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12510 Re: Liverpool FC
Nisu oni amateri sto ih onaj debil ne zna postaviti fino .. Ulazi Lambert u 85. i on njemu objasnjava kako ce i sta ce .. Pa u pm valjda zna sam nije glup spic je zna se sta spic radi kad mu ekipi treba pogodak sta mu imas objasnjavati ..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12511 Re: Liverpool FC

Evo šta očekujem na pressici...o čemu pričamo, kakav vrh tabele, kakva Liga Prvaka, ako se i Bešiktaš prođe to će biti Bingo, ovaj kreten ne zna, jednostavno ne zna.Ova sezona je dokaz da se prošlo sezonsko čudo desilo zahvaljujući nenormalnom SAS tandemu...načekaćemo se mi još do pojave onog starog Liverpoola...
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#12512 Re: Liverpool FC
Ipak, Leicester je bio prejjak za Looserspool.
Samo bod, kući, protiv zadnjeg na tabeli
Samo bod, kući, protiv zadnjeg na tabeli
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12513 Re: Liverpool FC
I to nakon sto vodis 2:0!!!aCme wrote:Ipak, Leicester je bio prejjak za Looserspool.
Samo bod, kući, protiv zadnjeg na tabeli
Smatrao sam Luisa za nadobudnog supka nakon sto je izjavio da su najvise njegovom zaslugom izborili LP prosle sezone! Sad vidim da je momak 100% u pravu bio i da je spasav'o guzove ovom tuljanu na klupi!!!
Brendane kupi prnje debilcino, spick'o si 150mil i opet "ne umijes"!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12514 Re: Liverpool FC
TuljanBHF_Manijak wrote:I to nakon sto vodis 2:0!!!aCme wrote:Ipak, Leicester je bio prejjak za Looserspool.
Samo bod, kući, protiv zadnjeg na tabeli
Smatrao sam Luisa za nadobudnog supka nakon sto je izjavio da su najvise njegovom zaslugom izborili LP prosle sezone! Sad vidim da je momak 100% u pravu bio i da je spasav'o guzove ovom tuljanu na klupi!!!
Brendane kupi prnje debilcino, spick'o si 150mil i opet "ne umijes"!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12515 Re: Liverpool FC
Gerrarda mora na klupu zalijepiti, ako ovaj neće eno MLS-a nek ide tamo, jasno je da taj frajer koči igru, nema više ni onih njegovih pasova, svaki biva presječen ili ode u tribine, nema ni pola od onog Gerrarda za kojeg se prije otimala Evropa...kažu godine, pa eto Lampard je i stariji od njega al frajer dominira maltene svaku utakmicu...ali dobro, krivac i tog problema jeste "tuljan"
frajer je fkt kreten, ako ovaj dočeka februar kao manager Liverpoola ja odo uže uzimat.
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12516 Re: Liverpool FC
Da i Gerrard ulazi sa klupe svjez imao bi puno bolji ucinak nego sto ima sada .. Ali nema niko muda da ga preseli na klupu .. I ako ode negdje i ulazi sa klupe on ce igrati odlicno i onda ce se piaati sto je pusten .. U MLSu bi svakako dominirao i da igra 90 minuta
- Logovan
- Posts: 102777
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12517 Re: Liverpool FC
Od Liverpoola me više ništa ne može iznenaditi. 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12518 Re: Liverpool FC
Steta, mogli su se pribliziti top 4... ovako nista, jako su lose igrali.
Svi favoriti su kiksali, osim Citya i Southamptona.
Svi favoriti su kiksali, osim Citya i Southamptona.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12519 Re: Liverpool FC
Gerrard igra svoju poslednju sezonu u Liverpoolu 
-
Mustang1
- Posts: 29919
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12520 Re: Liverpool FC
Bolje da ga se rijese odmah sad ako niko nema muda da ga prebaci na klupu .. Ako ce igrati svaku utakmicu u prvoj i otici na kraju opet sljedeca sezona uigravanje i pizde materine
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12521 Re: Liverpool FC
Pa jasta neg' tuljan, gledam mu face! Uglavnom nakva morska zivotinja!
Ja sto mi sjeba inace odlican dan, jebo kosti svoje odvratne!
Ja sto mi sjeba inace odlican dan, jebo kosti svoje odvratne!
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#12522 Re: Liverpool FC
Nije ti izjeb'o on, nego 11 retardinjosa na terenu 
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12523 Re: Liverpool FC
Veci je ratrd onaj koji ih je doveo! Ne mozes ti dovesti Sarabu i onda mu jebat mater jer je kloc!Velkoski wrote:Nije ti izjeb'o on, nego 11 retardinjosa na terenu
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#12524 Re: Liverpool FC
Bjaži ba.. Pa isti ovi + Suarez = LŠ, a sada ne mogu dobiti ni chundare od ekipa..
Taj Rodgers je vazda bio hvaljen do maksimuma, sada odjednom do njega, de ba..
Taj Rodgers je vazda bio hvaljen do maksimuma, sada odjednom do njega, de ba..
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12525 Re: Liverpool FC
Haj' ba nerviras me!

