Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#1251 Re: Horde Zla

Post by jocker-07 »

E jbg sad,ovo je moglo dosta bolje...
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1252 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Predobar broj a još bi bilo bolje da je bio voz. Navijanje dobro.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1253 Re: Horde Zla

Post by dusa_raskopuša »

.
User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#1254 Re: Horde Zla

Post by jocker-07 »

idemo dalje
Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1255 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

pola tribine je bilo sramotno, ne znam ni što su išli tamo uopšte, lijepo sjedite ispred TV-a i gledajte.. ni tu ne morate navijati a barem će vam biti toplo :-)
User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#1256 Re: Horde Zla

Post by jocker-07 »

Sramotno jeste i jos sto smo izgubili,ali bice popravni a tad svi u napad
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#1257 Re: Horde Zla

Post by sorted »

Potez dana: Alija Porča


Iza dešavanja na "preoranom" Bilinom polju danas se odvijala jedna drama, o kojoj je odlučio progovoriti Zenicablog. Naime, navijači Sarajeva su dolazili u Zenici danas neorganizovano, stihijski, u desetak navrata od prijepodnevnih sati. Kombiji, automobili, autobusi... I da bi izbjegli bilo kakvu odgovornost, iz uprave Sarajeva su još prošle sedmice kazali da "nema organizovanog puta u Zenicu".



U toku igranja na Bilinom odvijala se drama, za koju niko na stadionu nije znao. Dio navijača Sarajeva bukvalno je ostao bez prijevoza, jer su Željeznice Federacije jednostavno otkazale povratnu liniju. I dok su ostali bili skoncentrisani na travnjak, policijski službenici su pokušavali iznaći način da Sarajlije ipak imaju čime da se vrate.



I dok su željezničari "prali ruke", bezobrazno odbijajući dati informacije o narednim linijama, čim je utakmica okončana, umjesto da slavi pobjedu sa klubom ALIJA PORČA, direktor Čelika je stigao na Željezničku stanicu, pokušavajući dogovoriti transfer grupe navijača protivničkog tima van grada.



U trenucima kad nastaje ovaj članak potvrđeno nam je da je uprava Sarajeva rekla da "pošto nema organizovanog doalaska, za njih i nema problema". Ipak, "problem" je bio što njihovi sugrađani nisu ni imali novaca za povratak drugim vozom osim onog "ukinutog". O postupku Željeznica FBIH, koje i svoje putnike maltretiraju time što ne žele stati u Zenici sa vozovima, trebaju reći svoje nadležni u ovoj državi.



Više puta smo imali priliku vidjeti da je aktuelni direktor, koji je u NK Čeliku nakon košarkaškog imenjaka od 2011. bukvalno "vadi kestenje iz vatre" kad su neki drugi "kraćeg fitilja" zakuhavali. Na kraju, sve to preko svojih leđa prenijeli su policajci, koji su danas gotovo do posljednjeg radili dvije smjene, sve to jer je nekom prahnulo da "pere ruke" od onih koji će im sutra zatrebati.



Uz iznimne čestitke policiji koja je izvukla 800 navijača iz Sarajeva preko svojih pleća, šest puta više domaćih navijača, te sve ostalo što se danas događalo u našem gradu, ipak posebna čestitka za potez dana ide direktoru Aliji Porči. Bez obzira ko na kraju "popustio" i organizovao prebacivanje Sarajlija iz Zenice, njegova namjera da, u društvu načelnika PU Zenica Admira Gazića ne ostavi "na cjedilu" grupu navijača protivničkog kluba treba u svakom slučaju pozdraviti, pogotovo u glavnom gradu.

Image
edit:Libero. Dosao si, postavio vijest..to je sasvim dovoljno. Bez provokativnih postova.

Hvala.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1258 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Horde Zla: Celik-Sarajevo

User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#1259 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Da li sanjam ili su ih ovo stvarno na kraju otpratili uz (zaslužene) zvižduke i kritiku, a ne uz (standradno) "Nema veze...igraj sarajvo'..."!? :oops:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1260 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Reakcija je bila dosta podjeljenja i konfuzna.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#1261 Re: Horde Zla

Post by strong69 »

Nije bilo reakcije. Bandovic je zvao igrace da ih pozdrave ali do toga nije doslo. Igraci nisu prisli navijačima na kraju. Horde su aplauzom ispratile igrace Celika a na tu nasu reakciju su sa zapada i istoka također aplaudirali.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#1262 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

strong69 wrote:Nije bilo reakcije. Bandovic je zvao igrace da ih pozdrave ali do toga nije doslo. Igraci nisu prisli navijačima na kraju. Horde su aplauzom ispratile igrace Celika a na tu nasu reakciju su sa zapada i istoka također aplaudirali.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
100% ispravna odluka, ipak su pokazali ono što ove naše balerine nisu - MUDA i HRABROST, a to se treba cijeniti!
User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#1263 Re: Horde Zla

Post by jocker-07 »

Image
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1264 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Nakon dugo vremena akritkli Hz marketinga opet su u prodaju sa jednom bitnom izmjenom. Artikle pod Hz logom moći će kupovati samo članovi grupe (oni koji imaju članske kartice za tekuću sezonu). Svi oni koji nisu kupili kartice, iste će moći kupiti na mjestu gdje će se prodavati artikli iz HZ marketinga. Zloupotreba kartica (pokušavanje kupovanja više artikala sa istom karticom) će biti sankcionisano uništavanjem kartice na licu mjesta.

U prodaji će bit:

Bar šalovi koji će koštati 20 KM

Image

Image

Polo majice dugi rukav po sniženoj cijeni 20 KM

Image

Upaljači po cijeni 1 KM

Image



Posebna ponuda: bar sal + majica = 35 KM i upaljac gratis.

Vece fotografije proizvoda mozete pogledati na http://www.hordezla.ba/index.php/marketing

Mjesto i vrijeme prodaje će biti naknadno napisano.
Preuzeto sa: http://www.hordezla.ba
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1265 Re: Horde Zla

Post by Kemal Malovčić »

jocker-07 wrote:Image
sviđaju mi se krstovi :)
sjever87
Posts: 1
Joined: 04/03/2013 22:03

#1266 Re: Horde Zla

Post by sjever87 »

onaj dio tribine nam je mal bio mislim gdje sam ja stajo gurali smo se navijanje lose bilo ne znam sto su ikako dolazili ako ce stajat 90 minuta i sutit kako se nisu pozeljeli navijanja nakon 3 mjeseca
User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#1267 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

strong69 wrote:Nije bilo reakcije. Bandovic je zvao igrace da ih pozdrave ali do toga nije doslo. Igraci nisu prisli navijačima na kraju. Horde su aplauzom ispratile igrace Celika a na tu nasu reakciju su sa zapada i istoka također aplaudirali.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
Horde nisu aplauzom ispratile igrače Čelika nego su pozdravi bili upućeni golmanu Adiloviću...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1268 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Nakon dugo vremena akritkli Hz marketinga opet su u prodaju sa jednom bitnom izmjenom. Artikle pod Hz logom moći će kupovati samo članovi grupe (oni koji imaju članske kartice za tekuću sezonu). Svi oni koji nisu kupili kartice, iste će moći kupiti na mjestu gdje će se prodavati artikli iz HZ marketinga. Zloupotreba kartica (pokušavanje kupovanja više artikala sa istom karticom) će biti sankcionisano uništavanjem kartice na licu mjesta.

U prodaji će bit:

Bar šalovi koji će koštati 20 KM

Image

Image

Polo majice dugi rukav po sniženoj cijeni 20 KM

Image

Upaljači po cijeni 1 KM

Image



Posebna ponuda: bar sal + majica = 35 KM i upaljac gratis.

Vece fotografije proizvoda mozete pogledati na http://www.hordezla.ba/index.php/marketing

Mjesto i vrijeme prodaje će biti naknadno napisano.
Preuzeto sa: http://www.hordezla.ba


Termin prodaje rekvizita
Kao što smo već najavili, obavještavamo vas će se prodaja novih rekvizita iz Hz marketinga vršiti u cafe El Kasbah u četvrtak u periodu od 17.00 do 19.00 i u petak u periodu 16.00 do 18.00 sati. Još jednom napominjemo da će se proizvode moći kupiti samo oni koji imaju članske kartice za ovu polusezonu. Ukoliko nemate člansku karticu, možete je ovom prilikom kupiti.
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#1269 Re: Horde Zla

Post by frngla »

Veliki minus za ove šalove, pa veći broj šalova bi navijači goška uradili... Nestalo :-)
u najmanju ruku neozbiljno...
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1270 Re: Horde Zla

Post by F&N »

frngla wrote:Veliki minus za ove šalove, pa veći broj šalova bi navijači goška uradili... Nestalo :-)
u najmanju ruku neozbiljno...
bolje ne pricaj o stvarima o kojima ocigledno pojma nemash...


aj zdra'o
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#1271 Re: Horde Zla

Post by frngla »

Prosvijetli me, molim te!
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1272 Re: Horde Zla

Post by F&N »

frngla wrote:Prosvijetli me, molim te!
To je zadnja stvar koju zelim da radim sad, ali...
cu samo reci da artikli HZ nisu brend niti su prozivod sikore potrosnje... pa tako i mali broj bar salova, koji da se mene pita bi se prodavali na ime i prezime da se zna kome se dalo i ko brani i cuva obiljezja grupe, pocevsi od marame, salova, dukserica svega...

P.S Ako si toliko zainteresovan za rad grupe mogao si doci na sastanak veliki na koji su bili svi pozvani, gdje se izmedju ostalog diskutovalo i o ovim stvarima pa si mogao dati komentar, sugestiju ili kritiku, ali se ne sjecam da se to desilo?

P.P.S. stvarno ne znam sto ovo pisem jer ko da gledam da ce sad dalje ici rasprava... ovdje prestajem sa istom... pametnom je dovoljan i isaret.
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#1273 Re: Horde Zla

Post by frngla »

Nije ovo nikakva rasprava, slažem se da bi se trebao uz člansku i pokaz lične svaki artikal HZ prodavati, ali nije uredu, tj. neozbiljno je objaviti da će se prodaja vršiti 2 dana. Ako objaviš tako nešto, podrazumijeva se da je dovoljna količina artikala pripremljena, a ne ovako mahalski, ostali upaljači i ništa više... Naravno da nisu brend široke potrošnje, ali isto tako vjerujem da ima barem 500 ljudi koji bi kupili šal i koji su redovni na tribini. Što se sastanka tiče, nemaju svi ljudi vremena da dođu, nebitno...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1274 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1275 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Pare vraćene kao što je i bilo obećano. :thumbup:
Post Reply