Miralem Pjanić

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#126

Post by uvjek dobar gost »

callmethebreeeze wrote:jel kucukovic skroz otpisan?
jeste...

Kao i mnogi drugi, a mislim da to nije kraj jer radi se o konceptu... koji ima za cilj da ljudi izgube sva interesovanja za praćenje reprezentacije...
Pa ekipe iz susjedstva su se kitile uvijek našim igračima.... ubija se sve sa čim se ljudi mogu identifikovati... sve baš sve se srozava u situaciji kad su ljudima običnim potrebne pobjede, bile one male il velike....

Nek naša prva zajednička i velika pobjeda bude, rušenje kriminalno-nacionalističkog-izdajničkog fudbalskog-nogometnog saveza......

Pa onda idemo redom......
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#127

Post by callmethebreeeze »

ma bezveze se covjek nervira.
samo ovdje u svedskoj imaju tri-cetiri momka vrijedna paznje. mislim, ako se svedska reprezentacija zanima za njih, trebala bi i nasa. treba im pokazati da neko zna za njih, pa i ako ne budu htjeli igrati da nam je savjest mirna. ovo sto idioti u nsbfih rade je van svake pameti.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#128

Post by uvjek dobar gost »

Ma više sluha ljudi u dijaspori imaju i volje da se bore il da se organizuju nego ljudi kao ja i mi koji smo ostali ovdje da smrdimo u peksinluku društva...
kako objasniti nekom ko slijepo navija za FK Sarajevo, Željezničar, Čelik, Posušije ,Borac, Modriču il.... da njihovi klubovi nazaduju zbog saveza, da je savez baš kriv što je stanje u svim segmentima fudbala ovakvo kavko je....

Savez napolje.... ali kako nemaju obraza mora ih neko istjerati....
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#129

Post by strong69 »

callmethebreeeze wrote:ma bezveze se covjek nervira.
samo ovdje u svedskoj imaju tri-cetiri momka vrijedna paznje. mislim, ako se svedska reprezentacija zanima za njih, trebala bi i nasa. treba im pokazati da neko zna za njih, pa i ako ne budu htjeli igrati da nam je savjest mirna. ovo sto idioti u nsbfih rade je van svake pameti.
Treba se za tu djecu zanimati bez obzira na sve. Nije vazno da li se jos neko zanima za njih. Kontaktirati im roditelje, trenera, pratiti dijete. A ne dovoditi roditelje i igrace u takvu situaciju da namjerno bojkotuju nasu i posalju dijete u drugu reprezentaciju...
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#130

Post by callmethebreeeze »

slazem se s obojicom. ovi se nasi ponasaju kao da smo mi brazil pa na svakoj poziciji imamo pet super igraca.
mozda se idioti boje da ce im momci koji su navikli na normalne uslove u normalnim zemljama praviti probleme kad vide kakve ublehe vode sport.


p.s ja sam o ovome vise puta pisao prije, ali i dalje me fascinira sva ta bezobzirnost ljudi u savezu. koji ti djonobraz moras biti da i dalje sjedis na poziciji nakon svih prozivki, neuspjeha, javnih svadja. nevjerovatno.
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#131

Post by uvjek dobar gost »

callmethebreeeze wrote:slazem se s obojicom. ovi se nasi ponasaju kao da smo mi brazil pa na svakoj poziciji imamo pet super igraca.
mozda se idioti boje da ce im momci koji su navikli na normalne uslove u normalnim zemljama praviti probleme kad vide kakve ublehe vode sport.


p.s ja sam o ovome vise puta pisao prije, ali i dalje me fascinira sva ta bezobzirnost ljudi u savezu. koji ti djonobraz moras biti da i dalje sjedis na poziciji nakon svih prozivki, neuspjeha, javnih svadja. nevjerovatno.
Oni imaju hajra il koristi od ovog i ovakvog saveza, ali kakve mi imamo koristi.... ja se lično samo nerviram, pjenim i lagano gubim motivaciju... vidio bi ja da nas dođe bar hiljadu prvi par dana pred savez, onda da nam se priduže navijačke grupe pa onda BHF... ali da lokalni ljudi krenu u obračun sa lopovima i mafijom u samom savezu....
Zar fakat mi ne želimo da se naš fudbal-nogomet oporavi, da nam klubovi igraju kup Uefa , repka neka velika takmičenja......
Talenata imamo, imamo kvalitetnih sportskih radnika.... samo rak je napao savez i sva tkiva lagano udumiru....
Nama treba akcija i da se već jednom sa pjesni, riječi i čega sve ne pređe na konkretnu akciju... i djela... :x :x
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#132

Post by and »

boki071 wrote:
bestseler wrote:
boki071 wrote:
Procedura za dobivanje državljanstva minimalno traje 10 dana. Ko je kriv Nikiću što ranije nije razmišljao.
E Boki, Boki - Ta procedura traje ( ako treba ) pola sata - ali kad se hoce, a kad nece traje i 10-tak GODINA...
Trajala nekad, sad ne može manje od 10 dana. Kriv je savez što nisu ranije ovo predali, ne vijeće ministara

evo sad ce proci i 2 mjeseca,a momak jos nije dobio pasos.
do koga je sada?
User avatar
KotromanichII
Posts: 1069
Joined: 17/11/2006 19:20

#133

Post by KotromanichII »

novi video miralema pjanica u igri

Nele
Posts: 128
Joined: 11/05/2002 00:00
Contact:

#134

Post by Nele »

momak igra fantasticno a sto pasosa nema to je kriv nogometni savez

da je predo ko i mi svi dobio bi ga za 10 dana :-D
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#135

Post by abondanzieri »

Pjanić konačno dobiva pasoš
Mladi nogometaš Metza i potencijalni reprezentativac BiH Miralem Pjanić u četvrtak bi napokon mogao dobiti bh. pasoš, čime bi stekao pravo nastupa za naše nogometne selekcije.
Kako sam već ranije informisao javnost, Ministarstvo civilnih poslova je sav posao oko pripreme materijala za prijem u državljanstvo Miralema Pjanića pripremilio i uputilo prema Vijeću ministara još polovinom decembra prošle godine. U potpunosti razumijem šta za Bosnu i Hercegovinu znači Miralem Pjanić i zato smo sve činili da se ovo pitanje što prije nađe na dnevnom redu.

Ne razumijem zbog čega do sada to nije bilo uvršteno u dnevni rad, jer je svima jasno o kakvom se prioritetu radi, ali sam uvjeren da će to pitanje biti rješeno već u četvrtak, 31. januara 2007. godine, na sjednici Vijeća ministara, kazao je Senad Šepić, zamjenik ministra civilnih poslova BiH i dodao:

U prošlosti smo zbog propusta izgubili mnoge dragulje bh. sporta i za to vjerujem da će Miralem Pjanić svojim akcijama i golovima za našu reprezentaciju učiniti nas ponosnim na naše rezultate i državu, kazao je Šepić za Oslobođenje.

Pjanić je već nekoliko puta bio pozivan u mladu selekciju BiH, ali nije imao priliku za debi, s obzirom na to da nije imao bh. pasoš.

napokon!!! :bih: :bih: :bih:
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#136

Post by helo »

uvjek dobar gost wrote:Šta je na kraju sa tim pasošem...??? :x :x :x :x
Evo sada citam, naš prijedsjednik Željko Komšić javlja na blogu da je Miralem dobio pasoš. :-D
User avatar
Edin H.
Posts: 47437
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#137

Post by Edin H. »

helo wrote:
uvjek dobar gost wrote:Šta je na kraju sa tim pasošem...??? :x :x :x :x
Evo sada citam, naš prijedsjednik Željko Komšić javlja na blogu da je Miralem dobio pasoš. :-D
A najveca provala je sto se napravila halabuka oko Miralema, a niko ga nikada nije gledao :-)

Mozda je covjek nevidjena taraba :roll:
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#138

Post by helo »

Edin H. wrote:
helo wrote:
uvjek dobar gost wrote:Šta je na kraju sa tim pasošem...??? :x :x :x :x
Evo sada citam, naš prijedsjednik Željko Komšić javlja na blogu da je Miralem dobio pasoš. :-D
A najveca provala je sto se napravila halabuka oko Miralema, a niko ga nikada nije gledao :-)

Mozda je covjek nevidjena taraba :roll:
To misljenje mozes za sebe da zadrzis, za Miralema se svi evropski klubovi otimaju, a najvece je interesovanje pokazao Engleski Arsenal koji ga zeli po svaku cjenu u svojoj momcadi. A paša moj otici na youtube pa pogledaj sta momak sa 17 godina radi, i sa kim igra.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#139

Post by pirmin »

helo wrote: A paša moj otici na youtube pa pogledaj sta momak sa 17 godina radi, i sa kim igra.
Kontam hajd` bas da vidim ko je faca i kliknem na ovaj "mnogoobecavajuci" link :

http://www.youtube.com/watch?v=6S_ML5hbw5k

...kad ono ,prvi shut i ljudina prebaci dzamiju. :D :D

Ostali promasaji nisu bili bas toliko spektakularni . :roll: ...jebo nas osjecaj za stvarnost.
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#140

Post by Umjetnik a »

haj nek je više dobio taj pasoš
sl@ven
Posts: 220
Joined: 06/11/2005 17:44

#141

Post by sl@ven »

pa covjek je bosanac, zove se miralem pjanic pobogu. zar mora bit dobar fudbaler da dobije pasos svoje zemlje. i to da se cjela javnost zauzima za to..

koje smo nakarade od politicara i ljudi...
Nedix
Posts: 25
Joined: 09/01/2004 00:00

#142

Post by Nedix »

Hvala kurcu na udarcu (da izvinete). Pa ko sve ima pasoš naš zašto je njemu ovoliko trebalo da ga dobije? I šta sad? Hoce li igrati za reprezentaciju bosne ili ne?
Nele
Posts: 128
Joined: 11/05/2002 00:00
Contact:

#143

Post by Nele »

haj nek se i to desilo , konacno (pasos)
User avatar
max_power
Posts: 901
Joined: 14/10/2005 04:41
Location: planeta Mars
Contact:

#144

Post by max_power »

Edin H. wrote:
helo wrote:
uvjek dobar gost wrote:Šta je na kraju sa tim pasošem...??? :x :x :x :x
Evo sada citam, naš prijedsjednik Željko Komšić javlja na blogu da je Miralem dobio pasoš. :-D
A najveca provala je sto se napravila halabuka oko Miralema, a niko ga nikada nije gledao :-)

Mozda je covjek nevidjena taraba :roll:
Bazdarevic, Hadzibegic, Alispahic?
Hadžibegić: Veliki potencijal

Faruk Hadžibegić podržava selektora, priželjkuje uspjeh našeg tima u kvalifikacijama. O dragulju iz Meca, poznati trener kaže:

- Poznajem mladića, jer sam komentator na jednom francuskom kanalu. Pjanić je veliki potencijal. Rijetki su klubovi koji forsiraju sedamnaestogodišnjake. Pred njim je blistava karijera. Nije mi jasno, kako nije zvao niko od selektora. Bojim se da ga neka druga selekcija ne «pokupi». Ja poštujem stvar Muzurovića, cijenim njegov rad, treba smiriti tenzije, osigurati što bolju atmosferu uoči odlučujuće utakmice sa Mađarskom. Imamo odlične igrače po Evropi. Nažalost, nisu svi na spisku. Treba zvati najbolje - podvukao je Hadžibegić.

Baždarević: Zašto robovati godinama

Mehmed Baždarević je odnedavno trener Grenobla. O Pjaniću kaže:

Nisam siguran da neko od sadašnjih reprezetativaca, izuzev Muslimovića i Misimovića, može igrati u Mecu. Zna se koliko je jaka francuska liga. To je najbolja potvrda vrijednosti Pjanića, koji nema ni osamnaest godina, a ovdje igraju igrači iz Afrike, Azije, Brazila, Argentine... Ne znam zašto se kod nas robuje godinama i zašto bi neki dokazano kvalitetni igrač prolazio mlađe selekcije. Ako neko misli da je mlada reprezentacija BiH bolja od Meca, vara se. Ja cijenim i podržavam Muzurovića, ali niko se ne smije uzbuđivati zbog nekog pitanja, ma kako i koliko bilo neugodno - mišljenje je Baždarevića.

Alispahić: «Mali» je paklen!

Kemal Alispahić, bivši trener Želje i Sarajeva, ovisnik je o satelitskim kanalima gdje gleda sve evropske lige.

- «Mali» je paklen». Gledao sam neke njegove poteze protiv Bordoa i odmah vidio da se radi o školovanom igraču. Treba ga uzeti kako ga ne bi izgubili, a na selektorima je da se dogovore kojoj je reprezentaciji najpotrebniji - kaže Alispahić.
User avatar
max_power
Posts: 901
Joined: 14/10/2005 04:41
Location: planeta Mars
Contact:

#145

Post by max_power »

FT Strasbourg [0 - 3] Metz
47' [0 - 1] W. Aguirre
62' [0 - 2] W. Aguirre
90' [0 - 3] M. Pjanic

Zabi ga Pjanic u zadnjoj minuti 8-)
radijator
Posts: 382
Joined: 25/01/2003 00:00

#146

Post by radijator »

max_power wrote:FT Strasbourg [0 - 3] Metz
47' [0 - 1] W. Aguirre
62' [0 - 2] W. Aguirre
90' [0 - 3] M. Pjanic

Zabi ga Pjanic u zadnjoj minuti 8-)
i to kakva golčina :-)
ploska
Posts: 98
Joined: 13/02/2007 19:32
Location: tu i tamo

#147

Post by ploska »

Sta uradi veceras Pjanic ,pa mali je stvarno pravi fudbalski dragulj...Nadam se da ce neko staviti video s njegovom fantasticnom akcijom pred kraj meca ,mali je haoss...
LSD
Posts: 27434
Joined: 24/07/2007 08:26

#148

Post by LSD »

Svakako...Miralem je haos,sa njim u reprezentaciji idemo na SP i to kao prvi u grupi...sve ce to Miralem odraditi samo,ne treba mu niko...kakav strasan igrac,nevjerovatnih predispozicija...rodila ga majka maestralnog :D ...velicajte Miralema-sta ste se usutili,misevi :lol:
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#149

Post by campa_xxx »

STRASSSAN igrac kunem vam se, u A reprezentaciju sa njim ODMAH...mali ce biti za par godina u konkurenciji za igraca evrope!!!
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#150

Post by klixober »

Stavite na youtube!!!
Post Reply