VW Passat vs ostali

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#126 Re: VW Passat vs ostali

Post by 1946 »

Pa dobro to i nije baš "trkne" :D
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#127 Re: VW Passat vs ostali

Post by shlauf »

Pa kad žena kaže onda je to "trkne se" a bolje je da 2 puta ne ponavlja :D

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#128 Re: VW Passat vs ostali

Post by 1946 »

Doduše, još uvijek mi je to nepoznata situacija :D
whow
Posts: 2217
Joined: 11/11/2004 07:17
Location: Edmonton
Contact:

#129 Re: VW Passat vs ostali

Post by whow »

Pa ti Blobi sad vozis OK auto a imao si karambola koji je bio totalno sumnjiv , sa kilometrazom na kojoj se pametni ljudi rjesavaju takvih krami , sto si i sam uradio. Vidim da si dosta naucio na tim poslovnim sastancima na auto pijaci na Stupu. Imal' suhog mesa i sudzuke da mi malo posaljes u Edmonton :lol: samo se bojim da bi me mozda ispalo preskupo. Sto bi nas narod reko kostalo bi me "arm & leg" . Mislim ja ne kazem da taj tvoj karambolirani PAssat nece voziti jos 100 000 ali ces za ti 100 000 km u njega morati uloziti vjerovatno 5 puta vise nego od 0-200 000km. Takoder auto preko 200 000 drasticno gube cjenu . Ja samo pokusavam da ti objasnim neke stvari a ti svoje pa svoje . Tvoj stari Passat ima sljedece kararakteristike koje be definitivno svrstavaju u vozila koja niti jedna ozbiljnija auto kuca ne bih stavila na lot.
1.) Vozilo je bilo u najmanje dva udesa .
2.) Vozilo je prefarbano
3.) Nisi orginalni vlasnik
4.) Vozilo ima oko 200 000km
5.) Vozilo nema nikakvu garanciju
6.) Trim koji je izuzetno skup za odrzavanje
7.) Svi skuplji i vazniji servisi tek dolaze na red
itd
Uglavnom nije mi cilj da kudim tvog starog Passata nego da pohvalim tvoju trgovacku vjestinu.[/quote]

Jarane, ja sam prvi vlasnik tog Passata, i platio sam za njega debelih 83.000 KM u vrijeme kad su bili raritet na cesti (zbog cijene). Nisam propustio nikad ni jedan jedini servis, imao jedan manji sudar gdje sam promijenio zadnji branik, i jedan osrednji gdje sam promijenio stop svjetlo, zadnji branik i poklopac gepeka. A kompletno farbanje nisam uradio samoinicijativno, vec na prijedlog ljudi u servisu, da za par godina ne bi doslo do razlike u bojama novih dijelova, nakon sto sunce odradi svoje. I da, ja i dalje imam garanciju na limariju, boju i sve jer je sve odradjeno u ovlastenom servisu prema procedurama koje nalaze sam VW. Garancija se gubi samo ako farbanje radi Mirso iz Kasindolske, ili Richard iz Edmontona :)

Jesu li ti stvari sada jasnije? Postujem, ti zivis u Edmontonu i to se tamo tako radi, posere te ptica, zvekne kamencic na haubu i auto je damaged i mozes ga posrat (malo sutra, americki kontinent je jos uvijek dio planete zemlje), ali ovdje je ovaj Passat ovakav kakav je sad vrijedniji od dvije godine novijeg, cak sa 150.000 km vise na satu - zbog ocuvanosti, opreme i historije, tj. izjave "JA SAM PRVI VLASNIK". A ni ja se licno ne bih protivio tome da mi neko dodje i ponudi kompletno farbanje auta postujuci fabricke propise, ljepsi bi bio sjaj :)[/quote]

Ej nije Richard nego Halid ima covjek radnju zove se Red Line . Uz sve to covjek se jos uvjek aktivno bavi nogometom |fudbalom i ameterski sudi u nekim nizim ligama . A to sto si se rjesio tog PAssata ti je dobar potez ipak je bio 2 puta havarisan i sa velikom velikom kilometrazom
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#130 Re: VW Passat vs ostali

Post by shlauf »

Sad si u boljoj poziciji ali doćiće vrijeme kad ćeš upoznati sve čari braka. :D

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#131 Re: VW Passat vs ostali

Post by herbert mekfjuger »

jbt kakvih napornih ljudi ima :-)

ne kontam kako možete već nekoliko strana o tome raspravljat, ako se čovjek zajebo, zajebo se on, ne vi, ne ja... da je zamijenio za fiću i još doplatio, kakve to ima veze s bilo kim od nas jbt, eto garant ćete uspjet ubijedit nekog da se zajebo il nije, nije niko nepismen da ne zna za šta mijenja i šta mu treba i zbog čega :run:
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#132 Re: VW Passat vs ostali

Post by herbert mekfjuger »

golfista wrote:
herbert mekfjuger wrote:jbt kakvih napornih ljudi ima :-)

ne kontam kako možete već nekoliko strana o tome raspravljat, ako se čovjek zajebo, zajebo se on, ne vi, ne ja... da je zamijenio za fiću i još doplatio, kakve to ima veze s bilo kim od nas jbt, eto garant ćete uspjet ubijedit nekog da se zajebo il nije, nije niko nepismen da ne zna za šta mijenja i šta mu treba i zbog čega :run:
halo ba ovo je forum i poenta istog jeste raspravljanje po bezbroj osnova, ako ti se ne čita idi gledaj Šeherzadu...
takvi ko ti gledaju Šeherzade... i Farme... i dođu na forum i ponašaju se ko Ekrem :D eeeej jarane ti si se zajebo skroz, to tvoje ne valja, to troši, kuća poso, poso kuća sranje :D
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#133 Re: VW Passat vs ostali

Post by 1946 »

herbert mekfjuger wrote:takvi ko ti gledaju Šeherzade... i Farme... i dođu na forum i ponašaju se ko Ekrem :D eeeej jarane ti si se zajebo skroz, to tvoje ne valja, to troši, kuća poso, poso kuća sranje :D
:lol:
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#134 Re: VW Passat vs ostali

Post by Jimmy_The_Saint »

Blobi, da ćoraš tog lubeničara za mog sidaša? :D
herbert mekfjuger
Posts: 462
Joined: 11/11/2010 16:12

#135 Re: VW Passat vs ostali

Post by herbert mekfjuger »

Dobar glas se daleko čuje, loš još dalje :D

Svaka čast tebi na ambiciji da postaneš poznat po glupostima, meni ne treba. A inspirator ti je :thumbup: ... :run:
User avatar
DoradO
Posts: 4635
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#136 Re: VW Passat vs ostali

Post by DoradO »

uh, kad bi se mogao negdje naci ovakav poloovnjak za 40 ak milja :P ne bi razmisljao sekunde :D

Image

... zamisli sad u ovom drustvu neku kiu ili fiata :lol: :run: :skoljka:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#137 Re: VW Passat vs ostali

Post by johntra »

dobar oca mi...pravi plastik fantastik, a platiš ga skuplje od običnog...na kraju dobiješ zaobljeno govno za više para...baš kraj svijeta, nema dalje, vrh vrhova.... :lol:
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#138 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

DoradO wrote:uh, kad bi se mogao negdje naci ovakav poloovnjak za 40 ak milja :P ne bi razmisljao sekunde :D

Image

... zamisli sad u ovom drustvu neku kiu ili fiata :lol: :run: :skoljka:
Kako je mocan :D
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#139 Re: VW Passat vs ostali

Post by vukojebina »

ljudi trebamo se organizovat i skupit sta para, da kupimo johntri kakvo normalno auto, da covjek malo izadje iz kompleksa nize vrijednosti i prestane srat po svemu sto nije fiat stilo... :dance: :dance:
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#140 Re: VW Passat vs ostali

Post by corolla02 »

od ovakvog i blobi bjezi :oops: :-D
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#141 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

corolla02 wrote:od ovakvog i blobi bjezi :oops: :-D
Imao sam priliku da cornem svog za ovakvog i doplatim jos 25.000, ali imao je onu glupu zadnju klupu sa dva sjedista :D
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#142 Re: VW Passat vs ostali

Post by corolla02 »

Blobi wrote:
corolla02 wrote:od ovakvog i blobi bjezi :oops: :-D
Imao sam priliku da cornem svog za ovakvog i doplatim jos 25.000, ali imao je onu glupu zadnju klupu sa dva sjedista :D
eh lijepih 25K u dzepu 8-)
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#143 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

corolla02 wrote:
Blobi wrote:
corolla02 wrote:od ovakvog i blobi bjezi :oops: :-D
Imao sam priliku da cornem svog za ovakvog i doplatim jos 25.000, ali imao je onu glupu zadnju klupu sa dva sjedista :D
eh lijepih 25K u dzepu 8-)
Tih 25K tad nije bilo ni u dzepu da se da u svrhu "novog polovnog auta" :D...
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#144 Re: VW Passat vs ostali

Post by shlauf »

@Blobi: Šta je sa slikama, obećao si :?:

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#145 Re: VW Passat vs ostali

Post by corolla02 »

Blobi wrote: Tih 25K tad nije bilo ni u dzepu da se da u svrhu "novog polovnog auta" :D...
:lol: ih koliko ih poznajem takvih, dade auto u kesu i opet u minusu -25K za novije; neka, al nije za mene :wink:
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#146 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

shlauf wrote:@Blobi: Šta je sa slikama, obećao si :?:

Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
Veceras oko 11 uploadujem slike novog auta, cim stignem kuci. Nisam nikad slikao staro auto, ali se mogu i za to pobrinuti. Ako nista, usporedbe radi, naci cu ekvivalentno sa mobile.de.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#147 Re: VW Passat vs ostali

Post by johntra »

vukojebina wrote:ljudi trebamo se organizovat i skupit sta para, da kupimo johntri kakvo normalno auto, da covjek malo izadje iz kompleksa nize vrijednosti i prestane srat po svemu sto nije fiat stilo... :dance: :dance:
jebo mater, čovjek konta da vi kad odete malo vani, pa i u tu famoznu Austriju, odete da nešto naučite...ali jok, vi se vratite još zatucaniji...jbga, jednom tupko, uvijek tupko...najblaže rečeno... :dance: :thumbup:
User avatar
vukojebina
Posts: 1609
Joined: 11/08/2009 20:02

#148 Re: VW Passat vs ostali

Post by vukojebina »

johntra wrote:
vukojebina wrote:ljudi trebamo se organizovat i skupit sta para, da kupimo johntri kakvo normalno auto, da covjek malo izadje iz kompleksa nize vrijednosti i prestane srat po svemu sto nije fiat stilo... :dance: :dance:
jebo mater, čovjek konta da vi kad odete malo vani, pa i u tu famoznu Austriju, odete da nešto naučite...ali jok, vi se vratite još zatucaniji...jbga, jednom tupko, uvijek tupko...najblaže rečeno... :dance: :thumbup:

e nek si mi reko, svaka cast, svega mi... nego jesi svrsio sad? a ne, pardon, to uradis samo kad sjedes u svog stila...hahaha :D :D
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#149 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

johntra wrote:
vukojebina wrote:ljudi trebamo se organizovat i skupit sta para, da kupimo johntri kakvo normalno auto, da covjek malo izadje iz kompleksa nize vrijednosti i prestane srat po svemu sto nije fiat stilo... :dance: :dance:
jebo mater, čovjek konta da vi kad odete malo vani, pa i u tu famoznu Austriju, odete da nešto naučite...ali jok, vi se vratite još zatucaniji...jbga, jednom tupko, uvijek tupko...najblaže rečeno... :dance: :thumbup:
Johntra, malo si prećero :D s pricom o CC-u. To je jedini VW koji ostavlja onaj woow efekt na slucajne prolaznike, i s tim su se slozili mnogi vw-hateri, pa cak i veci od tebe.

Ni ja nesto plaho ne begenisem Opele, ali Insignia je pravo mocno auto - sto iznutra, sto s vana. Isti slucaj je sa ovim CC-om.
Last edited by Blobi on 21/12/2010 17:02, edited 1 time in total.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#150 Re: VW Passat vs ostali

Post by johntra »

@vukojebina...ma ne svršava mi se na ove zapadnjake...sorry...ja ipak volim bumbatre...ali siguran sam da je gore gay zajednica jaka... :thumbup:
Post Reply