VW Passat vs ostali
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#126 Re: VW Passat vs ostali
Pa dobro to i nije baš "trkne" 
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#127 Re: VW Passat vs ostali
Pa kad žena kaže onda je to "trkne se" a bolje je da 2 puta ne ponavlja
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#128 Re: VW Passat vs ostali
Doduše, još uvijek mi je to nepoznata situacija 
-
whow
- Posts: 2217
- Joined: 11/11/2004 07:17
- Location: Edmonton
- Contact:
#129 Re: VW Passat vs ostali
Pa ti Blobi sad vozis OK auto a imao si karambola koji je bio totalno sumnjiv , sa kilometrazom na kojoj se pametni ljudi rjesavaju takvih krami , sto si i sam uradio. Vidim da si dosta naucio na tim poslovnim sastancima na auto pijaci na Stupu. Imal' suhog mesa i sudzuke da mi malo posaljes u Edmonton
samo se bojim da bi me mozda ispalo preskupo. Sto bi nas narod reko kostalo bi me "arm & leg" . Mislim ja ne kazem da taj tvoj karambolirani PAssat nece voziti jos 100 000 ali ces za ti 100 000 km u njega morati uloziti vjerovatno 5 puta vise nego od 0-200 000km. Takoder auto preko 200 000 drasticno gube cjenu . Ja samo pokusavam da ti objasnim neke stvari a ti svoje pa svoje . Tvoj stari Passat ima sljedece kararakteristike koje be definitivno svrstavaju u vozila koja niti jedna ozbiljnija auto kuca ne bih stavila na lot.
1.) Vozilo je bilo u najmanje dva udesa .
2.) Vozilo je prefarbano
3.) Nisi orginalni vlasnik
4.) Vozilo ima oko 200 000km
5.) Vozilo nema nikakvu garanciju
6.) Trim koji je izuzetno skup za odrzavanje
7.) Svi skuplji i vazniji servisi tek dolaze na red
itd
Uglavnom nije mi cilj da kudim tvog starog Passata nego da pohvalim tvoju trgovacku vjestinu.[/quote]
Jarane, ja sam prvi vlasnik tog Passata, i platio sam za njega debelih 83.000 KM u vrijeme kad su bili raritet na cesti (zbog cijene). Nisam propustio nikad ni jedan jedini servis, imao jedan manji sudar gdje sam promijenio zadnji branik, i jedan osrednji gdje sam promijenio stop svjetlo, zadnji branik i poklopac gepeka. A kompletno farbanje nisam uradio samoinicijativno, vec na prijedlog ljudi u servisu, da za par godina ne bi doslo do razlike u bojama novih dijelova, nakon sto sunce odradi svoje. I da, ja i dalje imam garanciju na limariju, boju i sve jer je sve odradjeno u ovlastenom servisu prema procedurama koje nalaze sam VW. Garancija se gubi samo ako farbanje radi Mirso iz Kasindolske, ili Richard iz Edmontona
Jesu li ti stvari sada jasnije? Postujem, ti zivis u Edmontonu i to se tamo tako radi, posere te ptica, zvekne kamencic na haubu i auto je damaged i mozes ga posrat (malo sutra, americki kontinent je jos uvijek dio planete zemlje), ali ovdje je ovaj Passat ovakav kakav je sad vrijedniji od dvije godine novijeg, cak sa 150.000 km vise na satu - zbog ocuvanosti, opreme i historije, tj. izjave "JA SAM PRVI VLASNIK". A ni ja se licno ne bih protivio tome da mi neko dodje i ponudi kompletno farbanje auta postujuci fabricke propise, ljepsi bi bio sjaj
[/quote]
Ej nije Richard nego Halid ima covjek radnju zove se Red Line . Uz sve to covjek se jos uvjek aktivno bavi nogometom |fudbalom i ameterski sudi u nekim nizim ligama . A to sto si se rjesio tog PAssata ti je dobar potez ipak je bio 2 puta havarisan i sa velikom velikom kilometrazom
1.) Vozilo je bilo u najmanje dva udesa .
2.) Vozilo je prefarbano
3.) Nisi orginalni vlasnik
4.) Vozilo ima oko 200 000km
5.) Vozilo nema nikakvu garanciju
6.) Trim koji je izuzetno skup za odrzavanje
7.) Svi skuplji i vazniji servisi tek dolaze na red
itd
Uglavnom nije mi cilj da kudim tvog starog Passata nego da pohvalim tvoju trgovacku vjestinu.[/quote]
Jarane, ja sam prvi vlasnik tog Passata, i platio sam za njega debelih 83.000 KM u vrijeme kad su bili raritet na cesti (zbog cijene). Nisam propustio nikad ni jedan jedini servis, imao jedan manji sudar gdje sam promijenio zadnji branik, i jedan osrednji gdje sam promijenio stop svjetlo, zadnji branik i poklopac gepeka. A kompletno farbanje nisam uradio samoinicijativno, vec na prijedlog ljudi u servisu, da za par godina ne bi doslo do razlike u bojama novih dijelova, nakon sto sunce odradi svoje. I da, ja i dalje imam garanciju na limariju, boju i sve jer je sve odradjeno u ovlastenom servisu prema procedurama koje nalaze sam VW. Garancija se gubi samo ako farbanje radi Mirso iz Kasindolske, ili Richard iz Edmontona
Jesu li ti stvari sada jasnije? Postujem, ti zivis u Edmontonu i to se tamo tako radi, posere te ptica, zvekne kamencic na haubu i auto je damaged i mozes ga posrat (malo sutra, americki kontinent je jos uvijek dio planete zemlje), ali ovdje je ovaj Passat ovakav kakav je sad vrijedniji od dvije godine novijeg, cak sa 150.000 km vise na satu - zbog ocuvanosti, opreme i historije, tj. izjave "JA SAM PRVI VLASNIK". A ni ja se licno ne bih protivio tome da mi neko dodje i ponudi kompletno farbanje auta postujuci fabricke propise, ljepsi bi bio sjaj
Ej nije Richard nego Halid ima covjek radnju zove se Red Line . Uz sve to covjek se jos uvjek aktivno bavi nogometom |fudbalom i ameterski sudi u nekim nizim ligama . A to sto si se rjesio tog PAssata ti je dobar potez ipak je bio 2 puta havarisan i sa velikom velikom kilometrazom
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#130 Re: VW Passat vs ostali
Sad si u boljoj poziciji ali doćiće vrijeme kad ćeš upoznati sve čari braka.
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeee
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeee
-
herbert mekfjuger
- Posts: 462
- Joined: 11/11/2010 16:12
#131 Re: VW Passat vs ostali
jbt kakvih napornih ljudi ima 
ne kontam kako možete već nekoliko strana o tome raspravljat, ako se čovjek zajebo, zajebo se on, ne vi, ne ja... da je zamijenio za fiću i još doplatio, kakve to ima veze s bilo kim od nas jbt, eto garant ćete uspjet ubijedit nekog da se zajebo il nije, nije niko nepismen da ne zna za šta mijenja i šta mu treba i zbog čega
ne kontam kako možete već nekoliko strana o tome raspravljat, ako se čovjek zajebo, zajebo se on, ne vi, ne ja... da je zamijenio za fiću i još doplatio, kakve to ima veze s bilo kim od nas jbt, eto garant ćete uspjet ubijedit nekog da se zajebo il nije, nije niko nepismen da ne zna za šta mijenja i šta mu treba i zbog čega
-
herbert mekfjuger
- Posts: 462
- Joined: 11/11/2010 16:12
#132 Re: VW Passat vs ostali
takvi ko ti gledaju Šeherzade... i Farme... i dođu na forum i ponašaju se ko Ekremgolfista wrote:halo ba ovo je forum i poenta istog jeste raspravljanje po bezbroj osnova, ako ti se ne čita idi gledaj Šeherzadu...herbert mekfjuger wrote:jbt kakvih napornih ljudi ima
ne kontam kako možete već nekoliko strana o tome raspravljat, ako se čovjek zajebo, zajebo se on, ne vi, ne ja... da je zamijenio za fiću i još doplatio, kakve to ima veze s bilo kim od nas jbt, eto garant ćete uspjet ubijedit nekog da se zajebo il nije, nije niko nepismen da ne zna za šta mijenja i šta mu treba i zbog čega
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#133 Re: VW Passat vs ostali
herbert mekfjuger wrote:takvi ko ti gledaju Šeherzade... i Farme... i dođu na forum i ponašaju se ko Ekremeeeej jarane ti si se zajebo skroz, to tvoje ne valja, to troši, kuća poso, poso kuća sranje
- Jimmy_The_Saint
- Posts: 2435
- Joined: 09/01/2006 11:16
- Location: Koliba na Rogoju
- Contact:
#134 Re: VW Passat vs ostali
Blobi, da ćoraš tog lubeničara za mog sidaša? 
-
herbert mekfjuger
- Posts: 462
- Joined: 11/11/2010 16:12
#135 Re: VW Passat vs ostali
Dobar glas se daleko čuje, loš još dalje 
Svaka čast tebi na ambiciji da postaneš poznat po glupostima, meni ne treba. A inspirator ti je
... 
Svaka čast tebi na ambiciji da postaneš poznat po glupostima, meni ne treba. A inspirator ti je
- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
#136 Re: VW Passat vs ostali
uh, kad bi se mogao negdje naci ovakav poloovnjak za 40 ak milja
ne bi razmisljao sekunde

... zamisli sad u ovom drustvu neku kiu ili fiata


... zamisli sad u ovom drustvu neku kiu ili fiata
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#137 Re: VW Passat vs ostali
dobar oca mi...pravi plastik fantastik, a platiš ga skuplje od običnog...na kraju dobiješ zaobljeno govno za više para...baš kraj svijeta, nema dalje, vrh vrhova.... 
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#138 Re: VW Passat vs ostali
Kako je mocanDoradO wrote:uh, kad bi se mogao negdje naci ovakav poloovnjak za 40 ak miljane bi razmisljao sekunde
![]()
... zamisli sad u ovom drustvu neku kiu ili fiata![]()
![]()
- vukojebina
- Posts: 1609
- Joined: 11/08/2009 20:02
#139 Re: VW Passat vs ostali
ljudi trebamo se organizovat i skupit sta para, da kupimo johntri kakvo normalno auto, da covjek malo izadje iz kompleksa nize vrijednosti i prestane srat po svemu sto nije fiat stilo...

- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#140 Re: VW Passat vs ostali
od ovakvog i blobi bjezi

-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#141 Re: VW Passat vs ostali
Imao sam priliku da cornem svog za ovakvog i doplatim jos 25.000, ali imao je onu glupu zadnju klupu sa dva sjedistacorolla02 wrote:od ovakvog i blobi bjezi![]()
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#142 Re: VW Passat vs ostali
eh lijepih 25K u dzepuBlobi wrote:Imao sam priliku da cornem svog za ovakvog i doplatim jos 25.000, ali imao je onu glupu zadnju klupu sa dva sjedistacorolla02 wrote:od ovakvog i blobi bjezi![]()
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#143 Re: VW Passat vs ostali
Tih 25K tad nije bilo ni u dzepu da se da u svrhu "novog polovnog auta"corolla02 wrote:eh lijepih 25K u dzepuBlobi wrote:Imao sam priliku da cornem svog za ovakvog i doplatim jos 25.000, ali imao je onu glupu zadnju klupu sa dva sjedistacorolla02 wrote:od ovakvog i blobi bjezi![]()
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#144 Re: VW Passat vs ostali
@Blobi: Šta je sa slikama, obećao si
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#145 Re: VW Passat vs ostali
Blobi wrote: Tih 25K tad nije bilo ni u dzepu da se da u svrhu "novog polovnog auta"...
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#146 Re: VW Passat vs ostali
Veceras oko 11 uploadujem slike novog auta, cim stignem kuci. Nisam nikad slikao staro auto, ali se mogu i za to pobrinuti. Ako nista, usporedbe radi, naci cu ekvivalentno sa mobile.de.shlauf wrote:@Blobi: Šta je sa slikama, obećao si![]()
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#147 Re: VW Passat vs ostali
jebo mater, čovjek konta da vi kad odete malo vani, pa i u tu famoznu Austriju, odete da nešto naučite...ali jok, vi se vratite još zatucaniji...jbga, jednom tupko, uvijek tupko...najblaže rečeno...vukojebina wrote:ljudi trebamo se organizovat i skupit sta para, da kupimo johntri kakvo normalno auto, da covjek malo izadje iz kompleksa nize vrijednosti i prestane srat po svemu sto nije fiat stilo...![]()
- vukojebina
- Posts: 1609
- Joined: 11/08/2009 20:02
#148 Re: VW Passat vs ostali
johntra wrote:jebo mater, čovjek konta da vi kad odete malo vani, pa i u tu famoznu Austriju, odete da nešto naučite...ali jok, vi se vratite još zatucaniji...jbga, jednom tupko, uvijek tupko...najblaže rečeno...vukojebina wrote:ljudi trebamo se organizovat i skupit sta para, da kupimo johntri kakvo normalno auto, da covjek malo izadje iz kompleksa nize vrijednosti i prestane srat po svemu sto nije fiat stilo...![]()
![]()
e nek si mi reko, svaka cast, svega mi... nego jesi svrsio sad? a ne, pardon, to uradis samo kad sjedes u svog stila...hahaha
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#149 Re: VW Passat vs ostali
Johntra, malo si prećerojohntra wrote:jebo mater, čovjek konta da vi kad odete malo vani, pa i u tu famoznu Austriju, odete da nešto naučite...ali jok, vi se vratite još zatucaniji...jbga, jednom tupko, uvijek tupko...najblaže rečeno...vukojebina wrote:ljudi trebamo se organizovat i skupit sta para, da kupimo johntri kakvo normalno auto, da covjek malo izadje iz kompleksa nize vrijednosti i prestane srat po svemu sto nije fiat stilo...![]()
![]()
Ni ja nesto plaho ne begenisem Opele, ali Insignia je pravo mocno auto - sto iznutra, sto s vana. Isti slucaj je sa ovim CC-om.
Last edited by Blobi on 21/12/2010 17:02, edited 1 time in total.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#150 Re: VW Passat vs ostali
@vukojebina...ma ne svršava mi se na ove zapadnjake...sorry...ja ipak volim bumbatre...ali siguran sam da je gore gay zajednica jaka... 
