Najbolji restoran u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
mzungu
Posts: 483
Joined: 17/04/2007 14:29

#126 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by mzungu »

PipiDugaDevetka wrote:
mzungu wrote:Pozdrav gurmanima,

Ko voli meso, probajte Seyo biftek u Centralu. Ne znam kako se zove restoran, znam samo da se skoro otvorio. Imaju tri bifteka, ja sam probao Seyu:) i toplo preporucujem!
Jos malo o bifteku...nekad davno sam pojeo pravo dobar u La familji, ne znam uopce sta je sad tamo i radi li??

Sto se ribe tice, ja je nisam dobru probao u Sa. Ni Libertas (gdje je peku u tavi?!) nit Magarac (il nije svjeza, il ti guraju one mutante oradu i lubina iz uzgajalista). Kome nije mrsko, i ako ima malo viska para, pravac Ston, mali.


Spominjete gore Imidze, baste velike i male...nista specijalno, precijenjeno, mesa razna i masan krompir ispod saca, te neizbjezna vegeta u svakom jelu?!?!??! FUJ!!!



Da zakljucim, u Sa samo ovaj restoran u Centralu. Ako mogu da dodam, a nije u Sa, onda GOJKO :D naj, naj...
Nisam znao da si poguzija,....hahaha mutanti orade i lubini iz uzgajališta :thumbup: Jah, može se nakon El Capitana,..Najbolje riječno-morske ribe,...

I to iz Mbandake :-D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#127 Re: Re:

Post by VjecitiStudent »

Alhemicarkaa wrote: vino 1l 20 km (njihovo vino)
Lignje ispod peke za dvije osobe 50 km
Lignje na gradele 20 km
Riblja plata Magarac za dvije osobe 40 km
Odrezak Magarac 20 km
sok 6 km
kafa 24 km
desert 15 km
hljeb (domaci) 2 km

kafe smo svi duple pili, izaslo 197 ostavili 200 km, prepisano sa racuna
:shock:
Za lignje platiti 20-25 km?????
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#128 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Alhemicarkaa »

Mr Hiccup wrote:da ne otvaram novu temu, pitacu ovdje...

gdje se u centru grada ima pojesti nesto na fazon karadjordjeve snicle(al da je halal meso :lol: )?
dakle meso, "futrovano" :D sirom eventualno pohovano + pomfrit + neki zajeban umak?

po mogucnosti, da nije pretjerano skupa :mrgreen:

hvala
Pokusaj kod Brajlovića on je negdje kod Sloge.
VjecitiStudent wrote:
:shock:
Za lignje platiti 20-25 km?????
Cuj, neki ljudi potroše 50 km i vise mjesečno na cigare, i svima je to normalno, jer je to cejf (koji te truje), ja sebi jednom u 2 do 3 godine priustim rucak u Magarcu, koji je uz to zdrav, i svima je to kao skupo i pretjerivanje, bacanje para itd.
:zzzz:
Last edited by Alhemicarkaa on 03/11/2009 10:01, edited 1 time in total.
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#129 Re: Re:

Post by metar_drva »

VjecitiStudent wrote:
Alhemicarkaa wrote: vino 1l 20 km (njihovo vino)
Lignje ispod peke za dvije osobe 50 km
Lignje na gradele 20 km
Riblja plata Magarac za dvije osobe 40 km
Odrezak Magarac 20 km
sok 6 km
kafa 24 km
desert 15 km
hljeb (domaci) 2 km

kafe smo svi duple pili, izaslo 197 ostavili 200 km, prepisano sa racuna
:shock:
Za lignje platiti 20-25 km?????
dobro je student, kad zavrsis skolu i pocnes radit nece to izgledat tako strasno :D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#130 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by VjecitiStudent »

konfljutor wrote:Imidz je super. Usluga super, klopa još bolja a varijacije u primremi minimalne za sve ove godine. Vidi se da se ljudi baš trude.
...
Naprotiv, imidz se zadnjih godina dobro ofucao, cim su posjete postale masovne.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#131 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by VjecitiStudent »

Alhemicarkaa wrote:
VjecitiStudent wrote:
:shock:
Za lignje platiti 20-25 km?????
Cuj, neki ljudi potroše 50 km i vise mjesečno na cigare, i svima je to normalno, jer je to cejf (koji te truje), ja sebi jednom u 2 do 3 godine priustim rucak u Magarcu, koji je uz to zdrav, i svima je to kao skupo i pretjerivanje, bacanje para itd.
:zzzz:
Nis ja ne rekoh da ne treba, samo reklamirati ga sa ovakvim cijenama ko neki dobar 'deal' zaista nema smisla.
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#132 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Alhemicarkaa »

VjecitiStudent wrote:
Alhemicarkaa wrote:
Cuj, neki ljudi potroše 50 km i vise mjesečno na cigare, i svima je to normalno, jer je to cejf (koji te truje), ja sebi jednom u 2 do 3 godine priustim rucak u Magarcu, koji je uz to zdrav, i svima je to kao skupo i pretjerivanje, bacanje para itd.
:zzzz:
Nis ja ne rekoh da ne treba, samo reklamirati ga sa ovakvim cijenama ko neki dobar 'deal' zaista nema smisla.
Sta znacu "dobar deal"? Da je povoljan? Ja nikad nisam rekla da je jeftin, cak sta vise:
Alhemicarkaa wrote:
kanocale wrote:
Alhemicarkaa wrote:Magarac i to lignje ispod peke, neces nigdje bolje jesti, mljac!

cula sam da su u magarcu nabrijane cijene?
Cijene jesu jako visoke, ali se isplati. Jebiga, ja tamo odem jednom u par godina, atmosfera je super, porodicna, nije velik restoran, osjecas se kao kod kuce, a opet je i elegantno (nije birtija tipa Imidža, Gojka itd i sl). A hrana je prava, nacin spremanja, serviranja, sve je za 10. Ukus ribe je neprocjenjiv, nigdje tako dobru ribu nisam jela. Cak ni kad je moja mama ili ja spremim, pa ni na moru.
Imaju i biftek, ali meni je prosto zao tamo naruciti biftek, narocito kad znas da dobrih bifteka ima i po nizim cijenama, ali njihove ribe i njihovog vina nigdje :thumbup:
Eh sad, pitanje je sta ljudi traze, restoran za neke ekskluzivnije prilike, ili samo da napunis zeludac.
To sto sam rekla da se isplati, meni se isplati, dobijem kvalitetnu hranu, ekstra ukusa, osjecam se kao kod kuce, nema guzve, usluga odlicna, muzika odlicna, i sve se to placa.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#133 Re: Re:

Post by VjecitiStudent »

Alhemicarkaa wrote: Bila u subotu u Magarcu, nas sestero, ubili se od hrane, plus litar vina popijeno, sokovi, plus desert i nekih desetak toplih napitaka tipa makijata (trebalo je provarit silnu hranu koju strpasmo u sebe pa su neki pili i dupli makijato) sve bilo 200 km. Znaci malo vise od 30 km po osobi, jeste malo iznad prosjeka, ali i nije preskupo za ovakvu uslugu... Jos ako uzmes da bi toliko potrosio i u Galiji koja je samo pizzerija...
Zar ovo ne lici na reklamu?
I cijeli litar vina ste uspjeli vas sestoro da popijete?
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#134 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Zox »

Sto, ja utucem sam litru.
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#135 Re: Re:

Post by Alhemicarkaa »

VjecitiStudent wrote:
Alhemicarkaa wrote: Bila u subotu u Magarcu, nas sestero, ubili se od hrane, plus litar vina popijeno, sokovi, plus desert i nekih desetak toplih napitaka tipa makijata (trebalo je provarit silnu hranu koju strpasmo u sebe pa su neki pili i dupli makijato) sve bilo 200 km. Znaci malo vise od 30 km po osobi, jeste malo iznad prosjeka, ali i nije preskupo za ovakvu uslugu... Jos ako uzmes da bi toliko potrosio i u Galiji koja je samo pizzerija...
Zar ovo ne lici na reklamu?
I cijeli litar vina ste uspjeli vas sestoro da popijete?
Pa lici na reklamu, ali topic i jeste o najboljem restoranu u Sarajevu, i za mene je taj, i kad se uporedi sa restoranima tog kalibra ili je cjenovno u rangu ili jeftiniji, a dobijes sve bolje. Nekom mozda nije tako, nekoga mozda nervira rustikalni ambijent, ne voli morsku hranu ili vec sta pa mu je bolji neki deseti, meni je ovaj najbolji i nije mi skup za ono sta dobijem (dok mi je Galija preskupa a ne spada u restoran tipa Magarca).
Ne znam u cemu je problem da imam misljenje o ponudi jednog restorana i javno ga iznesem, i to jos na topicu o restoranima? Nikog ne tjeram da tamo jede, nit ubjedjujem da ne ide u neki drugi restoran na ustrb Magarca...
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#136 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by HAVANA »

Stvarno ja ne kontam ove priče skupo...
Ko vas tjera da idete na ta mjesta ako vam je skupo i ako niste zadovoljni :?
Ja idem gdje mi je lijepo,gdje su ljudi koji mi odgovaraju,gdje mi je hrana ukusna...a je li porcija 14,18 ili 22km apsolutno me ne zanima jer i ne izlazim svaku noć , niti mi cijena obroka može odrediti mjesto za izlazak.Užitak se plaća.
Ako mogu po EU gradovima platiti jebenu kafu koju pijem u bašti 4 eura a u objektu 2,5 eura :? mogu i ovde za ugodnu atmosferu i jelo koje mi odgovara platiti ove cijene.Ako mi je do kokuzne varijante ima pite za 3 marke :D
Volim otići i u magarac,malu baštu,pepers,safiju...lijepo mi je,znam te ljude,odmorim se,jedem,pijem...
:-D
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#137 Re: Re:

Post by VjecitiStudent »

Alhemicarkaa wrote: Pa lici na reklamu, ali topic i jeste o najboljem restoranu u Sarajevu, i za mene je taj, i kad se uporedi sa restoranima tog kalibra ili je cjenovno u rangu ili jeftiniji, a dobijes sve bolje. Nekom mozda nije tako, nekoga mozda nervira rustikalni ambijent, ne voli morsku hranu ili vec sta pa mu je bolji neki deseti, meni je ovaj najbolji i nije mi skup za ono sta dobijem (dok mi je Galija preskupa a ne spada u restoran tipa Magarca).
Ne znam u cemu je problem da imam misljenje o ponudi jednog restorana i javno ga iznesem, i to jos na topicu o restoranima? Nikog ne tjeram da tamo jede, nit ubjedjujem da ne ide u neki drugi restoran na ustrb Magarca...
Nije valjda ima mjesta u Sa. gdje obicne, fucking lignje kostaju i vise od 20-25 km po osobi?
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#138 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Zox »

Imas na moru po 40.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#139 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by VjecitiStudent »

Zox wrote:Sto, ja utucem sam litru.
Upravo.
Inace, kad se vec vina dohvatismo, cijene vina u restoranima unutar cijele ex-Yu su bezobrazne, a Sarajevo je prica za sebe, koje sve kiselice se ne proturaju pod 'vrhunska vina' i naravno, superskupa, vina.
Gdje im je obraz kada npr. crnogorski Vranac, koji je u granapu 5-7 km, prodaju u restoranima za 35-40km?
I onda jos kelner graciozno sipa fucking Vranac za probanje ko da je neki rijetki Barolo u pitanju? Tragicno.
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#140 Re: Re:

Post by Alhemicarkaa »

VjecitiStudent wrote:
Alhemicarkaa wrote: Pa lici na reklamu, ali topic i jeste o najboljem restoranu u Sarajevu, i za mene je taj, i kad se uporedi sa restoranima tog kalibra ili je cjenovno u rangu ili jeftiniji, a dobijes sve bolje. Nekom mozda nije tako, nekoga mozda nervira rustikalni ambijent, ne voli morsku hranu ili vec sta pa mu je bolji neki deseti, meni je ovaj najbolji i nije mi skup za ono sta dobijem (dok mi je Galija preskupa a ne spada u restoran tipa Magarca).
Ne znam u cemu je problem da imam misljenje o ponudi jednog restorana i javno ga iznesem, i to jos na topicu o restoranima? Nikog ne tjeram da tamo jede, nit ubjedjujem da ne ide u neki drugi restoran na ustrb Magarca...
Nije valjda ima mjesta u Sa. gdje obicne, fucking lignje kostaju i vise od 20-25 km po osobi?
:? Gdje sam to rekla. Imas ti i jeftinije pojesti lignju, uz nju ces naruciti salatu, prilog, u Magarcu sve to dobijes uz lignje. Negdje ces vino platiti i 100 km (u Coloseumu je najjeftinija boca vina od 0,75 30 km, palacinci samo sa orasima su 4 km, uz to jos i cokoladu uzmes pet, u Magarcu su tri i sta sad?
Fakat ne kontam sta pokusavas dokazati? Da je Magarac najskuplji? Pa sta i da jeste? Sta i ako to meni nije skupo? Fakat ne kontam. Ne vidjeh nigdje topic da se neko ibrete koliko ljudi godisnje bacaju na cigare i jos se truju, ali dati za rucak je veliki problem...
User avatar
sistem
Posts: 650
Joined: 04/06/2008 19:09

#141 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by sistem »

VjecitiStudent wrote:
Zox wrote:Sto, ja utucem sam litru.
Upravo.
Inace, kad se vec vina dohvatismo, cijene vina u restoranima unutar cijele ex-Yu su bezobrazne, a Sarajevo je prica za sebe, koje sve kiselice se ne proturaju pod 'vrhunska vina' i naravno, superskupa, vina.
Gdje im je obraz kada npr. crnogorski Vranac, koji je u granapu 5-7 km, prodaju u restoranima za 35-40km?
I onda jos kelner graciozno sipa fucking Vranac za probanje ko da je neki rijetki Barolo u pitanju? Tragicno.
nema vina sa pravim plutanim cepom koje se ne probava po otvaranju. ne zato sto moze da ti se ne svidi (jer se pretpostavlja da znas sta narucujes), vec zato sto moze da se osjeti cep, onda i vino od 5 i od 100 marona ode u smece.
tako da u tom gestu nema nista fucking prenapucano, vec minimum usluge pri otvaranju fucking vina.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#142 Re: Re:

Post by VjecitiStudent »

Alhemicarkaa wrote: :? Gdje sam to rekla. Imas ti i jeftinije pojesti lignju, uz nju ces naruciti salatu, prilog, u Magarcu sve to dobijes uz lignje. Negdje ces vino platiti i 100 km (u Coloseumu je najjeftinija boca vina od 0,75 30 km, palacinci samo sa orasima su 4 km, uz to jos i cokoladu uzmes pet, u Magarcu su tri i sta sad?
Fakat ne kontam sta pokusavas dokazati? Da je Magarac najskuplji? Pa sta i da jeste? Sta i ako to meni nije skupo? Fakat ne kontam. Ne vidjeh nigdje topic da se neko ibrete koliko ljudi godisnje bacaju na cigare i jos se truju, ali dati za rucak je veliki problem...
Alhemicarkaa wrote: i kad se uporedi sa restoranima tog kalibra ili je cjenovno u rangu ili jeftiniji,
Uh, a gdje ti to sporim da trosis svoje novce po svom ceifu?
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#143 Re: Re:

Post by Alhemicarkaa »

VjecitiStudent wrote:
Alhemicarkaa wrote: :? Gdje sam to rekla. Imas ti i jeftinije pojesti lignju, uz nju ces naruciti salatu, prilog, u Magarcu sve to dobijes uz lignje. Negdje ces vino platiti i 100 km (u Coloseumu je najjeftinija boca vina od 0,75 30 km, palacinci samo sa orasima su 4 km, uz to jos i cokoladu uzmes pet, u Magarcu su tri i sta sad?
Fakat ne kontam sta pokusavas dokazati? Da je Magarac najskuplji? Pa sta i da jeste? Sta i ako to meni nije skupo? Fakat ne kontam. Ne vidjeh nigdje topic da se neko ibrete koliko ljudi godisnje bacaju na cigare i jos se truju, ali dati za rucak je veliki problem...
Alhemicarkaa wrote: i kad se uporedi sa restoranima tog kalibra ili je cjenovno u rangu ili jeftiniji,
Uh, a gdje ti to sporim da trosis svoje novce po svom ceifu?
Ako cemo cjepidlaciti, gdje tu vidis rijec lignja?
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#144 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by VjecitiStudent »

sistem wrote:
VjecitiStudent wrote:
Zox wrote:Sto, ja utucem sam litru.
Upravo.
Inace, kad se vec vina dohvatismo, cijene vina u restoranima unutar cijele ex-Yu su bezobrazne, a Sarajevo je prica za sebe, koje sve kiselice se ne proturaju pod 'vrhunska vina' i naravno, superskupa, vina.
Gdje im je obraz kada npr. crnogorski Vranac, koji je u granapu 5-7 km, prodaju u restoranima za 35-40km?
I onda jos kelner graciozno sipa fucking Vranac za probanje ko da je neki rijetki Barolo u pitanju? Tragicno.
nema vina sa pravim plutanim cepom koje se ne probava po otvaranju. ne zato sto moze da ti se ne svidi (jer se pretpostavlja da znas sta narucujes), vec zato sto moze da se osjeti cep, onda i vino od 5 i od 100 marona ode u smece.
tako da u tom gestu nema nista fucking prenapucano, vec minimum usluge pri otvaranju fucking vina.
Vino se itekako proba, a sam cep je tek dio cijele price.
Cep se ne "osjeti", cep moze jal ispucati, ako vino nije bilo smjesteno kako treba, jal se utruniti, i onda, u oba slucaja ukus vina moze biti promijenjen.
Medjutim, da se desi ili jedno ili drugo, obicno treba da prodje nekoliko godina, sto u slucaju gorepomenutog Vranca, kojeg vec tri godine nakon berbe (ma i to je djenerozno), treba jal' popiti, jal' baciti, slabo ima sansi da se desi.
paprica29
Posts: 321
Joined: 27/10/2003 00:00

#145 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by paprica29 »

Nekidan svratio sa ženom u "restoran kod Avde" u aerodromskom naselju, preko puta ratnog tunela, a sve to mi je u komšiluku, i mi se oduševili. Pošto smo dobili preporuku da probamo ribu, koje ima nekoliko vrsta, naručimo riblju čorbu od riječne ribe i škobalja na žaru. Oboje smo se oduševili, a ručak nas je došao 32KM s pićem (4 pive). Nije baš fensi, ali je vrhunsko iskustvo za napuniti želudac vrlo kvalitetno za male pare. Koliko sam mogao primjetiti na cjenovniku i ostala jela su po minimalnim cijenama u poređenju sa restorančićima sličnog tipa.
User avatar
karanana
Posts: 47545
Joined: 26/02/2004 00:00

#146 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by karanana »

paprica29 wrote:Nekidan svratio sa ženom u "restoran kod Avde" u aerodromskom naselju, preko puta ratnog tunela, a sve to mi je u komšiluku, i mi se oduševili. Pošto smo dobili preporuku da probamo ribu, koje ima nekoliko vrsta, naručimo riblju čorbu od riječne ribe i škobalja na žaru. Oboje smo se oduševili, a ručak nas je došao 32KM s pićem (4 pive). Nije baš fensi, ali je vrhunsko iskustvo za napuniti želudac vrlo kvalitetno za male pare. Koliko sam mogao primjetiti na cjenovniku i ostala jela su po minimalnim cijenama u poređenju sa restorančićima sličnog tipa.
samo corbe i 4 pive 32 marke? ili ste imali corbu i neku ribu i pive?

edit: skonto sam, imali ste corbu i skobalj na zaru. nije losa cijena.
Alkos
Posts: 2729
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#147 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Alkos »

VjecitiStudent wrote:
Zox wrote:Sto, ja utucem sam litru.
Upravo.
Inace, kad se vec vina dohvatismo, cijene vina u restoranima unutar cijele ex-Yu su bezobrazne, a Sarajevo je prica za sebe, koje sve kiselice se ne proturaju pod 'vrhunska vina' i naravno, superskupa, vina.
Gdje im je obraz kada npr. crnogorski Vranac, koji je u granapu 5-7 km, prodaju u restoranima za 35-40km?
I onda jos kelner graciozno sipa fucking Vranac za probanje ko da je neki rijetki Barolo u pitanju? Tragicno.
Restorani na ovim prostorima najvise i zarade na prodaji vina... Pa u Cro prvi su se ugostitelji bunili kada je donesen zakon o 0 promila. Ocekivati da flasu vrhunskog vina u restoranu mozes popiti za 10 ili 15 KM je smijesno, koliko god da on kosta u piljari, ali si svakako u pravu kada kazes da se svakakva vina proturaju kao vrhunska i da im se napucavaju cijene! Nisam ljubitelj crnih vina, pa i ne znam koja su nude... :)

20 KM je puno dati za lignje, jer ni na moru lignje ne kostaju vise od 15 KM! Druga stvar je ako se ne radi o onim malim smrznutim lignjama koje se nude u svim restoranima, vec o svjezim Jadranskim (koliko je to moguce ne znam :mrgreen: ).
Inace meni je klopa u Magarcu sasvim ok, jeo sam 2-3 puta! Ne vidim nista lose u tome da neki jaci i bolji restoran ima vise cijene, jer mi je nelogicno da mozes pojesti lignje i biftek za istu cijenu u Dundeeju/Casperu i Magarcu/Libertasu!

Inace, iko bio u Tisini?!
ins
Posts: 2711
Joined: 12/05/2005 10:50

#148 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by ins »

VjecitiStudent wrote:
Zox wrote:Sto, ja utucem sam litru.
Upravo.
Inace, kad se vec vina dohvatismo, cijene vina u restoranima unutar cijele ex-Yu su bezobrazne, a Sarajevo je prica za sebe, koje sve kiselice se ne proturaju pod 'vrhunska vina' i naravno, superskupa, vina.
Gdje im je obraz kada npr. crnogorski Vranac, koji je u granapu 5-7 km, prodaju u restoranima za 35-40km?
I onda jos kelner graciozno sipa fucking Vranac za probanje ko da je neki rijetki Barolo u pitanju? Tragicno.
:thumbup:

Ne zaboravi "cuvena" slovenacka vina po 80-100-120 KM! Jbt, isto to vino u istoj toj Sloveniji u najboljim restoranima bude oko 20-25 EUR... Kakve smo mi budale... Tj, oni koji ga piju... :run:
User avatar
samirlaf
Posts: 12
Joined: 15/06/2005 22:17

#149 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by samirlaf »

fancy girl wrote:Restoran ,, mala basta ,, kod velepekare Armina Sakovica ambijent :thumbup: hrana :thumbup: usluga :thumbup: tamburasi :thumbup: a i gosti :thumbup: samo je mali problemcic za mjesto ako dolazite bez rezervacije
Ima li ko broj telefona Male bašte???

evo cjelo jutro pokušavam da nađem broj telefona od restorana Mala bašta i ništa ne mogu da nađem??? Navodno se Mala bašta sada zove The Family Club??? Zvao informacije, surfao po internetu i veliko ništa. Ne kontam, ljudi imaju kako kažeš dobar restoran i 'sakrivaju' broj. Dobar marketing :thumbup:
:dance: :dance: :dance:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#150 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by HAVANA »

061206264 LIPA
Post Reply