Kad je kasno za ljubav

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#126 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by strucnjakdemagog »

SaraFina wrote:
Cookie85 wrote:Ma nije se on zaljubio, da se zaljubio ne bi smetalo sto pusi i da pije :D :D

Nego on odmah kategorise cim vidi da neko pusi ili pije neko alkoholno pice da je odmah kurva neka. A da se zaljubio... eh tada bi drugacija prica bila :D :)

On je stvorio neku sliku u glavi, kao i Xavi te "gospođe savršene". I sad je boduje. 10 bodova, tamo doda, a 5 oduzme na drugoj strani. I ona jadnica uvijek od 100% je negdje na 45%. Nikako preći 50%. :lol:
Tako nekako. :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#127 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina »

Mea_parvitas wrote:
SaraFina wrote:
Mea_parvitas wrote:Ja imam 31, izgleda da je kasno :(

Nije, ne brini. I ja sam po Xavi- u i ovom drugom bila Baba đevojka :D
Xavieva teorema se ne dovodi u pitanje, jadan ja. :(

Ko ce mene ovakvog lijepog, uskoro sa doktoratom, finim poslom, finom porodicom, situiranog, ljubaznog, finog, marljivog, volim kuhati, drzati stan cistim, pijem ponekad jbg, pusim pola kutije cak, gdje sam ja ovakav prispio???? :(

Ti si muško? Ne brini! Imaš vremena do 60'. Po svim teorijama. Žene su problem u sa 30 :(
pijo_zoljo
Posts: 2837
Joined: 12/02/2019 16:06

#128 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by pijo_zoljo »

alibaba_i_30_godina wrote:
Mea_parvitas wrote:
SaraFina wrote:

Nije, ne brini. I ja sam po Xavi- u i ovom drugom bila Baba đevojka :D
Xavieva teorema se ne dovodi u pitanje, jadan ja. :(

Ko ce mene ovakvog lijepog, uskoro sa doktoratom, finim poslom, finom porodicom, situiranog, ljubaznog, finog, marljivog, volim kuhati, drzati stan cistim, pijem ponekad jbg, pusim pola kutije cak, gdje sam ja ovakav prispio???? :(
Teško. Ne valja ti to što si fin. :oops: :lol:
ma ovaj doktorat mu je viška
:lol: :lol:
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2665
Joined: 18/03/2015 01:36

#129 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Mea_parvitas »

Pa muskarac, da, nisam rekao da sam zena, samo po pisanju kontam da sam zakasnio. Moram traziti mladju onda, da prosjek bude <30
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#130 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by alibaba_i_30_godina »

A mene interesuje što si ti demagoŽe otvorio ovu temu kada ista već postoji od havera ti istog mišljenja ovdje pod dobro poznatim nickom Xavier?

Hoćeš da i ti postaneš popularan? :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#131 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina »

Ne, ne. Muškarci su do 60' u prednosti nad ženama kad pređu 30'.

Je li tako Xavi? :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#132 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina »

Mea_parvitas wrote:Pa muskarac, da, nisam rekao da sam zena, samo po pisanju kontam da sam zakasnio. Moram traziti mladju onda, da prosjek bude <30

18 - 20 Plafon. Da je odhraniš i vaspitaš po svojim aršinima. Pitaj druga Xavi-a :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#133 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by alibaba_i_30_godina »

Mea_parvitas wrote:Pa muskarac, da, nisam rekao da sam zena, samo po pisanju kontam da sam zakasnio. Moram traziti mladju onda, da prosjek bude <30
javi se tamo na atribute, pa se mozda i javi neka. ima finih zena. :-D

i dobro ti je rekao pijo, ne spominji doktorat.
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#134 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by male_okice »

ja mislim da ljubav nema veze sa godinama. stavise moze se vise, iskrenije, ljepse voljeti kad si stariji nego kad si mladji.

u mladosti sve idealizujes, mozda se malo i pretvaras da se svidis nekome, pravis kompromise koji ti se mozda poslije obiju od glavu, dok sa godinama i iskustvom shvatas da smo svi samo ljudi, upoznas sebe, prihvatis sta si i prihvatis ko je ta druga osoba, zato mi je ta ljubav iskrenija stalozenija.

a strast koja iz toga proistekne je fantasticna. :)
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#135 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina »

alibaba_i_30_godina wrote:A mene interesuje što si ti demagoŽe otvorio ovu temu kada ista već postoji od havera ti istog mišljenja ovdje pod dobro poznatim nickom Xavier?

Hoćeš da i ti postaneš popularan? :mrgreen:

:lol:


I ja kažem da se sastave teme. Identično razmišljanje :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#136 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by strucnjakdemagog »

JaneEyre wrote:
strucnjakdemagog wrote:Gledam maloprije kraj nekog filma kad Jack Nicholson kaže: Imam 63 godine i zaljubljen sam!
To mi vrati nadu da ću i ja jednog dana doživjeti pravu ljubav. Naime, bližim se 40-im i u životu sam prošao mnogo toga u odnosu sa ženama, ali nikada nisam osjetio pravu istinsku ljubav koja je bila obostrana. Bilo je nekih veza koje su trajale i po dvije godine, ali ni to nije bilo to. Cijeli život sam zaljubljen u pogrešne žene koje mi tu ljubav nisu uzvraćale, baš kao što ni ja nisam uzvraćao nekim djevojkama za koje sam znao da me iskreno vole.
Nakon toliko ljubavnih neuspjeha nekako sam okamenio, te više ne mogu ni zamisliti da mi se neka može podvući pod kožu, a što mi se kao mlađem često dešavalo. Lijep je osjećaj kad si zaljubljen, a mogu misliti kako je tek kad je to obostrano, kada vam niko i ništa više nije potrebno.
E zato me zanima mišljenje starijih forumaša da li sreća može zakucati na vrata pod stare dane? Koje su to godine kada ljubav jednostavno nema smisla? Neki kažu da za ljubav nikad nije kasno, ali ne slažem se s tim.
1. definiši starije forumaše :)

2. ljubav ima smisla u bilo kojoj životnoj dobi, a vjerovatno si čuo za mnogo primjera oko sebe...

i pitanje interesa...odrasli, zreli ljudi valjda imaju pravo na svoj izbor. Znam u svom bliskom okruženju dosta bračnih parova koji su u braku očito radi interesa, a najčešće to nije novčani interes već ono...došli smo u neke godine vakat je da se smiri, osnuje porodica - i tako godinama žive skladno. i to je okej. meni to nikad nije bilo okej i bila sam na principu i sasvim pomirena s mišlju da ću radije čitav život ostati sama nego biti s nekim...onako, da nisam sama, da ubijem vrijeme. Jer upravo, poslije posla i svih interesa kojima se radi osiguranja egzistencije moram povinovati - kad dodjem kući s posla treba mi neko pred kojim ću biti ona autentična ja. Neko koga ću pogledati svako jutro kad se pobudim i nasmijati se. Neko koga ću poljubiti pred san, zagrliti i reći mu da ga volim. I isto to ćuti. I još masa drugih stvari, sitnica i krupnih stvari od kojih je satkan dan, pa sedmica, mjeseci i život...

imala sam sreće da sve ovo nadjem (tek?) u 30 i nekoj godini, pa i tebi želim puno sreće, i da nikad ne spuštaš svoje krijetrije :)

1. Recimo 40+

2. Pa ti si imala sreće, mi ostali možda nećemo imati. Moj moto je samo upoznavati što više žena, jer matematički je veća šansa da ću naći pravu ljubav. :D
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#137 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Hajvan »

kad si mrtav i hladan…

sve prije toga, nije kasno.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2665
Joined: 18/03/2015 01:36

#138 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Mea_parvitas »

alibaba_i_30_godina wrote:
Mea_parvitas wrote:Pa muskarac, da, nisam rekao da sam zena, samo po pisanju kontam da sam zakasnio. Moram traziti mladju onda, da prosjek bude <30
javi se tamo na atribute, pa se mozda i javi neka. ima finih zena. :-D

i dobro ti je rekao pijo, ne spominji doktorat.
Zasto, zar zene ne vole obrazovane muskarce? Zasto sam onda i zavrsavao ista. :( Trenutno soliram, uzivam, na atribute cu za koju godinu mozda, ako ne nadjem neku u biblioteci ranije
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#139 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina »

Mea_parvitas wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:
Mea_parvitas wrote:Pa muskarac, da, nisam rekao da sam zena, samo po pisanju kontam da sam zakasnio. Moram traziti mladju onda, da prosjek bude <30
javi se tamo na atribute, pa se mozda i javi neka. ima finih zena. :-D

i dobro ti je rekao pijo, ne spominji doktorat.
Zasto, zar zene ne vole obrazovane muskarce? Zasto sam onda i zavrsavao ista. :( Trenutno soliram, uzivam, na atribute cu za koju godinu mozda, ako ne nadjem neku u biblioteci ranije

U džamiji na teraviji pogledaj nakon biblioteke također :oops:
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2665
Joined: 18/03/2015 01:36

#140 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Mea_parvitas »

Rijetko idem u dzamiju. :( sigurno zbog toga padam u ocima mmogih
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#141 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by HAVANA »

Meni je stari sega kad se zaljubi,a zaljubio se jedno 3 puta zadnjih 15 godina. :lol: Ko momcic,cvrkuce... :ruza: A 83 godine ima.
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#142 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by DzordzHodzic »

SaraFina wrote:
DzordzHodzic wrote:
moonca wrote:
hm.. nije lijpo vidjeti djevojku , ni da lize sladoled iz korneta..
To mozda u gornjoj maoci

Džordži, hoćemo u Palmu na sLjadoLjed? :D da šokiram moncu i njeno čudorjeđje :P
Hodza je reko da ne smijem bluda
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#143 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina »

HAVANA wrote:Meni je stari sega kad se zaljubi,a zaljubio se jedno 3 puta zadnjih 15 godina. :lol: Ko momcic,cvrkuce... :ruza: A 83 godine ima.

Sad si ove momke (Xavia i Demagoga) bacio u crnjak!
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#144 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Xavier1 »

SaraFina wrote:Ne, ne. Muškarci su do 60' u prednosti nad ženama kad pređu 30'.

Je li tako Xavi? :D
Pretjerujes. Muskarci od 30 su u prednosti u odnosu na zene od 30. Sa 60 je vec i muskarcima kasno.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#145 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina »

DzordzHodzic wrote:
SaraFina wrote:
DzordzHodzic wrote: To mozda u gornjoj maoci

Džordži, hoćemo u Palmu na sLjadoLjed? :D da šokiram moncu i njeno čudorjeđje :P
Hodza je reko da ne smijem bluda

Ići ćemo kod Karamujića na Rukiju onda. Šta se brineš? :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#146 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Tomahawk11 »

User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#147 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by SaraFina »

Xavier1 wrote:
SaraFina wrote:Ne, ne. Muškarci su do 60' u prednosti nad ženama kad pređu 30'.

Je li tako Xavi? :D
Pretjerujes. Muskarci od 30 su u prednosti u odnosu na zene od 30. Sa 60 je vec i muskarcima kasno.

Čuj kasno? Zar je moguće? :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#148 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by strucnjakdemagog »

alibaba_i_30_godina wrote:A mene interesuje što si ti demagoŽe otvorio ovu temu kada ista već postoji od havera ti istog mišljenja ovdje pod dobro poznatim nickom Xavier?

Hoćeš da i ti postaneš popularan? :mrgreen:
Tema je ista za one koji površno razmišljaju. :wink:
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#149 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by Cookie85 »

SaraFina wrote:
Xavier1 wrote:
Pretjerujes. Muskarci od 30 su u prednosti u odnosu na zene od 30. Sa 60 je vec i muskarcima kasno.

Čuj kasno? Zar je moguće? :lol:
Ma nikad nije kasno :D
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#150 Re: Kad je kasno za ljubav

Post by alibaba_i_30_godina »

Mea_parvitas wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:
Mea_parvitas wrote:Pa muskarac, da, nisam rekao da sam zena, samo po pisanju kontam da sam zakasnio. Moram traziti mladju onda, da prosjek bude <30
javi se tamo na atribute, pa se mozda i javi neka. ima finih zena. :-D

i dobro ti je rekao pijo, ne spominji doktorat.
Zasto, zar zene ne vole obrazovane muskarce? Zasto sam onda i zavrsavao ista. :( Trenutno soliram, uzivam, na atribute cu za koju godinu mozda, ako ne nadjem neku u biblioteci ranije
Pratiš li ti onog SabitaIzTarčina? Neko jako inteligentan se krije iza tog profila. Ima jako pametnih, kao npr. ovu:

Image
Post Reply