kviz potjera

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#126 Re: kviz potjera

Post by bull21 »

JohnnyS wrote:
fortaleza wrote:
zgemboni wrote:mnogo tanka emisija bila sinoc. Dean ove sedmice samo u četvrtak, a sljedeće sedmice ga nema nikako. Ko će gledat onu spodobu od zene toliko...
Ajd šta se žališ, Morana je dobar milf. :P

Kakav milf, ima 27 godina iritantna ženturača.
Morana, da si ti živ i zdrav, ima 38. Meni malo baca na Jodie Foster. :D
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#127 Re: kviz potjera

Post by oskarboy »

It_is_a_Leclerc wrote:Valentina je u prvom nastupu imala 5, 6 tačnih odgovora, ali ju je Dejan na zadnjem pitanju izbacio. Prema tome, očito se radilo o dekoncentraciji danas. Tim više jer je rasturila u pojedinačnoj igri.

Uzela -1kn, a po pravilima kviza, dobija 1/4 nagrade, odnosno 18 000 :D

Inače, to da se ne zna kakve su boje zvijezde na zastavi BIH je :roll: :roll:
aj ne kaki,pa vecina bh stanovnistva ne zna pravilno postavit bh zastavu a kamol da zna boje zvijezdica
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#128 Re: kviz potjera

Post by oskarboy »

i sta vam je Morana kriva? zena pametna,uglavno se zeza.ko vam je kriv sto ne kontate to i sto ste ljubomorni na njeno znanje
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#129 Re: kviz potjera

Post by Zeljoooo »

Nista od Mirka vise.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#130 Re: kviz potjera

Post by oskarboy »

a jel dijele svi nagradu? bez obzira koje sta donio u kasu?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#131 Re: kviz potjera

Post by It_is_a_Leclerc »

oskarboy wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Valentina je u prvom nastupu imala 5, 6 tačnih odgovora, ali ju je Dejan na zadnjem pitanju izbacio. Prema tome, očito se radilo o dekoncentraciji danas. Tim više jer je rasturila u pojedinačnoj igri.

Uzela -1kn, a po pravilima kviza, dobija 1/4 nagrade, odnosno 18 000 :D

Inače, to da se ne zna kakve su boje zvijezde na zastavi BIH je :roll: :roll:
aj ne kaki,pa vecina bh stanovnistva ne zna pravilno postavit bh zastavu a kamol da zna boje zvijezdica
Oj Bože... Pa ovo je kviz, gdje dolaze ljudi koji treba da znaju neke stvari, i u kojem se takmiče sa ljudima koji treba da znaju i puno manje i beznačajnije detalje..

Hajde da su ih pitali, koje boje je koplje na zastavi Kenije, pa i nekako. Al' pitaju te za zastavu države s kojom imaš 1000 km granice.

P.S. Nagrada se po pravilu dijeli na onaj broj igrača koji učestvuje u završnoj potjeri.
bull21
Posts: 2238
Joined: 14/06/2011 16:05

#132 Re: kviz potjera

Post by bull21 »

Meni nije ni zašta kriva, baš naprotiv, slatka mi je i za svoje godine je poprilično lijepa (posebno za ovo podneblje, ja sam bio uvjeren da je ona mnogo mlađa). I nju mi je najdraže i gledati, onog damira, dina, deana - kako već - ne mogu očima smisliti. I ovaj gabor mi na jetru ide sa svojim pametovanjem. Ona mi nekako najbolje leži od njih troje. :)

@Oskarboy: jeste, dijele svi nagradu tako da će biti kasa / 4 a ne iznos koji je svako osvojio.
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#133 Re: kviz potjera

Post by Zeljoooo »

Mogu li strani drzavljani ucestvovati da im pare uzmem.
User avatar
JohnnyS
Posts: 14167
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#134 Re: kviz potjera

Post by JohnnyS »

bull21 wrote:
JohnnyS wrote:
fortaleza wrote: Ajd šta se žališ, Morana je dobar milf. :P

Kakav milf, ima 27 godina iritantna ženturača.
Morana, da si ti živ i zdrav, ima 38. Meni malo baca na Jodie Foster. :D

Mea culpa, sad vidim da je 77, ja konto da je 87 ili 88 godište.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2570
Joined: 07/05/2009 19:51

#135 Re: kviz potjera

Post by Magarece_godine »

Kad ste kod kvizova sjeća li se neko poslijeratnog kviza Šta je tu je ? Segmedina Srna vodila ako se dobro sjećam :) Snimalo se u Domu mladih ...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#136 Re: kviz potjera

Post by Banksy »

Pametna je i lijepa, al' imidž KGB sekretarice je katastrofa.

Mirko opasno utanjio ...
dorkcic
Posts: 756
Joined: 19/12/2008 20:26

#137 Re: kviz potjera

Post by dorkcic »

Ne kontam po čemu je Morana iritantna, ona se meni baš čini kao prijatna osoba. Svakako puno ugodnija od arogantnog Deana.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#138 Re: kviz potjera

Post by oskarboy »

It_is_a_Leclerc wrote:
oskarboy wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Valentina je u prvom nastupu imala 5, 6 tačnih odgovora, ali ju je Dejan na zadnjem pitanju izbacio. Prema tome, očito se radilo o dekoncentraciji danas. Tim više jer je rasturila u pojedinačnoj igri.

Uzela -1kn, a po pravilima kviza, dobija 1/4 nagrade, odnosno 18 000 :D

Inače, to da se ne zna kakve su boje zvijezde na zastavi BIH je :roll: :roll:
aj ne kaki,pa vecina bh stanovnistva ne zna pravilno postavit bh zastavu a kamol da zna boje zvijezdica
Oj Bože... Pa ovo je kviz, gdje dolaze ljudi koji treba da znaju neke stvari, i u kojem se takmiče sa ljudima koji treba da znaju i puno manje i beznačajnije detalje..

Hajde da su ih pitali, koje boje je koplje na zastavi Kenije, pa i nekako. Al' pitaju te za zastavu države s kojom imaš 1000 km granice.

P.S. Nagrada se po pravilu dijeli na onaj broj igrača koji učestvuje u završnoj potjeri.
pa bilo trik pitanje zuto i bijelo,jednostavno nekad mozak zablokira.pa kladim se da vecina bh gradjana ne zna jesul zvijezdice zute i bijele.pricas kao da bh zastava postoji 100 godina i da ju treba neko znat.uglavno se zna po zutom trokutu i onda nekako logicki ljudi misle i da su zvijezdic zute.
al-em
Posts: 3120
Joined: 01/03/2014 00:26

#139 Re: kviz potjera

Post by al-em »

Ja mislim da bi kotiga uhvatio ove veceras
User avatar
fortaleza
Posts: 5627
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#140 Re: kviz potjera

Post by fortaleza »

JohnnyS wrote:
fortaleza wrote:
zgemboni wrote:mnogo tanka emisija bila sinoc. Dean ove sedmice samo u četvrtak, a sljedeće sedmice ga nema nikako. Ko će gledat onu spodobu od zene toliko...
Ajd šta se žališ, Morana je dobar milf. :P

Kakav milf, ima 27 godina iritantna ženturača.
37 godina, deset gore dole. :P
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#141 Re: kviz potjera

Post by KatarinaKosaca »

al-em wrote:Ja mislim da bi kotiga uhvatio ove veceras
Bi. Kotiga je sa filmom jako dobar, a Mirko tanak. Izbacio bi bar dvoje prije završne potjere.
User avatar
cyprus
Posts: 39291
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#142 Re: kviz potjera

Post by cyprus »

It_is_a_Leclerc wrote:
oskarboy wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Valentina je u prvom nastupu imala 5, 6 tačnih odgovora, ali ju je Dejan na zadnjem pitanju izbacio. Prema tome, očito se radilo o dekoncentraciji danas. Tim više jer je rasturila u pojedinačnoj igri.

Uzela -1kn, a po pravilima kviza, dobija 1/4 nagrade, odnosno 18 000 :D

Inače, to da se ne zna kakve su boje zvijezde na zastavi BIH je :roll: :roll:
aj ne kaki,pa vecina bh stanovnistva ne zna pravilno postavit bh zastavu a kamol da zna boje zvijezdica
Oj Bože... Pa ovo je kviz, gdje dolaze ljudi koji treba da znaju neke stvari, i u kojem se takmiče sa ljudima koji treba da znaju i puno manje i beznačajnije detalje..

Hajde da su ih pitali, koje boje je koplje na zastavi Kenije, pa i nekako. Al' pitaju te za zastavu države s kojom imaš 1000 km granice.

P.S. Nagrada se po pravilu dijeli na onaj broj igrača koji učestvuje u završnoj potjeri.
Znaš li ti bez guglanja koliko se životinja nalazi na zastavi (grbu) Hrvatske i kojom su bojom obojene? :mrgreen:

PS Jebo me svak ako 10% Bosanaca i Hercegovaca zna koliko zvijezda ima na zastavi... Na pitanje o boji, procenat je vjerovatno povoljni, ali bih opet rekao da mnogo ljudi ni kod nas to ne zna :oops:
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#143 Re: kviz potjera

Post by Zeljoooo »

Slazem se sa @cyprusom!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#144 Re: kviz potjera

Post by It_is_a_Leclerc »

cyprus wrote:
Znaš li ti bez guglanja koliko se životinja nalazi na zastavi (grbu) Hrvatske i kojom su bojom obojene? :mrgreen:

PS Jebo me svak ako 10% Bosanaca i Hercegovaca zna koliko zvijezda ima na zastavi... Na pitanje o boji, procenat je vjerovatno povoljni, ali bih opet rekao da mnogo ljudi ni kod nas to ne zna :oops:
Ne znam sve, al' znam da ima istarska koza, dubrovački grb sa gredama, tri lava, one žute grede i još jedna koje se ne mogu sjetiti.

Opet to je previše detaljno. Ekvivalent tvom pitanju bi bio - koliko po Ustavu bh. zastava ima bijelih zvijezdica ?!
User avatar
zgemboni
Posts: 37
Joined: 16/11/2011 13:08

#145 Re: kviz potjera

Post by zgemboni »

Očito je sve stvar ukusa o kojem se, kažu, ne raspravlja. Tako nekome Morana može biti ok i bolja od Deana. Moje mišljenje je da je Dean u svim mogućim segmentima za deset koplja ispred nje, ali opet o ukusima se ne raspravlja.
Sinoćnja emisija je bila ok, žena koje je učestvavovala se pogubila nakon prva dva pitanja i da je Tarik na trećem pitanju pitao kako se zove ona ne bi znala odgovor. U prilog ovome je i činjenica da je htjela da uzme srednju ponudu od nula kuna iako bi joj to značilo jedno pitanje više. Producenti su sinoć zeznuli stvar (producenti odlučuju koja je viša ponuda, a koja je manja, a ne lovci) jer joj nisu dali priliku da ide na veću ponudivši joj mizernu kunu.
Ali kako se ona pogubila tako i Mirko koji, to je očigledno i ovdje već spominjano, padne nakon dva pogrešna pitanja u završnoj ponudi i kasnije nema šanse da se vrati. Tako je par puta izgubio i nije uspio stići ni bezveznih 9 koraka prednosti u zavrsnoj potjeri.
Isto tako mislim da bi Dean sinoć bez problema stigao njihovih 18 koraka prednosti, ali opet i to je relativno.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7904
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#146 Re: kviz potjera

Post by Idemedosumom »

Ja sam zaista mislio da lovci određuju višu i nižu ponudu, sad me stid :-D
User avatar
karanana
Posts: 47545
Joined: 26/02/2004 00:00

#147 Re: kviz potjera

Post by karanana »

fakat ne znam ni ja sta je s mirkom u ovom shovuvu. najlosiji/najlaksi je lovac.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#148 Re: kviz potjera

Post by Banksy »

Star čovjek ... Ima znanje, ali s godinama to znanje je sve teže iščačkati iz memorije, pa još pod pritiskom ...
User avatar
cyprus
Posts: 39291
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#149 Re: kviz potjera

Post by cyprus »

zgemboni wrote:Isto tako mislim da bi Dean sinoć bez problema stigao njihovih 18 koraka prednosti, ali opet i to je relativno.
Mislim da to još nikome nije pošlo za rukom, pa ni Deanu :-D

Ma dobar je Miočić, desi mu se tu i tamo da zablokira nakon jednog ili dva promašaja, ali opet mislim da je jači lovac od Morane... Ono sinoć je realno bilo neuhvatljivo...
User avatar
karanana
Posts: 47545
Joined: 26/02/2004 00:00

#150 Re: kviz potjera

Post by karanana »

ako igraci izaberu bolju/vecu ponudu, znamo li mijenjaju li se pitanja na uslovno receno teza nego sto idu sa srednjom ili nizom ponudom?
Post Reply