VALENTINOVO

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#126

Post by pitt »

Jarane A pa zar si u tom (analnom) fazonu? :D:D:D:D:D:D:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#127

Post by pitt »

Ma sta dama....MILOSTIVA ....nema dalje :D:D:D
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#128

Post by Jasho »

Ne znam koja budala ima bilo šta protiv Valentinova! To je dan zaljubljenih, kada momak djevojci i obratno poklonom izrazi znak poštovanja i ljubavi , isto tako muž ženi , žena mužu. Ali ako čete samo na Valentinovo iskazati pažnju voljenoj osobi, a ostatak godine ništa, onda ne trebate ni taj dan. Trebamo svih 365 dana u godini da pokazujemo ljubav i poštovanje voljenoj osobi, s tim što Valentinovo ti dođe onak malo svečanije, mada je osobama koje su istinski zaljubljene i u sretnoj vezi svaki dan Valentinivo. Iako je to dan zaljubljeni ne znaći da ga oni koji nisu zaljubljeni trebaju mrziti ili ignorisati, jer sigurno imate prijateljicu, prijatelja ili više njih koji su zaljubljeni i u sretnoj su vezi i zašto im ne uputiti neku finu čestitku! Zato svima koji su zaljubljeni sretno Valentinovo!
SF-Mujo
Posts: 128
Joined: 23/12/2003 00:00
Location: Atlanta

#129

Post by SF-Mujo »

Jasho wrote:Ne znam koja budala ima bilo šta protiv Valentinova! To je dan zaljubljenih, kada momak djevojci i obratno poklonom izrazi znak poštovanja i ljubavi , isto tako muž ženi , žena mužu...
To nije tacno. To je dan Svetog Valentina a o tome sto se Valentin veze sa zaljubljenim postoje mnoge verzije i niko nezna pravu istinu. To je fina tradicija ali koja se slavi samo u jednom dijelu krscanskog svijeta! Komunisti su imali 8. Mart za dan zena i taj mi je dan blizi jer nije nacionalan a ni religiozan.
A to sto Arapi nisu izmislili slican dan neznaci da mi nemozemo! Doduse, Arapi imaju dan zaljubljenih samo se to kod njih zove dan kamila :D.

Eto prijedloga, odredite svi vi ovdje na SA-X (osim 2.14) neki dan i slavite ga kao dan zaljubljenih svake godine pa ce nakon nekoliko godina taj dan garant postati Bosanski nacionalni praznik.

Evo danas gledam na CNN da su neki u Indiji palili cestitke u protest jer Valentinovo nije Hindu tradicija. To vam je krscanski vjerski praznik a vi kako hocete.
Toozla
Posts: 3220
Joined: 07/12/2004 02:12
Location: Sarajevo_USA

#130

Post by Toozla »

SF-Mujo wrote: To nije tacno. To je dan Svetog Valentina a o tome sto se Valentin veze sa zaljubljenim postoje mnoge verzije i niko nezna pravu istinu. To je fina tradicija ali koja se slavi samo u jednom dijelu krscanskog svijeta! Komunisti su imali 8. Mart za dan zena i taj mi je dan blizi jer nije nacionalan a ni religiozan.
znaci ako si zaljubljen onda si religiozan.... :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#131

Post by pitt »

Eto nisi. Zar joj nikad nisi slago limvo te ko gabo :D :D
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#132

Post by scarface32 »

ja podrzavam valintinovo jer je jedini praznik poslije kojeg ne povracam na usta nego na .....
dva bozica,dva bajrama,dvije nove.mislim da je dosta praznika za opijanje.neka jednog i za obavezno k.....
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#133

Post by Sarajevska Princeza »

Praznici ne moraju imati religioznu konotaciju vec i sekularnu tj. za tebe LICNo nema nikakve veze sa religijom. Opet napominjem, u inostranstvu je to drugacije. Praznici u inostranstvu NEMAJU ISTI "essence" KAO U Bosni. Sve je puno jednostavnije... :-D
Post Reply