Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#127 Re: Veliki Brat 2013
a jedan od ovih blizanaca rece za Avu nesto kao "ona je mnogo simpatican LJUD" 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#129 Re: Veliki Brat 2013
sta je bilo sinoc, jel ko koga zaskocio? sta radi zla kucka? 
- Creasy
- Posts: 2980
- Joined: 27/11/2010 08:33
#130 Re: Veliki Brat 2013
Ko ulazi iz BiH?
Ja bih najvise volio Deen da udje.
Ja bih najvise volio Deen da udje.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#131 Re: Veliki Brat 2013
Imaju oni svog Bojana, sta ce im i nas Deen
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#132 Re: Veliki Brat 2013
Deen im bio veća zvijezda pored Ave pogotovo u ovom izdanju

- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#133 Re: Veliki Brat 2013
Ulazak u kucu Velikog Burazera


- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#134 Re: Veliki Brat 2013
A kako Ava sinoc razbuca Aristofanove komedije
imala sam dojam da je ono naucila napamet, huda, pa da samo bifla, kako je ko prekine ona ne zna gdje je stala pa mijenja temu
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#136 Re: Veliki Brat 2013
Bolje da provali gramatiku
- nirvana79
- Posts: 52
- Joined: 14/04/2010 21:42
- Location: Utopija
- Contact:
#137 Re: Veliki Brat 2013
Ava za predsjednika ili predsjednicu
pametnica mamina
pametnica mamina
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#138 Re: Veliki Brat 2013
Meni je od njih sviju Boban
i mislim da dok se malo opusti Maja Volk ima da napravi skandal
ona Sindi iz Modelsa je nekada bila riba al' je propala ko kauc, sta je ono onako
a Soraji ko uspije gledati u lice svaka mu cast
ja nisam uspjela mozda dok se malo priviknem
ona Sindi iz Modelsa je nekada bila riba al' je propala ko kauc, sta je ono onako
a Soraji ko uspije gledati u lice svaka mu cast
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#139 Re: Veliki Brat 2013
ona sindi mi djeluje ko dobra zenska. najozbiljnije mislim, u dusi dobra. djeluje ko kucka ali to je samo maska.
do sad mi se svidja, karakterom.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#140 Re: Veliki Brat 2013
Meni se cini okej i ona manekenka...
- Deeney
- Posts: 151
- Joined: 27/02/2009 21:49
#141 Re: Veliki Brat 2013
Ne skontah je li Milic na nju mislio kad je rekao "Ovoj ne treba maska za Noc vjestica"MedenoSrce wrote:Meni je od njih sviju Bobani mislim da dok se malo opusti Maja Volk ima da napravi skandal
![]()
ona Sindi iz Modelsa je nekada bila riba al' je propala ko kauc, sta je ono onako
a Soraji ko uspije gledati u lice svaka mu castja nisam uspjela mozda dok se malo priviknem
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#142 Re: Veliki Brat 2013
Haha dobili ovo troje tajnih da biraju premijera iz redova ukucana, i kaze Milic "dobro, necemo blizance, ne mozes debila za premijera" 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#143 Re: Veliki Brat 2013
dječak sa šibicama wrote:Haha dobili ovo troje tajnih da biraju premijera iz redova ukucana, i kaze Milic "dobro, necemo blizance, ne mozes debila za premijera"
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#144 Re: Veliki Brat 2013
AVa se valjda jutros zalila kako je lose spavala a Uros je pita " da te nije ruka boljela" 
-
bartek
- Posts: 23
- Joined: 25/01/2013 21:37
#145 Re: Veliki Brat 2013
Europska prestonica kica i sunda nastavlja sa trovanjem balkanskog pucanstva...
A narod ko narod...Samo da mu je ljeba i igara
A narod ko narod...Samo da mu je ljeba i igara
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#146 Re: Veliki Brat 2013
ovo sve govori
Prema zvaničnim podacima Mareco Index Bosnia, 25. marta ove godine OBN je zabilježio 26,32% gledanosti u ciljnoj skupini 18-49 All u udarnom terminu od 20 do 23 sata.
U istom terminu 25. marta OBN je zabilježio 22,42% udjela u gledanosti u ciljnoj skupini 4+All.
Istoga dana na ovoj televiziji je počelo emitovanjem VIP izdanja Velikog brata. Prema podacima MIB-a, ulazak u kuću Velikog brata imao je veću gledanost u odnosu na Farmu. VIP Veliki brat ostvario je 39,70% sharea u odnosu na 25,33% sharea koliko je zabilježila Farma.
Serija Sulejman Veličanstveni i Odbačena i dalje drže lidersku poziciju u svim ciljnim skupinama
teve.ba
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#147 Re: Veliki Brat 2013
ova braća ispreskakaše avu,ona jadna ništa ne razumije
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#148 Re: Veliki Brat 2013
Ona se mukica zaljubila u Urosa, jest mi je sada žao
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#150 Re: Veliki Brat 2013
Maja N.i Sindi su mi najzlobnije ovdje, a ovaj Uros je pravi ljigavac


