Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
imdiva92
Posts: 1
Joined: 27/03/2013 05:11

#126 Re: Veliki Brat 2013

Post by imdiva92 »

meni je i hit i shit
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#127 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

a jedan od ovih blizanaca rece za Avu nesto kao "ona je mnogo simpatican LJUD" :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#128 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

Image
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#129 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sta je bilo sinoc, jel ko koga zaskocio? sta radi zla kucka? :lol:
User avatar
Creasy
Posts: 2980
Joined: 27/11/2010 08:33

#130 Re: Veliki Brat 2013

Post by Creasy »

Ko ulazi iz BiH?

Ja bih najvise volio Deen da udje. :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#131 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

Imaju oni svog Bojana, sta ce im i nas Deen
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#132 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Deen im bio veća zvijezda pored Ave pogotovo u ovom izdanjuImage
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#133 Re: Veliki Brat 2013

Post by tendzera »

Ulazak u kucu Velikog Burazera :D
Image
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#134 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

A kako Ava sinoc razbuca Aristofanove komedije :lol: imala sam dojam da je ono naucila napamet, huda, pa da samo bifla, kako je ko prekine ona ne zna gdje je stala pa mijenja temu
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#135 Re: Veliki Brat 2013

Post by Tiger 033 »

:D

Image
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#136 Re: Veliki Brat 2013

Post by Mustang1 »

Bolje da provali gramatiku
User avatar
nirvana79
Posts: 52
Joined: 14/04/2010 21:42
Location: Utopija
Contact:

#137 Re: Veliki Brat 2013

Post by nirvana79 »

Ava za predsjednika ili predsjednicu :lol:

pametnica mamina :mrgreen:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#138 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

Meni je od njih sviju Boban :thumbup: i mislim da dok se malo opusti Maja Volk ima da napravi skandal :evil:
ona Sindi iz Modelsa je nekada bila riba al' je propala ko kauc, sta je ono onako
a Soraji ko uspije gledati u lice svaka mu cast :mrgreen: ja nisam uspjela mozda dok se malo priviknem
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#139 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

ona sindi mi djeluje ko dobra zenska. najozbiljnije mislim, u dusi dobra. djeluje ko kucka ali to je samo maska. :) do sad mi se svidja, karakterom.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#140 Re: Veliki Brat 2013

Post by skafiskafsnjak »

Meni se cini okej i ona manekenka...
User avatar
Deeney
Posts: 151
Joined: 27/02/2009 21:49

#141 Re: Veliki Brat 2013

Post by Deeney »

MedenoSrce wrote:Meni je od njih sviju Boban :thumbup: i mislim da dok se malo opusti Maja Volk ima da napravi skandal :evil:
ona Sindi iz Modelsa je nekada bila riba al' je propala ko kauc, sta je ono onako
a Soraji ko uspije gledati u lice svaka mu cast :mrgreen: ja nisam uspjela mozda dok se malo priviknem
Ne skontah je li Milic na nju mislio kad je rekao "Ovoj ne treba maska za Noc vjestica" :-D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51166
Joined: 29/06/2011 23:39

#142 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Haha dobili ovo troje tajnih da biraju premijera iz redova ukucana, i kaze Milic "dobro, necemo blizance, ne mozes debila za premijera" :lol:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#143 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

dječak sa šibicama wrote:Haha dobili ovo troje tajnih da biraju premijera iz redova ukucana, i kaze Milic "dobro, necemo blizance, ne mozes debila za premijera" :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#144 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

AVa se valjda jutros zalila kako je lose spavala a Uros je pita " da te nije ruka boljela" :mrgreen:
bartek
Posts: 23
Joined: 25/01/2013 21:37

#145 Re: Veliki Brat 2013

Post by bartek »

Europska prestonica kica i sunda nastavlja sa trovanjem balkanskog pucanstva...

A narod ko narod...Samo da mu je ljeba i igara
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#146 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

ovo sve govori
Prema zvaničnim podacima Mareco Index Bosnia, 25. marta ove godine OBN je zabilježio 26,32% gledanosti u ciljnoj skupini 18-49 All u udarnom terminu od 20 do 23 sata.

U istom terminu 25. marta OBN je zabilježio 22,42% udjela u gledanosti u ciljnoj skupini 4+All.

Istoga dana na ovoj televiziji je počelo emitovanjem VIP izdanja Velikog brata. Prema podacima MIB-a, ulazak u kuću Velikog brata imao je veću gledanost u odnosu na Farmu. VIP Veliki brat ostvario je 39,70% sharea u odnosu na 25,33% sharea koliko je zabilježila Farma.

Serija Sulejman Veličanstveni i Odbačena i dalje drže lidersku poziciju u svim ciljnim skupinama
teve.ba
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#147 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

ova braća ispreskakaše avu,ona jadna ništa ne razumije
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#148 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

Ona se mukica zaljubila u Urosa, jest mi je sada žao
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#149 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

A fina je Ava :(
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#150 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

Maja N.i Sindi su mi najzlobnije ovdje, a ovaj Uros je pravi ljigavac
Locked