Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#126 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by FOČANSKI PROPISI »

Čini mi se ,čovjek postaje sve luđi i luđi.
Nema lijeka!
Aqua_S
Posts: 533
Joined: 27/07/2012 09:28

#127 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Aqua_S »

šta je sad uradio?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#128 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by O'zone »

Samo da poručim onome ko je na Igmanskom maršu klepio načelnikovu jaknu i njegovu protezu škljocavicu koja je bila unutra da mu to nije fer i da sad načelnik nije u stanju da ide na svečane večere jer ne može da žvače meso :x
User avatar
FOČANSKI PROPISI
Posts: 2510
Joined: 11/04/2012 09:37
Location: JELEČ-BEČ

#129 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by FOČANSKI PROPISI »

O'zone wrote:Samo da poručim onome ko je na Igmanskom maršu klepio načelnikovu jaknu i njegovu protezu škljocavicu koja je bila unutra da mu to nije fer i da sad načelnik nije u stanju da ide na svečane večere jer ne može da žvače meso :x
Neka zadrži šarene naočari koje su mu iskrivljavale stvarnost.(lopov)
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#130 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

U SARAJEVSKOM NASELJU LUŽANI Žestoka tuča na polaganju kamena temeljca za izgradnju džamije

Na svečanom polaganju kamena temeljca za izgradnju džamije u Lužanima na Ilidži danas oko 14 sati, došlo je do tuče između trojice mladića zbog transparenta koji je bio postavljen u blizini mjesta gdje će se graditi džamija.

Naime, na transparentu je nekolicina građana koji žive u Lužanima napisala "Haram vam bilo, djeca Lužana". Oni su to uradili u znak protesta jer se na lokaciji gdje će se graditi džamija nalazi trenutno jedino dječje igralište u Lužanima te kažu da se djeca nakon igradnje džamije više neće imati gdje igrati.

Tučnjava je upravo izbila kada su pristalice izgradnje džamije nasilno uklonili transparent, nakon čega je došlo do fizičkog obračuna između dvije suprotstavljene strane.

Policija je intervenirala te razdvojila učesnike obračuna.

Kako nam je kazao jedan od mještana, Fadil Softić, okupili su se kako bi vlastima pokazali da se ne slažu sa izgradnjom džamije u blizini njihovih kuća.

- Gradnjom ove džamije se uzima jedini zeleni dječiji prostor u Lužanima, a u isto vrijeme se, samo 150 metara dalje, gradi još jedna nova džamija. Također je tu i mesdžid koji je udaljen svega 50 metara od ovog igrališta - rekao nam je Softić.

Načelnik Općine Ilidža Senaid Memić (SDA) obratio se nakon incidenta medijima i izjavio da je mjesto na kojem je predviđena gradnja džamije općinsko i da niko nema prava da Općini određuje gdje će graditi džamije.

- Ovdje će biti džamija i onaj ko hoće da pravimo crkvu, napravićemo i nju. Sve je po zakonu, sve je pošteno. Oni koji pokreću bune i štrajkove i drže paščad nama ne smetaju, ali nećemo im dozvoliti da im smeta i naša džamija - izjavio je Memić.

Ramiz Alajbegović, član glavnog odbora za izgradnju džamije, pozvao je sve građane dobre volje da doprinosu izgradnji džamije, na bilo koji način.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#131 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

Evo i na Stupu su je napravili i sada se eno pravi zid tj uz čošak džamije i to treba uslikati da vidite kako izgleda
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#132 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by O'zone »

StupskaBitanga wrote:Evo i na Stupu su je napravili i sada se eno pravi zid tj uz čošak džamije i to treba uslikati da vidite kako izgleda
Pa kad se neko genijalno sjetio da napravi džamiju na trasi ceste. Sad će cesta da prolazi tik uz džamiju a ako ko malo prokliže eto ga u prvom saffu :roll:
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#133 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

Nema veze. Bitno je pokazati kako Bošnjaci hoće Islamsku republiku a najlakše će se to pokazati kroz gradnju džamija. Mora se dat argumente u ruke okolnim fašizmima
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#134 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by SmokingMan »

Hvalal Bogu ja i ne znam ko je taj čovjek,niti me interesuje,a volio bih da nikada nisam čuo ni za Bakira,Zlatka,i osobe sličnim njima,ali et'... 8-)
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#135 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Hajvan »

Senaid Memić wrote: - Ovdje će biti džamija i onaj ko hoće da pravimo crkvu, napravićemo i nju. Sve je po zakonu, sve je pošteno. Oni koji pokreću bune i štrajkove i drže paščad nama ne smetaju, ali nećemo im dozvoliti da im smeta i naša džamija - izjavio je Memić.
Koji IDIOT.
No, njegov izbor za načelnika ne govori toliko o njemu, već mnogo više o ušljivim, dupelizačkim, ziheraškim i sitnošičardžijskim dušama koje glasaše za ovu spodobu. :(
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#136 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Pasiflora »

A i financijska bi zestoko imala posla, ali ko ce je zvati...
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#137 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by neki »

Hajvan wrote:
Senaid Memić wrote: - Ovdje će biti džamija i onaj ko hoće da pravimo crkvu, napravićemo i nju. Sve je po zakonu, sve je pošteno. Oni koji pokreću bune i štrajkove i drže paščad nama ne smetaju, ali nećemo im dozvoliti da im smeta i naša džamija - izjavio je Memić.
Koji IDIOT.
No, njegov izbor za načelnika ne govori toliko o njemu, već mnogo više o ušljivim, dupelizačkim, ziheraškim i sitnošičardžijskim dušama koje glasaše za ovu spodobu. :(
I vjeruj da su sutra izbori ova spodoba bi opet pobjedila.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#138 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

neki wrote:I vjeruj da su sutra izbori ova spodoba bi opet pobjedila.
Gledajući sastav stanovništva i ne čudi. Ilidža je mjesto gdje je sekularno društvo više nemoguće. Restorani (kebab na Ilidži uz Željeznicu) sa sobom za molitvu, vidno vjerski obilježena velika većina prolaznika, zaista "ljudi sa paščadima" izgledaju kao vanzemaljci. Od skoro živim u toj općini, pa iako sam uvijek za slobodu ubjeđenja vjerskih, političkih i ostalih, nekako se na Ilidži nikako ne osjećam u svom na svom.. Jedino mjesto restoran Brajlović, konobari su ljubazni, zezaju se, pijaca isto, ostalo je sve... pokriveno i sa prijekornim pogledom ispod marame. Na tom i takvom mjestu Memić je upravo načelnik po mjeri. Ilidža definitivno mjesto gdje je sekularnost sahranjena, rahmetlija. :(
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#139 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by VjecitiStudent »

Ali zato su sve mnogobrojniji stanovnici Tibre tu da poprave urbani balans Ilidže :D
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#140 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Hajvan »

KatarinaKosaca wrote:
neki wrote:I vjeruj da su sutra izbori ova spodoba bi opet pobjedila.
Gledajući sastav stanovništva i ne čudi. Ilidža je mjesto gdje je sekularno društvo više nemoguće. Restorani (kebab na Ilidži uz Željeznicu) sa sobom za molitvu, vidno vjerski obilježena velika većina prolaznika, zaista "ljudi sa paščadima" izgledaju kao vanzemaljci. Od skoro živim u toj općini, pa iako sam uvijek za slobodu ubjeđenja vjerskih, političkih i ostalih, nekako se na Ilidži nikako ne osjećam u svom na svom.. Jedino mjesto restoran Brajlović, konobari su ljubazni, zezaju se, pijaca isto, ostalo je sve... pokriveno i sa prijekornim pogledom ispod marame. Na tom i takvom mjestu Memić je upravo načelnik po mjeri. Ilidža definitivno mjesto gdje je sekularnost sahranjena, rahmetlija. :(
Haj ne kaki, ne uopštavaj, ne genralizuj....
koje floskule i koja iritantna laž od objave... od riječi do riječi - LAŽ!

ne da nije tačno, nego nema veze s pameću, životom, niti realnošću.

Na ovom forumu obitavaju neki jako tužni, ljuti i gnjevni ljudi :(
User avatar
zmajadaH
Posts: 370
Joined: 01/03/2013 01:05
Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.

#141 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by zmajadaH »

KatarinaKosaca wrote:
neki wrote:I vjeruj da su sutra izbori ova spodoba bi opet pobjedila.
Gledajući sastav stanovništva i ne čudi. Ilidža je mjesto gdje je sekularno društvo više nemoguće. Restorani (kebab na Ilidži uz Željeznicu) sa sobom za molitvu, vidno vjerski obilježena velika većina prolaznika, zaista "ljudi sa paščadima" izgledaju kao vanzemaljci. Od skoro živim u toj općini, pa iako sam uvijek za slobodu ubjeđenja vjerskih, političkih i ostalih, nekako se na Ilidži nikako ne osjećam u svom na svom.. Jedino mjesto restoran Brajlović, konobari su ljubazni, zezaju se, pijaca isto, ostalo je sve... pokriveno i sa prijekornim pogledom ispod marame. Na tom i takvom mjestu Memić je upravo načelnik po mjeri. Ilidža definitivno mjesto gdje je sekularnost sahranjena, rahmetlija. :(

Hoćeš reći da se vjerski i politički osjećaš ugroženom, i da bi voljela da se tu nešto promjeni (opština ilidža) iako velika većina želi tako, a ti bi kao manjina, jel'te suprotno većini je manjina, to željela promijeniti nerazmišljajući o većini već samo o sebi.
I naravno uz sve to ti si ipak za slobodu ubjeđenja....I još taj famozni prijekorni pogled ispod marame. STIDI SE.
Da se tako nešto izjavi za katolkinju ,pazi apsurda ''bosansku hrvaticu'' koje bi to salve žalbi bile ....

A Senaid Memić seljačina zadnja kao i stranka mu.U najmanju ruku čeka ih Džehenem i to direkt bez baraža :mrgreen:
Last edited by zmajadaH on 11/09/2013 15:02, edited 1 time in total.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#142 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

KatarinaKosaca wrote:
neki wrote:I vjeruj da su sutra izbori ova spodoba bi opet pobjedila.
Gledajući sastav stanovništva i ne čudi. Ilidža je mjesto gdje je sekularno društvo više nemoguće. Restorani (kebab na Ilidži uz Željeznicu) sa sobom za molitvu, vidno vjerski obilježena velika većina prolaznika, zaista "ljudi sa paščadima" izgledaju kao vanzemaljci. Od skoro živim u toj općini, pa iako sam uvijek za slobodu ubjeđenja vjerskih, političkih i ostalih, nekako se na Ilidži nikako ne osjećam u svom na svom.. Jedino mjesto restoran Brajlović, konobari su ljubazni, zezaju se, pijaca isto, ostalo je sve... pokriveno i sa prijekornim pogledom ispod marame. Na tom i takvom mjestu Memić je upravo načelnik po mjeri. Ilidža definitivno mjesto gdje je sekularnost sahranjena, rahmetlija. :(
:thumbup:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#143 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

zmajadaH wrote:Hoćeš reći da se vjerski i politički osjećaš ugroženom, i da bi voljela da se tu nešto promjeni (opština ilidža) iako velika većina želi tako, a ti bi kao manjina, jel'te suprotno većini je manjina, to željela promijeniti nerazmišljajući o većini već samo o sebi.
I naravno uz sve to ti si ipak za slobodu ubjeđenja....I još taj famozni prijekorni pogled ispod marame. STIDI SE.
Da se tako nešto izjavi za katolkinju ,pazi apsurda ''bosansku hrvaticu'' koje bi to salve žalbi bile ....

A Senaid Memić seljačina zadnja kao i stranka mu.U najmanju ruku čeka ih Džehenem i to direkt bez baraža :mrgreen:
a) Ne osjećam se ugroženom samo konstatujem da sekularizam ne postoji
b) Neću ništa da mijenjam, nije po mom ukusu, ja sam za sekularno društvo, ali ako tako većini odgovara neka je tako. Onda ne ide priča o multi-kulti, jer to na Ilidži, sem iznimki koje sam navela, jednostavno ne postoji, odnosno jaka je tendencija da tako ne bude
c) Da, jesam za slobodu ubjeđanja, ako je itko pratio moje postove na forumu, uvijek sam bila za slobodu vjeroispovjesti, načina života itd. Ipak, nisam za segregaciju koja se sprovodi nepozdravljanjem u liftu, haustoru, mrkim pogledima, stajanjem preko reda i još puno primjera uvijek od iste skupine sličnog imidža.
d) Ne znam čega ima da se stidim?
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#144 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Naslovnica »

KatarinaKosaca wrote:
zmajadaH wrote:Hoćeš reći da se vjerski i politički osjećaš ugroženom, i da bi voljela da se tu nešto promjeni (opština ilidža) iako velika većina želi tako, a ti bi kao manjina, jel'te suprotno većini je manjina, to željela promijeniti nerazmišljajući o većini već samo o sebi.
I naravno uz sve to ti si ipak za slobodu ubjeđenja....I još taj famozni prijekorni pogled ispod marame. STIDI SE.
Da se tako nešto izjavi za katolkinju ,pazi apsurda ''bosansku hrvaticu'' koje bi to salve žalbi bile ....

A Senaid Memić seljačina zadnja kao i stranka mu.U najmanju ruku čeka ih Džehenem i to direkt bez baraža :mrgreen:
a) Ne osjećam se ugroženom samo konstatujem da sekularizam ne postoji
b) Neću ništa da mijenjam, nije po mom ukusu, ja sam za sekularno društvo, ali ako tako većini odgovara neka je tako. Onda ne ide priča o multi-kulti, jer to na Ilidži, sem iznimki koje sam navela, jednostavno ne postoji, odnosno jaka je tendencija da tako ne bude
c) Da, jesam za slobodu ubjeđanja, ako je itko pratio moje postove na forumu, uvijek sam bila za slobodu vjeroispovjesti, načina života itd. Ipak, nisam za segregaciju koja se sprovodi nepozdravljanjem u liftu, haustoru, mrkim pogledima, stajanjem preko reda i još puno primjera uvijek od iste skupine sličnog imidža.
d) Ne znam čega ima da se stidim?
:thumbup: :sax:
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#145 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Pasiflora »

+1
User avatar
zmajadaH
Posts: 370
Joined: 01/03/2013 01:05
Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.

#146 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by zmajadaH »

KatarinaKosaca wrote:
zmajadaH wrote:Hoćeš reći da se vjerski i politički osjećaš ugroženom, i da bi voljela da se tu nešto promjeni (opština ilidža) iako velika većina želi tako, a ti bi kao manjina, jel'te suprotno većini je manjina, to željela promijeniti nerazmišljajući o većini već samo o sebi.
I naravno uz sve to ti si ipak za slobodu ubjeđenja....I još taj famozni prijekorni pogled ispod marame. STIDI SE.
Da se tako nešto izjavi za katolkinju ,pazi apsurda ''bosansku hrvaticu'' koje bi to salve žalbi bile ....

A Senaid Memić seljačina zadnja kao i stranka mu.U najmanju ruku čeka ih Džehenem i to direkt bez baraža :mrgreen:
a) Ne osjećam se ugroženom samo konstatujem da sekularizam ne postoji
b) Neću ništa da mijenjam, nije po mom ukusu, ja sam za sekularno društvo, ali ako tako većini odgovara neka je tako. Onda ne ide priča o multi-kulti, jer to na Ilidži, sem iznimki koje sam navela, jednostavno ne postoji, odnosno jaka je tendencija da tako ne bude
c) Da, jesam za slobodu ubjeđanja, ako je itko pratio moje postove na forumu, uvijek sam bila za slobodu vjeroispovjesti, načina života itd. Ipak, nisam za segregaciju koja se sprovodi nepozdravljanjem u liftu, haustoru, mrkim pogledima, stajanjem preko reda i još puno primjera uvijek od iste skupine sličnog imidža.
d) Ne znam čega ima da se stidim?
Nemaš potrebe da nabrajaš svoja objašnjenja pod tačkama a,b,c...itd

Da skratimo priču, puna su ti usta sekularnosti a primjećuješ okolo prijeke poglede ispod marama.Direkt kažeš upakovano da te muslimanke prijekorno gledaju.
Za to i prigovaraš, jasno izražavaš negodovanje tome zato što su pokriveni ljudi oko tebe i u isto vrijeme truniš o SLOBODAMA izbora.
Sad ti možeš bacati razne priče, da nisi to htjela reći, do sutra.Jednostavno i boldirano.

U jednom postu si sve lijepo objasnila.
Ilidža nije mjesto u kojem se osjećaš prijatno, ima puno muslimana i to je to.
Zbog toga sam ti i rekao da se stidiš.
Kako bi bilo da jedan žitelj ilidže kaže, pa eto ima i bosanskih hrvata, primjetio sam prijeke poglede od njih....
Kako jadno i mizerno zvuči.

Ovo o segragaciji te o ovom dijelu stanovništva koje nema osnovne kulture za pozdrav prilikom susreta u liftu/haustoru/firmi, neću ni komentarisati jer je to domen kulture i kućnog odgoja a to opet nema veze sa pokrivenim itd...
Ili si ti možda našla neku poveznicu.

Dok god je memića i njihovih stranki, a bogami i ovih što vide prijeke poglede ispod marama i uz to punog su glasa o skularnosti i toleranciji, nikad napredka.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#147 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

:roll:
Samo se pitam gdje su sad svi oni koji su me optuživali da sam fundamentalista kad sam branila pravo vjeroispovjesti i stila života. Dakle, individualno ću ga uvijek braniti. Kao stil života nametanjem, segregaciju, spominjanje kućnih ljubimaca od strane načelnika kao nečeg pogrdnog neću nikad. Ali, to tebi ionako ništa ne znači.. neka bude kako si zaključio. Ko razumije shvatiće.
lidža nije mjesto u kojem se osjećaš prijatno, ima puno muslimana i to je to.
Zbog toga sam ti i rekao da se stidiš.
Uprvo je to ono o čemu govorim. Iskrivaljavanje, nametanje, podmetanje, nedozvoljavanje različitog i drugačijeg itd. Mislim da si vrlo reprezentativan predstavnik skupine ljudi o kojoj sam pisala.
User avatar
zmajadaH
Posts: 370
Joined: 01/03/2013 01:05
Location: U zmajevom gnijezdu na jajima.

#148 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by zmajadaH »

Pa to si ti rekla, tvoja izjava, jeli treba da je opet citiram i boldiram.U najmanju ruku si neozbiljna.To su tvoje riječi.
Ti si ih napisala i ja ih nisam izvukao iz konteksta.
Ako želiš reći da je to greška i da si se pogrešno izrazila, razumjet ću.Nisam ja nikakav vjerski zaluđenik.
A to o memiću (namjerna mala slova) ne želim respravljati.To je osoba koja po meni nije zaslužila da se spominje.
Idiot klasičan.

Odoh konzumirat minas.LP
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#149 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by KatarinaKosaca »

zmajadaH wrote:Pa to si ti rekla, tvoja izjava, jeli treba da je opet citiram i boldiram.U najmanju ruku si neozbiljna.To su tvoje riječi.
Ti si ih napisala i ja ih nisam izvukao iz konteksta.
Ako želiš reći da je to greška i da si se pogrešno izrazila, razumjet ću.Nisam ja nikakav vjerski zaluđenik.
A to o memiću (namjerna mala slova) ne želim respravljati.To je osoba koja po meni nije zaslužila da se spominje.
Idiot klasičan.

Odoh konzumirat minas.LP
Hajde da nacrtam.... Dakle pod ovim nikom sam kao ateista uvijek branila prava vjernika na način i stil života, zgražavajući se nad ismijavanjem istih od strane dogmata lijeve orjentacije. Utoliko sam često proglašena fundamentalistom. (Nebitno sasvim na forumu te proglasi svatko čim hoće). Ja se jesam ovdje dobro izrazila, možda nedovoljno. Ilidža postaje mjesto gdje su ljudi u hajdemo reći civilnoj odjeći (ružno zvuči, ali nemam adekvatniji izraz) loše primljeni, kao što je kebab na Željeznici ili .. da ne nabrajam sad, ima još mjesta. Na Ilidži su skupine vehabija i nijhovih žena koji ne poštuju red u prodavnici ili se ne pozdravljaju. I to je istina, ja nemam nikakvog razloga da pretjerujem. Da li meni smetaju vjerska ubjeđenja nekoga? Ni najmanje. Da li mi smeta nametanje nečega i smatranjem da si superioran ako imaš određeno ubjeđenje? Jako mi smeta o bilo kojem predznaku da se radi. Ja sam 1992 istinski vjerovala u sekularnost ove zemlje, i to jeste moja ideja. Ne smataju mi ni muslimani, ni katolici ni pravoslavci ni jevreji ni ateisti. -smeta mi dominacija, nametanje, nastojanje da se prevlada, demonizira, ignorira drugi i drugačiji.
Eto, da se osvrnemo na nečelnikovu izjavu o "paščadima" i njihovim vlasnicima kao i ovdje komentar gdje sam u 4h ujutro i kako treba da se osjećam. Dalje, ne znam crtati, to sam otprilike htjela reći. To nije Sarajevo koje volim i u kojem sam odrasla i rođena.
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#150 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by gidra »

KatarinaKosaca wrote:
zmajadaH wrote:Pa to si ti rekla, tvoja izjava, jeli treba da je opet citiram i boldiram.U najmanju ruku si neozbiljna.To su tvoje riječi.
Ti si ih napisala i ja ih nisam izvukao iz konteksta.
Ako želiš reći da je to greška i da si se pogrešno izrazila, razumjet ću.Nisam ja nikakav vjerski zaluđenik.
A to o memiću (namjerna mala slova) ne želim respravljati.To je osoba koja po meni nije zaslužila da se spominje.
Idiot klasičan.

Odoh konzumirat minas.LP
Hajde da nacrtam.... Dakle pod ovim nikom sam kao ateista uvijek branila prava vjernika na način i stil života, zgražavajući se nad ismijavanjem istih od strane dogmata lijeve orjentacije. Utoliko sam često proglašena fundamentalistom. (Nebitno sasvim na forumu te proglasi svatko čim hoće). Ja se jesam ovdje dobro izrazila, možda nedovoljno. Ilidža postaje mjesto gdje su ljudi u hajdemo reći civilnoj odjeći (ružno zvuči, ali nemam adekvatniji izraz) loše primljeni, kao što je kebab na Željeznici ili .. da ne nabrajam sad, ima još mjesta. Na Ilidži su skupine vehabija i nijhovih žena koji ne poštuju red u prodavnici ili se ne pozdravljaju. I to je istina, ja nemam nikakvog razloga da pretjerujem. Da li meni smetaju vjerska ubjeđenja nekoga? Ni najmanje. Da li mi smeta nametanje nečega i smatranjem da si superioran ako imaš određeno ubjeđenje? Jako mi smeta o bilo kojem predznaku da se radi. Ja sam 1992 istinski vjerovala u sekularnost ove zemlje, i to jeste moja ideja. Ne smataju mi ni muslimani, ni katolici ni pravoslavci ni jevreji ni ateisti. -smeta mi dominacija, nametanje, nastojanje da se prevlada, demonizira, ignorira drugi i drugačiji.
Eto, da se osvrnemo na nečelnikovu izjavu o "paščadima" i njihovim vlasnicima kao i ovdje komentar gdje sam u 4h ujutro i kako treba da se osjećam. Dalje, ne znam crtati, to sam otprilike htjela reći. To nije Sarajevo koje volim i u kojem sam odrasla i rođena.
pogrešno si uočila. Nisu to ovi naši, domaće vehabije :D , već turisti iz arapskih zemalja kojih je jako jako mnogo u posljednje vrijeme i stacionirani su u hotelu Holivud ili rentaju kuće po Lužanima ili u Kasindolskoj.
Ko su i zašto su ovdje ne znam ali je činjenica da ih je pravo puno i da ne znaju riječ bosanskog jezika ali što je najbitnije troše keš kod naših ljudi. I dok je tako meni ne smetaju.
Post Reply