Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12476 Re: Liverpool FC
Pa ima Sturridge nek trci svakako ga se ono nekad izvlacilo i na krilo i tako .. A Benzema gore .. Mada ja se ne bih bunio ni da se dovede Bony za 20 i Hummels/Reus za 60 jer je i Bony strasan napadac nije klasa kao Benzema ali onda bi bilo love da se na drugu poziciju dovede klasa
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12477 Re: Liverpool FC
Samo sto on nikad nije zdrav. Neznam za Bonya... dao je dosta golova, bio bi on dobro pojacanje. A Hummels/Reus... to je vec preveliki zalogaj za Liverpool. Nebi oni nikada igraca platili 60m, a tesko da bi on dosli to su igraci za koje se otima cijela Europa.Mustang1 wrote:Pa ima Sturridge nek trci svakako ga se ono nekad izvlacilo i na krilo i tako .. A Benzema gore .. Mada ja se ne bih bunio ni da se dovede Bony za 20 i Hummels/Reus za 60 jer je i Bony strasan napadac nije klasa kao Benzema ali onda bi bilo love da se na drugu poziciju dovede klasa
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12478 Re: Liverpool FC
Origi se vraća sigurno, ne bi bilo loše ni malog Ibea, lik rešeta po Championshipu.Reusa/Hummelsa zaboravite.Cavani možda ne bi bio loš, ali malo je reći da je kritičan u završnici.Benzema mi nije nešto što bi leglo Liverpoolu.Ballotelija prodati sad u Januaru, interesuje se Inter za njega,Lucasa u Napoli i eto love.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12479 Re: Liverpool FC
Zasto mislis da bi Benzema, Cavani ili neki drugi napadac njihovog kalibra dosli u Liverpool? Ja zelim naravno da se to desi, ali objektivno je jako tesko.AmiĐa_Idriz wrote:Origi se vraća sigurno, ne bi bilo loše ni malog Ibea, lik rešeta po Championshipu.Reusa/Hummelsa zaboravite.Cavani možda ne bi bio loš, ali malo je reći da je kritičan u završnici.Benzema mi nije nešto što bi leglo Liverpoolu.Ballotelija prodati sad u Januaru, interesuje se Inter za njega,Lucasa u Napoli i eto love.
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#12480 Re: Liverpool FC
prodati: mingolet, lovren, gerrard (penzija), balotelli, sturidgge
uzeti: begovica(stoke), hoewedesa (schalke), cisse (newcastle), khedira (real)
mingolet nije siguran golman i smatram da je begovic bolji, sigurniji golman. moze se begovica uzeti za 12-14 miliona eura a ovog isto negdje tusnuti za iste pare.
lovren takodjer nije opravdao ulozeno, jako nesiguran i glup stoper pa bi zato uzeo hoewedesa koji je jako pouzdan. on bi kostao 10 miliona eura a lovrena bi gurnuo negdje u serie a za 12 miliona.
papis cisse je golgeter, on bi kostao 15 miliona eura dok bi prodajom balonje isto dobili neki dinar.
khedira bi bio vodja ekipe na sredini terena jako pametan covjek dok bi gerrard otisao u penziju.
A. Begovic
G. Johnson
K. Toure
M. Skrtel
B. Hoewedes
Lucas
S. Khedira
A. Lallana
Coutinho
R. Sterling
P. Cisse
uzeti: begovica(stoke), hoewedesa (schalke), cisse (newcastle), khedira (real)
mingolet nije siguran golman i smatram da je begovic bolji, sigurniji golman. moze se begovica uzeti za 12-14 miliona eura a ovog isto negdje tusnuti za iste pare.
lovren takodjer nije opravdao ulozeno, jako nesiguran i glup stoper pa bi zato uzeo hoewedesa koji je jako pouzdan. on bi kostao 10 miliona eura a lovrena bi gurnuo negdje u serie a za 12 miliona.
papis cisse je golgeter, on bi kostao 15 miliona eura dok bi prodajom balonje isto dobili neki dinar.
khedira bi bio vodja ekipe na sredini terena jako pametan covjek dok bi gerrard otisao u penziju.
A. Begovic
G. Johnson
K. Toure
M. Skrtel
B. Hoewedes
Lucas
S. Khedira
A. Lallana
Coutinho
R. Sterling
P. Cisse
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12481 Re: Liverpool FC
Pa bolan Lucas,Klen i Kolo treba da lete sto prije a ti bi oko njih da gradis tim 
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12482 Re: Liverpool FC
Ma pusti limenog, lupa već mjesecima. 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12483 Re: Liverpool FC
Treba dobar golman... cech se moze dovesti za male pare jer vise nije u prvom planu u Chelseau, ja bi volio Begovica ali je preskup zbog toga ga nisu doveli prosle godine. Treba jedan DM i napadac. I to bi bilo to.
A prodati treba Lucasa, Allena, Johnsona, Enriquea i Lovrena. Vratiti nekoliko igraca sa posudbe i mogu se boriti za top 4, i pripremiti se za ljetni prelazni rok gdje ne smiju napraviti gresko kao ovog ljeta.
A prodati treba Lucasa, Allena, Johnsona, Enriquea i Lovrena. Vratiti nekoliko igraca sa posudbe i mogu se boriti za top 4, i pripremiti se za ljetni prelazni rok gdje ne smiju napraviti gresko kao ovog ljeta.
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12484 Re: Liverpool FC
Bolje platiti Begovica i 20 nego svake godine uzimati jednog od 10 miliona
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12485 Re: Liverpool FC
-Jutros se pojavila vijest da je Liverpool FC spremio ponudu od 15.000.000€ za dvojac Aston Ville Delph-Vlaar. Veoma je moguća realizacija ovih transfera jer su oba nogometaša nedavno odbila produženje ugovora sa timom iz Birminghama, a isti im ističu na kraju sezone.
-Kako prenosi talijanska "Gazetta dello Sport" Liverpool je spremio ponudu od 17.000.000 za trenutnog nogometaša AS Rome Radju Nainggolana, čiju polovinu ugovora posjeduje i Calagri. Liverpool je također spreman ponuditi mu godišnju platu od €2.8m što je duplo više od sadašnje.
-Mediji u Francuskoj su jutros prenijeli informaciju da su se čelnici Liverpoola raspitivali oko situacije Adriena Rabiota u PSG-u.
-Liverpool se također raspitivao za Seydou Doumbiu, nogometaša CSKA iz Moskve, ali Rusi traže čak 25.000.000 € tako da je realizacija ovog transfera veoma teško izvediva.
-Brendan Rodgers je pred meč sa Swansea Cityem izjavio da nema namjeru prodavati Maria Balotellia, te da i dalje ozbiljno računa na njega!
Vlaar ne bi bio loš, beton je odigrao na Mundijalu a i kapiten je Ville
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12486 Re: Liverpool FC
Ovo je Liverpool od prosle sezone... Samo da ovako odigraju i u drugom. Hajde sad Balotelli da udje i konacno postigne gol.
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12487 Re: Liverpool FC
Nije cudno sto su ovako odigrali bez Gerrarda ? Jos brza bi igrali bila da je Can umjesto Lucasa a nazad Kolo umjesto Cana .. Mozda bi moglo i bez tog treceg stopera ali hajd kad hoce da forsira nije ni lose toliko .. Ali protiv boljih ekipa se ne moze bez klasicnog spica
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#12488 Re: Liverpool FC
lucas je jako pametan igrac, da ima samija kediru pored sebe umjesto stivena dzerarda sporog pored sebe sve njegove kvalitete bi dosle do izrazaja.Mustang1 wrote:Pa bolan Lucas,Klen i Kolo treba da lete sto prije a ti bi oko njih da gradis tim
glen dzonson je solidan bek koji ne daje da neko predje na tvoju polovicu, sta uradi naprijed uradi.
kolo ture je jak ko bizon ali on je kiks igrac ko onaj demikelis, stavi pored njega skrtela i howedesa i on ce se uozbiljit.
papis cisse je igrac mozda najpotcijenjeniji napadac evropskih liga petice, znaci on zabija kome stigne. pravi onaj staromodni strajker.
a asmir begovic bi smirio dodatno vec smirenu odbranu, znaci primili bi 0 do 1 gol po utakmici a naprijed sta bude.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12489 Re: Liverpool FC
Pored Tourea stavi i Beckenbauera i opet ce k'o kar'na izgledati - jer je los igrac!
Glen je rupa kakva dugo nije zaigrala na beku i ja ne znam na osnovu koliko odgledanih utakmica ti donosis sud??? Ako si Glena zadnje 3 godine gledao vise od 20 puta - nemoguce je reci da ne dozvoljava da neko nazad prodje, NE MO GU CE!
Glen je rupa kakva dugo nije zaigrala na beku i ja ne znam na osnovu koliko odgledanih utakmica ti donosis sud??? Ako si Glena zadnje 3 godine gledao vise od 20 puta - nemoguce je reci da ne dozvoljava da neko nazad prodje, NE MO GU CE!
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12490 Re: Liverpool FC
Glen je bas rupa nazad, a naprijed isto tako, mada je malo bolji u napadu... definitivno se moraju rijesiti tog panja.
Lallana, Moreno, Can i Markovic obecavaju... bit ce to dobra pojacanja.
Lallana, Moreno, Can i Markovic obecavaju... bit ce to dobra pojacanja.
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12491 Re: Liverpool FC
Ako Rodgers ne sjebe Cana ovim pomjeranjem na stopera .. Manquillo je isto dobar .. Ali to su sve igraci koje se mora cekati da se naviknu i mladi su .. Ali Maria i Lovrena se nema sta cekat kad su vec igrali u Engleskoj i navikli se .. Adem nije ni dobijao neku veliku sansu da se dokaze do zadnjih par utakmica .. Ali ono sve sto je igrao skoro uvijek je bio najbolji na terenu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12492 Re: Liverpool FC

Nikad im neću halaliti ovog lika...sinoć je bio na Anfieldu
Inače, igra sinoć kao nekada, Lallana majstor, Morena obavezno prema naprijed više gurati jer kad god je on naprijed uvaljamo 4 gola
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12493 Re: Liverpool FC
Can na stoperu...
Hajd, generalno prema naprijed nije bilo lose, dobro je to izgledalo, ali zrtvovati Cana da bi ti igrao mrtvi Lucas na svojoj poziciji, uzas.
Hajd, generalno prema naprijed nije bilo lose, dobro je to izgledalo, ali zrtvovati Cana da bi ti igrao mrtvi Lucas na svojoj poziciji, uzas.
- vaučer
- Posts: 11540
- Joined: 04/08/2009 15:22
#12494 Re: Liverpool FC
Nije žrtvovao Cana jer je Can mnogo puta igrao stopera u postavi s 3 stopera za Njemačku U21 reprezentaciju.
Ne znam samo kako izvlačiš te zaključke.
Ne znam samo kako izvlačiš te zaključke.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12495 Re: Liverpool FC
Mozda je igrao, ali mu to nije prirodna pozicija. Can treba igrati u sredini sa Gerrardom a ne Lucas. Ali eto, posto su doveli Lovrena a otjerali Aggera koji bi bio idealan za ovu postavu, sada mora Can igrati na poziciji covjeka kojeg su platili 20m 
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12496 Re: Liverpool FC
Kako nine zrtvovanje da onakav Can igra na stoperu a onakav Lucas na svojoj poziciji radije nek Lucasa unistava nek igra na stoperu nek ne mice iz sesnaest
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12497 Re: Liverpool FC
Vauceru znas da te izuzetno cijenim, (fakat sams e pit'o ovih dana gdje si, Boga mi
) ali ja ne znam koliko si ti to utakmice Njemacke U21 reprezentacije gledao?! Oni 99% svojih utakmica igraju u postavci kakva je i A reprezentacija, jer je to praksa od prije 5-6 godina u Njemackoj, da sve mladje selekcije igraju sistem koji igra i A reprezentacija, a to je u ovom slucaju 4-2-3-1. Can je mozda nekad i znao zaigrati na stoperu, ali u Leverkusenu je sve utakmice igrao na zadnjem veznom, osim nekim pukim slucajem ako se desi da su van stroja svi stoperi, povrijedjeni ili suspendovani.
- SmokingMan
- Posts: 22579
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#12498 Re: Liverpool FC
Da opustimo temu jednom starom dobrom slikom...

-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12499 Re: Liverpool FC
Hoce ovo Gerrard/Lucas/Henderson danas igrati po desnoj strani odnosno Wide Back kako se to moderno kaze
.. Koliko ce samo danas igra sporija i bezveznija biti i opet budala nece skontati zasto je to tako
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12500 Re: Liverpool FC


Škrtel suspenzija, Suso, Jones, Flanagan, Johnson, Lovren, Sturridge i Allen povrede.
