Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12451 Re: Liverpool FC
Dobro ste uspjeli dovesti Chelsea i Mourinha na temu .. Iskren da budem iznenadjen sam koliko vam je dugo trebalo 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12452 Re: Liverpool FC
Mustang1 wrote:Dobro ste uspjeli dovesti Chelsea i Mourinha na temu .. Iskren da budem iznenadjen sam koliko vam je dugo trebalo
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12453 Re: Liverpool FC
Evo čitam Balotelli će biti spreman za Boxing day..
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12454 Re: Liverpool FC
Sve i da bude najspremniji na svijetu ne moze zabiti vise nego sto ce odbrana primiti mada uz Balotellia umjesto Lucasa i onakvu igru i presing mozda i mogu nesto ali to se nece desiti 
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12455 Re: Liverpool FC
Danas je pravo vrijeme za pravi "christmas miracle"
Balotelli zabija 3 gola a Markovic 3 asistencije i go 
- Edin H.
- Posts: 53601
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12456 Re: Liverpool FC
Bice tesko, bice 0 - 6Mustang1 wrote:Danas je pravo vrijeme za pravi "christmas miracle"Balotelli zabija 3 gola a Markovic 3 asistencije i go
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12457 Re: Liverpool FC
Puno je to .. Dosta je 0:5 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12458 Re: Liverpool FC
Ista postava kao i u zadnjoj tekmi.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12459 Re: Liverpool FC
Letargicno prvo poluvreme. Ne valja ovo nista ovako.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12460 Re: Liverpool FC
Lose skroz... ako ne pocnu bolje igrati, izgubit ce ovo.
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#12461 Re: Liverpool FC
Dobro se drzi loserpool, 0-0 zasada
..
- Edin H.
- Posts: 53601
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12463 Re: Liverpool FC
Deranje guzova 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12464 Re: Liverpool FC
Kuti je majstorčina samo takva, igrač odlične tehnike i pasa mora imati mjesto u timu
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12465 Re: Liverpool FC
Eto dosta vam je i 0:1.Mustang1 wrote:Puno je to .. Dosta je 0:5
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12466 Re: Liverpool FC
Na misice, ali 3 boda je 3 boda. Kutinjo doktor.
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12467 Re: Liverpool FC
Ma na kurac a ne misice.. Ova formacija ne valja kurcu i nijednu ozbiljniju ekipu nece pobjediti bez napadaca i sa 3 nazad... Baca 100 igraca u sredinu a nece da kupi kvalitetnog zadnjeg veznog mego onaj mrtvac igra
- BHF_Manijak
- Posts: 28531
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12468 Re: Liverpool FC
Jao pa sta je ono ba? Sad pogledah highlightse i ono sto vidjeh jeste da je fucking Burnley ubio Liverpoola!!!
Ljudi imali bruku sansi... Tanko je ovo, skroz! Trebaju se podhitno rijesiti Rodgersa, dok nije kasno!
Ljudi imali bruku sansi... Tanko je ovo, skroz! Trebaju se podhitno rijesiti Rodgersa, dok nije kasno!
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12469 Re: Liverpool FC
Nesto moraju radit. Sad su kao na pocetku prvenstva dobili na srecu 3 boda pa ce sljedece 3 tekme i kad budu bolji il zijanit il nerijeseno.
Ja ne bi mjenjao trenera jest da je LP izgubljena al valjda je stekao novo iskustvo i mozda greske vec iducu sezonu popravi
Ja ne bi mjenjao trenera jest da je LP izgubljena al valjda je stekao novo iskustvo i mozda greske vec iducu sezonu popravi
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12470 Re: Liverpool FC
osam utakmica previšeBrazilski veznjak Liverpoola, Lucas Leiva, nalazi se na meti dva velika italijanska kluba.Naime, za Leivinim uslugama zainteresirani su Inter i Napoli, koji već u januaru žele pojačati svoje ekipe.
"Na ljeto sam bio zainteresiran za prelazak u Napoli, no klub nije poslao službenu ponudu. Vidjet ćemo šta će biti u januaru", istakao je Leiva, koji je ove sezone u Premiershipu odigrao osam utakmica.
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12472 Re: Liverpool FC
Sumnjam ali se nadam da je ovo za Benzemu tacno .. Ne toliko zbog Benzeme nego se nadam da su konacno svatili kako se igraci dovode .. Preplati dokazanog igraca a ne "engleskog talenta" .. Ako imaju tih 60 miliona bez prodaje igraca onda nek prodaju jos igraca i dovedu Reusa/Hummelsa ako ne mogu obadvojicu
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12473 Re: Liverpool FC
Ma kakav Benzema, nema sanse da njega dovedu. A i nije on igrac za Liverpoola... nije to napadac koji trci i stvara pritisak. Od "dokazanih" napadaca mislim da bi im najvise odgovarao Cavani, ali koliko su realne sanse da on dodje neznam. Ovaj prelazni rok ne treba ocekivati previse, vjerovatno da ce mozda pokusati vratiti onog Origia i mozda Ibe-a sa posudbe i to je to. Nemaju ni para, plus imaju problem sa Fair Playom...Mustang1 wrote:Sumnjam ali se nadam da je ovo za Benzemu tacno .. Ne toliko zbog Benzeme nego se nadam da su konacno svatili kako se igraci dovode .. Preplati dokazanog igraca a ne "engleskog talenta" .. Ako imaju tih 60 miliona bez prodaje igraca onda nek prodaju jos igraca i dovedu Reusa/Hummelsa ako ne mogu obadvojicu
Benzema je odlican igrac, ali tesko da bi se on uklopio u tim, on je slican igrac Balotelliju.
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12474 Re: Liverpool FC
A ja Cavannia ne bih da ga dzaba daju dok i Benzemu i skuplje platio... Benzema je pravi spic i mozda jedini pravi spic trenutno a da je kvalitetan... Njemu treba samo dobar asistent sto mi nemamo trenutno mozda Cou ali jos je tanak...
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12475 Re: Liverpool FC
Cavani je velika radilica, taj covjek trci puno, i on bi odgovarao igri koju Liverpool igra... razlog zasto Liverpool pati od kako nema Sturridga je sto su Balotelli i Lembart igraci koji se ne krecu previse, ne trce u prostor kao Suarez i Sturridge. Benzema je klasa, ali bojim se da bi opet imali isti problem jer nije ni on neki igrac koji puno trci i vrsi pritisak non stop.
Ja bi volio da dovedu nekoga sa iskustvom, nek je solidan, samo nek nije neko dijete i "nada" jer takvih imaju za dva tima... Prodati nekoliko igraca, neke vratiti sa posudbe i dovesti nekog sa iskustvom i nebi bilo lose. Kada se sturridge vrati i ako nastave igrati igru kao u zadnja dva tri meca, mozda mogu nekako izboriti LP, ili u ligi ili u EL... Arsenal i Totenhem ne bjeze previse, nek uvezu nekoliko pobjeda i tu su.
Ja bi volio da dovedu nekoga sa iskustvom, nek je solidan, samo nek nije neko dijete i "nada" jer takvih imaju za dva tima... Prodati nekoliko igraca, neke vratiti sa posudbe i dovesti nekog sa iskustvom i nebi bilo lose. Kada se sturridge vrati i ako nastave igrati igru kao u zadnja dva tri meca, mozda mogu nekako izboriti LP, ili u ligi ili u EL... Arsenal i Totenhem ne bjeze previse, nek uvezu nekoliko pobjeda i tu su.
