Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Edin H.
Posts: 53610
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12401 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Pogodih ja :D , komentarisem utakmicu malo ranije i kazem, u ovom timu ga jedino Skrtel moze zabiti :D
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#12402 Re: Liverpool FC

Post by aCme »

Ovo se igra dok Looserspool ne da gol? :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12403 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

aCme wrote:Ovo se igra dok Looserspool ne da gol? :-)
Da si pratio utakmicu skontao bi, prekid kod Škrtelove povrede je trajao 5-6 minuta
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#12404 Re: Liverpool FC

Post by Teufik »

Bravo Skrtel :thumbup:
Dobar rezultat.
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#12405 Re: Liverpool FC

Post by aCme »

Momak se povrijedio i zabio gol :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12406 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote:
aCme wrote:Ovo se igra dok Looserspool ne da gol? :-)
Da si pratio utakmicu skontao bi, prekid kod Škrtelove povrede je trajao 5-6 minuta
Pa šta je to tačno bilo, pa je na povredu toliko vremena otišlo? Nisam gledao drugo poluvrijeme.

Em je povredom produžio utakmicu za 5 minuta, em je zabio gol u tom produžetku. :D
Last edited by Logovan on 21/12/2014 19:06, edited 1 time in total.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#12407 Re: Liverpool FC

Post by groove »

AmiĐa_Idriz wrote:
aCme wrote:Ovo se igra dok Looserspool ne da gol? :-)
Da si pratio utakmicu skontao bi, prekid kod Škrtelove povrede je trajao 5-6 minuta
ovo volim kod engleza sto produze dovoljno.
u bundesligi bi dali mozda 4 minute.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12408 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Logovan wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
aCme wrote:Ovo se igra dok Looserspool ne da gol? :-)
Da si pratio utakmicu skontao bi, prekid kod Škrtelove povrede je trajao 5-6 minuta
Pa šta je to tačno bilo, pa je na povredu toliko vremena otišlo? Nisam gledao prvo poluvrijeme.

Em je povredom produžio utakmicu za 5 minuta, em je zabio gol u tom produžetku. :D
Dokačio ga Giroud đonom po glavi pa zato sudija nije insistirao da ga vode napolje pa su mu na terenu ukazivali pomoć :D Škrtel brat, zadnje dvije tekme protiv Arsenala tri gola :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12409 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Odbrana je uzas. Nesto moraju mjenjati, ovaj zoning marking je sranje. Sredina je igrala odlicno, u napadu nema niko ko bi mogao zabiti. Da je Balotelli igrao mislim da bi mogao nesto uraditi sa Coutinhom i Lallanom i Sterling oko njega. Ovo je los rezultat, igrati nerjeseno sa mrtvim Arsenalom kod kuce je sramota.



Sudija je bio katastrofalan, nema muda da pokaze crveni onom majmunu Flaminiu a bilo je vise nego zasluzeno. Crveni Boriniu zasluzen. Sve u svemu, jako lose ponovo... ocekivao sam pobjedu i da konacno krenu povezati nekoliko pozitivnih rezultata.
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#12410 Re: Liverpool FC

Post by aCme »

Čuj Škrtel sunce tiiiii :lol:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#12411 Re: Liverpool FC

Post by groove »

MyTao wrote:
groove wrote:a ovaj borini kostao 14M :-)
A sto se ti brines koliko je ko kostao... da nisi mozda ti platio?
ma jok, ti si platio pa nema niko pravo da kritikuje cijenu.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12412 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Borini levat dobije priliku nakon dugo vremena i odma crveni :-) nadam se da će do dolaska Sturridgea i Origija stvari krenuti na bolje, pa da probamo izvući sezonu u drugom dijelu, sve u svemu dobro je popravljaju se samo što odbrana nazaduje uveliko, moraju nešto skontati jer ovo ovako ne ide nikako.
Mustang1
Posts: 29930
Joined: 29/12/2010 17:31

#12413 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

E jebaji joj mater najgori rezultat niti pobjeda niti ce Safet otici
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12414 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote: Dokačio ga Giroud đonom po glavi pa zato sudija nije insistirao da ga vode napolje pa su mu na terenu ukazivali pomoć :D Škrtel brat, zadnje dvije tekme protiv Arsenala tri gola :D
Jebeno :-) Dobro je prošao.
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#12415 Re: Liverpool FC

Post by LSD »

AmiĐa_Idriz wrote:Borini levat dobije priliku nakon dugo vremena i odma crveni :-) nadam se da će do dolaska Sturridgea i Origija stvari krenuti na bolje, pa da probamo izvući sezonu u drugom dijelu, sve u svemu dobro je popravljaju se samo što odbrana nazaduje uveliko, moraju nešto skontati jer ovo ovako ne ide nikako.
Borini, Leiva, Marković, Baloteli, Kolo Toure i još neki....mah, s noge na nogu nabiti

Sterling je vec sad prava zvijezda Liverpoola :thumbup: on i Coutinho su glavni igraci, motori ekipe....svaka cast tim momcima
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12416 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

groove wrote:
MyTao wrote:
groove wrote:a ovaj borini kostao 14M :-)
A sto se ti brines koliko je ko kostao... da nisi mozda ti platio?
ma jok, ti si platio pa nema niko pravo da kritikuje cijenu.
pa kakve veze ima cijena sa fudbalom? Koji to igrac vrijedi onoliko koliko ga cijene? Bale se prodao za 100 miliona, za te pare bi trebao da daje 2000 golova po sezoni :-) Pusti se para, to je nesto sto nema veze sa fudbalom, i ima mali milion stvari koje ulaze u cijenu ne samo kvalitet igraca.

Drugo, mnogi koji nemaju pojma o Liverpoolu ove ili bilo koje druge sezone, su culi ovdje na forumu da imaju losu transfer politiku, i onda se pojavite ovdje i zatrpate temu o tome koliko je ko placen, sa smajlijem na kraju naravno, kao ono vi se razumijete koliko ko vrijedi a ljudi koji rade u jednom od najvecih klubova na svijetu neznaju. glupost.

Ovo je moj zadnji post na ovu temu. nema potrebe da odgovaras.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12417 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Pored loseg rezultata mislim da ipak ima nekoliko lijepih stvari. Igrali su lijepo u sredini i konacno vrsili presing na protivnika. Markovic je bio odlican, jako brz, dobar s loptom... Samo je nekoliko puta zaboravio da treba igrati malo defanzivnije, ali bit ce to dobar igrac. Lallana odlican, Coutinho isto dobar, ali mora puno raditi na sutu. Odbrana i golman katastrofa. Sakho jedini za prolazne ocjene.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#12418 Re: Liverpool FC

Post by Admir_1984 »

ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzir :roll:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12419 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Admir_1984 wrote:ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzir :roll:
Sta je tacno danas Leiva uradio pogresno? jeli on kriv sto Skrtel nemoze da skoci dva centimetra? Covjek je imao solidnu utakmicu, odlicno vrsio presing i odlicno je uradio ono sto se od njega trazilo... samo da znas da to nisu golovi i asistencije.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#12420 Re: Liverpool FC

Post by Admir_1984 »

MyTao wrote:
Admir_1984 wrote:ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzir :roll:
Sta je tacno danas Leiva uradio pogresno? jeli on kriv sto Skrtel nemoze da skoci dva centimetra? Covjek je imao solidnu utakmicu, odlicno vrsio presing i odlicno je uradio ono sto se od njega trazilo... samo da znas da to nisu golovi i asistencije.
pa baš zato što služi samo kao neko smetalo na terenu i nevalja. moderan igrač razigrava, uklizava, asistira, pokriva...
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#12421 Re: Liverpool FC

Post by LSD »

MyTao wrote:
Admir_1984 wrote:ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzir :roll:
Sta je tacno danas Leiva uradio pogresno? jeli on kriv sto Skrtel nemoze da skoci dva centimetra? Covjek je imao solidnu utakmicu, odlicno vrsio presing i odlicno je uradio ono sto se od njega trazilo... samo da znas da to nisu golovi i asistencije.
Leiva prodao loptu u zadnjim sekundama utakmice ;-) ali Cazorla nije kaznio tu gluposti (tj. golman odbranio)...a inace, Liverpoolu treba bolji igrac od Leive na poziciji zadnjeg veznog
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12422 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

LSD wrote:
MyTao wrote:
Admir_1984 wrote:ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzir :roll:
Sta je tacno danas Leiva uradio pogresno? jeli on kriv sto Skrtel nemoze da skoci dva centimetra? Covjek je imao solidnu utakmicu, odlicno vrsio presing i odlicno je uradio ono sto se od njega trazilo... samo da znas da to nisu golovi i asistencije.
Leiva prodao lopta u zadnjim sekundama utakmice ;-) ali Cazorla nije kaznio tu gluposti (tj. golman odbranio)...a inace, Liverpoolu treba bolji igrac od Leiva na poziciji DMF
Pa treba, i imaju boljeg... Leiva je treca opcija na DMF-u... mada i ova druga dva nisu nesto bolji. Valjda ce Rodgers poceti igrati Cana jer je doveden da igra tu. leiva je tek poceo igrati sada kada se pocela igrati formacija 343... a i to zbog povrede Allena. Mislim da je on solidan igrac za klupe. On i nije igrac za prvu postavu vec nekoliko sezona.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12423 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Rogders ubleha

Rekli Lucasu da moze da ide na zimu/ljeto tj da nece biti tu sljedece sezone, znaci otvoreno mu rekli

i onda ga igra skoro svaku utakmicu

zasto? koji ce ti k onda? ne kontam, hoces da zaradis na njemu? uzas
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28533
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12424 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Coutinho je danas zajeb'o mali milion lopti u zadnjih pola sata. Svaku akciju na 20-25 metara je usr'o. Svaka cast za gol, ali sebican je bio u najmanje 10 situacija!

Inace, uvijek sam se pit'o kako je onim nesretnicima bilo iz Borca kad smo ih naguzili 4:2 na Grbavici, a mrtvi Lazar ih potopi sa 2 gola. Mogu mislit jebeno gorak osjecaj kad te onaj parmak nazinzigu. Tako se ja osjecah danas kad ga onaj jablan Giroud zabi. Kakva pljacka od igraca...

Jedino su veca komedija Liverpoolova ovogodisnja pojacanje u napadu, a i lanjski Borini.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12425 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Mancini zagrizao za Leivu samo tako, bio bi zločin ne prodati ga Balinom duhovnom babi :gunjastajl: Tim potezom bi dobili nešto novca ali i satisfakciju za sve ove godine veznjakovanja leive po Anfieldu, a i Safet bi mogao malo više da koristi Cana ili gluho bilo da dovede i jednog pravog DMF-a.
Post Reply