Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53610
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12401 Re: Liverpool FC
Pogodih ja
, komentarisem utakmicu malo ranije i kazem, u ovom timu ga jedino Skrtel moze zabiti 
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#12402 Re: Liverpool FC
Ovo se igra dok Looserspool ne da gol? 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12403 Re: Liverpool FC
Da si pratio utakmicu skontao bi, prekid kod Škrtelove povrede je trajao 5-6 minutaaCme wrote:Ovo se igra dok Looserspool ne da gol?
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#12404 Re: Liverpool FC
Bravo Skrtel
Dobar rezultat.
Dobar rezultat.
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#12405 Re: Liverpool FC
Momak se povrijedio i zabio gol 
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12406 Re: Liverpool FC
Pa šta je to tačno bilo, pa je na povredu toliko vremena otišlo? Nisam gledao drugo poluvrijeme.AmiĐa_Idriz wrote:Da si pratio utakmicu skontao bi, prekid kod Škrtelove povrede je trajao 5-6 minutaaCme wrote:Ovo se igra dok Looserspool ne da gol?
Em je povredom produžio utakmicu za 5 minuta, em je zabio gol u tom produžetku.
Last edited by Logovan on 21/12/2014 19:06, edited 1 time in total.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#12407 Re: Liverpool FC
ovo volim kod engleza sto produze dovoljno.AmiĐa_Idriz wrote:Da si pratio utakmicu skontao bi, prekid kod Škrtelove povrede je trajao 5-6 minutaaCme wrote:Ovo se igra dok Looserspool ne da gol?
u bundesligi bi dali mozda 4 minute.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12408 Re: Liverpool FC
Dokačio ga Giroud đonom po glavi pa zato sudija nije insistirao da ga vode napolje pa su mu na terenu ukazivali pomoćLogovan wrote:Pa šta je to tačno bilo, pa je na povredu toliko vremena otišlo? Nisam gledao prvo poluvrijeme.AmiĐa_Idriz wrote:Da si pratio utakmicu skontao bi, prekid kod Škrtelove povrede je trajao 5-6 minutaaCme wrote:Ovo se igra dok Looserspool ne da gol?
Em je povredom produžio utakmicu za 5 minuta, em je zabio gol u tom produžetku.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12409 Re: Liverpool FC
Odbrana je uzas. Nesto moraju mjenjati, ovaj zoning marking je sranje. Sredina je igrala odlicno, u napadu nema niko ko bi mogao zabiti. Da je Balotelli igrao mislim da bi mogao nesto uraditi sa Coutinhom i Lallanom i Sterling oko njega. Ovo je los rezultat, igrati nerjeseno sa mrtvim Arsenalom kod kuce je sramota.
Sudija je bio katastrofalan, nema muda da pokaze crveni onom majmunu Flaminiu a bilo je vise nego zasluzeno. Crveni Boriniu zasluzen. Sve u svemu, jako lose ponovo... ocekivao sam pobjedu i da konacno krenu povezati nekoliko pozitivnih rezultata.
Sudija je bio katastrofalan, nema muda da pokaze crveni onom majmunu Flaminiu a bilo je vise nego zasluzeno. Crveni Boriniu zasluzen. Sve u svemu, jako lose ponovo... ocekivao sam pobjedu i da konacno krenu povezati nekoliko pozitivnih rezultata.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#12411 Re: Liverpool FC
ma jok, ti si platio pa nema niko pravo da kritikuje cijenu.MyTao wrote:A sto se ti brines koliko je ko kostao... da nisi mozda ti platio?groove wrote:a ovaj borini kostao 14M
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12412 Re: Liverpool FC
Borini levat dobije priliku nakon dugo vremena i odma crveni
nadam se da će do dolaska Sturridgea i Origija stvari krenuti na bolje, pa da probamo izvući sezonu u drugom dijelu, sve u svemu dobro je popravljaju se samo što odbrana nazaduje uveliko, moraju nešto skontati jer ovo ovako ne ide nikako.
-
Mustang1
- Posts: 29930
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12413 Re: Liverpool FC
E jebaji joj mater najgori rezultat niti pobjeda niti ce Safet otici
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12414 Re: Liverpool FC
JebenoAmiĐa_Idriz wrote: Dokačio ga Giroud đonom po glavi pa zato sudija nije insistirao da ga vode napolje pa su mu na terenu ukazivali pomoćŠkrtel brat, zadnje dvije tekme protiv Arsenala tri gola
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#12415 Re: Liverpool FC
Borini, Leiva, Marković, Baloteli, Kolo Toure i još neki....mah, s noge na nogu nabitiAmiĐa_Idriz wrote:Borini levat dobije priliku nakon dugo vremena i odma crveninadam se da će do dolaska Sturridgea i Origija stvari krenuti na bolje, pa da probamo izvući sezonu u drugom dijelu, sve u svemu dobro je popravljaju se samo što odbrana nazaduje uveliko, moraju nešto skontati jer ovo ovako ne ide nikako.
Sterling je vec sad prava zvijezda Liverpoola
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12416 Re: Liverpool FC
pa kakve veze ima cijena sa fudbalom? Koji to igrac vrijedi onoliko koliko ga cijene? Bale se prodao za 100 miliona, za te pare bi trebao da daje 2000 golova po sezonigroove wrote:ma jok, ti si platio pa nema niko pravo da kritikuje cijenu.MyTao wrote:A sto se ti brines koliko je ko kostao... da nisi mozda ti platio?groove wrote:a ovaj borini kostao 14M
Drugo, mnogi koji nemaju pojma o Liverpoolu ove ili bilo koje druge sezone, su culi ovdje na forumu da imaju losu transfer politiku, i onda se pojavite ovdje i zatrpate temu o tome koliko je ko placen, sa smajlijem na kraju naravno, kao ono vi se razumijete koliko ko vrijedi a ljudi koji rade u jednom od najvecih klubova na svijetu neznaju. glupost.
Ovo je moj zadnji post na ovu temu. nema potrebe da odgovaras.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12417 Re: Liverpool FC
Pored loseg rezultata mislim da ipak ima nekoliko lijepih stvari. Igrali su lijepo u sredini i konacno vrsili presing na protivnika. Markovic je bio odlican, jako brz, dobar s loptom... Samo je nekoliko puta zaboravio da treba igrati malo defanzivnije, ali bit ce to dobar igrac. Lallana odlican, Coutinho isto dobar, ali mora puno raditi na sutu. Odbrana i golman katastrofa. Sakho jedini za prolazne ocjene.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#12418 Re: Liverpool FC
ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzir 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12419 Re: Liverpool FC
Sta je tacno danas Leiva uradio pogresno? jeli on kriv sto Skrtel nemoze da skoci dva centimetra? Covjek je imao solidnu utakmicu, odlicno vrsio presing i odlicno je uradio ono sto se od njega trazilo... samo da znas da to nisu golovi i asistencije.Admir_1984 wrote:ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzir
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#12420 Re: Liverpool FC
pa baš zato što služi samo kao neko smetalo na terenu i nevalja. moderan igrač razigrava, uklizava, asistira, pokriva...MyTao wrote:Sta je tacno danas Leiva uradio pogresno? jeli on kriv sto Skrtel nemoze da skoci dva centimetra? Covjek je imao solidnu utakmicu, odlicno vrsio presing i odlicno je uradio ono sto se od njega trazilo... samo da znas da to nisu golovi i asistencije.Admir_1984 wrote:ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzir
-
LSD
- Posts: 29907
- Joined: 24/07/2007 08:26
#12421 Re: Liverpool FC
Leiva prodao loptu u zadnjim sekundama utakmiceMyTao wrote:Sta je tacno danas Leiva uradio pogresno? jeli on kriv sto Skrtel nemoze da skoci dva centimetra? Covjek je imao solidnu utakmicu, odlicno vrsio presing i odlicno je uradio ono sto se od njega trazilo... samo da znas da to nisu golovi i asistencije.Admir_1984 wrote:ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzir
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12422 Re: Liverpool FC
Pa treba, i imaju boljeg... Leiva je treca opcija na DMF-u... mada i ova druga dva nisu nesto bolji. Valjda ce Rodgers poceti igrati Cana jer je doveden da igra tu. leiva je tek poceo igrati sada kada se pocela igrati formacija 343... a i to zbog povrede Allena. Mislim da je on solidan igrac za klupe. On i nije igrac za prvu postavu vec nekoliko sezona.LSD wrote:Leiva prodao lopta u zadnjim sekundama utakmiceMyTao wrote:Sta je tacno danas Leiva uradio pogresno? jeli on kriv sto Skrtel nemoze da skoci dva centimetra? Covjek je imao solidnu utakmicu, odlicno vrsio presing i odlicno je uradio ono sto se od njega trazilo... samo da znas da to nisu golovi i asistencije.Admir_1984 wrote:ajd sva ova propala pojačanja, ali mislim da je presedan u svjetskom fudbalu da ti jedan luaks leiva igra skoro 10 godina u timu. pa liverpul je imao i dobre rezultate kada sve uzmeš u obzirali Cazorla nije kaznio tu gluposti (tj. golman odbranio)...a inace, Liverpoolu treba bolji igrac od Leiva na poziciji DMF
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12423 Re: Liverpool FC
Rogders ubleha
Rekli Lucasu da moze da ide na zimu/ljeto tj da nece biti tu sljedece sezone, znaci otvoreno mu rekli
i onda ga igra skoro svaku utakmicu
zasto? koji ce ti k onda? ne kontam, hoces da zaradis na njemu? uzas
Rekli Lucasu da moze da ide na zimu/ljeto tj da nece biti tu sljedece sezone, znaci otvoreno mu rekli
i onda ga igra skoro svaku utakmicu
zasto? koji ce ti k onda? ne kontam, hoces da zaradis na njemu? uzas
- BHF_Manijak
- Posts: 28533
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12424 Re: Liverpool FC
Coutinho je danas zajeb'o mali milion lopti u zadnjih pola sata. Svaku akciju na 20-25 metara je usr'o. Svaka cast za gol, ali sebican je bio u najmanje 10 situacija!
Inace, uvijek sam se pit'o kako je onim nesretnicima bilo iz Borca kad smo ih naguzili 4:2 na Grbavici, a mrtvi Lazar ih potopi sa 2 gola. Mogu mislit jebeno gorak osjecaj kad te onaj parmak nazinzigu. Tako se ja osjecah danas kad ga onaj jablan Giroud zabi. Kakva pljacka od igraca...
Jedino su veca komedija Liverpoolova ovogodisnja pojacanje u napadu, a i lanjski Borini.
Inace, uvijek sam se pit'o kako je onim nesretnicima bilo iz Borca kad smo ih naguzili 4:2 na Grbavici, a mrtvi Lazar ih potopi sa 2 gola. Mogu mislit jebeno gorak osjecaj kad te onaj parmak nazinzigu. Tako se ja osjecah danas kad ga onaj jablan Giroud zabi. Kakva pljacka od igraca...
Jedino su veca komedija Liverpoolova ovogodisnja pojacanje u napadu, a i lanjski Borini.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12425 Re: Liverpool FC
Mancini zagrizao za Leivu samo tako, bio bi zločin ne prodati ga Balinom duhovnom babi
Tim potezom bi dobili nešto novca ali i satisfakciju za sve ove godine veznjakovanja leive po Anfieldu, a i Safet bi mogao malo više da koristi Cana ili gluho bilo da dovede i jednog pravog DMF-a.
