Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12376 Re: Dolazi zima - zimske gume
kad ce recenzije 
-
-stefan-
- Posts: 93
- Joined: 10/08/2009 19:12
#12377 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne znam da li je neko pisao već, kupio sam nove Tigar zimske gume (novi model koji je izašao ove godine) i mogu reći da su odlične i za tu cijenu stvarno nema šta više da se traži. Testirao sam ih i na mokrom, i na ugaženom snijegu i na cijelcu, gume su ok u svim uslovima.
Tigar sa starim šarama sam jednom kupio i nisam bio zadovoljan i nisam više nikada htio da ih kupim, na ovim su to ispravilii sada stvarno nemam zamjerki, bar ovu prvu godinu. 205 55 16 sam plaćao 68KM.
Tigar sa starim šarama sam jednom kupio i nisam bio zadovoljan i nisam više nikada htio da ih kupim, na ovim su to ispravilii sada stvarno nemam zamjerki, bar ovu prvu godinu. 205 55 16 sam plaćao 68KM.
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#12378 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije tu ništa tigar izmislio, to je michelin za njih uradio. Istu šaru koristi Riken i Kormoran za druga trzišta.-stefan- wrote:Ne znam da li je neko pisao već, kupio sam nove Tigar zimske gume (novi model koji je izašao ove godine) i mogu reći da su odlične i za tu cijenu stvarno nema šta više da se traži. Testirao sam ih i na mokrom, i na ugaženom snijegu i na cijelcu, gume su ok u svim uslovima.
Tigar sa starim šarama sam jednom kupio i nisam bio zadovoljan i nisam više nikada htio da ih kupim, na ovim su to ispravilii sada stvarno nemam zamjerki, bar ovu prvu godinu. 205 55 16 sam plaćao 68KM.
-
-stefan-
- Posts: 93
- Joined: 10/08/2009 19:12
#12379 Re: Dolazi zima - zimske gume
Riken i Kormoran se i prave u tigrovoj fabrici u Pirotu, samo sa drugim imenom. Kod mene su Kormoran pa se raspitao malo 
Samo sam napisao ko hoće jeftiniju gumu da nema šta da traži dalje
Samo sam napisao ko hoće jeftiniju gumu da nema šta da traži dalje
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12380 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ko hoće najjeftiniju gumu nema šta dalje tražit jer jeftiniju novu gumu neće naći 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12381 Re: Dolazi zima - zimske gume
Protekt je bolja, a jeftinija je
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12382 Re: Dolazi zima - zimske gume
Najbolja je polovna al iz njemacke
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12383 Re: Dolazi zima - zimske gume
Može li polovna iz Austrije?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12384 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne znam kakve su kod njih ceste, za njemacke znam da su dobre 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12385 Re: Dolazi zima - zimske gume
U Austriji su bolje ceste, valjda
-
harla_kurla
- Posts: 101
- Joined: 02/07/2010 14:51
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12387 Re: Dolazi zima - zimske gume
hahaha kralja
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#12388 Re: Dolazi zima - zimske gume
Bas se potrudio napisati i sve objasniti. 
- Laertes
- Posts: 5064
- Joined: 08/01/2015 18:25
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#12390 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma u pravu je covjek...

- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12391 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ovako ja otprilike slozim oglas za auto kad ga prodajem.
Svakom retardu dam sve informacije. Nema potrebe da me zoves i pitas nesto, vec samo kad mozes doci da pregledas i da se dogovorimo.
I opet imam "morel zamjena", "kolko je preso", "jel registrovan"... takve samo otkacim i blokiram.
Svakom retardu dam sve informacije. Nema potrebe da me zoves i pitas nesto, vec samo kad mozes doci da pregledas i da se dogovorimo.
I opet imam "morel zamjena", "kolko je preso", "jel registrovan"... takve samo otkacim i blokiram.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12392 Re: Dolazi zima - zimske gume
slabo slozis cim ti se javljaju,ja kad slozim niko se nikad ne javidrug_profi wrote:Ovako ja otprilike slozim oglas za auto kad ga prodajem.
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12393 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kako sam slozio zadnji pu oglas na piku imao sam preko 50 poruka za zamjenu
Na kraju cura ga kupila nije nista ni procitala
Na kraju cura ga kupila nije nista ni procitala
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12394 Re: Dolazi zima - zimske gume
Predobro
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12395 Re: Dolazi zima - zimske gume
ja prodah isto vece kad sam oglasio. Samo sto sam ustao od compa, poce na viber stizati. Jedan po mraku dosao da kupuje. Ja ga molio hajd ujutro dodji nemoj da bude da sam te sta zajebo. Guro mi frajer pare u dzep, ja nisam htio da uzmem. Da ti se ne kunem.bitanga_sa_otesa wrote:slabo slozis cim ti se javljaju,ja kad slozim niko se nikad ne javidrug_profi wrote:Ovako ja otprilike slozim oglas za auto kad ga prodajem.
Dogovorimo se mi tu nekako.
A ljudima dzaba pisati velikim slovima sve bitne informacije, taksativno, sa bulletingom, sa NAGLASENIM bez zamjene, samo keš.
Servisnu istoriju ukratko, gume model i dot, ma sve ko dosije u policiji.
ka'e jarrrane kolko je prešo.... pa piše ti mamlaze...
Ja na kraju kontao da se nisam sta zajebo, prodajem astru 18 godina staru, za 3 i po milje. Ono zovu ko da dajem dzaba. Ali vazda ista pitanja...
-
Nanox7
- Posts: 507
- Joined: 18/03/2015 00:10
#12396 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jucer mi je "olahko" pukla guma. Jucer sam vozio nekih 30kmh i ide lik iz suprotnog smjera predje na moju stranu i ja na kocnicu i skreno desno i bila neka mala rupa i samo tako puce guma...Nove gume uzeo 2017 god.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12397 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jesi li pustio kočnicu prije rupe 
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#12398 Re: Dolazi zima - zimske gume
i pritisnuo gas da se odigne prednji dio
-
Nanox7
- Posts: 507
- Joined: 18/03/2015 00:10
#12399 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pustio hahahahhah...Throttle wrote:Jesi li pustio kočnicu prije rupe
Ma jok bacilo me i to dobro hahah, lik izlazi iz kuce mislio da je neko bacio bombu.kabal1337 wrote:i pritisnuo gas da se odigne prednji dio
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#12400 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije do gume vec do rupe
