Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#12376 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

kad ce recenzije :lol:
-stefan-
Posts: 93
Joined: 10/08/2009 19:12

#12377 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by -stefan- »

Ne znam da li je neko pisao već, kupio sam nove Tigar zimske gume (novi model koji je izašao ove godine) i mogu reći da su odlične i za tu cijenu stvarno nema šta više da se traži. Testirao sam ih i na mokrom, i na ugaženom snijegu i na cijelcu, gume su ok u svim uslovima.
Tigar sa starim šarama sam jednom kupio i nisam bio zadovoljan i nisam više nikada htio da ih kupim, na ovim su to ispravilii sada stvarno nemam zamjerki, bar ovu prvu godinu. 205 55 16 sam plaćao 68KM. :thumbup:
User avatar
konektovan
Posts: 51439
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12378 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

-stefan- wrote:Ne znam da li je neko pisao već, kupio sam nove Tigar zimske gume (novi model koji je izašao ove godine) i mogu reći da su odlične i za tu cijenu stvarno nema šta više da se traži. Testirao sam ih i na mokrom, i na ugaženom snijegu i na cijelcu, gume su ok u svim uslovima.
Tigar sa starim šarama sam jednom kupio i nisam bio zadovoljan i nisam više nikada htio da ih kupim, na ovim su to ispravilii sada stvarno nemam zamjerki, bar ovu prvu godinu. 205 55 16 sam plaćao 68KM. :thumbup:
Nije tu ništa tigar izmislio, to je michelin za njih uradio. Istu šaru koristi Riken i Kormoran za druga trzišta.
-stefan-
Posts: 93
Joined: 10/08/2009 19:12

#12379 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by -stefan- »

Riken i Kormoran se i prave u tigrovoj fabrici u Pirotu, samo sa drugim imenom. Kod mene su Kormoran pa se raspitao malo :D

Samo sam napisao ko hoće jeftiniju gumu da nema šta da traži dalje :thumbup:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12380 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Ko hoće najjeftiniju gumu nema šta dalje tražit jer jeftiniju novu gumu neće naći :-D
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#12381 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Sodom1 »

Protekt je bolja, a jeftinija je
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12382 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Najbolja je polovna al iz njemacke
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#12383 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Sodom1 »

Može li polovna iz Austrije?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12384 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Ne znam kakve su kod njih ceste, za njemacke znam da su dobre :lol:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#12385 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Sodom1 »

U Austriji su bolje ceste, valjda
harla_kurla
Posts: 101
Joined: 02/07/2010 14:51

#12386 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by harla_kurla »

https://www.polovnegumebeograd.rs

Procitati pod detaljno... :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12387 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

hahaha kralja
User avatar
Optimist
Posts: 15527
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#12388 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Optimist »

Bas se potrudio napisati i sve objasniti. :lol:
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#12389 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Laertes »

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
harla_kurla wrote:https://www.polovnegumebeograd.rs

Procitati pod detaljno... :mrgreen:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#12390 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ma u pravu je covjek... :lol: :lol: :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#12391 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

Ovako ja otprilike slozim oglas za auto kad ga prodajem.
Svakom retardu dam sve informacije. Nema potrebe da me zoves i pitas nesto, vec samo kad mozes doci da pregledas i da se dogovorimo.
I opet imam "morel zamjena", "kolko je preso", "jel registrovan"... takve samo otkacim i blokiram.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12392 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote:Ovako ja otprilike slozim oglas za auto kad ga prodajem.
slabo slozis cim ti se javljaju,ja kad slozim niko se nikad ne javi :lol:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12393 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Kako sam slozio zadnji pu oglas na piku imao sam preko 50 poruka za zamjenu :lol:

Na kraju cura ga kupila nije nista ni procitala :D
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12394 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Laertes wrote::pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
harla_kurla wrote:https://www.polovnegumebeograd.rs

Procitati pod detaljno... :mrgreen:
Predobro :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#12395 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

bitanga_sa_otesa wrote:
drug_profi wrote:Ovako ja otprilike slozim oglas za auto kad ga prodajem.
slabo slozis cim ti se javljaju,ja kad slozim niko se nikad ne javi :lol:
ja prodah isto vece kad sam oglasio. Samo sto sam ustao od compa, poce na viber stizati. Jedan po mraku dosao da kupuje. Ja ga molio hajd ujutro dodji nemoj da bude da sam te sta zajebo. Guro mi frajer pare u dzep, ja nisam htio da uzmem. Da ti se ne kunem.
Dogovorimo se mi tu nekako.

A ljudima dzaba pisati velikim slovima sve bitne informacije, taksativno, sa bulletingom, sa NAGLASENIM bez zamjene, samo keš.
Servisnu istoriju ukratko, gume model i dot, ma sve ko dosije u policiji.
ka'e jarrrane kolko je prešo.... pa piše ti mamlaze...
Ja na kraju kontao da se nisam sta zajebo, prodajem astru 18 godina staru, za 3 i po milje. Ono zovu ko da dajem dzaba. Ali vazda ista pitanja...
Nanox7
Posts: 507
Joined: 18/03/2015 00:10

#12396 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Nanox7 »

Jucer mi je "olahko" pukla guma. Jucer sam vozio nekih 30kmh i ide lik iz suprotnog smjera predje na moju stranu i ja na kocnicu i skreno desno i bila neka mala rupa i samo tako puce guma...Nove gume uzeo 2017 god.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12397 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Jesi li pustio kočnicu prije rupe :mrgreen:
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#12398 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

i pritisnuo gas da se odigne prednji dio
Nanox7
Posts: 507
Joined: 18/03/2015 00:10

#12399 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Nanox7 »

Throttle wrote:Jesi li pustio kočnicu prije rupe :mrgreen:
Pustio hahahahhah...

kabal1337 wrote:i pritisnuo gas da se odigne prednji dio
Ma jok bacilo me i to dobro hahah, lik izlazi iz kuce mislio da je neko bacio bombu. :lol:
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#12400 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Nije do gume vec do rupe
Post Reply