Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#12351 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Me_again »

Throttle wrote:Doboj pa preko Teslica i Borja il gore autoputem sad
Nije cesta preko Vlasica za zime
Po Borjama je cisto uvijek kad sam prolazio
Ovo preko Borja je daleko najlosija varijanta. Dok prodjes one guzve oko Jelaha prisjedne ti sve.
Autoput je najmirnije rjesenje.
Ja cesto preko Jajca furam, stela sam tim putem i potrosim maksimalno 15 minuta vise nego preko Vlasica gdje realno ima cesto odrona, time i opasnosti da potrosis puno vise vremena na putu :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12352 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Al zato iza Teslica pun gas pa namiris :D
Govorio sam o prohodnosti puta, odrzava se i bolja varijanta je, bar meni, od Vlasica. I put kroz Jajce je opterecen dosta, ja bih autocestom, najbrze, najsigurnije, doduse nije najjeftinije ako je to faktor
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#12353 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Me_again »

Throttle wrote:Al zato iza Teslica pun gas pa namiris :D
Govorio sam o prohodnosti puta, odrzava se i bolja varijanta je, bar meni, od Vlasica. I put kroz Jajce je opterecen dosta, ja bih autocestom, najbrze, najsigurnije, doduse nije najjeftinije ako je to faktor
Ma odrzava se i preko Jajca. Ja sam danas isao do Cazina i nazad (680 km :-? ) nigdje problema nije bilo.
Preko Borja nekako najvise vremena potrosim, ubjedljivo. Isao sam cesto ranije pa odustao.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12354 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Moguce, oduzi se, pogotovo tamo maslovare, celinac itd. Nikad doci. Sad malo zeza i Vranduk u smjeru Doboj prema Zenici
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#12355 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ja uglavnom idem preko Jajca i kanjonom... Preko Vlasica ponekad .... ali meni je Banjaluka blize tuda nego na autoput....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12356 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

autoput zakon,ja uvijek vise volim ravnicu nego brda...neka je i malo duzi put..
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#12357 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Sodom1 »

Me_again wrote:
Throttle wrote:Al zato iza Teslica pun gas pa namiris :D
Govorio sam o prohodnosti puta, odrzava se i bolja varijanta je, bar meni, od Vlasica. I put kroz Jajce je opterecen dosta, ja bih autocestom, najbrze, najsigurnije, doduse nije najjeftinije ako je to faktor
Ma odrzava se i preko Jajca. Ja sam danas isao do Cazina i nazad (680 km :-? ) nigdje problema nije bilo.
Preko Borja nekako najvise vremena potrosim, ubjedljivo. Isao sam cesto ranije pa odustao.
Sta ima u Cazinu ?
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#12358 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Otisao sa sanjom da snimi klip na neutralnom terenu
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12359 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Sanja neće Forda šta vam je ba ljudi :D
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#12360 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Me_again »

Ne razuMIM vas .
Jeko Sanja i odakle Ford ?
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#12361 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Me_again »

Sodom1 wrote: Sta ima u Cazinu ?
Honey, it is all about money :)
Kao i obicno.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12362 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Me_again wrote:Ne razuMIM vas .
Jeko Sanja i odakle Ford ?
:D sorry ja mislio travnicki isao u Cazin...francuze vole zene pa se moram ispraviti :-D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#12363 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Travnički Noćni Šetač »

:shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nema kod mene mjesta naprijed zauzeto a zadnju klupu ne primam putnike uvijek može zatrebati... :lol: :lol: :lol: :thumbup:

P.S. Ne znam ni ja ko je Sanja...
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#12364 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

Ja neki dan ukucavam u google Bihać, tražio nešto, kad mi stalno pretraživač sam u vrhu nudi nekakvu Sanju Bihać.
E tu ti ja povežem da bi to moglo biti ono oko onih sex snimaka nešto.
Jel to to?
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12365 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Znam ja šta si ti tražio lave moj :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#12366 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

condy wrote:Znam ja šta si ti tražio lave moj :D
Ma ne znaš brate, ali hajd.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#12367 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ko mi je kriv kad ne znam guglat... nego gleda nas administracija... kako ide sa gumama?
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#12368 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by zforumas »

Travnički Noćni Šetač wrote:Ko mi je kriv kad ne znam guglat... nego gleda nas administracija... kako ide sa gumama?
Sanja vozi bez gume :oops:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12369 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Kako ti znaš :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83469
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12370 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by _BataZiv_0809 »

Sportive sinoc sjajne na zaledjenom asfaltu :sax:
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#12371 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by zforumas »

condy wrote:Kako ti znaš :D
Prica raja :oops:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#12372 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by beni-bu-man »

ja svaki mjesec nove zimske kupujem, sto je sigurno je sigurno 8-)
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#12373 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Travnički Noćni Šetač »

_BataZiv_0809 wrote:Sportive sinoc sjajne na zaledjenom asfaltu :sax:
I moje se još drže...
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#12374 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mousstapha »

beni-bu-man wrote:ja svaki mjesec nove zimske kupujem, sto je sigurno je sigurno 8-)
Treba ti par dana da se razgazaju. :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#12375 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by beni-bu-man »

mousstapha wrote:
beni-bu-man wrote:ja svaki mjesec nove zimske kupujem, sto je sigurno je sigurno 8-)
Treba ti par dana da se razgazaju. :D
pa tamam kad se razgaze idu nove :mrgreen:
Post Reply