Bog je kaznio Liverpool davnih dana nema ih sta vise FA kaznjavati.MyTao wrote:Kakva glupost... Nije covjek nigdje "napisao" da Mario skace kao crnac i skuplja novcice kao Jevrej, vec je postavio sliku koja je trebala biti poruka protiv rasizma, a to za crnce i jevreje je bila sala kao sto je pisalo i za druge rase i nacionalnosti. Covjek poslao poruku kako ne treba biti rasista, i oni ga kazne za rasizam![]()
To se desilo prije mjesec i vise, a kazna je dosla tek sada, kada se oporavio i kada treba da igra protiv Arsenala. FA kao i uvijek pokusava sjebati Liverpool koliko god moze.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#12351 Re: Liverpool FC
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12352 Re: Liverpool FC
Pojacanje im je kad im ne igra Baloteli hahahahah
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12353 Re: Liverpool FC
Zeljoooo wrote:Bog je kaznio Liverpool davnih dana nema ih sta vise FA kaznjavati.MyTao wrote:Kakva glupost... Nije covjek nigdje "napisao" da Mario skace kao crnac i skuplja novcice kao Jevrej, vec je postavio sliku koja je trebala biti poruka protiv rasizma, a to za crnce i jevreje je bila sala kao sto je pisalo i za druge rase i nacionalnosti. Covjek poslao poruku kako ne treba biti rasista, i oni ga kazne za rasizam![]()
To se desilo prije mjesec i vise, a kazna je dosla tek sada, kada se oporavio i kada treba da igra protiv Arsenala. FA kao i uvijek pokusava sjebati Liverpool koliko god moze.
Eh... kako bi bilo lijepo da bog postoji, pa da i mene ovako "kazni"

- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#12354 Re: Liverpool FC
I nakon toga su se pojavili dinosauri

- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12355 Re: Liverpool FC
United ima 20 titula. 
Jest to sve lijepo i krasno, osvojila se bruka trofeja, ali tuga je kada pogledaš šta je Liverpool uradio zadnjih 10, 20 godina.
Jest to sve lijepo i krasno, osvojila se bruka trofeja, ali tuga je kada pogledaš šta je Liverpool uradio zadnjih 10, 20 godina.
Last edited by Logovan on 19/12/2014 23:47, edited 1 time in total.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12356 Re: Liverpool FC
Nakon toga se pojavio Steven G i ograjisao do jajaZeljoooo wrote:I nakon toga su se pojavili dinosauri![]()
![]()
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#12357 Re: Liverpool FC
missko wrote:Nakon toga se pojavio Steven G i ograjisao do jajaZeljoooo wrote:I nakon toga su se pojavili dinosauri![]()
![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12358 Re: Liverpool FC
Ko zna otkad je ova tabela, ni Chelseau EuropaLigu i Ligu Prvaka nisu pripisali, Unitedu 1 PLLogovan wrote:United ima 20 titula.
Jest to sve lijepo i krasno, osvojila se bruka trofeja, ali tuga je kada pogledaš šta je Liverpool uradio zadnjih 10, 20 godina.
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#12359 Re: Liverpool FC
todd_smith wrote:Ko zna otkad je ova tabela, ni Chelseau EuropaLigu i Ligu Prvaka nisu pripisali, Unitedu 1 PLLogovan wrote:United ima 20 titula.
Jest to sve lijepo i krasno, osvojila se bruka trofeja, ali tuga je kada pogledaš šta je Liverpool uradio zadnjih 10, 20 godina.
Pa ocito iz prahistorije, Liverpulu je sve upisano
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12360 Re: Liverpool FC
Ma ja pogledao samo koliko United ima titula, vidio da fali jedna i nisam više gledao tabelu.todd_smith wrote: Ko zna otkad je ova tabela, ni Chelseau EuropaLigu i Ligu Prvaka nisu pripisali, Unitedu 1 PL
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12361 Re: Liverpool FC
Pa pise na slici datum od zadnjeg update-a. Ostali su uzeli jos titula, ali su i danas iza Liverpoola.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#12362 Re: Liverpool FC
sa1981 wrote:A koji levati majko moja. Umjesto da dovedu Begovića i riješe problem golmana u narednih 5-6 godina, dovode nake očoe...
o tome se govori ima pola godine
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12363 Re: Liverpool FC
Calja se prvo za Karima i Fabiana izvalitiHouse wrote:sa1981 wrote:A koji levati majko moja. Umjesto da dovedu Begovića i riješe problem golmana u narednih 5-6 godina, dovode nake očoe...
o tome se govori ima pola godinesiguran sam da će poslati ponudu u Januaru
http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... ds-8314513
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#12364 Re: Liverpool FC
Edin H. wrote:Calja se prvo za Karima i Fabiana izvalitiHouse wrote:sa1981 wrote:A koji levati majko moja. Umjesto da dovedu Begovića i riješe problem golmana u narednih 5-6 godina, dovode nake očoe...
o tome se govori ima pola godinesiguran sam da će poslati ponudu u Januaru
, a evo se i City na Rahima napenalio
![]()
http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... ds-8314513
Rahim i Navas isti kur.. kao muha bez glave
Čuj Delph
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12365 Re: Liverpool FC
Umjesto GerrardaHouse wrote:
Rahim i Navas isti kur.. kao muha bez glave
Čuj Delphjoš jedan biser Brendana
A frajer jos uvijek jedini igrac koji zna pogoditi kada zagusti
Ovo je kao kad su kod nas raja kontala da Pjanic moze zamijeniti Misimovica
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12366 Re: Liverpool FC
Ako izvede zadnju liniju Moreno,Sakho,Skrtel,Manquillo i sredinu bez Allena i Lucasa dobit ce danas .. Ali posto postava takva nece biti nece ni pobjede biti 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12367 Re: Liverpool FC
ma po usima ce dobiti sa tom postavom ili bez nje
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12368 Re: Liverpool FC
Na moju zalost a tvoju vidovnjacku radost to nikada necemo saznati
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12369 Re: Liverpool FC
Nema potrebe da iko dobija po ušima, i jedni i drugi su karine. Remi je najrealniji.todd_smith wrote:ma po usima ce dobiti sa tom postavom ili bez nje
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12370 Re: Liverpool FC
Hocemo za par satiMustang1 wrote:Na moju zalost a tvoju vidovnjacku radost to nikada necemo saznati
Welbeck cadviLogovan wrote:Nema potrebe da iko dobija po ušima, i jedni i drugi su karine. Remi je najrealniji.todd_smith wrote:ma po usima ce dobiti sa tom postavom ili bez nje
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12371 Re: Liverpool FC
Pokazat će svoje neznanje.todd_smith wrote:Welbeck cadvi
Sa jedne strane Balotelli, a sa druge strane Welbeck.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12372 Re: Liverpool FC
samo sto jedan ima allena i markovica, drugi ramsija i sanchezaLogovan wrote:Pokazat će svoje neznanje.todd_smith wrote:Welbeck cadvi
Sa jedne strane Balotelli, a sa druge strane Welbeck.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12373 Re: Liverpool FC
Mozda pocnu bez klasicnog spica, sa Sterlingom kao laznom devetkom.
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12374 Re: Liverpool FC
Ma napad je nebitan odbrana i sredina su kljucne sa ovakvim izborom napadaca .. Sredina se moze sasvim fino postaviti da to izgleda napadacki ali to nije izvodivo sa hendersonom gerrardom lucasom i allenom u istoj postavi a jos ce vjerovatno ugurati i adema coutinha ...
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#12375 Re: Liverpool FC
Zar Balotelli nije dobio jednu utakmicu suspenzije ?
EDIT: evo objavili su spisak http://ftball.thecrazyfeed.com/liverpoo ... arsenal-10
EDIT: evo objavili su spisak http://ftball.thecrazyfeed.com/liverpoo ... arsenal-10
