Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12351 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

MyTao wrote:Kakva glupost... Nije covjek nigdje "napisao" da Mario skace kao crnac i skuplja novcice kao Jevrej, vec je postavio sliku koja je trebala biti poruka protiv rasizma, a to za crnce i jevreje je bila sala kao sto je pisalo i za druge rase i nacionalnosti. Covjek poslao poruku kako ne treba biti rasista, i oni ga kazne za rasizam :-)

To se desilo prije mjesec i vise, a kazna je dosla tek sada, kada se oporavio i kada treba da igra protiv Arsenala. FA kao i uvijek pokusava sjebati Liverpool koliko god moze.
Bog je kaznio Liverpool davnih dana nema ih sta vise FA kaznjavati.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#12352 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Pojacanje im je kad im ne igra Baloteli hahahahah
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12353 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Zeljoooo wrote:
MyTao wrote:Kakva glupost... Nije covjek nigdje "napisao" da Mario skace kao crnac i skuplja novcice kao Jevrej, vec je postavio sliku koja je trebala biti poruka protiv rasizma, a to za crnce i jevreje je bila sala kao sto je pisalo i za druge rase i nacionalnosti. Covjek poslao poruku kako ne treba biti rasista, i oni ga kazne za rasizam :-)

To se desilo prije mjesec i vise, a kazna je dosla tek sada, kada se oporavio i kada treba da igra protiv Arsenala. FA kao i uvijek pokusava sjebati Liverpool koliko god moze.
Bog je kaznio Liverpool davnih dana nema ih sta vise FA kaznjavati.

Eh... kako bi bilo lijepo da bog postoji, pa da i mene ovako "kazni"
Image
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12354 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

I nakon toga su se pojavili dinosauri :lol: :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12355 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

United ima 20 titula. :D

Jest to sve lijepo i krasno, osvojila se bruka trofeja, ali tuga je kada pogledaš šta je Liverpool uradio zadnjih 10, 20 godina.
Last edited by Logovan on 19/12/2014 23:47, edited 1 time in total.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12356 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Zeljoooo wrote:I nakon toga su se pojavili dinosauri :lol: :lol: :lol:
Nakon toga se pojavio Steven G i ograjisao do jaja
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12357 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

missko wrote:
Zeljoooo wrote:I nakon toga su se pojavili dinosauri :lol: :lol: :lol:
Nakon toga se pojavio Steven G i ograjisao do jaja
:lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12358 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Logovan wrote:United ima 20 titula. :D

Jest to sve lijepo i krasno, osvojila se bruka trofeja, ali tuga je kada pogledaš šta je Liverpool uradio zadnjih 10, 20 godina.
Ko zna otkad je ova tabela, ni Chelseau EuropaLigu i Ligu Prvaka nisu pripisali, Unitedu 1 PL
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12359 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

todd_smith wrote:
Logovan wrote:United ima 20 titula. :D

Jest to sve lijepo i krasno, osvojila se bruka trofeja, ali tuga je kada pogledaš šta je Liverpool uradio zadnjih 10, 20 godina.
Ko zna otkad je ova tabela, ni Chelseau EuropaLigu i Ligu Prvaka nisu pripisali, Unitedu 1 PL

Pa ocito iz prahistorije, Liverpulu je sve upisano :D :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12360 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote: Ko zna otkad je ova tabela, ni Chelseau EuropaLigu i Ligu Prvaka nisu pripisali, Unitedu 1 PL
Ma ja pogledao samo koliko United ima titula, vidio da fali jedna i nisam više gledao tabelu. :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12361 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Pa pise na slici datum od zadnjeg update-a. Ostali su uzeli jos titula, ali su i danas iza Liverpoola.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#12362 Re: Liverpool FC

Post by House »

sa1981 wrote:A koji levati majko moja. Umjesto da dovedu Begovića i riješe problem golmana u narednih 5-6 godina, dovode nake očoe...

o tome se govori ima pola godine :) siguran sam da će poslati ponudu u Januaru
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12363 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

House wrote:
sa1981 wrote:A koji levati majko moja. Umjesto da dovedu Begovića i riješe problem golmana u narednih 5-6 godina, dovode nake očoe...

o tome se govori ima pola godine :) siguran sam da će poslati ponudu u Januaru
Calja se prvo za Karima i Fabiana izvaliti :wink: , a evo se i City na Rahima napenalio :oops:

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... ds-8314513
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#12364 Re: Liverpool FC

Post by House »

Edin H. wrote:
House wrote:
sa1981 wrote:A koji levati majko moja. Umjesto da dovedu Begovića i riješe problem golmana u narednih 5-6 godina, dovode nake očoe...

o tome se govori ima pola godine :) siguran sam da će poslati ponudu u Januaru
Calja se prvo za Karima i Fabiana izvaliti :wink: , a evo se i City na Rahima napenalio :oops:

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/fo ... ds-8314513

Rahim i Navas isti kur.. kao muha bez glave

Čuj Delph :lol: još jedan biser Brendana
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12365 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

House wrote:
Rahim i Navas isti kur.. kao muha bez glave

Čuj Delph :lol: još jedan biser Brendana
Umjesto Gerrarda :D

A frajer jos uvijek jedini igrac koji zna pogoditi kada zagusti :-)

Ovo je kao kad su kod nas raja kontala da Pjanic moze zamijeniti Misimovica 8)
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#12366 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ako izvede zadnju liniju Moreno,Sakho,Skrtel,Manquillo i sredinu bez Allena i Lucasa dobit ce danas .. Ali posto postava takva nece biti nece ni pobjede biti :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12367 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

ma po usima ce dobiti sa tom postavom ili bez nje
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#12368 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Na moju zalost a tvoju vidovnjacku radost to nikada necemo saznati
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12369 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote:ma po usima ce dobiti sa tom postavom ili bez nje
Nema potrebe da iko dobija po ušima, i jedni i drugi su karine. Remi je najrealniji. :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12370 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Mustang1 wrote:Na moju zalost a tvoju vidovnjacku radost to nikada necemo saznati
Hocemo za par sati :mrgreen:
Logovan wrote:
todd_smith wrote:ma po usima ce dobiti sa tom postavom ili bez nje
Nema potrebe da iko dobija po ušima, i jedni i drugi su karine. Remi je najrealniji. :D
Welbeck cadvi 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12371 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote:Welbeck cadvi 8-)
Pokazat će svoje neznanje.
Sa jedne strane Balotelli, a sa druge strane Welbeck. :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12372 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Logovan wrote:
todd_smith wrote:Welbeck cadvi 8-)
Pokazat će svoje neznanje.
Sa jedne strane Balotelli, a sa druge strane Welbeck. :lol:
samo sto jedan ima allena i markovica, drugi ramsija i sancheza
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12373 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Mozda pocnu bez klasicnog spica, sa Sterlingom kao laznom devetkom.
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#12374 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma napad je nebitan odbrana i sredina su kljucne sa ovakvim izborom napadaca .. Sredina se moze sasvim fino postaviti da to izgleda napadacki ali to nije izvodivo sa hendersonom gerrardom lucasom i allenom u istoj postavi a jos ce vjerovatno ugurati i adema coutinha ...
kazo
Posts: 1695
Joined: 08/03/2012 19:57

#12375 Re: Liverpool FC

Post by kazo »

Zar Balotelli nije dobio jednu utakmicu suspenzije ?
EDIT: evo objavili su spisak http://ftball.thecrazyfeed.com/liverpoo ... arsenal-10
Post Reply