Kod tebe ne valja dot, ostarile.....bitanga_sa_otesa wrote:nista,ja mudro sutimkonektovan wrote:Sta bi tek pisao da ti je goodyear na autu...Bakir1 wrote:sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51440
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#12326 Re: Dolazi zima - zimske gume
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12327 Re: Dolazi zima - zimske gume
ukucacu novi sutra ,pa ce bit friskekonektovan wrote:
Kod tebe ne valja dot, ostarile.....
- konektovan
- Posts: 51440
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#12328 Re: Dolazi zima - zimske gume
Imaš ovdje forumaše što predju dnevno 5-7 km po gradu na premijumsšima, i onda hvalospjevi o tim gumama, cupaju, ne proklizavaju, a 4 sezona, nisu izgubile na performansama...Bakir1 wrote: sta cu pisat, ja se inace slabo vozim, eto nekako odluka pada na sovu
da imam GY odmah bih u subotu glumio grtalicu
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12329 Re: Dolazi zima - zimske gume
Koliko citam ovu temu vise je ovih drugih , cicsto imaju potrebu da je tamo neka no name guma odradila pos´´o
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12330 Re: Dolazi zima - zimske gume
nije sve do gume,nesto je i do vozaca 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12331 Re: Dolazi zima - zimske gume
jucer sam mlatno nekih 400 kilometara. istini za volju putevi su bili cisti.
od subote sam u pokretu, zapadao sam, ali zbog dubine snijega ne zbog guma i izvlacio se na sopstveni pogon.
jucer sam u kladnju sisao s ceste na jednom mjestu, mislio sam da necu moci izaci ponovo, duboki mekani snijeg sto brzo puni gume plus uzbrdica.
par puta lampica ASR zablinka i izadje.
a berlingo nije uopste auto za snijega i za neociscenih puteva
od subote sam u pokretu, zapadao sam, ali zbog dubine snijega ne zbog guma i izvlacio se na sopstveni pogon.
jucer sam u kladnju sisao s ceste na jednom mjestu, mislio sam da necu moci izaci ponovo, duboki mekani snijeg sto brzo puni gume plus uzbrdica.
par puta lampica ASR zablinka i izadje.
a berlingo nije uopste auto za snijega i za neociscenih puteva
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12332 Re: Dolazi zima - zimske gume
Neki dan prolaze auta normalno, poneki zavrti tocak na uzbrdici al prodje kad ide lik, koji inace vazda vozi na celavim i losim gumama sa Audijem 80, prokliza i stade u brdu s lancima. Kaze jedan lik, ovome i lanci celavi 
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#12333 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne može GY, samo Michelin, posto ga ja imam. A to je odmah najbolja guma na svijetu. Dakle kupujte MichelinBakir1 wrote:sta cu pisat, ja se inace slabo vozim, eto nekako odluka pada na sovukonektovan wrote:Sta bi tek pisao da ti je goodyear na autu...Bakir1 wrote:sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen
da imam GY odmah bih u subotu glumio grtalicu
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#12334 Re: Dolazi zima - zimske gume
Mislis model 2018bitanga_sa_otesa wrote:predzadnja sedmica 2017. znaci 2018.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12335 Re: Dolazi zima - zimske gume
da je meni bio onaj G, pa makar i trayalu

- nepass1
- Posts: 14685
- Joined: 06/07/2017 07:35
#12336 Re: Dolazi zima - zimske gume
vala realno po sarajevu, bar sto se tice ilidze, dobrinje, pa do carsije ovim glavnim cestama nemas gdje ni proklizati. bar ovo sto sam ja vozao.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12337 Re: Dolazi zima - zimske gume
Valjal ovo cemu
https://www.olx.ba/artikal/27648075/lan ... tekstilni/
U bingu 20 marelica, nemam neku potrebu za lancima al kontam ako gdje zapnem da li bi ovo izvuklo
Ne ulijeva mi povjerenje al opet kontam mozda i valja
https://www.olx.ba/artikal/27648075/lan ... tekstilni/
U bingu 20 marelica, nemam neku potrebu za lancima al kontam ako gdje zapnem da li bi ovo izvuklo
Ne ulijeva mi povjerenje al opet kontam mozda i valja
- konektovan
- Posts: 51440
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#12338 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ove su Vip premium, trebale bi 5 m izdrzati..Throttle wrote:Valjal ovo cemu![]()
https://www.olx.ba/artikal/27648075/lan ... tekstilni/
U bingu 20 marelica, nemam neku potrebu za lancima al kontam ako gdje zapnem da li bi ovo izvuklo
Ne ulijeva mi povjerenje al opet kontam mozda i valja
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12339 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma kontam mozda i valja necemu iako mi je sumnjivo.
Materijal je onaj od kojeg se prave ruksaci i koferi, vlakna isprepletena nekakva, ne znam naziv
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#12340 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sta je ovo i Bingo na piku.

-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12341 Re: Dolazi zima - zimske gume
Prodaje se na sve strane 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12342 Re: Dolazi zima - zimske gume
upravomk ultra wrote: Mislis model 2018
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#12343 Re: Dolazi zima - zimske gume
cuvaju ljudi gume, ipak su skuplje, jebi gakonektovan wrote:Imaš ovdje forumaše što predju dnevno 5-7 km po gradu na premijumsšima, i onda hvalospjevi o tim gumama, cupaju, ne proklizavaju, a 4 sezona, nisu izgubile na performansama...Bakir1 wrote: sta cu pisat, ja se inace slabo vozim, eto nekako odluka pada na sovu
da imam GY odmah bih u subotu glumio grtalicu![]()
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#12344 Re: Dolazi zima - zimske gume
Haman pa ćeš kroz Travnik proći... znam gdje ima dobra kafa...Bakir1 wrote:idem u krajinu u petak pa eto ako si raspolozen asistirat
- Filter
- Posts: 8672
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#12345 Re: Dolazi zima - zimske gume
tesko je offtopicno pitanje, ali ovdje ima vozaca, pa reko da priupitam
do BL, preko travnika ili doboja? nocna voznja
do BL, preko travnika ili doboja? nocna voznja
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12346 Re: Dolazi zima - zimske gume
Doboj pa preko Teslica i Borja il gore autoputem sad
Nije cesta preko Vlasica za zime
Po Borjama je cisto uvijek kad sam prolazio
Nije cesta preko Vlasica za zime
Po Borjama je cisto uvijek kad sam prolazio
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#12347 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma autoput, išao ja nedavno sve uredu, nema gužve, tada nije bilo snijega ali valjda su ga očistili do sada, čini mi se 6KM jeFilter wrote:tesko je offtopicno pitanje, ali ovdje ima vozaca, pa reko da priupitam![]()
do BL, preko travnika ili doboja? nocna voznja
a povratak bi mogao biti malo zeznutiji zbog radova tunela vranduk
jednom sam zimi išao preko vlašića, problem je bio odron kamenja, to je fin put ali za po ljeti
- Filter
- Posts: 8672
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#12348 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#12349 Re: Dolazi zima - zimske gume
Malopriie prosao dodikovim autoputem, smijer BL-Sa. Nema uopce guzve, sve ocisceno. Putarina iznosi 7 KM.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12350 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vlasic je cesto prohodniji od 90% puteva...
