Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12326 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Ma kad se Manijak naljuti, to je nesto posebno. :D

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12327 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

Valj'o je Brendan kada ih je uveo u LŠ nakon 102 godine, ccc.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12328 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Vidi idealne situacije.
Otpuste Brendana a dovedu Klopa sa Reusom i Humelsom.
Barcelona bi ih zamrzila
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12329 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Barcelona da je bila pametna, ona bi dovela Hummelsa umjesto onog perma-povrijedjenog Vermaelena. 15 miliona funti, a tip jos nije zaigro za Barcelonu osim one jedne prijateljske. :-)
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#12330 Re: Liverpool FC

Post by aveos »

Ne branim nesto lovrena dapace kriv je za treci gol al brate vezni red i napad su ziva katastrofa znaci sa dejanom il bez njega LIVERPOOL je smece od ekipe...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12331 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Velkoski wrote:Valj'o je Brendan kada ih je uveo u LŠ nakon 102 godine, ccc.
Ma odjebaus ti, blasfemicni stvore! :(
Mustang1
Posts: 29944
Joined: 29/12/2010 17:31

#12332 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

missko wrote:Vidi idealne situacije.
Otpuste Brendana a dovedu Klopa sa Reusom i Humelsom.
Barcelona bi ih zamrzila
Citajuci ovo pomislim kako je fakat sve idealno..I kucam na google kad fakat postoje spekulacije o Kloppu :D Tamo mu lose ide nama lose ide .. Sigurno bi i Hummels i Reus htjeli da krenu za njim tako da :D A ne bi skodio ni Pisczek vala :oops: A ni Gundoganu nije mane jer se poceo vracati u formu :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12333 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Mustang1 wrote:
missko wrote:Vidi idealne situacije.
Otpuste Brendana a dovedu Klopa sa Reusom i Humelsom.
Barcelona bi ih zamrzila
Citajuci ovo pomislim kako je fakat sve idealno..I kucam na google kad fakat postoje spekulacije o Kloppu :D Tamo mu lose ide nama lose ide .. Sigurno bi i Hummels i Reus htjeli da krenu za njim tako da :D A ne bi skodio ni Pisczek vala :oops: A ni Gundoganu nije mane jer se poceo vracati u formu :D
Pa i ja sam to spekulusao tako. Ali nekako Klop Reus i Humels su idealna trojka za Barcu tako da vidim realnije Reus u Barcu Humels u United a Klop ostaje u BvB.
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12334 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

BHF_Manijak wrote:Dejane Lovrene, jebem li ti mamicu u po picke i tebi i onom Tuljanu od trenera koji te dovede!!!


Allaha mi jedinog, Kerla je za ovog kloca Franz Beckenbauer u kombinaciji sa Nestom i Maldinijem! Jebem li ti mamicu izbrijanu i onom ko te tako hitlerovski osisa, ubleho jedna smrdljiva!


Rodgerse ubleho - vrati 150 miliona eura, sprcim ti zenski dio familije!!! Toliki budzet u zadnjih 10 godina nisu imali i moron ga spicka na Lovrena, mrtvog Balotellija i ostale vucibatine!
:lol: :lol: :lol:

Koji kralj brata mi :lol: :lol: :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12335 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

ma onako, ovo mi je bilo previse nekako ne znam...nema one njegove surove emocije i one socne psovke, ovo kao da je pisao za ove citace ovdje, prodao se lik jbg :-?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12336 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Povedi kuci Lovrena, pa igrajte PES-a!

I onda se mi cudimo nasim premijerligaskim igracima! Pa Bog te vidio ovi ba nasi za kukuruze igraju, za kafu, a ovu ublehu ljudi plate 25 miliona eura, a on se gore od Bogicevica postavlja! Da sam u Liverpoolu, iz grada bih ga protjer'o!

Niko mi zivce ne moze pokidati k'o ova ubleha i Balotellija, ali bas niko! Dvojica koja su placena 45 miliona eura, a svega mi na svijetu ne vrijede ni 2 miliona KM!
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12337 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Dogovorili Ochou u januaru
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12338 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

missko wrote:Dogovorili Ochou u januaru
Ochoa poceo pratiti Liverpool FC na twitteru, i od toga su novinari napravili da ce u Januaru doci. Pored njega spominje se i Cech, i golman Norwicha :-)

Kakav su poso Rodgers i Transfer comity napravili, tesko da ce vlasnici dozvoliti i jedno pojacanje.

Treba neko jak u sredini, i dobar napadac. Trebali su Alonsa dovesti, dok su mogli... ovako nemaju koga sada.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#12339 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Ja sam negdje procitao da je deal potvrdjen od strane Liverpula
Mustang1
Posts: 29944
Joined: 29/12/2010 17:31

#12340 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Pa SterlinZe sto se prije nisi obrijao :D
Mustang1
Posts: 29944
Joined: 29/12/2010 17:31

#12341 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

E jebi ga sad Lazar dao go :D Ovo neka zajebancija :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12342 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Mislio sam da će ih Bournemouth razvaliti. :oops: Iznenadili su me.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12343 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Protiv Čelsija u polufinalu
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12344 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

bice zanimljivo protiv Chelsea, nema liverpool sanse ali bice zanimljivo za gledati
sa1981
Posts: 49
Joined: 19/11/2011 19:14

#12345 Re: Liverpool FC

Post by sa1981 »

A koji levati majko moja. Umjesto da dovedu Begovića i riješe problem golmana u narednih 5-6 godina, dovode nake očoe...
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12346 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

http://www.klix.ba/sport/nogomet/balote ... /141218153
Vidi budale. :-) Nikada on neće doći pameti.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12347 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Logovan wrote:http://www.klix.ba/sport/nogomet/balote ... /141218153
Vidi budale. :-) Nikada on neće doći pameti.
zar ti nisi banovan :mrgreen:

lik rekao da je crn i da skuplja pare ko jevrej, a baloteli crn i pola-jevrej (mama mu zidovka) tako da ne vidim sta ga imaju kaznjavati, ja ne bih iz inata platio
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12348 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote: zar ti nisi banovan :mrgreen:
Jesam. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12349 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Kakva glupost... Nije covjek nigdje "napisao" da Mario skace kao crnac i skuplja novcice kao Jevrej, vec je postavio sliku koja je trebala biti poruka protiv rasizma, a to za crnce i jevreje je bila sala kao sto je pisalo i za druge rase i nacionalnosti. Covjek poslao poruku kako ne treba biti rasista, i oni ga kazne za rasizam :-)

To se desilo prije mjesec i vise, a kazna je dosla tek sada, kada se oporavio i kada treba da igra protiv Arsenala. FA kao i uvijek pokusava sjebati Liverpool koliko god moze.
Mustang1
Posts: 29944
Joined: 29/12/2010 17:31

#12350 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

A nisu sad opucali kaznu :lol: :lol: Jebo majku da oni nisu naucili nesto Sturridgu :D Taman kad se vrati i njega ce suspendovati sto je predugo bio odsutan :D
Post Reply