
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12326 Re: Liverpool FC
Ma kad se Manijak naljuti, to je nesto posebno.


- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#12327 Re: Liverpool FC
Valj'o je Brendan kada ih je uveo u LŠ nakon 102 godine, ccc.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12328 Re: Liverpool FC
Vidi idealne situacije.
Otpuste Brendana a dovedu Klopa sa Reusom i Humelsom.
Barcelona bi ih zamrzila
Otpuste Brendana a dovedu Klopa sa Reusom i Humelsom.
Barcelona bi ih zamrzila
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12329 Re: Liverpool FC
Barcelona da je bila pametna, ona bi dovela Hummelsa umjesto onog perma-povrijedjenog Vermaelena. 15 miliona funti, a tip jos nije zaigro za Barcelonu osim one jedne prijateljske. 
- aveos
- Posts: 1761
- Joined: 28/02/2012 08:42
#12330 Re: Liverpool FC
Ne branim nesto lovrena dapace kriv je za treci gol al brate vezni red i napad su ziva katastrofa znaci sa dejanom il bez njega LIVERPOOL je smece od ekipe...
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12331 Re: Liverpool FC
Ma odjebaus ti, blasfemicni stvore!Velkoski wrote:Valj'o je Brendan kada ih je uveo u LŠ nakon 102 godine, ccc.
-
Mustang1
- Posts: 29944
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12332 Re: Liverpool FC
Citajuci ovo pomislim kako je fakat sve idealno..I kucam na google kad fakat postoje spekulacije o Kloppumissko wrote:Vidi idealne situacije.
Otpuste Brendana a dovedu Klopa sa Reusom i Humelsom.
Barcelona bi ih zamrzila
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12333 Re: Liverpool FC
Pa i ja sam to spekulusao tako. Ali nekako Klop Reus i Humels su idealna trojka za Barcu tako da vidim realnije Reus u Barcu Humels u United a Klop ostaje u BvB.Mustang1 wrote:Citajuci ovo pomislim kako je fakat sve idealno..I kucam na google kad fakat postoje spekulacije o Kloppumissko wrote:Vidi idealne situacije.
Otpuste Brendana a dovedu Klopa sa Reusom i Humelsom.
Barcelona bi ih zamrzilaTamo mu lose ide nama lose ide .. Sigurno bi i Hummels i Reus htjeli da krenu za njim tako da
A ne bi skodio ni Pisczek vala
A ni Gundoganu nije mane jer se poceo vracati u formu
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12334 Re: Liverpool FC
BHF_Manijak wrote:Dejane Lovrene, jebem li ti mamicu u po picke i tebi i onom Tuljanu od trenera koji te dovede!!!
Allaha mi jedinog, Kerla je za ovog kloca Franz Beckenbauer u kombinaciji sa Nestom i Maldinijem! Jebem li ti mamicu izbrijanu i onom ko te tako hitlerovski osisa, ubleho jedna smrdljiva!
Rodgerse ubleho - vrati 150 miliona eura, sprcim ti zenski dio familije!!! Toliki budzet u zadnjih 10 godina nisu imali i moron ga spicka na Lovrena, mrtvog Balotellija i ostale vucibatine!
Koji kralj brata mi
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12335 Re: Liverpool FC
ma onako, ovo mi je bilo previse nekako ne znam...nema one njegove surove emocije i one socne psovke, ovo kao da je pisao za ove citace ovdje, prodao se lik jbg 
- BHF_Manijak
- Posts: 28535
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12336 Re: Liverpool FC
Povedi kuci Lovrena, pa igrajte PES-a!
I onda se mi cudimo nasim premijerligaskim igracima! Pa Bog te vidio ovi ba nasi za kukuruze igraju, za kafu, a ovu ublehu ljudi plate 25 miliona eura, a on se gore od Bogicevica postavlja! Da sam u Liverpoolu, iz grada bih ga protjer'o!
Niko mi zivce ne moze pokidati k'o ova ubleha i Balotellija, ali bas niko! Dvojica koja su placena 45 miliona eura, a svega mi na svijetu ne vrijede ni 2 miliona KM!
I onda se mi cudimo nasim premijerligaskim igracima! Pa Bog te vidio ovi ba nasi za kukuruze igraju, za kafu, a ovu ublehu ljudi plate 25 miliona eura, a on se gore od Bogicevica postavlja! Da sam u Liverpoolu, iz grada bih ga protjer'o!
Niko mi zivce ne moze pokidati k'o ova ubleha i Balotellija, ali bas niko! Dvojica koja su placena 45 miliona eura, a svega mi na svijetu ne vrijede ni 2 miliona KM!
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12338 Re: Liverpool FC
Ochoa poceo pratiti Liverpool FC na twitteru, i od toga su novinari napravili da ce u Januaru doci. Pored njega spominje se i Cech, i golman Norwichamissko wrote:Dogovorili Ochou u januaru
Kakav su poso Rodgers i Transfer comity napravili, tesko da ce vlasnici dozvoliti i jedno pojacanje.
Treba neko jak u sredini, i dobar napadac. Trebali su Alonsa dovesti, dok su mogli... ovako nemaju koga sada.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#12339 Re: Liverpool FC
Ja sam negdje procitao da je deal potvrdjen od strane Liverpula
-
Mustang1
- Posts: 29944
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12340 Re: Liverpool FC
Pa SterlinZe sto se prije nisi obrijao 
-
Mustang1
- Posts: 29944
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12341 Re: Liverpool FC
E jebi ga sad Lazar dao go
Ovo neka zajebancija 
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12342 Re: Liverpool FC
Mislio sam da će ih Bournemouth razvaliti.
Iznenadili su me.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12343 Re: Liverpool FC
Protiv Čelsija u polufinalu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12344 Re: Liverpool FC
bice zanimljivo protiv Chelsea, nema liverpool sanse ali bice zanimljivo za gledati
-
sa1981
- Posts: 49
- Joined: 19/11/2011 19:14
#12345 Re: Liverpool FC
A koji levati majko moja. Umjesto da dovedu Begovića i riješe problem golmana u narednih 5-6 godina, dovode nake očoe...
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12347 Re: Liverpool FC
zar ti nisi banovanLogovan wrote:http://www.klix.ba/sport/nogomet/balote ... /141218153
Vidi budale.Nikada on neće doći pameti.
lik rekao da je crn i da skuplja pare ko jevrej, a baloteli crn i pola-jevrej (mama mu zidovka) tako da ne vidim sta ga imaju kaznjavati, ja ne bih iz inata platio
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12348 Re: Liverpool FC
Jesam.todd_smith wrote: zar ti nisi banovan![]()
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12349 Re: Liverpool FC
Kakva glupost... Nije covjek nigdje "napisao" da Mario skace kao crnac i skuplja novcice kao Jevrej, vec je postavio sliku koja je trebala biti poruka protiv rasizma, a to za crnce i jevreje je bila sala kao sto je pisalo i za druge rase i nacionalnosti. Covjek poslao poruku kako ne treba biti rasista, i oni ga kazne za rasizam
To se desilo prije mjesec i vise, a kazna je dosla tek sada, kada se oporavio i kada treba da igra protiv Arsenala. FA kao i uvijek pokusava sjebati Liverpool koliko god moze.
To se desilo prije mjesec i vise, a kazna je dosla tek sada, kada se oporavio i kada treba da igra protiv Arsenala. FA kao i uvijek pokusava sjebati Liverpool koliko god moze.
-
Mustang1
- Posts: 29944
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12350 Re: Liverpool FC
A nisu sad opucali kaznu
Jebo majku da oni nisu naucili nesto Sturridgu
Taman kad se vrati i njega ce suspendovati sto je predugo bio odsutan 
