Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12301 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

mk ultra wrote: ma ja, šta je već
ne znam na koji način funkcioniraju :)
ako je nedo, on je direktor :thumbup:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12302 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Throttle wrote:
condy wrote:Šta sam vidio Snješko Bijelića po gradu...neki su tužni, neki veliki, neki debeli, neki smiješni, na raznim lokacijama u gradu...baš ti poprave dan djeca sa svojim umjetničkim-snježnim djelima :roll: I onda vidiš dijete kako se zadalo da napravi ljepog Snješka Bijelića sat vremena on radi na njemu :-D , a preko puta njega zatrpana auta u snijegu...izađe vlasnik vozila i samo sa šajbe mahne snijeg.... :-) Iskvari mahala i mahalaši djecu kad porastu...postanu bitange :-D :D
Vizavi snijega, šta mislite o onim što čiste avlije pa izbacuju snijeg na očišćenu cestu :lol:
Bosanska neka logika samo frcni iz avlije nek nije u avliji...
Gledao neki dan zena iz avlije baca snijeg na cestu koja je u strani... :roll: Suti dobro je i ovako da ne bude gore :mrgreen:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#12303 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by skafiskafsnjak »

Ja mislim da je zakonom zabranjeno bacati snijeg na cestu....
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12304 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

condy wrote:
Throttle wrote:
Vizavi snijega, šta mislite o onim što čiste avlije pa izbacuju snijeg na očišćenu cestu :lol:
Bosanska neka logika samo frcni iz avlije nek nije u avliji...
Gledao neki dan zena iz avlije baca snijeg na cestu koja je u strani... :roll: Suti dobro je i ovako da ne bude gore :mrgreen:
to je ona papanska ,baci nacestu ,raznjece kola i konji...to su oni isti sto ljeti poljevaju slaufom po cesti.svakom od tih stanem i jebem mater kad ih vidim.
mislim da ima i za takve stvari kazna,ali ih niko ne kaznjava...
@kondi gdje pocinje bosna, prestaje logika.....
User avatar
drug_profi
Posts: 65422
Joined: 16/07/2012 16:00

#12305 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by drug_profi »

Ja čistio auto u nedelju, lopatom nosio snijeg na travnjak da se ne ugaza po parkingu. I jos po koji komsija.
I samo su ta mjesta sada normalna za parkiranje. Sve ostalo je kao da se parkiras na stepenistu. Nabilo se. Smrzlo.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#12306 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by beni-bu-man »

drug_profi wrote:Ja čistio auto u nedelju, lopatom nosio snijeg na travnjak da se ne ugaza po parkingu. I jos po koji komsija.
I samo su ta mjesta sada normalna za parkiranje. Sve ostalo je kao da se parkiras na stepenistu. Nabilo se. Smrzlo.
Svaka cast, gledam neki dan komsija isto tako pred garazom sastrugo led i sve na zelenu povrsinu, ja bacio 15kg soli pred garazom i ulazom u zgradu.

Upita me komsija sto mu nisam reko da imam soli :lol: :lol: :lol:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12307 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Ako mu das soli trazit ce i secera :D
User avatar
nepass1
Posts: 14685
Joined: 06/07/2017 07:35

#12308 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by nepass1 »

nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
ja dvije zime cistio prilaz zajednickoj garazi, ove godine necu.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#12309 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by beni-bu-man »

nepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
ja dvije zime cistio prilaz zajednickoj garazi, ove godine necu.
ima kod mene jos 4 vrece od 25kg

moze zamjena :lol: :lol: :lol:
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#12310 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

nepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
Prošle godine ste imali para na računu, ove nemate...
User avatar
nepass1
Posts: 14685
Joined: 06/07/2017 07:35

#12311 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by nepass1 »

alipasijaner wrote:
nepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
Prošle godine ste imali para na računu, ove nemate...
prosle g bili u minusu, ove g smo prvi put ustvari u plusu
User avatar
nepass1
Posts: 14685
Joined: 06/07/2017 07:35

#12312 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by nepass1 »

beni-bu-man wrote:
nepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
ja dvije zime cistio prilaz zajednickoj garazi, ove godine necu.
ima kod mene jos 4 vrece od 25kg

moze zamjena :lol: :lol: :lol:
eno na poslu 250kg :D
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#12313 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

nepass1 wrote:
alipasijaner wrote:
nepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
Prošle godine ste imali para na računu, ove nemate...
prosle g bili u minusu, ove g smo prvi put ustvari u plusu
Vidiš da je nekad više u stvari manje :D
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#12314 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

bitanga_sa_otesa wrote:
mk ultra wrote: ma ja, šta je već
ne znam na koji način funkcioniraju :)
ako je nedo, on je direktor :thumbup:
Moze biti i feudalac
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#12315 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen :D
User avatar
konektovan
Posts: 51442
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#12316 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

Bakir1 wrote:sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen :D
Sta bi tek pisao da ti je goodyear na autu... :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12317 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote:
Bakir1 wrote:sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen :D
Sta bi tek pisao da ti je goodyear na autu... :mrgreen:
nista,ja mudro sutim :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#12318 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

konektovan wrote:
Bakir1 wrote:sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen :D
Sta bi tek pisao da ti je goodyear na autu... :mrgreen:
sta cu pisat, ja se inace slabo vozim, eto nekako odluka pada na sovu :lol:
da imam GY odmah bih u subotu glumio grtalicu :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12319 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#12320 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

uuu kume ug12, koji je dot :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12321 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

predzadnja sedmica 2017. znaci 2018. :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#12322 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

znaci MY :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12323 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

zovi ako se zaglavis kupio sam i dvije gurtne po 15 metara ;-)
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#12324 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Bakir1 »

idem u krajinu u petak pa eto ako si raspolozen asistirat :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12325 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

jel opet u 5 ujutro :lol: ne ustaje mi se tako rano :run:
Post Reply