ako je nedo, on je direktormk ultra wrote: ma ja, šta je već
ne znam na koji način funkcioniraju
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12301 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12302 Re: Dolazi zima - zimske gume
Bosanska neka logika samo frcni iz avlije nek nije u avliji...Throttle wrote:Vizavi snijega, šta mislite o onim što čiste avlije pa izbacuju snijeg na očišćenu cestucondy wrote:Šta sam vidio Snješko Bijelića po gradu...neki su tužni, neki veliki, neki debeli, neki smiješni, na raznim lokacijama u gradu...baš ti poprave dan djeca sa svojim umjetničkim-snježnim djelimaI onda vidiš dijete kako se zadalo da napravi ljepog Snješka Bijelića sat vremena on radi na njemu
, a preko puta njega zatrpana auta u snijegu...izađe vlasnik vozila i samo sa šajbe mahne snijeg....
Iskvari mahala i mahalaši djecu kad porastu...postanu bitange
![]()
Gledao neki dan zena iz avlije baca snijeg na cestu koja je u strani...
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12303 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja mislim da je zakonom zabranjeno bacati snijeg na cestu....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12304 Re: Dolazi zima - zimske gume
to je ona papanska ,baci nacestu ,raznjece kola i konji...to su oni isti sto ljeti poljevaju slaufom po cesti.svakom od tih stanem i jebem mater kad ih vidim.condy wrote:Bosanska neka logika samo frcni iz avlije nek nije u avliji...Throttle wrote:
Vizavi snijega, šta mislite o onim što čiste avlije pa izbacuju snijeg na očišćenu cestu
Gledao neki dan zena iz avlije baca snijeg na cestu koja je u strani...Suti dobro je i ovako da ne bude gore
mislim da ima i za takve stvari kazna,ali ih niko ne kaznjava...
@kondi gdje pocinje bosna, prestaje logika.....
- drug_profi
- Posts: 65422
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12305 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja čistio auto u nedelju, lopatom nosio snijeg na travnjak da se ne ugaza po parkingu. I jos po koji komsija.
I samo su ta mjesta sada normalna za parkiranje. Sve ostalo je kao da se parkiras na stepenistu. Nabilo se. Smrzlo.
I samo su ta mjesta sada normalna za parkiranje. Sve ostalo je kao da se parkiras na stepenistu. Nabilo se. Smrzlo.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#12306 Re: Dolazi zima - zimske gume
Svaka cast, gledam neki dan komsija isto tako pred garazom sastrugo led i sve na zelenu povrsinu, ja bacio 15kg soli pred garazom i ulazom u zgradu.drug_profi wrote:Ja čistio auto u nedelju, lopatom nosio snijeg na travnjak da se ne ugaza po parkingu. I jos po koji komsija.
I samo su ta mjesta sada normalna za parkiranje. Sve ostalo je kao da se parkiras na stepenistu. Nabilo se. Smrzlo.
Upita me komsija sto mu nisam reko da imam soli
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12307 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ako mu das soli trazit ce i secera 
- nepass1
- Posts: 14685
- Joined: 06/07/2017 07:35
#12308 Re: Dolazi zima - zimske gume
nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
ja dvije zime cistio prilaz zajednickoj garazi, ove godine necu.
ja dvije zime cistio prilaz zajednickoj garazi, ove godine necu.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#12309 Re: Dolazi zima - zimske gume
ima kod mene jos 4 vrece od 25kgnepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
ja dvije zime cistio prilaz zajednickoj garazi, ove godine necu.
moze zamjena
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12310 Re: Dolazi zima - zimske gume
Prošle godine ste imali para na računu, ove nemate...nepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
- nepass1
- Posts: 14685
- Joined: 06/07/2017 07:35
#12311 Re: Dolazi zima - zimske gume
prosle g bili u minusu, ove g smo prvi put ustvari u plusualipasijaner wrote:Prošle godine ste imali para na računu, ove nemate...nepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
- nepass1
- Posts: 14685
- Joined: 06/07/2017 07:35
#12312 Re: Dolazi zima - zimske gume
eno na poslu 250kgbeni-bu-man wrote:ima kod mene jos 4 vrece od 25kgnepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
ja dvije zime cistio prilaz zajednickoj garazi, ove godine necu.
moze zamjena![]()
![]()
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12313 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vidiš da je nekad više u stvari manjenepass1 wrote:prosle g bili u minusu, ove g smo prvi put ustvari u plusualipasijaner wrote:Prošle godine ste imali para na računu, ove nemate...nepass1 wrote:nama je prosle godine oki donio so, sad nista.
-
noviclan
- Posts: 15011
- Joined: 31/10/2013 06:48
#12314 Re: Dolazi zima - zimske gume
Moze biti i feudalacbitanga_sa_otesa wrote:ako je nedo, on je direktormk ultra wrote: ma ja, šta je već
ne znam na koji način funkcioniraju
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12315 Re: Dolazi zima - zimske gume
sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen 
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#12316 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sta bi tek pisao da ti je goodyear na autu...Bakir1 wrote:sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12317 Re: Dolazi zima - zimske gume
nista,ja mudro sutimkonektovan wrote:Sta bi tek pisao da ti je goodyear na autu...Bakir1 wrote:sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12318 Re: Dolazi zima - zimske gume
sta cu pisat, ja se inace slabo vozim, eto nekako odluka pada na sovukonektovan wrote:Sta bi tek pisao da ti je goodyear na autu...Bakir1 wrote:sava polozila ovih par dana, ja sam iznenadjen i zaprepascen
da imam GY odmah bih u subotu glumio grtalicu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12320 Re: Dolazi zima - zimske gume
uuu kume ug12, koji je dot 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12321 Re: Dolazi zima - zimske gume
predzadnja sedmica 2017. znaci 2018. 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12322 Re: Dolazi zima - zimske gume
znaci MY 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12323 Re: Dolazi zima - zimske gume
zovi ako se zaglavis kupio sam i dvije gurtne po 15 metara 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12324 Re: Dolazi zima - zimske gume
idem u krajinu u petak pa eto ako si raspolozen asistirat 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12325 Re: Dolazi zima - zimske gume
jel opet u 5 ujutro
ne ustaje mi se tako rano 

