http://www.klix.ba/vijesti/bih/straza-r ... /160730004
Sinoć se na skupu podrške Turskoj u Sarajevu okupilo nekoliko stotina građana. Iako su trebali ostati do ranih jutarnjih sati, skup se razišao već oko ponoći.
Sinoć se na skupu podrške Turskoj u Sarajevu okupilo nekoliko stotina građana. Iako su trebali ostati do ranih jutarnjih sati, skup se razišao već oko ponoći.
Erdoganova je Turska danas jedna od najvećih opasnosti za ionako
ošamućenu i dezorijentiranu Europu, čiji zapadni dijelovi prolaze kroz
vjerojatno najkrvavije ljeto u svojoj poslijeratnoj povijesti.
Predsjednik Erdogan, nažalost, sjajno se uklapa u čitav niz opakih
političkih karikatura, koje obilježavaju duh našeg vremena: od Vladimira
Putina do Donalda Trumpa.
Cengici i Rizvanbegovici, no znamo i kako zavrse. Jer sultan cuva svoje ljude, kao sto je Gulen.Corto Maltese wrote:Kad vidim kako se ovi bosanski patrioti turskog usmjerenja odnose prema Gulenu, kontam šta bi tek radili Husein-Kapetanu Gradašćeviću.madner wrote:Mislim da tu nema dileme, ovi Turkofili su toliko vazali da ne razmisljaju o drzavnim interesima.
Ipak je on bio realna opasnost.
Politicar i treba biti fleksibilan, nista sporno, ali ne treba dozivljavati samaranje od svakog kome se suprotstavi van svoje drzave.asurbanipal wrote:Challenger__ wrote:Dobar potez. Hvalim gestu a ne ličnost.General War wrote:...otkud erdoan dobar sada?
Obični projekat, ništa više.
Iracionalnu politiku vodio i vodi, kao što su mu iracionalni obožavaoci koji u njemu vide Mesiju, a u svakom potezu Božije proviđenje...
U mom kraju za takve kažu "prevrtaner", ne vjeruj mu ništa...
madner wrote: Cengici i Rizvanbegovici, no znamo i kako zavrse. Jer sultan cuva svoje ljude, kao sto je Gulen.


A tek da je rahmetli Bruce Lee živ on bi i Ataturka i Erdogana žik.SkyLimit wrote:Ataturk da je živ prvi bi se pobunio protiv Erdogana.
Jesi ti jedan od onih kojima je normalno da se na Baščaršiji "spontano" okupljaju da pružaju podršku nekom tamo tiraninu u Aziji?Drvosjeca iz Dejcica wrote:A tek da je rahmetli Bruce Lee živ on bi i Ataturka i Erdogana žik.SkyLimit wrote:Ataturk da je živ prvi bi se pobunio protiv Erdogana.
To se sine zove demokratija.SkyLimit wrote:Jesi ti jedan od onih kojima je normalno da se na Baščaršiji "spontano" okupljaju da pružaju podršku nekom tamo tiraninu u Aziji?Drvosjeca iz Dejcica wrote:A tek da je rahmetli Bruce Lee živ on bi i Ataturka i Erdogana žik.SkyLimit wrote:Ataturk da je živ prvi bi se pobunio protiv Erdogana.
"Sine", nek se oni doživljavaju kao demokrate, za mene su turkofili, poltroni, isprani mozgovi i sumnjivci. Svakom svoje.Drvosjeca iz Dejcica wrote: To se sine zove demokratija.
Ti ne razumiješ osnovne postulate demokratije, slobode govora i prava na protest i podršku. Možda si i ti za nekog poltron, prodana duša, rusofil, srbofil...itd.SkyLimit wrote:"Sine", nek se oni doživljavaju kao demokrate, za mene su turkofili, poltroni, isprani mozgovi i sumnjivci. Svakom svoje.Drvosjeca iz Dejcica wrote: To se sine zove demokratija.
Očito ni padishah nema veze o tom, slažeš li se?Drvosjeca iz Dejcica wrote:Ti ne razumiješ osnovne postulate demokratije, slobode govora i prava na protest i podršku. Možda si i ti za nekog poltron, prodana duša, rusofil, srbofil...itd.SkyLimit wrote:"Sine", nek se oni doživljavaju kao demokrate, za mene su turkofili, poltroni, isprani mozgovi i sumnjivci. Svakom svoje.Drvosjeca iz Dejcica wrote: To se sine zove demokratija.