Ja i da ih poklonim puncu rek'o bi vidi zeta sto hoce da me se rijesiSodom1 wrote:I onda ti se smiju forumasi vozis 6 godina stare gume a u stvari su samo tri odradile
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12251 Re: Dolazi zima - zimske gume
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#12252 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pa sto svi ne trazite starije dotove kad montirate, vama je svejedno pa izadjite u susret i prodavacu a i nama kojima se stari dot gadi, povucite to sa trzista sve.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12253 Re: Dolazi zima - zimske gume
ko kaze da ne trazimo? ja sam uzeo najstariji dot i razlicite dotove(dvije gume imaju iste ,a dvije dva razlicita,sve u 8 sedmica) da ova gospoda sto traze friske ne bi zakerali tamo prodavcima i dadose ljudi sami od sebe popust 25 %
evo vozim se 2 god na njima ,mada sam primjetio da me u desnim okukama kad ulijecem 80 po ledu,baca malo ulijevo,mozda sto mi zadnja lijeva ima najstariji dot
evo vozim se 2 god na njima ,mada sam primjetio da me u desnim okukama kad ulijecem 80 po ledu,baca malo ulijevo,mozda sto mi zadnja lijeva ima najstariji dot
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12254 Re: Dolazi zima - zimske gume
Fora i jes bila u tom popustu .
Ljudi uvalili stariji DOT a popusta nigdje
Ljudi uvalili stariji DOT a popusta nigdje
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12255 Re: Dolazi zima - zimske gume
nije bilo uopste rijeci o popustima nikakvim dok nisam izvadio pare da platim
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12256 Re: Dolazi zima - zimske gume
To je onda bilo na lijepe oci 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12257 Re: Dolazi zima - zimske gume
mozda su samo vidjeli da ne zakeram pa me pripaziliSodom1 wrote:To je onda bilo na lijepe oci
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#12258 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sta si pazario, Kontinental?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12259 Re: Dolazi zima - zimske gume
good year uge8 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#12260 Re: Dolazi zima - zimske gume
bacaj i stavi protektbitanga_sa_otesa wrote:2 god na njima ,mada sam primjetio da me u desnim okukama kad ulijecem 80 po ledu,baca malo ulijevo,mozda sto mi zadnja lijeva ima najstariji dot
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12261 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma prepravicu te dotove kad ih budem prodavao na piku,jedan drug vulkanizer ima one brojeve vruce,samo utisneamar1994 wrote: bacaj i stavi protekt,to je osjetan pad perfomansi
![]()
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#12262 Re: Dolazi zima - zimske gume
kad prepravis prestat ce bacat u lijevobitanga_sa_otesa wrote:ma prepravicu te dotove kad ih budem prodavao na piku,jedan drug vulkanizer ima one brojeve vruce,samo utisneamar1994 wrote: bacaj i stavi protekt,to je osjetan pad perfomansi
![]()
Last edited by amar1994 on 17/12/2018 20:02, edited 1 time in total.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12264 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ima punac u podrumu gume od prije 2000te, ako nisu još od prije rata, ne znam kojeg ovog ili onog, pa ako si zainteresovan možemo napraviti trampu staro za još starijebitanga_sa_otesa wrote:ko kaze da ne trazimo? ja sam uzeo najstariji dot i razlicite dotove(dvije gume imaju iste ,a dvije dva razlicita,sve u 8 sedmica) da ova gospoda sto traze friske ne bi zakerali tamo prodavcima i dadose ljudi sami od sebe popust 25 %
evo vozim se 2 god na njima ,mada sam primjetio da me u desnim okukama kad ulijecem 80 po ledu,baca malo ulijevo,mozda sto mi zadnja lijeva ima najstariji dot
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12265 Re: Dolazi zima - zimske gume
ako su gume nove i ovih dimenzija dogovorimo sealipasijaner wrote:
Ima punac u podrumu gume od prije 2000te, ako nisu još od prije rata, ne znam kojeg ovog ili onog, pa ako si zainteresovan možemo napraviti trampu staro za još starijenaravno dobićeš i punca gratis
175/50-13''
195/45-13''
245/75-16''
265/75-16''
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12266 Re: Dolazi zima - zimske gume
Beli su neke 13kebitanga_sa_otesa wrote:ako su gume nove i ovih dimenzija dogovorimo sealipasijaner wrote:
Ima punac u podrumu gume od prije 2000te, ako nisu još od prije rata, ne znam kojeg ovog ili onog, pa ako si zainteresovan možemo napraviti trampu staro za još starijenaravno dobićeš i punca gratis
,punca ti ostavljam gratis
![]()
175/50-13''
195/45-13''
245/75-16''
265/75-16''
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12267 Re: Dolazi zima - zimske gume
pa eto pisu ti dimenzijealipasijaner wrote: Beli su neke 13kea da su nove nove su, da su dobro skladištene jesu, da nemaju dot nemaju tako da nemaš ni brige
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#12268 Re: Dolazi zima - zimske gume
Tu lezi zec, puna cijena a one od prosle ili pretprosle godine, skladistene ko zna gdje. A znajuci nas i nase postenje, samo ovca mogu biti da ih kupim. Kad ima popusta, onda razmislis, zazmiris. Za punu cijenu hocu da bude kako ja hocu.Sodom1 wrote:Fora i jes bila u tom popustu .
Ljudi uvalili stariji DOT a popusta nigdje
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12269 Re: Dolazi zima - zimske gume
ja sam prvo otisao da vidim ove kako su uskladistene i bilo je ok,takodjer znam da je u savi skladiste ok.velike firme paze na to,za ove manje ne znam...basicm wrote: skladistene ko zna gdje.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#12270 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vidio, znas, odgovara ti, dobio popust, znaci sve kako treba. Meni se desilo isto ovom gore sto je pisao, imas li michelin nove, imam, cijena kao i svugdje, ok dodjem, ja tamo one iz februara prosle godine, novembar poceo, prasnjave, i nisu vise kao ono nova guma sto je, nego blijedje. Rekoh ja ovo necu ovo je staro, jos se naljuti ne mene. Odem u maju, nove po dotu, nove po izgledu i stavim.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12271 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma ja se nisam ni nadao tom popustu,niti sam znao da to ima,otisao vidio,nove, nije ih niko vozio,jebe mi se za dot 
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12272 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ako si kupovao u Savi, kod njih je od vajkada bio popust na proslogodisnje i starije gume i to i u vremenima dok su jos drzali Savu na Grbavici u Zagrebackoj prije 20 i kusur godina i slali ljude kod vulkanizera kod Velike baste..bitanga_sa_otesa wrote:ma ja se nisam ni nadao tom popustu,niti sam znao da to ima,otisao vidio,nove, nije ih niko vozio,jebe mi se za dot
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12273 Re: Dolazi zima - zimske gume
unitradealipasijaner wrote: Ako si kupovao u Savi,
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12274 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jesi li dobio poklon?bitanga_sa_otesa wrote:unitradealipasijaner wrote: Ako si kupovao u Savi,
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12275 Re: Dolazi zima - zimske gume
zar 25% nije poklon?alipasijaner wrote: Jesi li dobio poklon?
