Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#12251 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

Sodom1 wrote:I onda ti se smiju forumasi vozis 6 godina stare gume a u stvari su samo tri odradile :D
Ja i da ih poklonim puncu rek'o bi vidi zeta sto hoce da me se rijesi :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#12252 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by basicm »

Pa sto svi ne trazite starije dotove kad montirate, vama je svejedno pa izadjite u susret i prodavacu a i nama kojima se stari dot gadi, povucite to sa trzista sve.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12253 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

ko kaze da ne trazimo? ja sam uzeo najstariji dot i razlicite dotove(dvije gume imaju iste ,a dvije dva razlicita,sve u 8 sedmica) da ova gospoda sto traze friske ne bi zakerali tamo prodavcima i dadose ljudi sami od sebe popust 25 %
evo vozim se 2 god na njima ,mada sam primjetio da me u desnim okukama kad ulijecem 80 po ledu,baca malo ulijevo,mozda sto mi zadnja lijeva ima najstariji dot :run:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#12254 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Sodom1 »

Fora i jes bila u tom popustu .
Ljudi uvalili stariji DOT a popusta nigdje :roll:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12255 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

nije bilo uopste rijeci o popustima nikakvim dok nisam izvadio pare da platim
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#12256 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Sodom1 »

To je onda bilo na lijepe oci :kiss:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12257 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

Sodom1 wrote:To je onda bilo na lijepe oci :kiss:
mozda su samo vidjeli da ne zakeram pa me pripazili :thumbup: nije malo 25% na 1270 maraka :-D
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#12258 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Sta si pazario, Kontinental?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12259 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

good year uge8 :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12260 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:2 god na njima ,mada sam primjetio da me u desnim okukama kad ulijecem 80 po ledu,baca malo ulijevo,mozda sto mi zadnja lijeva ima najstariji dot :run:
bacaj i stavi protekt :lol: ,to je osjetan pad perfomansi :lol: :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12261 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

amar1994 wrote: bacaj i stavi protekt :lol: ,to je osjetan pad perfomansi :lol: :lol:
ma prepravicu te dotove kad ih budem prodavao na piku,jedan drug vulkanizer ima one brojeve vruce,samo utisne :-D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12262 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:
amar1994 wrote: bacaj i stavi protekt :lol: ,to je osjetan pad perfomansi :lol: :lol:
ma prepravicu te dotove kad ih budem prodavao na piku,jedan drug vulkanizer ima one brojeve vruce,samo utisne :-D
kad prepravis prestat ce bacat u lijevo :D
Last edited by amar1994 on 17/12/2018 20:02, edited 1 time in total.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12263 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

.
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#12264 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

bitanga_sa_otesa wrote:ko kaze da ne trazimo? ja sam uzeo najstariji dot i razlicite dotove(dvije gume imaju iste ,a dvije dva razlicita,sve u 8 sedmica) da ova gospoda sto traze friske ne bi zakerali tamo prodavcima i dadose ljudi sami od sebe popust 25 %
evo vozim se 2 god na njima ,mada sam primjetio da me u desnim okukama kad ulijecem 80 po ledu,baca malo ulijevo,mozda sto mi zadnja lijeva ima najstariji dot :run:
Ima punac u podrumu gume od prije 2000te, ako nisu još od prije rata, ne znam kojeg ovog ili onog, pa ako si zainteresovan možemo napraviti trampu staro za još starije :D naravno dobićeš i punca gratis :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12265 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

alipasijaner wrote:
Ima punac u podrumu gume od prije 2000te, ako nisu još od prije rata, ne znam kojeg ovog ili onog, pa ako si zainteresovan možemo napraviti trampu staro za još starije :D naravno dobićeš i punca gratis :D
ako su gume nove i ovih dimenzija dogovorimo se :-D ,punca ti ostavljam gratis :lol:
175/50-13''
195/45-13''
245/75-16''
265/75-16''
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#12266 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

bitanga_sa_otesa wrote:
alipasijaner wrote:
Ima punac u podrumu gume od prije 2000te, ako nisu još od prije rata, ne znam kojeg ovog ili onog, pa ako si zainteresovan možemo napraviti trampu staro za još starije :D naravno dobićeš i punca gratis :D
ako su gume nove i ovih dimenzija dogovorimo se :-D ,punca ti ostavljam gratis :lol:
175/50-13''
195/45-13''
245/75-16''
265/75-16''
Beli su neke 13ke :D a da su nove nove su, da su dobro skladištene jesu, da nemaju dot nemaju tako da nemaš ni brige :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12267 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

alipasijaner wrote: Beli su neke 13ke :D a da su nove nove su, da su dobro skladištene jesu, da nemaju dot nemaju tako da nemaš ni brige :D
pa eto pisu ti dimenzije
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#12268 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by basicm »

Sodom1 wrote:Fora i jes bila u tom popustu .
Ljudi uvalili stariji DOT a popusta nigdje :roll:
Tu lezi zec, puna cijena a one od prosle ili pretprosle godine, skladistene ko zna gdje. A znajuci nas i nase postenje, samo ovca mogu biti da ih kupim. Kad ima popusta, onda razmislis, zazmiris. Za punu cijenu hocu da bude kako ja hocu.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12269 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

basicm wrote: skladistene ko zna gdje.
ja sam prvo otisao da vidim ove kako su uskladistene i bilo je ok,takodjer znam da je u savi skladiste ok.velike firme paze na to,za ove manje ne znam...
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#12270 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by basicm »

Vidio, znas, odgovara ti, dobio popust, znaci sve kako treba. Meni se desilo isto ovom gore sto je pisao, imas li michelin nove, imam, cijena kao i svugdje, ok dodjem, ja tamo one iz februara prosle godine, novembar poceo, prasnjave, i nisu vise kao ono nova guma sto je, nego blijedje. Rekoh ja ovo necu ovo je staro, jos se naljuti ne mene. Odem u maju, nove po dotu, nove po izgledu i stavim.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12271 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

ma ja se nisam ni nadao tom popustu,niti sam znao da to ima,otisao vidio,nove, nije ih niko vozio,jebe mi se za dot :)
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#12272 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

bitanga_sa_otesa wrote:ma ja se nisam ni nadao tom popustu,niti sam znao da to ima,otisao vidio,nove, nije ih niko vozio,jebe mi se za dot :)
Ako si kupovao u Savi, kod njih je od vajkada bio popust na proslogodisnje i starije gume i to i u vremenima dok su jos drzali Savu na Grbavici u Zagrebackoj prije 20 i kusur godina i slali ljude kod vulkanizera kod Velike baste..
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12273 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

alipasijaner wrote: Ako si kupovao u Savi,
unitrade
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#12274 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

bitanga_sa_otesa wrote:
alipasijaner wrote: Ako si kupovao u Savi,
unitrade
Jesi li dobio poklon?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12275 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

alipasijaner wrote: Jesi li dobio poklon?
zar 25% nije poklon?
Post Reply