Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1226 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

U Zenicu kada pođem ja...


Image

Budući da je ostalo još svega par dana do našeg prvog ovogodišnjeg gostovanja, a u atmosferi stalnih pitanja u vezi istog, konačno je došao trenutak da odgovorimo na neka vaša pitanja, bar ona na koja možemo.

Prije svega; „Horde zla“, uslijed silnih problema sa prevoznicima koje smo imali, a za koje se nadamo da ćemo u skorijoj budućnosti riješiti, na ovo gostovanje neće ići organizovano. Ono što i dalje ostaje kao osnovni vid „neorganizovanog“ odlaska na gostovanje u Zenicu, o čemu smo već pričali, jeste voz. Problem koji postoji sa ovim vidom našeg odlaska u Zenicu jeste da ne postoje nikakve garancije da ćemo na ovaj način moći uopšte ići, tako da u slučaju da ova varijanta ne uspije, treba da imate rezervnu. Nažalost situacija je takva kakva jeste.

Ono što možemo uraditi po ovom pitanju jeste da se ponašamo maksimalno ozbiljno, od samog dolaska na stanicu, u toku putovanja..., kako policiji ne bi dali bilo kakav razlog da nas spriječi u odlasku u Zenicu. Karta za utakmicu se već duži niz godina ne plaća, pa je i ovaj put isti slučaj. Međutim ono što morate imati kod sebe je novac za kartu za voz, opet ponavljamo, kako nikom ne bi dali ni najmanji razlog da nas ne puste da krenemo put Zenice. Cilj nam je svima da naše Sarajevo ima najbolju moguću podršku sa tribina. Više informacija će, nadamo se, biti dostupno u narednih par dana i sve eventualne izmjene će biti kao i do sada objavljene na ovoj web adresi.


Druga bitna stvar, a ne tiče se prevoza za Zenicu, jeste naš dekor na tribini. Svi znamo da je 1. marta Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine. S tim u vezi, iako mi igramo 2. marta, „Horde zla“ će na svoj način proslaviti ovaj dan. Dakle, ponesite svi vaše zastave sa ljiljanima, ponosno ih raširimo i zapjevajmo našoj Jednoj i jedinoj, to je namjanje što možemo učinti.

Do novih informacija koja se tiču odlaska, ostaje nam vremena da „ložimo“ kako sami sebe tako i ostale, da nas što više ode u Zenicu, na ovaj ili onaj način. Načina je hiljadu, cilj je jedan: sjeverna tribina stadiona „Bilino polje“ Zenica. Vidimo se!


http://www.hordezla.ba
User avatar
Logovan
Posts: 102721
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1227 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Zenica update 28.02.2013.

Nazalost, pored svih nasih nastojanja, zvanja, ugovaranja sastanaka... i volje svih zajedno, od navijackog voza za Zenicu nece biti nista. Zasto se to javlja ovako kasno? Zato sto smo do maloprije ulagali sve moguce napore da omogucimo svima da zajedno idemo vozom. Nazalost nismo uspjeli. Zeljeznice su se zajedno sa policijom potrudile da na sve moguce nacine onemoguce nas odlazak vozom u Zenicu, od ogranicavanja broja vagona na 2(!) koji pripadaju Zeljeznicama RSa, koje Zeljeznice FBiH smatraju stranim vagonima (ovo je citat) sto znaci da za iste ne mogu prodavati karte, do toga da je povratak istog voza otkazan i na toj liniji ce od Zepca do Sarajeva saobracati autobus, bez stajanja u Zenici naravno. Nazalost situacija je takva kakva jeste. Ovaj put oni su pobjedili, mi smo izgubili. Medjutim izgubili smo bitku ali ne i rat. Ovo ne smije da nas pokoleba. Nase Sarajevo i dalje treba nasu podrsku u Zenici. Moramo se snalaziti kako znamo i umijemo. Drugog izbora i nemamo. Nenadani ispit zrelosti je pred nama. Glavu gore, ima jos 999 nacina ako izbacimo ovaj voz. Svi u Zenicu!

sa hz.ba
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1228 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Kemal Malovčić »

droljice odbijaju profit
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1229 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Ljudi kako je tako je, nema nista od voza.
Ima 24 sata da se na sve moguce nacine individualno organizujemo.


Ovo ce nas dosta omesti, vjerovatno i smanjiti nas broj u subotu..ali nema odustajanja. Svi u Zenicu!!! :dance: :thumbup:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1230 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Mračajski proto »

Edit: Libero /prepricavanje posta/

@Sarajevo_grad, burno negoduje zbog sramnog ponasanja Zeljeznica BiH.

:D
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#1231 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Reglan »

Dabogda im cigani rasklopili sine i prodavali u zeljezo. :dance:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#1232 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Propali dabogda, uhljupi prokleti! :x :x :x
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1233 Re: Horde Zla

Post by F&N »

NI ZAKONI NI ZABRANE NE MOGU PRIJECITI HORDANJE

dajte pobrinite se, Zenica je preblizu da se ne ode... Ako nema voz ima milion drugih nacina...
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1234 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Šteta zbog brojke, Željeznice su nam sve sjebale. Bilo bi nas više od milje tamo.


Volim te Sarajevo!
User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#1235 Re: Horde Zla

Post by jocker-07 »

Sto ne znaci da nas nece biti :thumbup: ebes ih :oops:
ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#1236 Re: Horde Zla

Post by ibizza »

leškarenje wrote:Autoput cijeli ce biti BORDO BIJELI :dance:
:thumbup: :dance:
User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#1237 Re: Horde Zla

Post by jocker-07 »

i kaze:"SVI U NAPAD JEDAN HASE" :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1238 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

kod mene sve na nogama :dance: :mrgreen:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1239 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

A ko to igra sutra?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#1240 Re: Horde Zla

Post by Pitar sa Kariba »

Nema spavanja, ha? :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1241 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Ma ko Podgorica. Svega mi. :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1242 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

Alla'ami k'o da nisam 3 godine na utakmici biJo, tako se osjećam 8-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1243 Re: Horde Zla

Post by Tomahawk11 »

Napuniti sutra Bilino Polje :thumbup:
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#1244 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mekaba »

Kemal Malovčić wrote:droljice odbijaju profit
Kakav crni profit :lol: To je firma sa 1000 radnika viska.Tamo se zaposljava ali se ne radi nista. :-)
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9156
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#1245 Re: Horde Zla

Post by Pitar sa Kariba »

Image
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1246 Re: Horde Zla

Post by mousstapha »

leet wrote:Alla'ami k'o da nisam 3 godine na utakmici biJo, tako se osjećam 8-)
4 mjeseca pauze ko 4 godine. :mrgreen:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1247 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1248 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Sutra, svi putevi, i sva prevozna stedstva, vode u Zenicu :thumbup:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1249 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

SVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#1250 Re: Horde Zla

Post by Cienfuegos »

Sretno braci koja su krenula put Zenice! :thumbup:
Vala neka prodje ova pauza, jest se razvukla. Evo u 6 ustao da se pripremim za tv prenos. :-D

Igraj Saraj'vo!
Post Reply