U Zenicu kada pođem ja...
Budući da je ostalo još svega par dana do našeg prvog ovogodišnjeg gostovanja, a u atmosferi stalnih pitanja u vezi istog, konačno je došao trenutak da odgovorimo na neka vaša pitanja, bar ona na koja možemo.
Prije svega; „Horde zla“, uslijed silnih problema sa prevoznicima koje smo imali, a za koje se nadamo da ćemo u skorijoj budućnosti riješiti, na ovo gostovanje neće ići organizovano. Ono što i dalje ostaje kao osnovni vid „neorganizovanog“ odlaska na gostovanje u Zenicu, o čemu smo već pričali, jeste voz. Problem koji postoji sa ovim vidom našeg odlaska u Zenicu jeste da ne postoje nikakve garancije da ćemo na ovaj način moći uopšte ići, tako da u slučaju da ova varijanta ne uspije, treba da imate rezervnu. Nažalost situacija je takva kakva jeste.
Ono što možemo uraditi po ovom pitanju jeste da se ponašamo maksimalno ozbiljno, od samog dolaska na stanicu, u toku putovanja..., kako policiji ne bi dali bilo kakav razlog da nas spriječi u odlasku u Zenicu. Karta za utakmicu se već duži niz godina ne plaća, pa je i ovaj put isti slučaj. Međutim ono što morate imati kod sebe je novac za kartu za voz, opet ponavljamo, kako nikom ne bi dali ni najmanji razlog da nas ne puste da krenemo put Zenice. Cilj nam je svima da naše Sarajevo ima najbolju moguću podršku sa tribina. Više informacija će, nadamo se, biti dostupno u narednih par dana i sve eventualne izmjene će biti kao i do sada objavljene na ovoj web adresi.
Druga bitna stvar, a ne tiče se prevoza za Zenicu, jeste naš dekor na tribini. Svi znamo da je 1. marta Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine. S tim u vezi, iako mi igramo 2. marta, „Horde zla“ će na svoj način proslaviti ovaj dan. Dakle, ponesite svi vaše zastave sa ljiljanima, ponosno ih raširimo i zapjevajmo našoj Jednoj i jedinoj, to je namjanje što možemo učinti.
Do novih informacija koja se tiču odlaska, ostaje nam vremena da „ložimo“ kako sami sebe tako i ostale, da nas što više ode u Zenicu, na ovaj ili onaj način. Načina je hiljadu, cilj je jedan: sjeverna tribina stadiona „Bilino polje“ Zenica. Vidimo se!
http://www.hordezla.ba


