nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- punta
- Posts: 801
- Joined: 01/02/2013 20:39
#1226 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
dovoljn da se vratis u neke svoje postove i pogledas sta si sve objavio
pa cak i u ovoj temi si ubacio neka auta sa pika pod trkace
je li ako objavi auto na pik je li trkac je li ugrozava nekog
pa cak i u ovoj temi si ubacio neka auta sa pika pod trkace
je li ako objavi auto na pik je li trkac je li ugrozava nekog
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1227 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Ma sta naprica jadan? Vidis li ti naslov teme, trkaci koji ugrozavaju zivote i saobracaj ? Ja kad postam, postam one za koje znam da se trkaju po gradu i vozaju +150km/h, a ne ove "legalne" sto idu na organizovane manifestacije u saradnji sa policijom, a prevoz automobila vrse labudicom.. dozovi se balvane pameti
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#1228 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Da, prepoznao sam se. Ja vozim kamion. Sve je kako ti kazes, samo navedi jedan razlog zbog kojeg si ove slike postao u ovu temu. Ok?
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#1229 Re: Odg: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i sao
sparky wrote:Da, prepoznao sam se. Ja vozim kamion. Sve je kako ti kazes, samo navedi jedan razlog zbog kojeg si ove slike postao u ovu temu. Ok?punta wrote:nisi ni ti dobar idi da ti pregledaju glavusparky wrote: Pa u cemu je problem? Ljudi idu na trku, auta na labudici... Koga ugrozavaju?
Ti si stvarno nisi dobar ponekad, valjda ovo vrijeme
jesi se preporzno na slici ili neki ti od rođaka
Stvarno punta,komentari ti nisu na mjestu.
poslano s moga sonija ze
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1230 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
punta jel te i ovi ugrozavaju ?


-
goran16v
- Posts: 10140
- Joined: 20/09/2011 09:02
#1231 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Gornji red, drugi s desna narocito...
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1232 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
poštujem trkače koji su otišli da se trkaju na stazu, to nam i jeste dugoročni cilj...barem nas, ovih normalnih...
bolje labudica, nego da su divljali do Mostara...
bolje labudica, nego da su divljali do Mostara...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1233 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
taj se stalno poteze od televizije do bitumenke i poslije jede hamburgere kod taleta,vidjeo sam ga ja vise puta....goran16v wrote:Gornji red, drugi s desna narocito...
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1234 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
ne znaju mnogi gdje je Bitumenka, objasni... 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1235 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
gdje zive ti sto ne znaju??? da im sliku postavimo 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1236 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
ne znaju, mladi su došli u ovaj grad... 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#1237 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
A ti stojadini, normalno da ugrožavaju kad se raspadaju. Gdje to može valjati? 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1239 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
oni je sigurno prepoznaju po smradu.... 
-
goran16v
- Posts: 10140
- Joined: 20/09/2011 09:02
#1240 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
To je ono dje tukne na frisak katran!?johntra wrote:ne znaju mnogi gdje je Bitumenka, objasni...
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1241 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
je l se tu nedje guzi?
-
mefistofilis
- Posts: 1584
- Joined: 09/04/2013 18:11
#1242 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
bitanga_sa_otesa wrote:
ovo je prije celinog super uspjesnog restorana, ako me orjentacija dobro sluzi
btw: kako ja nikad nisam osjetio smrad a zivio sam na ali-pasinom, kod televizije doduse
-
mefistofilis
- Posts: 1584
- Joined: 09/04/2013 18:11
#1243 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
guzi se stanicu iza_mufljuz_ wrote:je l se tu nedje guzi?
u smjeru u kojem ide tramvaj
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1244 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
ovo je neka friska poslijeratna ,vidis francuze jos u zgradi ptt inzinjeringa 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1245 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
sad je isto ovako sa slike, neki dan su srušili super uspješni restoran...
a slika nije baš friška poslijeratna, ove reklame Magija su bile novije proizvodnje...možda jedno desetak godina...
a slika nije baš friška poslijeratna, ove reklame Magija su bile novije proizvodnje...možda jedno desetak godina...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1246 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
vidis da je sfor bio tamo,zastava se vijori...ja kolko se sjecam davno su oni izasli iz tog kruga...
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1247 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Nisu baš davno, izašli su iz zgrade PTT-a, ali taj dio iza zgrade su imali još dugo vremena nakon rata...tu je bio neki njihov komunikacijski centar...
-
goran16v
- Posts: 10140
- Joined: 20/09/2011 09:02
#1248 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Ako se dobro sjecam min do 2003. je bila neka vojska tamo jer sam ulazio sa SFOR-om ali ne znam do kad su bili...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1249 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
dolazio sam i ja vise puta tamo ali koliko se sjecam 2001. smo nesmetano ulazili....dotad je bilo njihovo peglanje svaki put...
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#1250 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
dobro je znaci dobro me sjecanje sluzi dje sam guzio



