nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
punta
Posts: 801
Joined: 01/02/2013 20:39

#1226 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by punta »

dovoljn da se vratis u neke svoje postove i pogledas sta si sve objavio
pa cak i u ovoj temi si ubacio neka auta sa pika pod trkace
je li ako objavi auto na pik je li trkac je li ugrozava nekog
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1227 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by mirzet87sa »

Ma sta naprica jadan? Vidis li ti naslov teme, trkaci koji ugrozavaju zivote i saobracaj ? Ja kad postam, postam one za koje znam da se trkaju po gradu i vozaju +150km/h, a ne ove "legalne" sto idu na organizovane manifestacije u saradnji sa policijom, a prevoz automobila vrse labudicom.. dozovi se balvane pameti
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#1228 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by sparky »

punta wrote:
sparky wrote:
punta wrote:odose na trke nabacili su sponzore
:lol: :lol: :lol:
Image

Image
Pa u cemu je problem? Ljudi idu na trku, auta na labudici... Koga ugrozavaju?
Ti si stvarno nisi dobar ponekad, valjda ovo vrijeme
nisi ni ti dobar idi da ti pregledaju glavu

jesi se preporzno na slici ili neki ti od rođaka
Da, prepoznao sam se. Ja vozim kamion. Sve je kako ti kazes, samo navedi jedan razlog zbog kojeg si ove slike postao u ovu temu. Ok?
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#1229 Re: Odg: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i sao

Post by romeomoraprezivjeti »

sparky wrote:
punta wrote:
sparky wrote: Pa u cemu je problem? Ljudi idu na trku, auta na labudici... Koga ugrozavaju?
Ti si stvarno nisi dobar ponekad, valjda ovo vrijeme
nisi ni ti dobar idi da ti pregledaju glavu

jesi se preporzno na slici ili neki ti od rođaka
Da, prepoznao sam se. Ja vozim kamion. Sve je kako ti kazes, samo navedi jedan razlog zbog kojeg si ove slike postao u ovu temu. Ok?

Stvarno punta,komentari ti nisu na mjestu.

poslano s moga sonija ze
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1230 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

punta jel te i ovi ugrozavaju ?

Image
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1231 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by goran16v »

Gornji red, drugi s desna narocito...
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1232 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by johntra »

poštujem trkače koji su otišli da se trkaju na stazu, to nam i jeste dugoročni cilj...barem nas, ovih normalnih... :D
bolje labudica, nego da su divljali do Mostara...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1233 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

goran16v wrote:Gornji red, drugi s desna narocito...
taj se stalno poteze od televizije do bitumenke i poslije jede hamburgere kod taleta,vidjeo sam ga ja vise puta.... :-D
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1234 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by johntra »

ne znaju mnogi gdje je Bitumenka, objasni... :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1235 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

gdje zive ti sto ne znaju??? da im sliku postavimo :D
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1236 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by johntra »

ne znaju, mladi su došli u ovaj grad... :D
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1237 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by citroen xm »

A ti stojadini, normalno da ugrožavaju kad se raspadaju. Gdje to može valjati? :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1238 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1239 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by johntra »

oni je sigurno prepoznaju po smradu.... :lol:
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1240 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by goran16v »

johntra wrote:ne znaju mnogi gdje je Bitumenka, objasni... :D
To je ono dje tukne na frisak katran!?
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#1241 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by _mufljuz_ »

je l se tu nedje guzi?
mefistofilis
Posts: 1584
Joined: 09/04/2013 18:11

#1242 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by mefistofilis »

bitanga_sa_otesa wrote:Image

ovo je prije celinog super uspjesnog restorana, ako me orjentacija dobro sluzi :D

btw: kako ja nikad nisam osjetio smrad a zivio sam na ali-pasinom, kod televizije doduse
mefistofilis
Posts: 1584
Joined: 09/04/2013 18:11

#1243 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by mefistofilis »

_mufljuz_ wrote:je l se tu nedje guzi?
guzi se stanicu iza :-D
u smjeru u kojem ide tramvaj :-D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1244 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

ovo je neka friska poslijeratna ,vidis francuze jos u zgradi ptt inzinjeringa :)
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1245 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by johntra »

sad je isto ovako sa slike, neki dan su srušili super uspješni restoran...
a slika nije baš friška poslijeratna, ove reklame Magija su bile novije proizvodnje...možda jedno desetak godina... :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1246 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

vidis da je sfor bio tamo,zastava se vijori...ja kolko se sjecam davno su oni izasli iz tog kruga...
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1247 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by johntra »

Nisu baš davno, izašli su iz zgrade PTT-a, ali taj dio iza zgrade su imali još dugo vremena nakon rata...tu je bio neki njihov komunikacijski centar...
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1248 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by goran16v »

Ako se dobro sjecam min do 2003. je bila neka vojska tamo jer sam ulazio sa SFOR-om ali ne znam do kad su bili...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1249 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

dolazio sam i ja vise puta tamo ali koliko se sjecam 2001. smo nesmetano ulazili....dotad je bilo njihovo peglanje svaki put...
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#1250 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by _mufljuz_ »

dobro je znaci dobro me sjecanje sluzi dje sam guzio
Post Reply