Neka ih je zavalio,ko' da je mene pitao..Edin H. wrote:Mojne Laze, zavali ih levat za gutu para protiv Bazela
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12226 Re: Liverpool FC
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12227 Re: Liverpool FC
Zasto?AmiĐa_Idriz wrote:Neka ih je zavalio,ko' da je mene pitao..Edin H. wrote:Mojne Laze, zavali ih levat za gutu para protiv Bazela
Mislim, Liverpool ce izgubiti puno novaca zbog njegovog nepotrebnog crvenog kartona.
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12228 Re: Liverpool FC
Prva ali Cou vise naprijed a Gerrard nazad i Adem umjesto Cana a ja bih stavio Cana od pocetka umjesto Gerrarda pa njega zadnjih pola sataAmiĐa_Idriz wrote:
Koja bi opcija makar malo ublažila blamažu sutra?
Ali mislim da nece biti ni slicno ovome pogotovo odbrana zadnja 4 mozda samo Skrtel pocne
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12229 Re: Liverpool FC
Nije mi ih ni malo žao,bolje da su sačuvali pare od Luisitovog transfera nego dovoditi ova govna,Rodgers je ovog ljeta inzistirao samo na Lovrenu,a ovo ostalo je dovedeno na inicijativu kluba.Daa Bog dda za hljeba ne imali..Edin H. wrote:Zasto?AmiĐa_Idriz wrote:Neka ih je zavalio,ko' da je mene pitao..Edin H. wrote:Mojne Laze, zavali ih levat za gutu para protiv Bazela
Mislim, Liverpool ce izgubiti puno novaca zbog njegovog nepotrebnog crvenog kartona.
Torres se vraća na Anfield ?
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12230 Re: Liverpool FC
Prica seAmiĐa_Idriz wrote:
Torres se vraća na Anfield ?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12232 Re: Liverpool FC
daj ba neka moderator brise/banuje ovo, wtf
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#12233 Re: Liverpool FC
hahaha. sta ti smeta?todd_smith wrote:daj ba neka moderator brise/banuje ovo, wtf
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#12234 Re: Liverpool FC
@505
Sad mi jasno zasto tako branis Messi-a
a i nisam znao da se pais na te gole momke 
Sad mi jasno zasto tako branis Messi-a
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#12235 Re: Liverpool FC
messi je sladak, mada je moj tip vise iniesta. naravno, najveci od svih je gaynaldo. a ti znas kako ga ja gotivim. usput, ovo gore nije pornografija, nego cista zajebancija. samo to tvoje homofobne oci ne mogu vidjeti.Zeljoooo wrote:@505
Sad mi jasno zasto tako branis Messi-aa i nisam znao da se pais na te gole momke
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#12236 Re: Liverpool FC
Pa United kara Liverpool i Gerrarda evo vec 25 godina. 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12237 Re: Liverpool FC
a ti ko pravi glory hunter kao nalaziš lafo neku ličnu satisfakciju u tih 25 godina - tipično balkansko jalijašenje, ko je najjači svi mu likovi bez stava trče u zagrljaj, bitno je da je najjači i odmah se za njega navija, što ne mogu 'vakih "navijača"
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#12238 Re: Liverpool FC
Pa prvo je tvoj kolega kao pokusao nesto suknuti ali vrlo brzo je primio 25 cmGandalf wrote:a ti ko pravi glory hunter kao nalaziš lafo neku ličnu satisfakciju u tih 25 godina - tipično balkansko jalijašenje, ko je najjači svi mu likovi bez stava trče u zagrljaj, bitno je da je najjači i odmah se za njega navija, što ne mogu 'vakih "navijača"
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12239 Re: Liverpool FC
zeljooooo@ de ba ne spamaj i dosta više tih falusnih maštarija, koji vam je večeras, generalno se svi nešto uspalili wtf
odjednom
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12241 Re: Liverpool FC
Misli da mu je Mignole kriv, mozda se stvarno izvale lovu za Begovica.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12242 Re: Liverpool FC
Kad vidim da je Allen u pocetnom sastavu dodje mi da povracam. Jos i ovaj kloc Henderson. A Can sjedi na klupi, ne moze da se nametne u pocetni sastav jos od kako je igrao protiv Chelsea gdje je postigao gol i bio najbolji Liverpoolov igrac
Plus igra mu Lovren, a kapiten Francuske reprezentacije sjedi na klupi
Dobro bar ovaj put nije i Morena stavio na klupu.
ali hard da vidimo i tu laznu devetku... neznam samo ko je lazna devetka, Coutinho, Sterling ili Lallana... "ta ce Barselona, Liverpool igra sa tri lazne devetke
United ima odron sredinu i odbranu, ali trenutno su u boljoj formi, igraju kuci... tako da su favoriti, ali nikad se nezna u ovakvim tekmama.
Plus igra mu Lovren, a kapiten Francuske reprezentacije sjedi na klupi
ali hard da vidimo i tu laznu devetku... neznam samo ko je lazna devetka, Coutinho, Sterling ili Lallana... "ta ce Barselona, Liverpool igra sa tri lazne devetke
United ima odron sredinu i odbranu, ali trenutno su u boljoj formi, igraju kuci... tako da su favoriti, ali nikad se nezna u ovakvim tekmama.
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12243 Re: Liverpool FC
Ja igram laznu devetku .. Toliko sam lazan da me niko na terenu ne primjeti ! Ovaj je zajebao i Safeta .. Ovaj ima dva napadaca a igra bez ijednog 
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12244 Re: Liverpool FC
Nije ni ovome drugome mane, Wilson umjesto Falcao-aMyTao wrote:Kad vidim da je Allen u pocetnom sastavu dodje mi da povracam. Jos i ovaj kloc Henderson. A Can sjedi na klupi, ne moze da se nametne u pocetni sastav jos od kako je igrao protiv Chelsea gdje je postigao gol i bio najbolji Liverpoolov igrac![]()
Plus igra mu Lovren, a kapiten Francuske reprezentacije sjedi na klupiDobro bar ovaj put nije i Morena stavio na klupu.
ali hard da vidimo i tu laznu devetku... neznam samo ko je lazna devetka, Coutinho, Sterling ili Lallana... "ta ce Barselona, Liverpool igra sa tri lazne devetke![]()
United ima odron sredinu i odbranu, ali trenutno su u boljoj formi, igraju kuci... tako da su favoriti, ali nikad se nezna u ovakvim tekmama.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12245 Re: Liverpool FC
koja parmačina je ovaj Rodgers, opet je nabaco 100 veznjaka koji će se sudarat bezidejno po sredini, napad neće ni postojati i onda će fasovat gol ili dva iz nekog prekida ili odbijanca - by the way odbrana Manchestera nikad lošija ali će parmačina igrati na neki lafo bod koji će naravno prosuti
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12246 Re: Liverpool FC
Grme navijaci 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12247 Re: Liverpool FC
Loooosseerrpppooollll 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#12249 Re: Liverpool FC
Đe mi je onaj prtibiđi 
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#12250 Re: Liverpool FC
Gdje golman ode 


