Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12226 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Edin H. wrote:Mojne Laze, zavali ih levat za gutu para protiv Bazela :zzzz:
Neka ih je zavalio,ko' da je mene pitao..
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12227 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:
Edin H. wrote:Mojne Laze, zavali ih levat za gutu para protiv Bazela :zzzz:
Neka ih je zavalio,ko' da je mene pitao..
Zasto?

Mislim, Liverpool ce izgubiti puno novaca zbog njegovog nepotrebnog crvenog kartona.
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#12228 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

AmiĐa_Idriz wrote:Image

Koja bi opcija makar malo ublažila blamažu sutra?
Prva ali Cou vise naprijed a Gerrard nazad i Adem umjesto Cana a ja bih stavio Cana od pocetka umjesto Gerrarda pa njega zadnjih pola sata
Ali mislim da nece biti ni slicno ovome pogotovo odbrana zadnja 4 mozda samo Skrtel pocne
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12229 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Edin H. wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
Edin H. wrote:Mojne Laze, zavali ih levat za gutu para protiv Bazela :zzzz:
Neka ih je zavalio,ko' da je mene pitao..
Zasto?

Mislim, Liverpool ce izgubiti puno novaca zbog njegovog nepotrebnog crvenog kartona.
Nije mi ih ni malo žao,bolje da su sačuvali pare od Luisitovog transfera nego dovoditi ova govna,Rodgers je ovog ljeta inzistirao samo na Lovrenu,a ovo ostalo je dovedeno na inicijativu kluba.Daa Bog dda za hljeba ne imali..



Torres se vraća na Anfield ?
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12230 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

AmiĐa_Idriz wrote:

Torres se vraća na Anfield ?
Prica se :-)
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12231 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

Fuj :shock:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12232 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

daj ba neka moderator brise/banuje ovo, wtf
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#12233 Re: Liverpool FC

Post by 5 0 5 »

todd_smith wrote:daj ba neka moderator brise/banuje ovo, wtf
hahaha. sta ti smeta?
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12234 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

@505

Sad mi jasno zasto tako branis Messi-a :oops: a i nisam znao da se pais na te gole momke :shock:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#12235 Re: Liverpool FC

Post by 5 0 5 »

Zeljoooo wrote:@505

Sad mi jasno zasto tako branis Messi-a :oops: a i nisam znao da se pais na te gole momke :shock:
messi je sladak, mada je moj tip vise iniesta. naravno, najveci od svih je gaynaldo. a ti znas kako ga ja gotivim. usput, ovo gore nije pornografija, nego cista zajebancija. samo to tvoje homofobne oci ne mogu vidjeti. :D :kiss:
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12236 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

Pa United kara Liverpool i Gerrarda evo vec 25 godina. :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12237 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

a ti ko pravi glory hunter kao nalaziš lafo neku ličnu satisfakciju u tih 25 godina - tipično balkansko jalijašenje, ko je najjači svi mu likovi bez stava trče u zagrljaj, bitno je da je najjači i odmah se za njega navija, što ne mogu 'vakih "navijača"
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12238 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

Gandalf wrote:a ti ko pravi glory hunter kao nalaziš lafo neku ličnu satisfakciju u tih 25 godina - tipično balkansko jalijašenje, ko je najjači svi mu likovi bez stava trče u zagrljaj, bitno je da je najjači i odmah se za njega navija, što ne mogu 'vakih "navijača"
Pa prvo je tvoj kolega kao pokusao nesto suknuti ali vrlo brzo je primio 25 cm :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12239 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

zeljooooo@ de ba ne spamaj i dosta više tih falusnih maštarija, koji vam je večeras, generalno se svi nešto uspalili wtf :shock: odjednom
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12240 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Rogers takticki genije. :-)
Image
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12241 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Misli da mu je Mignole kriv, mozda se stvarno izvale lovu za Begovica.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12242 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Kad vidim da je Allen u pocetnom sastavu dodje mi da povracam. Jos i ovaj kloc Henderson. A Can sjedi na klupi, ne moze da se nametne u pocetni sastav jos od kako je igrao protiv Chelsea gdje je postigao gol i bio najbolji Liverpoolov igrac :-)

Plus igra mu Lovren, a kapiten Francuske reprezentacije sjedi na klupi :-) Dobro bar ovaj put nije i Morena stavio na klupu.

ali hard da vidimo i tu laznu devetku... neznam samo ko je lazna devetka, Coutinho, Sterling ili Lallana... "ta ce Barselona, Liverpool igra sa tri lazne devetke :-D

United ima odron sredinu i odbranu, ali trenutno su u boljoj formi, igraju kuci... tako da su favoriti, ali nikad se nezna u ovakvim tekmama.
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#12243 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ja igram laznu devetku .. Toliko sam lazan da me niko na terenu ne primjeti ! Ovaj je zajebao i Safeta .. Ovaj ima dva napadaca a igra bez ijednog :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12244 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

MyTao wrote:Kad vidim da je Allen u pocetnom sastavu dodje mi da povracam. Jos i ovaj kloc Henderson. A Can sjedi na klupi, ne moze da se nametne u pocetni sastav jos od kako je igrao protiv Chelsea gdje je postigao gol i bio najbolji Liverpoolov igrac :-)

Plus igra mu Lovren, a kapiten Francuske reprezentacije sjedi na klupi :-) Dobro bar ovaj put nije i Morena stavio na klupu.

ali hard da vidimo i tu laznu devetku... neznam samo ko je lazna devetka, Coutinho, Sterling ili Lallana... "ta ce Barselona, Liverpool igra sa tri lazne devetke :-D

United ima odron sredinu i odbranu, ali trenutno su u boljoj formi, igraju kuci... tako da su favoriti, ali nikad se nezna u ovakvim tekmama.
Nije ni ovome drugome mane, Wilson umjesto Falcao-a :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12245 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

koja parmačina je ovaj Rodgers, opet je nabaco 100 veznjaka koji će se sudarat bezidejno po sredini, napad neće ni postojati i onda će fasovat gol ili dva iz nekog prekida ili odbijanca - by the way odbrana Manchestera nikad lošija ali će parmačina igrati na neki lafo bod koji će naravno prosuti
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12246 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Grme navijaci :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#12247 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Loooosseerrpppooollll :lol:
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12248 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

Trpaj levate :izet:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#12249 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

Đe mi je onaj prtibiđi :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12250 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Gdje golman ode :-)
Post Reply