Republika Turska

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#12201 Re: Republika Turska

Post by insomnia78 »

Eno, ja sad dos'o zbog nje
Ljepotica
Image
Kiki reaguj


S moje sokoćalo
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12202 Re: Republika Turska

Post by pici »

Image

sHa krkani uradisHe od sebilja i carsHije... pred turkisH ambasadu pa dajte podrsku... il da kaJemo napokom OVO JE TURSKA pa da se poselamimo sa sandjak bosnom... :bih:
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12203 Re: Republika Turska

Post by pici »



merhaba, merhaba :bih:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#12204 Re: Republika Turska

Post by avetinja »

Ovo nisu Pokemoni, već neka ovoluirana stvorenja za koje ni NASA nema objašnjenje. Kakva papanijada, ljudi dragi. Ovo treba zabraniti. Ne živiš u Turskoj, nego u BiH. Idi u Tursku, pa se razmaši zastavama koliko god želiš. Previše mi guramo nos u tuđe guzice i poslove. Nikada mi neće biti jasna tolika poniznost i ljubav prema Turskoj. I onda se čude kada u Hercegovini i srednjoj Bosni daju podršku Hrvatskoj, a u RS-u Srbiji.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#12205 Re: Republika Turska

Post by Ripicipi »

avetinja wrote:Ovo nisu Pokemoni, već neka ovoluirana stvorenja za koje ni NASA nema objašnjenje. Kakva papanijada, ljudi dragi. Ovo treba zabraniti. Ne živiš u Turskoj, nego u BiH. Idi u Tursku, pa se razmaši zastavama koliko god želiš. Previše mi guramo nos u tuđe guzice i poslove. Nikada mi neće biti jasna tolika poniznost i ljubav prema Turskoj. I onda se čude kada u Hercegovini i srednjoj Bosni daju podršku Hrvatskoj, a u RS-u Srbiji.
Pa realno puno logicnija je ljubav bh Hrvata prema Hrvatskoj ili bh Srba prema Srbiji, nego Bosnjaka prema Turskoj.
Bosnjaci se cak ne mogu ni sporazumjeti sa "bracom" Turcima, da ne govorim o ostalim "vezama"...
Last edited by Ripicipi on 29/07/2016 22:15, edited 1 time in total.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#12206 Re: Republika Turska

Post by megaman4 »

Katastrofa šta gledam. :twisted:

Pa je li ovo BiH ili Turska? :-)

Pa mi izgleda smo jedini narod na svijetu koji ne voli svoju državu i u nama nema ništa državotvorno. Mene je stid i sram naših šehida, jer sam u ratu izgubio više od 10-ak članova svoje rodbine. :(

I onda se čudimo kada nas zovu Turcima? Pa ovo i odgovara našim neprijateljima. :twisted:

Oprosti nam Bože.

Isto važi i za Srbe koji obožavaju Rusiju, kao i Hrvati koji obožavaju Vatikan i Njemačku. Nikada ovdje neće biti države.

Umiremo lagano a da to i ne vidimo.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#12207 Re: Republika Turska

Post by Challenger__ »

Yes. Russia and Iran are playing a significant role in supporting Erdogan in his political/economical struggle
Erdogan believes the US played a role in coup.
E. Magnier
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#12208 Re: Republika Turska

Post by General War »

pici wrote:Image

sHa krkani uradisHe od sebilja i carsHije... pred turkisH ambasadu pa dajte podrsku... il da kaJemo napokom OVO JE TURSKA pa da se poselamimo sa sandjak bosnom... :bih:
Koji beskicmenjaci u picku materinu...pa nevjerovatno :-)

Munira ruleZ !!! :D

Image
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#12209 Re: Republika Turska

Post by Ripicipi »

Za vjesanje diktatora na kulturno-istorijski spomenik treba neko da odgovara...
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#12210 Re: Republika Turska

Post by megaman4 »

General War wrote:
pici wrote:Image

sHa krkani uradisHe od sebilja i carsHije... pred turkisH ambasadu pa dajte podrsku... il da kaJemo napokom OVO JE TURSKA pa da se poselamimo sa sandjak bosnom... :bih:
Koji beskicmenjaci u picku materinu...pa nevjerovatno :-)

Munira ruleZ !!! :D

Image
Nije za nas država.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#12211 Re: Republika Turska

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

megaman4 wrote:Katastrofa šta gledam. :twisted:

Pa je li ovo BiH ili Turska? :-)

Pa mi izgleda smo jedini narod na svijetu koji ne voli svoju državu i u nama nema ništa državotvorno. Mene je stid i sram naših šehida, jer sam u ratu izgubio više od 10-ak članova svoje rodbine. :(

I onda se čudimo kada nas zovu Turcima? Pa ovo i odgovara našim neprijateljima. :twisted:

Oprosti nam Bože.

Isto važi i za Srbe koji obožavaju Rusiju, kao i Hrvati koji obožavaju Vatikan i Njemačku. Nikada ovdje neće biti države.

Umiremo lagano a da to i ne vidimo.

Jah... :roll:
Iz ljubavi prema Rusiji Banjalučanin napravio glinenu skulpturu Vladimira Putina
http://www.klix.ba/vijesti/bih/iz-ljuba ... /160729026

Image

Ripicipi wrote:
avetinja wrote:Ovo nisu Pokemoni, već neka ovoluirana stvorenja za koje ni NASA nema objašnjenje. Kakva papanijada, ljudi dragi. Ovo treba zabraniti. Ne živiš u Turskoj, nego u BiH. Idi u Tursku, pa se razmaši zastavama koliko god želiš. Previše mi guramo nos u tuđe guzice i poslove. Nikada mi neće biti jasna tolika poniznost i ljubav prema Turskoj. I onda se čude kada u Hercegovini i srednjoj Bosni daju podršku Hrvatskoj, a u RS-u Srbiji.
Pa realno puno logicnija je ljubav bh Hrvata prema Hrvatskoj ili bh Srba prema Srbiji, nego Bosnjaka prema Turskoj.
Bosnjaci se cak ne mogu ni sporazumjeti sa "bracom" Turcima, da ne govorim o ostalim "vezama"...
Vidiš meni podjednako realna i ta ljubav između Bošnjaka i Turaka kao i ova prva, rekao bih čak šta više da ni jezička barijera ne predstavlja problem ako je ljubav iskrena. :mrgreen:
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 29/07/2016 22:34, edited 2 times in total.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#12212 Re: Republika Turska

Post by megaman4 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
megaman4 wrote:Katastrofa šta gledam. :twisted:

Pa je li ovo BiH ili Turska? :-)

Pa mi izgleda smo jedini narod na svijetu koji ne voli svoju državu i u nama nema ništa državotvorno. Mene je stid i sram naših šehida, jer sam u ratu izgubio više od 10-ak članova svoje rodbine. :(

I onda se čudimo kada nas zovu Turcima? Pa ovo i odgovara našim neprijateljima. :twisted:

Oprosti nam Bože.

Isto važi i za Srbe koji obožavaju Rusiju, kao i Hrvati koji obožavaju Vatikan i Njemačku. Nikada ovdje neće biti države.

Umiremo lagano a da to i ne vidimo.

Jah... :roll:
Iz ljubavi prema Rusiji Banjalučanin napravio glinenu skulpturu Vladimira Putina
http://www.klix.ba/vijesti/bih/iz-ljuba ... /160729026

Image
pa nisam valjda nešto pogrešno rekao drug moj.

i sam viidš da ne volimo našu Bosnu, niko od nas... :(
User avatar
Vitezanin
Posts: 3901
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#12213 Re: Republika Turska

Post by Vitezanin »

Mi smo bolesna država. Mislim na sve kolektive.

Sa svakim mahanjem zastavama drugih država ovdje naša država nestaje.

Srbi i Hrvate to rade odavno. Bošnjaci su ulovili korak. Kad to urade prvi druga dva dobiju povod. Krug bez izlaza.

Mi smo kolektivno jadni.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#12214 Re: Republika Turska

Post by General War »

Ripicipi wrote:Za vjesanje diktatora na kulturno-istorijski spomenik treba neko da odgovara...
Jasta ce... :-) Kakav zemlja-takav narod-takvi zakoni.

Milism da ova zemlja mora uvesti neku vrstu nagrade za dostignuca ovakvih ko Munira-Bakir-Dodik...i ostala kmompanija.

Nagrada bi se zvala:

Image

Inace ko ovima daje za pravo da predstavljaju drzavu tj isticu drzavne simbole u politickom skupu? :-)
Last edited by General War on 29/07/2016 22:37, edited 1 time in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#12215 Re: Republika Turska

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

megaman4 wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
megaman4 wrote:Katastrofa šta gledam. :twisted:

Pa je li ovo BiH ili Turska? :-)

Pa mi izgleda smo jedini narod na svijetu koji ne voli svoju državu i u nama nema ništa državotvorno. Mene je stid i sram naših šehida, jer sam u ratu izgubio više od 10-ak članova svoje rodbine. :(

I onda se čudimo kada nas zovu Turcima? Pa ovo i odgovara našim neprijateljima. :twisted:

Oprosti nam Bože.

Isto važi i za Srbe koji obožavaju Rusiju, kao i Hrvati koji obožavaju Vatikan i Njemačku. Nikada ovdje neće biti države.

Umiremo lagano a da to i ne vidimo.

Jah... :roll:
Iz ljubavi prema Rusiji Banjalučanin napravio glinenu skulpturu Vladimira Putina
http://www.klix.ba/vijesti/bih/iz-ljuba ... /160729026

Image
pa nisam valjda nešto pogrešno rekao drug moj.

i sam viidš da ne volimo našu Bosnu, niko od nas... :(
Tako je kako je, ne kažem da je dobro. Ali mora se napraviti balans u ovim stvarima, na kraju ako neko voli neka izvoli, neka mlatara zastavama, pravi kipove, neka im se klanja ako im volja, prinosi žrtve...jebiga slobodna volja, demokratija. Ne bi valjalo zabranjivati ljudima, to im dođe k'o neki ventil za frustracije.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#12216 Re: Republika Turska

Post by Ripicipi »

Drvosjeca iz Dejcica wrote: Vidiš meni podjednako realna i ta ljubav između Bošnjaka i Turaka kao i ova prva, rekao bih čak šta više da ni jezička barijera ne predstavlja problem ako je ljubav iskrena. :mrgreen:
Haj se ti vise ne pretvaraj da si agnostik, to bi za pocetak bilo dovoljno.
Ista kao ona tema na religiji, svi lafo ateisti, agnostici, a popis pokaza da vas vecina folira, zaokruzili ste islam pod pitanjem religije, a na forumu lafo agnostici i ateisti.
Osim turskih serija i islama, sta te to veze za "bracu" Turke?
Last edited by Ripicipi on 29/07/2016 22:43, edited 1 time in total.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#12217 Re: Republika Turska

Post by General War »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Tako je kako je, ne kažem da je dobro. Ali mora se napraviti balans u ovim stvarima, na kraju ako neko voli neka izvoli, neka mlatara zastavama, pravi kipove, neka im se klanja ako im volja, prinosi žrtve...jebiga slobodan volja.
Ja balansa i govana :lol:
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#12218 Re: Republika Turska

Post by SkyLimit »

Dođe mi da se nafuram gledajući onaj klip rahmetli Ćele "doći ću sam" i odem na Baščaršiju da onoj rulji što maše turskim zastavama uzviknem "Turci u Tursku!"
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#12219 Re: Republika Turska

Post by megaman4 »

Vitezanin wrote:Mi smo bolesna država. Mislim na sve kolektive.

Sa svakim mahanjem zastavama drugih država ovdje naša država nestaje.

Srbi i Hrvate to rade odavno. Bošnjaci su ulovili korak. Kad to urade prvi druga dva dobiju povod. Krug bez izlaza.

Mi smo kolektivno jadni.
A mi od našeg sljepila to ne vidimo. Meni nedostaje Bosna, da u toj Bosni naš čovjek ima sva prava koja su mu zagarantovana ustavom i zakonom. postajemo stranci u istoj, a kako vrijeme ide, radit ćemo za Arape i za Turke, i to za minimalac kojeg nećemo vidjeti.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#12220 Re: Republika Turska

Post by General War »

SkyLimit wrote:Dođe mi da se nafuram gledajući onaj klip rahmetli Ćele "doći ću sam" i odem na Baščaršiju da onoj rulji što maše turskim zastavama uzviknem "Turci u Tursku!"
samo im pokazi kartu dok im Babe nisu dosle :-x

Image
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#12221 Re: Republika Turska

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Ripicipi wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Vidiš meni podjednako realna i ta ljubav između Bošnjaka i Turaka kao i ova prva, rekao bih čak šta više da ni jezička barijera ne predstavlja problem ako je ljubav iskrena. :mrgreen:
Haj se ti vise ne pretvaraj da si agnostik, to bi za pocetak bilo dovoljno.
Ista kao ona tema na religiji, svi lafo ateisti, agnostici, a popis pokaza da vas vecina folira, zaokruzili ste islam pod pitanjem religije, a na forumu lafo agnostici i ateisti.
Osim turskih serija i islama, sta te to veze za "bracu" Turke?
To vas žulja, popis i broj onih koji su zaokružili islam, eh ko vas ne zna. :mrgreen: Ja samo ne znam što ti brineš za Bošnjake kada nisi Bošnjak, šta tebe briga što Bošnjaci podržavaju Tursku i obratno? Zašto imaš potrebu razmišljati na takav način i brinuti brige koje te se ne tiču? Zaista ne razumijem tvoju logiku.
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#12222 Re: Republika Turska

Post by megaman4 »

General War wrote:
SkyLimit wrote:Dođe mi da se nafuram gledajući onaj klip rahmetli Ćele "doći ću sam" i odem na Baščaršiju da onoj rulji što maše turskim zastavama uzviknem "Turci u Tursku!"
samo im pokazi kartu dok im Babe nisu dosle :-x

Image
pa ovi što su došli pljuju na slavnu historiju naše Bosne i Hercegovine. :-)

Još kada mi kolega reče da je Bosna prestala biti Bosna 1463 godine, kada je okupirana, ja se s njim svađao čitavo vrijeme. Sve što više vrijeme ide, njegove riječi nažalost postaju stvarnost. :(
Last edited by megaman4 on 29/07/2016 23:02, edited 1 time in total.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#12223 Re: Republika Turska

Post by General War »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Ripicipi wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Vidiš meni podjednako realna i ta ljubav između Bošnjaka i Turaka kao i ova prva, rekao bih čak šta više da ni jezička barijera ne predstavlja problem ako je ljubav iskrena. :mrgreen:
Haj se ti vise ne pretvaraj da si agnostik, to bi za pocetak bilo dovoljno.
Ista kao ona tema na religiji, svi lafo ateisti, agnostici, a popis pokaza da vas vecina folira, zaokruzili ste islam pod pitanjem religije, a na forumu lafo agnostici i ateisti.
Osim turskih serija i islama, sta te to veze za "bracu" Turke?
To vas žulja, popis i broj onih koji su zaokružili islam, eh ko vas ne zna. :mrgreen: Ja samo ne znam što ti brineš za Bošnjake kada nisi Bošnjak, šta tebe briga što Bošnjaci podržavaju Tursku i obratno? Zašto imaš potrebu razmišljati na takav način i brinuti brige koje te se ne tiču? Zaista ne razumijem tvoju logiku.
Koga nebi zuljalo, Kad je komunizam, ovi najveci komunisti, kad je nacionalizam ovi najveci srbi i hrvati, kad je turcizam opet naveci turci, kad je rat najveci bosanci kad je mir najveci bosnjaci...kad treba vjera-najveci vjernici, kad netreba-najveci ateisti :-) :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#12224 Re: Republika Turska

Post by General War »

megaman4 wrote:
General War wrote:
SkyLimit wrote:Dođe mi da se nafuram gledajući onaj klip rahmetli Ćele "doći ću sam" i odem na Baščaršiju da onoj rulji što maše turskim zastavama uzviknem "Turci u Tursku!"
samo im pokazi kartu dok im Babe nisu dosle :-x

Image
pa ovi što su došli pljuju na slavnu historiju naše Bosne i Hercegovine. :-)
:thumbup: ..haj ba, kad bude opet aktuelno opet ce slaviti i srpske poBede isti ovi....i tako ukrug.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#12225 Re: Republika Turska

Post by Ripicipi »

Drvosjeca iz Dejcica wrote: To vas žulja, popis i broj onih koji su zaokružili islam, eh ko vas ne zna. :mrgreen: Ja samo ne znam što ti brineš za Bošnjake kada nisi Bošnjak, šta tebe briga što Bošnjaci podržavaju Tursku i obratno? Zašto imaš potrebu razmišljati na takav način i brinuti brige koje te se ne tiču? Zaista ne razumijem tvoju logiku.
Mene vala nista ne zulja, ne lazem sam sebe kao pojedini, klasicna dvolicnost, a da imate imalo obraza, vas bi trebalo zuljati.
Sigurno slusas turksu muziku, volis turski humor, uzivas u njihovim filmovima, a o knjigama da i ne pricam...
Reci fino i lijepo, braca su mi jer su muslimani i to je to, posten prema sebi, a i ostalima.
Lafo agnostik, ne ide u dzamiju, ne klanja itd. a vamo zaokruzi islam pod religija... to je sizofrenija :-)
Post Reply