Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12126 Re: Liverpool FC
Majke mi moje ovaj Sterling nije normalan,pod hitno ga kod kakvog hodže voditi...da se mene pita i on bi klupu grijao...
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#12127 Re: Liverpool FC
Ima li kakav link?
-
Teufik
- Posts: 4890
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#12128 Re: Liverpool FC
Charuga wrote:Ima li kakav link?
Deder provjeri inbox.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#12129 Re: Liverpool FC
Zahvaljujem ... 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12130 Re: Liverpool FC
E sad me Sterling zaista počinje zabrinjavati,evo već i zvižduk se poneki čuje kad on primi loptu...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12131 Re: Liverpool FC
Eto Lazara da nas izvuče iz govana

- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12132 Re: Liverpool FC
Sterling je jedini sto nesto pokusava.AmiĐa_Idriz wrote:E sad me Sterling zaista počinje zabrinjavati,evo već i zvižduk se poneki čuje kad on primi loptu...
Igra ponovo ne lici ni blizu onog sto se trazi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12134 Re: Liverpool FC
April 2014-eMustang1 wrote:A kad je licila ?![]()
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12135 Re: Liverpool FC
Pa ne znam... prosle sezone nije bilo lose.Mustang1 wrote:A kad je licila ?![]()
- Logovan
- Posts: 102848
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12136 Re: Liverpool FC
Sa njim na klupi, Liverpool bi bio još gori.AmiĐa_Idriz wrote:Majke mi moje ovaj Sterling nije normalan,pod hitno ga kod kakvog hodže voditi...da se mene pita i on bi klupu grijao...
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#12137 Re: Liverpool FC
Ovaj Can je bas qrcina od igraca ako mrtvom svih mrtvaca Lucasu mora grijati klupu!
Decko, pocni se baviti ritmickom gimnastikom, nije fudbal za tebe, vjeruj mi! Lucas bi se i na gerijatriji borio da bude na klupi, da im barem koljena masira.
Decko, pocni se baviti ritmickom gimnastikom, nije fudbal za tebe, vjeruj mi! Lucas bi se i na gerijatriji borio da bude na klupi, da im barem koljena masira.
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12138 Re: Liverpool FC
A trenutno u Liverpoolu igraju najbolji je'l a ne ono sta Safet odabere .. Jedva se za Lallanu odlucio umjesto Allena a sad da Lucasa izbaci
.. Can ono sto je igrao pokazao je da je bolji i od Allena i od Lucasa na njihovim pozicijama CM i CDM
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#12139 Re: Liverpool FC
nevjerovatno koliko je BR pogresno kupovao. Pa pogodi li bar sa jednim igracem?
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12140 Re: Liverpool FC
Ma nije to do toga... cudan je ovaj BR... Borini je bolji od Lamberta pa ga nema ni na klupi. Sakho je kapiten Francuske a tek cetvrta opcija u Liverpoolu. A odbrana suplja, a napad nikad gori. Covjek tvrdoglav, fura nesto svoje... Dobar je trener ali ne zna dovesti igraca. sve sto je dobro, bilo je tu i prije njega... Doveo je Sturridga, i to je jedini pogodak kao i Coutinho. Lallana obecava, moze on biti dobar igrac, ali i njega cesto nema u timu zbog Allena, jebo mu on mater. Znaci to je sve od nekih 25 igraca i preko 150mBHF_Manijak wrote:Ovaj Can je bas qrcina od igraca ako mrtvom svih mrtvaca Lucasu mora grijati klupu!
Decko, pocni se baviti ritmickom gimnastikom, nije fudbal za tebe, vjeruj mi! Lucas bi se i na gerijatriji borio da bude na klupi, da im barem koljena masira.
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#12141 Re: Liverpool FC
Šta je sa Coatesom on mi se čini kao solidan igrač. Je li još u Liverpoolu?
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12142 Re: Liverpool FC
Ima ova ekipa dobrih igrača ali to ovaj otočki Safet nikako ne zna iskoristiti - na sredini ima Coutihna, Lallanu, Hendersona, Sterlinga, Gerrarda pa i Cana, svi ovi igrači znaju zabiti gol, dati dobar zadnji pas, ali kad ih Brendo ukomponuje oni ne mogu dvije šanse stvoriti pred golom protivnika, najviše našeg napadača ( koji god od nesretnika da se zadesi na terenu ) trener na terenu učini beskorisnim, svojim nekim lijevim taktikama, ama balvan da stavi u napad sa onakvom sredinom balvan bi postizao često golove - LFC-ov Sušić jednostavno ne zna ni šta ni kako napraviti bez megazvijezde u timu.
Pojedinačno niko od odbrambenih nije toliko loš, ali trener nekako uspijeva izvući najgore od njih, zajedno kada su na terenu, izgledaju toliko neuigrano i smotano, da bi Anel Hadžić pored njih izgledao kao solidan stoper, ma nema šanse da su i Škrtel i Sakho i Lovren i Toure tolio loši igrači, ljudi godinama igraju u jakim evropskim ligama, pod ozbiljnim trenerom ta bi odbrana bila jedna od jačih u ligi, kod Brende izgledaju k'o cirkusanti.
Ovoj ekipi godinama fali dobar zadnji vezni i golman te još jedno kvalitetno krilo ( ne Marković, on je promašaj decenije ), ostale pozicije su dosta dobro popunjene, ni ostale ekipe nemaju 11 CR-ova u ekipi pa igraju kudikamo jači fudbal, kohezija u ekipi je ono što fali, timski duh, igrača ima i previše, potreban je pravi trener da to posloži na pravi način.
Pojedinačno niko od odbrambenih nije toliko loš, ali trener nekako uspijeva izvući najgore od njih, zajedno kada su na terenu, izgledaju toliko neuigrano i smotano, da bi Anel Hadžić pored njih izgledao kao solidan stoper, ma nema šanse da su i Škrtel i Sakho i Lovren i Toure tolio loši igrači, ljudi godinama igraju u jakim evropskim ligama, pod ozbiljnim trenerom ta bi odbrana bila jedna od jačih u ligi, kod Brende izgledaju k'o cirkusanti.
Ovoj ekipi godinama fali dobar zadnji vezni i golman te još jedno kvalitetno krilo ( ne Marković, on je promašaj decenije ), ostale pozicije su dosta dobro popunjene, ni ostale ekipe nemaju 11 CR-ova u ekipi pa igraju kudikamo jači fudbal, kohezija u ekipi je ono što fali, timski duh, igrača ima i previše, potreban je pravi trener da to posloži na pravi način.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#12143 Re: Liverpool FC
Liverpool nema ekipu za top 4 ove sezone,pa mozda cak i za top 6 ali nista jos nije gotovo s obzirom da je dosta izjednaceno od 3 do 10 mjesta,sve je to u 5 bodova,mada igra kakvu prikazuju je za sredine PL,ocajno igraju

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#12144 Re: Liverpool FC
Malo bolji menadžer od Rodgersa bi već sada sa ovom ekipom bio u TOP 4.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12145 Re: Liverpool FC
Nemojte vise Gerrarda, majke vam. On i Totti se vuku po terenu k'o prebijene macke, jer ne zele da shvate da je njihovo davno proslo.Gandalf wrote:Ima ova ekipa dobrih igrača ali to ovaj otočki Safet nikako ne zna iskoristiti - na sredini ima Coutihna, Lallanu, Hendersona, Sterlinga, Gerrarda...
Covjeku se treba zahvalit' i nac' mu neko mjesto u upravi Liverpoola, ali stvarno je dosta vise sto se igranja tice.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12146 Re: Liverpool FC
Totti je stariji oko 6 godinaTito_i_Partija wrote:Nemojte vise Gerrarda, majke vam. On i Totti se vuku po terenu k'o prebijene macke, jer ne zele da shvate da je njihovo davno proslo.Gandalf wrote:Ima ova ekipa dobrih igrača ali to ovaj otočki Safet nikako ne zna iskoristiti - na sredini ima Coutihna, Lallanu, Hendersona, Sterlinga, Gerrarda...
Covjeku se treba zahvalit' i nac' mu neko mjesto u upravi Liverpoola, ali stvarno je dosta vise sto se igranja tice.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#12147 Re: Liverpool FC
E ako je on najbolji igrac tu, mozete komotno sva takmicenja redom otpisat'.
Bez obzira na to sto je Totti stariji, Gerrardu je ipak 34 godine i to se vidi na terenu.
Bez obzira na to sto je Totti stariji, Gerrardu je ipak 34 godine i to se vidi na terenu.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12148 Re: Liverpool FC
Pa on to jeste. Najbolji je igrac Liverpoola... tuzno ali istinito. Isto kao sto je i Scholes bio bog u sredini u Unitedu cak onda kada se vratio iz penzije.Tito_i_Partija wrote:E ako je on najbolji igrac tu, mozete komotno sva takmicenja redom otpisat'.![]()
Bez obzira na to sto je Totti stariji, Gerrardu je ipak 34 godine i to se vidi na terenu.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12149 Re: Liverpool FC
Liverpool ce zavrsiti na 8. poziciji.
Mozete me citirati u Maju.
Mozete me citirati u Maju.
- Logovan
- Posts: 102848
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12150 Re: Liverpool FC
Jest to teško pogoditi.todd_smith wrote:Liverpool ce zavrsiti na 8. poziciji.
Mozete me citirati u Maju.
