Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12126 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Majke mi moje ovaj Sterling nije normalan,pod hitno ga kod kakvog hodže voditi...da se mene pita i on bi klupu grijao...
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#12127 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Ima li kakav link?
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#12128 Re: Liverpool FC

Post by Teufik »

Charuga wrote:Ima li kakav link?

Deder provjeri inbox.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#12129 Re: Liverpool FC

Post by Charuga »

Zahvaljujem ... :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12130 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

E sad me Sterling zaista počinje zabrinjavati,evo već i zvižduk se poneki čuje kad on primi loptu...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12131 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Eto Lazara da nas izvuče iz govana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12132 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

AmiĐa_Idriz wrote:E sad me Sterling zaista počinje zabrinjavati,evo već i zvižduk se poneki čuje kad on primi loptu...
Sterling je jedini sto nesto pokusava.

Igra ponovo ne lici ni blizu onog sto se trazi.
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#12133 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

A kad je licila ? :D :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12134 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mustang1 wrote:A kad je licila ? :D :oops:
April 2014-e :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12135 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Mustang1 wrote:A kad je licila ? :D :oops:
Pa ne znam... prosle sezone nije bilo lose.
User avatar
Logovan
Posts: 102848
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12136 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

AmiĐa_Idriz wrote:Majke mi moje ovaj Sterling nije normalan,pod hitno ga kod kakvog hodže voditi...da se mene pita i on bi klupu grijao...
Sa njim na klupi, Liverpool bi bio još gori. :oops:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12137 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ovaj Can je bas qrcina od igraca ako mrtvom svih mrtvaca Lucasu mora grijati klupu!

Decko, pocni se baviti ritmickom gimnastikom, nije fudbal za tebe, vjeruj mi! Lucas bi se i na gerijatriji borio da bude na klupi, da im barem koljena masira.
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#12138 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

A trenutno u Liverpoolu igraju najbolji je'l a ne ono sta Safet odabere .. Jedva se za Lallanu odlucio umjesto Allena a sad da Lucasa izbaci :-) .. Can ono sto je igrao pokazao je da je bolji i od Allena i od Lucasa na njihovim pozicijama CM i CDM
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12139 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

nevjerovatno koliko je BR pogresno kupovao. Pa pogodi li bar sa jednim igracem?
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12140 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

BHF_Manijak wrote:Ovaj Can je bas qrcina od igraca ako mrtvom svih mrtvaca Lucasu mora grijati klupu!

Decko, pocni se baviti ritmickom gimnastikom, nije fudbal za tebe, vjeruj mi! Lucas bi se i na gerijatriji borio da bude na klupi, da im barem koljena masira.
Ma nije to do toga... cudan je ovaj BR... Borini je bolji od Lamberta pa ga nema ni na klupi. Sakho je kapiten Francuske a tek cetvrta opcija u Liverpoolu. A odbrana suplja, a napad nikad gori. Covjek tvrdoglav, fura nesto svoje... Dobar je trener ali ne zna dovesti igraca. sve sto je dobro, bilo je tu i prije njega... Doveo je Sturridga, i to je jedini pogodak kao i Coutinho. Lallana obecava, moze on biti dobar igrac, ali i njega cesto nema u timu zbog Allena, jebo mu on mater. Znaci to je sve od nekih 25 igraca i preko 150m :-) :-)
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#12141 Re: Liverpool FC

Post by Iker C »

Šta je sa Coatesom on mi se čini kao solidan igrač. Je li još u Liverpoolu?
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12142 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ima ova ekipa dobrih igrača ali to ovaj otočki Safet nikako ne zna iskoristiti - na sredini ima Coutihna, Lallanu, Hendersona, Sterlinga, Gerrarda pa i Cana, svi ovi igrači znaju zabiti gol, dati dobar zadnji pas, ali kad ih Brendo ukomponuje oni ne mogu dvije šanse stvoriti pred golom protivnika, najviše našeg napadača ( koji god od nesretnika da se zadesi na terenu ) trener na terenu učini beskorisnim, svojim nekim lijevim taktikama, ama balvan da stavi u napad sa onakvom sredinom balvan bi postizao često golove - LFC-ov Sušić jednostavno ne zna ni šta ni kako napraviti bez megazvijezde u timu.

Pojedinačno niko od odbrambenih nije toliko loš, ali trener nekako uspijeva izvući najgore od njih, zajedno kada su na terenu, izgledaju toliko neuigrano i smotano, da bi Anel Hadžić pored njih izgledao kao solidan stoper, ma nema šanse da su i Škrtel i Sakho i Lovren i Toure tolio loši igrači, ljudi godinama igraju u jakim evropskim ligama, pod ozbiljnim trenerom ta bi odbrana bila jedna od jačih u ligi, kod Brende izgledaju k'o cirkusanti.

Ovoj ekipi godinama fali dobar zadnji vezni i golman te još jedno kvalitetno krilo ( ne Marković, on je promašaj decenije ), ostale pozicije su dosta dobro popunjene, ni ostale ekipe nemaju 11 CR-ova u ekipi pa igraju kudikamo jači fudbal, kohezija u ekipi je ono što fali, timski duh, igrača ima i previše, potreban je pravi trener da to posloži na pravi način.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#12143 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

Liverpool nema ekipu za top 4 ove sezone,pa mozda cak i za top 6 ali nista jos nije gotovo s obzirom da je dosta izjednaceno od 3 do 10 mjesta,sve je to u 5 bodova,mada igra kakvu prikazuju je za sredine PL,ocajno igraju :-) :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12144 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Malo bolji menadžer od Rodgersa bi već sada sa ovom ekipom bio u TOP 4.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12145 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Gandalf wrote:Ima ova ekipa dobrih igrača ali to ovaj otočki Safet nikako ne zna iskoristiti - na sredini ima Coutihna, Lallanu, Hendersona, Sterlinga, Gerrarda...
Nemojte vise Gerrarda, majke vam. On i Totti se vuku po terenu k'o prebijene macke, jer ne zele da shvate da je njihovo davno proslo.

Covjeku se treba zahvalit' i nac' mu neko mjesto u upravi Liverpoola, ali stvarno je dosta vise sto se igranja tice.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12146 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Tito_i_Partija wrote:
Gandalf wrote:Ima ova ekipa dobrih igrača ali to ovaj otočki Safet nikako ne zna iskoristiti - na sredini ima Coutihna, Lallanu, Hendersona, Sterlinga, Gerrarda...
Nemojte vise Gerrarda, majke vam. On i Totti se vuku po terenu k'o prebijene macke, jer ne zele da shvate da je njihovo davno proslo.

Covjeku se treba zahvalit' i nac' mu neko mjesto u upravi Liverpoola, ali stvarno je dosta vise sto se igranja tice.
Totti je stariji oko 6 godina :-) Gerrard jos uvijek moze igrati vaznu ulogu u Liverpoolu i najbolji je igrac tu.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12147 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

E ako je on najbolji igrac tu, mozete komotno sva takmicenja redom otpisat'. :lol:

Bez obzira na to sto je Totti stariji, Gerrardu je ipak 34 godine i to se vidi na terenu.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12148 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Tito_i_Partija wrote:E ako je on najbolji igrac tu, mozete komotno sva takmicenja redom otpisat'. :lol:

Bez obzira na to sto je Totti stariji, Gerrardu je ipak 34 godine i to se vidi na terenu.
Pa on to jeste. Najbolji je igrac Liverpoola... tuzno ali istinito. Isto kao sto je i Scholes bio bog u sredini u Unitedu cak onda kada se vratio iz penzije.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12149 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Liverpool ce zavrsiti na 8. poziciji.

Mozete me citirati u Maju.
User avatar
Logovan
Posts: 102848
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12150 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote:Liverpool ce zavrsiti na 8. poziciji.

Mozete me citirati u Maju.
Jest to teško pogoditi. :oops:
Post Reply