Vrijeme je da sinkro protegne nogebleee_sa wrote:Evo mene sa Savom u Umoljanima, prošli ja i teretni konj.
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12101 Re: Dolazi zima - zimske gume
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12103 Re: Dolazi zima - zimske gume
evo mene na vrhu bjelasnice,ja sam jos na trayalu T-5 tek im 30-ta god,al sara jos dobra.sreca pa sam dezurni jos mjesec ,valjda ce se otopit...bleee_sa wrote:Evo mene sa Savom u Umoljanima, prošli ja i teretni konj.
-
isx
- Posts: 3912
- Joined: 24/05/2014 19:12
#12104 Re: Dolazi zima - zimske gume
Čuj spasila ga zimska guma. Ne spašava guma nikoga, spašava mozak i razum vozača, svaka vožnja iznad 20kmh po ovakvim uslovima je ludost.
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12105 Re: Dolazi zima - zimske gume
Takoe ja 15 km na sat vozim,sto je sigurno sigurno je
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#12106 Re: Dolazi zima - zimske gume
Bitno da je sara dobra, jebo to sto je stara guma, to se vise ljudi preseravaju pa kupuju svakih 5 godina nove gume.bitanga_sa_otesa wrote:evo mene na vrhu bjelasnice,ja sam jos na trayalu T-5 tek im 30-ta god,al sara jos dobra.sreca pa sam dezurni jos mjesec ,valjda ce se otopit...bleee_sa wrote:Evo mene sa Savom u Umoljanima, prošli ja i teretni konj.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83507
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12107 Re: Dolazi zima - zimske gume
Da nije BeganovicThrottle wrote:Danas se taksista zali na Tigar. Kaze dvije zime i dva ljeta i evo trecu zimu ne valjaju. Reko nisu one dzaba najjeftinije
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#12108 Re: Dolazi zima - zimske gume
Lako mu je kad je xdrive uparen sa tigerom
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#12109 Re: Dolazi zima - zimske gume
jasmind wrote:Barum polaris 3, treca sezona, 185/60/15. Sinoc stigao u Beograd iz Sa, preko karaule, tuzle,majevice, race. Cijelim putem mecava, nije bilo nigdje proklizavanja, esp mi se nije palio nigdje.
Kakvo je stanje bilo na majevici???
i ja moram u Beograd sutra u 8 izutra biti, valja krenuti sigurno u 3.
Znam da je uvijek bila bolje ociscena strana kontra Tuzli, kad se pocne spustati iz pravca Tuzle.
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12110 Re: Dolazi zima - zimske gume
Continental
https://www.continental-corporation.com ... view/tires
The division produces tires under the brand names of Continental, Uniroyal, Semperit, General Tire, Viking, Gislaved, Euzkadi, Sime Tyres, Barum, Mabor, Matador, AmeriSteel, Novum, Simex, Astrum Blue, and TecnoTread.
Goodyear
https://www.goodyear.eu/corporate_emea/ ... brands.jsp
Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda, Debica
Michelin
https://en.wikipedia.org/wiki/Michelin
owns the BFGoodrich, Kleber, Tigar, Riken, Kormoran and Uniroyal
https://www.continental-corporation.com ... view/tires
The division produces tires under the brand names of Continental, Uniroyal, Semperit, General Tire, Viking, Gislaved, Euzkadi, Sime Tyres, Barum, Mabor, Matador, AmeriSteel, Novum, Simex, Astrum Blue, and TecnoTread.
Goodyear
https://www.goodyear.eu/corporate_emea/ ... brands.jsp
Goodyear, Dunlop, Sava, Fulda, Debica
Michelin
https://en.wikipedia.org/wiki/Michelin
owns the BFGoodrich, Kleber, Tigar, Riken, Kormoran and Uniroyal
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#12111 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kako ide, evo berlingo sa Savom jos uvijek frcera, nema jos potrebe izvlačiti drugi auto 
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8008
- Joined: 20/01/2011 11:10
#12112 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ti sto voze 15 - 20 km/h su takođe opasnost na cesti. Toliko su spori, a neće da se sklone u stranu i stvaraju kolone i onda su oni koji preticu u opasnosti. Jbt ako ne znaš voziti zimi, koristi javni prevoz ili sjedi kući.isx wrote:Čuj spasila ga zimska guma. Ne spašava guma nikoga, spašava mozak i razum vozača, svaka vožnja iznad 20kmh po ovakvim uslovima je ludost.
- oaza85
- Posts: 1734
- Joined: 25/06/2018 09:10
- Location: Rogatica Pekara Centar
#12113 Re: Dolazi zima - zimske gume
sava bog i batinaBakir1 wrote:Kako ide, evo berlingo sa Savom jos uvijek frcera, nema jos potrebe izvlačiti drugi auto
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12114 Re: Dolazi zima - zimske gume
Malo naseg autoputa

U Hercegovini gora situacija nego u Sarajevu..veci snijeg dole

U Hercegovini gora situacija nego u Sarajevu..veci snijeg dole
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#12115 Re: Dolazi zima - zimske gume
Mene je samo jednom uhvatio snijeg od jablanice pa dole
U jablanici zna vise da bude nego u konjicu
A ovamo Konjic Sarajevo, jbg planina
U jablanici zna vise da bude nego u konjicu
A ovamo Konjic Sarajevo, jbg planina
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12116 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije, Skoda neka, ne znam ga imenom_BataZiv_0809 wrote:Da nije BeganovicThrottle wrote:Danas se taksista zali na Tigar. Kaze dvije zime i dva ljeta i evo trecu zimu ne valjaju. Reko nisu one dzaba najjeftinijekod njega onaj BMW mrcina, mislim da je novija serija 5 u pitanju, a goni El Tigre
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12117 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma to su oni sto po suhom voze 40...debil ostaje debil bez obzira na godisnje doba i predjeni put...Dzontra_Volta wrote:Ti sto voze 15 - 20 km/h su takođe opasnost na cesti. Toliko su spori, a neće da se sklone u stranu i stvaraju kolone i onda su oni koji preticu u opasnosti. Jbt ako ne znaš voziti zimi, koristi javni prevoz ili sjedi kući.isx wrote:Čuj spasila ga zimska guma. Ne spašava guma nikoga, spašava mozak i razum vozača, svaka vožnja iznad 20kmh po ovakvim uslovima je ludost.
-
Yapi Yapo
- Posts: 1074
- Joined: 06/11/2013 02:19
#12118 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije me danas iznevjerio protekt Feneberg iz prošle sezone
80kmh brzom cestom maloprije, dok ovi ostali šibaju 50kmh.
al malo zajebano u krivinama kontam odo ja u pm
bilo je i uzbrdice, neočišćeno, prošao.

- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#12119 Re: Dolazi zima - zimske gume
trebo bi mozda izrotirat gume na svom auticu, prednje nazad a naprijed sibnut kakve nove i dobar
e sad koja je opcija najbolji miks ulozenog i dobivenog? radi se o gumicama 225-70-17
znaci ne bi bas da me odere jer je kvaliet kao al isto tako necu sad ni po svaku cijenu jeftino samo da bi dobro proso 
e sad koja je opcija najbolji miks ulozenog i dobivenog? radi se o gumicama 225-70-17
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#12120 Re: Dolazi zima - zimske gume
Parkiraj auto u garažu, ako nisi do sada riješio gume.
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12121 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jesi li ti skafiskafsnjak-ov komsija?KB9 wrote:trebo bi mozda izrotirat gume na svom auticu, prednje nazad a naprijed sibnut kakve nove i dobar
e sad koja je opcija najbolji miks ulozenog i dobivenog? radi se o gumicama 225-70-17znaci ne bi bas da me odere jer je kvaliet kao al isto tako necu sad ni po svaku cijenu jeftino samo da bi dobro proso
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12122 Re: Dolazi zima - zimske gume
Đeš mu to reć da parkira, čojek platio registraciju 
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12123 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jel ovo neki SUV?KB9 wrote:trebo bi mozda izrotirat gume na svom auticu, prednje nazad a naprijed sibnut kakve nove i dobar
e sad koja je opcija najbolji miks ulozenog i dobivenog? radi se o gumicama 225-70-17znaci ne bi bas da me odere jer je kvaliet kao al isto tako necu sad ni po svaku cijenu jeftino samo da bi dobro proso
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12125 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja ne kontam kako im nije jasno da ce oh taj snijeg sa krova kad tad zajebat. Pogotovo kod naglog kocenja trebas imati i cist vidik a ono sleti. Em te prepadne duplo, em ne vidis nista.
