Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#12101 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Nocas ove ako ne pobjede ja bojkotujem Safeta .. Odmah cu napisati pismo savezu da Susic dobije otkaz ! Nek dovedu Vahu ! :oops:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12102 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Mustang1 wrote:Nocas ove ako ne pobjede ja bojkotujem Safeta .. Odmah cu napisati pismo savezu da Susic dobije otkaz ! Nek dovedu Vahu ! :oops:
Doduse dosta slicna utakmica. I brendan je kao safet, bez napadaca. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12103 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Ništa od pobjede Liverpoola. :oops: :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12104 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Logovan wrote:Ništa od pobjede Liverpoola. :oops: :D
Ljudi United nabusili, sta ce samo ovima da urade :mrgreen:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#12105 Re: Liverpool FC

Post by House »

Mignolet igrač više za protivnika :lol: koja kanta od golmana
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#12106 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Još jedna patnja tekma... nigdje ideje, akcije, želje, znanja...
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#12107 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

Trebate zahvalit onom panjini Morganu na pobjedi :lol: :lol: Lik namjestio 2 gola i dobi crveni,isto kao da je igro kladionicu na vas :D :D Igra je katastrofa i dalje,a najgori period je bio kad Morgan dobi crveni pa tih 15 minuta poslije je bilo uzas :-) :-)
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12108 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

U igri napretka nema, ali bodovima se u zube ne gleda. :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4852
Joined: 03/01/2010 10:41

#12109 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Herr Flick wrote:Trebate zahvalit onom panjini Morganu na pobjedi :lol: :lol: Lik namjestio 2 gola i dobi crveni,isto kao da je igro kladionicu na vas :D :D Igra je katastrofa i dalje,a najgori period je bio kad Morgan dobi crveni pa tih 15 minuta poslije je bilo uzas :-) :-)
Morgan ih pojačao izlaskom... LEtjeli su terenom, Liverpoola nigdje. Nekako ovako naguzove dobiti i Basel pa će valjda bolji dani... Eh kad se sjetim prošle sezone... :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12110 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Izgleda da ce se Brendan izvuci tj spasiti guzicu

2 utakmice 6 boba
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12111 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Lallan laganini isplaćuje milione :thumbup: Jest da su ga preplatili, ali on svakako ima kvalitet, nije mi žao kad preplate dobrog igrača već kada za panjinu plate makar i funtu. Novi golman i odbrambeni igrač su prioritet, defanzivno su mekani k'o rahatlokum.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#12112 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

King_Eric wrote:
Herr Flick wrote:Trebate zahvalit onom panjini Morganu na pobjedi :lol: :lol: Lik namjestio 2 gola i dobi crveni,isto kao da je igro kladionicu na vas :D :D Igra je katastrofa i dalje,a najgori period je bio kad Morgan dobi crveni pa tih 15 minuta poslije je bilo uzas :-) :-)
Morgan ih pojačao izlaskom... LEtjeli su terenom, Liverpoola nigdje. Nekako ovako naguzove dobiti i Basel pa će valjda bolji dani... Eh kad se sjetim prošle sezone... :D
Svaki navijac Lpoola je svjestan lose igre i pored ove pobjede,nece svaki tim pravit ovakve greske,pod hitno moraju unaprijedit igru,jer ovo ne lici ni na sta
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12113 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

todd_smith wrote:Izgleda da ce se Brendan izvuci tj spasiti guzicu

2 utakmice 6 boba
Ima sreće čovjek. :skoljka:

Liverpool mrtva ekipa, jadno fakat. Na šta odoše oni milioni, sramota.
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#12114 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Dzaba sve kad ce Safet sljedecu utakmicu Adema da ostavi na klupi a da ubaci malog Tinceta ..
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#12115 Re: Liverpool FC

Post by _Reds_ »

Brendan je najveci kikser, zali Boze silnih para koje na kiksera dade.

Znas ono kad Hrvati pisu o njemu, dalje ne treba:

http://www.index.hr/sport/clanak/lovren ... 87896.aspx
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#12116 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Mancini je pravi covjek :lol: :lol: Jos ce se na kraju uzeti 30.ak miliona na ovim igracima :lol:

http://www.thehardtackle.com/2014/inter ... and-lucas/
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12117 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Borini bi interu pao ko budali samar, on i Icardi u napadu :thumbup:

Liverpool ionako ne koristi Borinija ne znam koji ce im k, kad ga samo na klupi drze
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12118 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

todd_smith wrote:Borini bi interu pao ko budali samar, on i Icardi u napadu :thumbup:

Liverpool ionako ne koristi Borinija ne znam koji ce im k, kad ga samo na klupi drze
Pa nece da ide :) dva puta su prihvatili ponudu za njega, on odbio.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12119 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

mozda mu i pase da uzima dobre pare, a da ne igra

koliko jos ima na ugovoru?
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12120 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Iako još nije prošlo niti pola tekuće sezone u javnost su već procurile slike Liverpoolovih dresova za narednu sezonu.

Dresove će proizvoditi New Balance, odnosno preimenovani brand Warrior Football. Garniture su manje-više klasičnog izgleda, a u prodaji će se naći od jula 2015. godine.

U oči svakako bode izgled domaćih dresova sa kariranim nizovima nalik stolanjaku u predjelu grudi, gotujući dres je bijele boje, dok se treći pojavljuje u dominantnoj crnoj boji.
Image
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#12121 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma ovakvi dresovi su najbolji .. Klasika jedna boja eventualno linija u bijeloj,zutoj,crnoj i to je to .. Te sare na sredini se nece ni primijetiti tako da su odlicni
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12122 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Dominacija nema šta :izet:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12123 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Kvota na Sunderlandu da zabija jedan ili vise = 1.61 :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12124 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12125 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

uh, kako su metiljavi, megadosada za gledanje, da je u pitanju bilo koji drugi tim, davnih bi dana ovaj stream ugasio, patnja, valjda malo zapnu u 2. poluvremenu, ovo do sada je 0 bodova
Post Reply