Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12101 Re: Liverpool FC
Nocas ove ako ne pobjede ja bojkotujem Safeta .. Odmah cu napisati pismo savezu da Susic dobije otkaz ! Nek dovedu Vahu ! 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12102 Re: Liverpool FC
Doduse dosta slicna utakmica. I brendan je kao safet, bez napadaca.Mustang1 wrote:Nocas ove ako ne pobjede ja bojkotujem Safeta .. Odmah cu napisati pismo savezu da Susic dobije otkaz ! Nek dovedu Vahu !
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12103 Re: Liverpool FC
Ništa od pobjede Liverpoola.

-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12104 Re: Liverpool FC
Ljudi United nabusili, sta ce samo ovima da uradeLogovan wrote:Ništa od pobjede Liverpoola.![]()
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#12105 Re: Liverpool FC
Mignolet igrač više za protivnika
koja kanta od golmana
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#12106 Re: Liverpool FC
Još jedna patnja tekma... nigdje ideje, akcije, želje, znanja...
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#12107 Re: Liverpool FC
Trebate zahvalit onom panjini Morganu na pobjedi
Lik namjestio 2 gola i dobi crveni,isto kao da je igro kladionicu na vas
Igra je katastrofa i dalje,a najgori period je bio kad Morgan dobi crveni pa tih 15 minuta poslije je bilo uzas

- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#12108 Re: Liverpool FC
U igri napretka nema, ali bodovima se u zube ne gleda. 
- King_Kenny
- Posts: 4852
- Joined: 03/01/2010 10:41
#12109 Re: Liverpool FC
Morgan ih pojačao izlaskom... LEtjeli su terenom, Liverpoola nigdje. Nekako ovako naguzove dobiti i Basel pa će valjda bolji dani... Eh kad se sjetim prošle sezone...Herr Flick wrote:Trebate zahvalit onom panjini Morganu na pobjedi![]()
Lik namjestio 2 gola i dobi crveni,isto kao da je igro kladionicu na vas
![]()
Igra je katastrofa i dalje,a najgori period je bio kad Morgan dobi crveni pa tih 15 minuta poslije je bilo uzas
![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12110 Re: Liverpool FC
Izgleda da ce se Brendan izvuci tj spasiti guzicu
2 utakmice 6 boba
2 utakmice 6 boba
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12111 Re: Liverpool FC
Lallan laganini isplaćuje milione
Jest da su ga preplatili, ali on svakako ima kvalitet, nije mi žao kad preplate dobrog igrača već kada za panjinu plate makar i funtu. Novi golman i odbrambeni igrač su prioritet, defanzivno su mekani k'o rahatlokum.
- Herr Flick
- Posts: 9093
- Joined: 02/04/2012 13:00
#12112 Re: Liverpool FC
Svaki navijac Lpoola je svjestan lose igre i pored ove pobjede,nece svaki tim pravit ovakve greske,pod hitno moraju unaprijedit igru,jer ovo ne lici ni na staKing_Eric wrote:Morgan ih pojačao izlaskom... LEtjeli su terenom, Liverpoola nigdje. Nekako ovako naguzove dobiti i Basel pa će valjda bolji dani... Eh kad se sjetim prošle sezone...Herr Flick wrote:Trebate zahvalit onom panjini Morganu na pobjedi![]()
Lik namjestio 2 gola i dobi crveni,isto kao da je igro kladionicu na vas
![]()
Igra je katastrofa i dalje,a najgori period je bio kad Morgan dobi crveni pa tih 15 minuta poslije je bilo uzas
![]()
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12113 Re: Liverpool FC
Ima sreće čovjek.todd_smith wrote:Izgleda da ce se Brendan izvuci tj spasiti guzicu
2 utakmice 6 boba
Liverpool mrtva ekipa, jadno fakat. Na šta odoše oni milioni, sramota.
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12114 Re: Liverpool FC
Dzaba sve kad ce Safet sljedecu utakmicu Adema da ostavi na klupi a da ubaci malog Tinceta ..
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#12115 Re: Liverpool FC
Brendan je najveci kikser, zali Boze silnih para koje na kiksera dade.
Znas ono kad Hrvati pisu o njemu, dalje ne treba:
http://www.index.hr/sport/clanak/lovren ... 87896.aspx
Znas ono kad Hrvati pisu o njemu, dalje ne treba:
http://www.index.hr/sport/clanak/lovren ... 87896.aspx
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12116 Re: Liverpool FC
Mancini je pravi covjek
Jos ce se na kraju uzeti 30.ak miliona na ovim igracima
http://www.thehardtackle.com/2014/inter ... and-lucas/
http://www.thehardtackle.com/2014/inter ... and-lucas/
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12117 Re: Liverpool FC
Borini bi interu pao ko budali samar, on i Icardi u napadu
Liverpool ionako ne koristi Borinija ne znam koji ce im k, kad ga samo na klupi drze
Liverpool ionako ne koristi Borinija ne znam koji ce im k, kad ga samo na klupi drze
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#12118 Re: Liverpool FC
Pa nece da idetodd_smith wrote:Borini bi interu pao ko budali samar, on i Icardi u napadu![]()
Liverpool ionako ne koristi Borinija ne znam koji ce im k, kad ga samo na klupi drze
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12119 Re: Liverpool FC
mozda mu i pase da uzima dobre pare, a da ne igra
koliko jos ima na ugovoru?
koliko jos ima na ugovoru?
- Logovan
- Posts: 102851
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#12120 Re: Liverpool FC
Iako još nije prošlo niti pola tekuće sezone u javnost su već procurile slike Liverpoolovih dresova za narednu sezonu.
Dresove će proizvoditi New Balance, odnosno preimenovani brand Warrior Football. Garniture su manje-više klasičnog izgleda, a u prodaji će se naći od jula 2015. godine.
U oči svakako bode izgled domaćih dresova sa kariranim nizovima nalik stolanjaku u predjelu grudi, gotujući dres je bijele boje, dok se treći pojavljuje u dominantnoj crnoj boji.

-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#12121 Re: Liverpool FC
Ma ovakvi dresovi su najbolji .. Klasika jedna boja eventualno linija u bijeloj,zutoj,crnoj i to je to .. Te sare na sredini se nece ni primijetiti tako da su odlicni
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#12123 Re: Liverpool FC
Kvota na Sunderlandu da zabija jedan ili vise = 1.61 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#12125 Re: Liverpool FC
uh, kako su metiljavi, megadosada za gledanje, da je u pitanju bilo koji drugi tim, davnih bi dana ovaj stream ugasio, patnja, valjda malo zapnu u 2. poluvremenu, ovo do sada je 0 bodova


