Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#12076 Re: Dolazi zima - zimske gume
što ne siđeš pa pomogneš komšiji
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12077 Re: Dolazi zima - zimske gume
nije lud da mu pomogne i postane saucesnik u ubistvu nekog na cesti..bleee_sa wrote:što ne siđeš pa pomogneš komšiji
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12078 Re: Dolazi zima - zimske gume
Danas se taksista zali na Tigar. Kaze dvije zime i dva ljeta i evo trecu zimu ne valjaju. Reko nisu one dzaba najjeftinije 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12079 Re: Dolazi zima - zimske gume
ev taman kad sam odlucio da pomognem, vidim , odustaobleee_sa wrote:što ne siđeš pa pomogneš komšiji
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12080 Re: Dolazi zima - zimske gume
a sramote,sta ce rec sad dusmani i komsije?skafiskafsnjak wrote: odustaootiso pjeske
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12081 Re: Dolazi zima - zimske gume
mah kaze ... nije ni daleko pjeske, nema rasta avtobitanga_sa_otesa wrote:a sramote,sta ce rec sad dusmani i komsije?skafiskafsnjak wrote: odustaootiso pjeske
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12082 Re: Dolazi zima - zimske gume
e neka hin je reko
- Haris.ba
- Posts: 35305
- Joined: 08/09/2005 20:08
#12083 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne mijenja ih, isti set zima ljeto?Throttle wrote:Danas se taksista zali na Tigar. Kaze dvije zime i dva ljeta i evo trecu zimu ne valjaju. Reko nisu one dzaba najjeftinije
Koliko inače Tigar ima km korištenje? 50 milja?
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#12084 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dovoljno je jedan vreli dan da ih sjebe dobro...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12085 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma nije mijenjao, na zimskim vozio dvije godine. Ko zna kolika je tu kilometraza bila i jos se zali, 15ke jos, mislim da su one ispod 70KM po komadu. Isplatio ih je za par dana a ne dvije godine
-
ucenik1234
- Posts: 1191
- Joined: 06/11/2012 22:10
#12086 Re: Dolazi zima - zimske gume
komar katastrofalan veceras, 2 slepera stala, sava odlicno asistirala
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12087 Re: Dolazi zima - zimske gume
GY Vector G2, bez problema veceras na malom autu. Do Podhrastova.
Ozbiljno su napredovali sa tim all season gumama.
Doduse nove gume. Vidjecemo jos kad provezu ljeto pa opet zimu.
Ozbiljno su napredovali sa tim all season gumama.
Doduse nove gume. Vidjecemo jos kad provezu ljeto pa opet zimu.
Last edited by drug_profi on 14/12/2018 22:56, edited 1 time in total.
-
dgL_
- Posts: 3176
- Joined: 25/09/2014 22:39
#12088 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dvije nove goodyear UG 9 naprijed, dvije vozene dvije sezone nazad isto goodyear... Maloprije u Velesice bez problema... 3 auta stoje i slajdraju maci ne moguucenik1234 wrote:komar katastrofalan veceras, 2 slepera stala, sava odlicno asistirala
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#12089 Re: Dolazi zima - zimske gume
To je do vozaca , nije do gumadgL_ wrote:Dvije nove goodyear UG 9 naprijed, dvije vozene dvije sezone nazad isto goodyear... Maloprije u Velesice bez problema... 3 auta stoje i slajdraju maci ne moguucenik1234 wrote:komar katastrofalan veceras, 2 slepera stala, sava odlicno asistirala
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#12090 Re: Dolazi zima - zimske gume
Montiraj jednu ljetnu ili staru zimsku pa se javi 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#12091 Re: Dolazi zima - zimske gume
Same here. Goodyear odlicandgL_ wrote:Dvije nove goodyear UG 9 naprijed, dvije vozene dvije sezone nazad isto goodyear... Maloprije u Velesice bez problema... 3 auta stoje i slajdraju maci ne moguucenik1234 wrote:komar katastrofalan veceras, 2 slepera stala, sava odlicno asistirala
-
dgL_
- Posts: 3176
- Joined: 25/09/2014 22:39
#12092 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja sam naprosto odusevljen gumom... Znaci nigdje nisam zaslajdro, nigsje mi se esp nije upalio niti abs... Imao sam dosta nekih guma ali goodyear vrijedi svakog feninga!bordo gandalf wrote:Same here. Goodyear odlicandgL_ wrote:Dvije nove goodyear UG 9 naprijed, dvije vozene dvije sezone nazad isto goodyear... Maloprije u Velesice bez problema... 3 auta stoje i slajdraju maci ne moguucenik1234 wrote:komar katastrofalan veceras, 2 slepera stala, sava odlicno asistirala
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#12093 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kod mene je UG8 u četvtoj zimi. Malo sam sa skepsom ušao spreman da kupujem novi set ako zatreba, ali sudeći po današnjem danu, ova guma nema nikakvih problema sa ovim snijegom.
Tako da GY zaista vrijedi.
Tako da GY zaista vrijedi.
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#12095 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ako voziš 20km/h takhih problema nećeš imati 
- Kiki_Musampa
- Posts: 1797
- Joined: 11/06/2011 07:36
- problemnatravunu
- Posts: 18758
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#12097 Re: Dolazi zima - zimske gume
Baš tako i ja kontam....Kiki_Musampa wrote:
Meni je fantasticno da dosta ljudi vozi auta po 5-10 puta vrijednijenod mog, ali za gume nemaju ili misle da im ne treba. Pa i najmanji sudar ili slijetanje je skuplje od 4 gume.
I još nešto, sve je manje više stvar brzine, pa hebemu miša ljudi, po snijegu i ledu mozete stići i 10-15 min kasnije na odredište, ukalkulišite to, ne mora baš svako kupiti GY ili Conti , , i opet glupo je kontati da onda može jurcati isto kao po suhoj cesti, i hop, eto ga na zastitnoj ogradi
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#12098 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dunlop Wintersport5 dzellesanuhu
-
jasmind
- Posts: 250
- Joined: 24/10/2005 23:50
#12099 Re: Dolazi zima - zimske gume
Barum polaris 3, treca sezona, 185/60/15. Sinoc stigao u Beograd iz Sa, preko karaule, tuzle,majevice, race. Cijelim putem mecava, nije bilo nigdje proklizavanja, esp mi se nije palio nigdje.
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#12100 Re: Dolazi zima - zimske gume
Evo mene sa Savom u Umoljanima, prošli ja i teretni konj.


