Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12076 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Tito_i_Partija wrote:Opet pocela neka prica oko Begovica. Stoke nije bajan, ali prec' u Liverpool i sramotit' se pored onakvog cirkusa od odbrane...nemoj Bega zivota ti.
Preci ce samo ako ga budu trazili... Sjecam se da sam citao neki njegov interview, jos prije nego sto je bio reprezentativac u kojem kaze da navija za Liverpool :p, pored jos jednog Njemackog kuba :)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12077 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Pa i vi ste zavrsili 2. sa Suarezom, i vidi vas sad, pa sta?
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12078 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

todd_smith wrote:Pa i vi ste zavrsili 2. sa Suarezom, i vidi vas sad, pa sta?
Pa to je poenta :) Liverpool je igrao dobro i borio se za titulu sa Suarezom... sad su prosjek. Totenhem je uvijek bio prosjek sa ili bez Bale-a tako da mi nije to bas najbolje poredjenje.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12079 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Sto se tice danasnje utakmice, Lovren je izgleda ispao iz Brandonovih planova, ovo je druga tekma koju nece poceti. Gerrard je isto tako na klupi. To su neke pozitivne stvari. Negativno je to sto jos uvijek igra panj Johnson, a sad mu se pridruzio i Enrigue :-) Dok Moreno i Manquillo sjede na klupi... Allen je isto tu da opet koci igru. Ejjj moj Brandone.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12080 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

ima li kakav link - one konjine na SK daju reprizu u 5:20 jer se sad igra neki majmunski hokej
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12081 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Gandalf wrote:ima li kakav link - one konjine na SK daju reprizu u 5:20 jer se sad igra neki majmunski hokej
Ma ima na SK-a bolan, ja sad gled'o najavu, na SK 1 u 16:00h! :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12082 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

aj ko ce ovu patnju da gleda danas :mrgreen:

Srecom tu je odmah poslije fudbalski praznik sa utakmicom gdje Chelsea igra
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12083 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

uh, dobro je, ko bi sad one linkove naganjav'o po netu :thumbup:

by the way današnji starteri su :

Liverpool: Mignolet, Johnson, Enrique, Skrtel, Toure, Lucas, Allen, Henderson, Coutinho, Sterling, Lambert

klupa :

Jones, Lovren, Moreno, Lallana, Gerrard, Markovic, Can.

stari asovi iz Germanie su ponovo tu, Klen, Letva i velški Xavi :gunjastajl: ni jedan smajli bolje ne opisuje Brendinu studioznost u gušenju vlastite ekipe i igranju na 50% mogućnosti :gunjastajl:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12084 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Kvota na Stoke da zabije 1 ili vise, 1.60. Kakav poklon :mrgreen:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12085 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Katastrofalna igra.

Potrosis 120m a na Anfieldu ti slobodne izvodi Lambert :-)
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#12086 Re: Liverpool FC

Post by Unitedforever »

Ovaj klub je jednom rječju šprdačina.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12087 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Unitedforever wrote:Ovaj klub je jednom rječju šprdačina.
Fino je sto ti gledas ovu sprdacinu dok United igra :)
User avatar
Edin H.
Posts: 53656
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12088 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

MyTao wrote:Katastrofalna igra.

Potrosis 120m a na Anfieldu ti slobodne izvodi Lambert :-)
Sekunda je falila da je zavali ko Roberto Carlos :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53656
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12089 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Spuca Bojan stativu :-) :-)
Unitedforever
Posts: 275
Joined: 13/02/2013 22:50

#12090 Re: Liverpool FC

Post by Unitedforever »

MyTao wrote:
Unitedforever wrote:Ovaj klub je jednom rječju šprdačina.
Fino je sto ti gledas ovu sprdacinu dok United igra :)
Boli boli. Nadaj se.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12091 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Otvorila se igra...

Allen ko torres u Chelseau :)
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12092 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Unitedforever wrote:
MyTao wrote:
Unitedforever wrote:Ovaj klub je jednom rječju šprdačina.
Fino je sto ti gledas ovu sprdacinu dok United igra :)
Boli boli. Nadaj se.
Ne boli... bas mi je drago kada navijac Uniteda prati Liverpool dok United ima igru :)

To je ono kao kad Igra Chelsea - United a navijaci oba tima pjevaju o Liverpoolu :)
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12093 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Igrači Liverpoola ne mogu bazen pogoditi. :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12094 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Johnson postigao gol, i razbio glavu... nije moglo bolje
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12095 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

:lol: :lol: :lol: :lol:

e moj asmire ko ti zabi gol :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53656
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12096 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Razori ih Liverpool :oops:
User avatar
Edin H.
Posts: 53656
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12097 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

What have Dejan Lovren and Titanic got in common?
Sta Dejan Lovren i Titanik imaju zajednicko? :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12098 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Trebali ostati u So'ttonu! :mrgreen: :skoljka: :skoljka:
User avatar
Edin H.
Posts: 53656
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12099 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

BHF_Manijak wrote:Trebali ostati u So'ttonu! :mrgreen: :skoljka: :skoljka:
:thumbup: :D

They should never have left Southampton! :P
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12100 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Osim sto je Titanic iz Belfasta isao ne iz Southamptona :mrgreen:
Post Reply