Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12051 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Sa njim ste i imali najvise uspjeha u zadnjih 20 godina
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12052 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Gandalf wrote: Špancu su na sastanku obećali neograničen transfer budžet, praktički može dovesti koga god želi i tko je god zainteresiran, a njemu ponudili godišnju plaću pola miliona eura veću od one koju sad zarađuje u Napulju.
oprečne informacije sa svih strana[/quote]

Eh jebiga sad, "neogranicen transfer budzet" al' u guzici. Znaci, covjek ako kaze dovedite mi Messija, Ronalda, Neuera, vratite Suareza, i dovedite onako cisto iz zajebancije Reusa, oni ce to i uradit'? :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12053 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

BHF_Manijak wrote:Kruna sezone bi bila da ovu ublehu vrate na klupu!!! :( :( :roll: :roll: :-)
Sa njim imaju barem titulu prvaka Lige Sampiona, a sta to imaju sa ostalim trenerima?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12054 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Turnir utakmice je znao igrati, al' u ligi je cesto gubio konce. Igranje lige mu nije jaca strana. Uostalom u zadnje 3-4 godine govnjivom motikom je otjeran, gdje god da je radio!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12055 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Pa i nije bas.

U Chelseau je osvojio EL, ali je otisao jer pola sto su navijaci bili protiv njega zbog Liverpoola, ne jer je los trener i pola sto mu je ugovor istekao. Ali na samom kraju i navijaci su bili zadovoljni njegovim poslom.

U Interu je ok bio, nista posebno, ali kada dolazis da popunis rupu koju ti je ostavio Mourinho, neces ni imati priliku da se pokazes posebnim.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12056 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma u Interu ba meda nije mog'o! Ne znam cega se ti sjecas... :mrgreen: U Napoliju je pokazao ono isto sto i u Liverpoolu, igra u ligi tj. na duze staze mu ne ide nikako!

Ne treba se vracati na stare ljubavi, rijetko kad uspije, treba ba nesto novo traziti!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12057 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Pa slazem se, ali ko ce vas razjebane sad?

Liverpool ti je ko ona treba iz srednje koju su prosle godine svi zeljeli da karaju i da je vodaju, a ove godine je Liverpool ista ta treba kad je vidis par godina nakon srednje, trudna od strane nekog klosara, debela, masne kose i govoris kad je vidis "jarane dobro sam pros`o"
User avatar
PravimHaos
Posts: 1430
Joined: 04/02/2014 13:35

#12058 Re: Liverpool FC

Post by PravimHaos »

Toliko ste očajni da sam u zadnje vrijeme počeo suosjećati sa vama.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12059 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

PravimHaos wrote:Toliko ste očajni da sam u zadnje vrijeme počeo suosjećati sa vama.
Hvala ti. Mi ovdje na forumu a i cijeli Liverpool, i svi navijaci sirom svijeta smo cekali kad ces se ti oglasiti. Puno nam to znaci.
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12060 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

MyTao wrote:
PravimHaos wrote:Toliko ste očajni da sam u zadnje vrijeme počeo suosjećati sa vama.
Hvala ti. Mi ovdje na forumu a i cijeli Liverpool, i svi navijaci sirom svijeta smo cekali kad ces se ti oglasiti. Puno nam to znaci.
I ja se sa vama suosjecam :lol:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12061 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Zeljoooo wrote:
MyTao wrote:
PravimHaos wrote:Toliko ste očajni da sam u zadnje vrijeme počeo suosjećati sa vama.
Hvala ti. Mi ovdje na forumu a i cijeli Liverpool, i svi navijaci sirom svijeta smo cekali kad ces se ti oglasiti. Puno nam to znaci.
I ja se sa vama suosjecam :lol:
Hvala hvala... kakva je vasa situacija za prolazak u drugi krug?... oh wait... nista.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12062 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Rodgersa se riješiti čim prije, čovjek se totalno pogubio - ekipa na terenu nema nikakavog ni žara u igri, ni jasne ideje šta se želi postići, starteri su mu Glen, Leiva, Allen i Gerard - na klupi su Lallana, Couti, Can i Moreno, 6 x puta pokretniji i željniji dokazivanja, jedinog igrača koji je mogao protivnikovu odbranu uzdrmat' mijenja lijevim bekom, dopusti ama baš svakom protivniku 15 kornera po utakmici da izvede, nema nikakvog opravdanja, on mora napustiti klub.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#12063 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

Dobice otkaz ako se ne uspiju plasirat u 1/8 finala i to u konkurenciji Basela i Ludogoreca
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12064 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

Herr Flick wrote:Dobice otkaz ako se ne uspiju plasirat u 1/8 finala i to u konkurenciji Basela i Ludogoreca
Ako mu je po tome onda ce i dobiti otkaz. Nece oni pobjediti Basela.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#12065 Re: Liverpool FC

Post by MOSALJOZE »

Šaćir bira izmedju Liverpula ili Juventusa,stize na zimu...
Mustang1
Posts: 29963
Joined: 29/12/2010 17:31

#12066 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Mora doci spic,napadac,neko po strani da igra,stoper i jebeni zadnji vezni .. Ali ti igraci moraju biti provjereni a ne buduci talenti .. Fakticki u proslom prelaznom roku samo su rjeseni bekovi .. Umjesto da se ove zime razmislja o podebljavanju klupe oni moraju razmisljati o prvih 11 :-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12067 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

sva sreca pa brendan cita ovaj forum, tako da zna sta treba da radi
Mustang1
Posts: 29963
Joined: 29/12/2010 17:31

#12068 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Sva sreca pa je Safet jedan dobio otkaz tako da ce brzo i Safet dva :D Pa ce onda Rodgers da cita literaturu o pecanju
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12069 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Brendane znam da citas ovo, je li i tvoja zelja da odvedes neku drzavu na SP?
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#12070 Re: Liverpool FC

Post by jethro »

Liverpoolov menadžer je "favorit za otkaz"

Trener Liverpoola Brendan Rodgers je svjestan da je prvi na listi za otkaz zbog slabe forme tima.
Redsi su u protekle četiri utakmice osvojili samo jedan bod, tako da se sada nalaze na 12. poziciji tabele engleske Premier lige, 18 bodova iza lidera Chelseaja.
"Prije nekoliko mjeseci bio sam menadžer godine, a sada sam favorit za otkaz", istakao je Rodgers i dodao: "Ali to je sastavni dio ovog divnog rada u fudbalu". :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 53656
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#12071 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

todd_smith wrote:sva sreca pa brendan cita ovaj forum, tako da zna sta treba da radi
Zato je Liverpool - Mostar aktivan na twittteru :D
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#12072 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

Kostala vas je transfer politika ove sezone,zatim odlazak Suareza je bio nenadoknadiv,povreda Sturiga :-) :-) Toliko podsjecate na Tottenham kad su prodali Bale pa spicili 120 mil na neke kvazi igrace i evo ih danas prosjek :-)
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#12073 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Opet pocela neka prica oko Begovica. Stoke nije bajan, ali prec' u Liverpool i sramotit' se pored onakvog cirkusa od odbrane...nemoj Bega zivota ti.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12074 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Pa odbrana jeste smijesna, ali ispada gora sa Minogletom, koliko je samo golova lik zajebao ove sezone, o prosloj i da ne pricam.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12075 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Herr Flick wrote:Kostala vas je transfer politika ove sezone,zatim odlazak Suareza je bio nenadoknadiv,povreda Sturiga :-) :-) Toliko podsjecate na Tottenham kad su prodali Bale pa spicili 120 mil na neke kvazi igrace i evo ih danas prosjek :-)
A to Totenhem nije bio prosjek sa Bale-om? Zavrsavali su na 5-6 poziciji i sa njim i Modricem, kao i sto sada zavrsavaju.
Post Reply