Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#12026 Re: Liverpool FC

Post by 5 0 5 »

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12027 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Toliko smo poraza imali u čitavoj prošloj sezoni..i ovo je također najgori start Liverpoola u posljednje 22 godine!

RODGERS OUT!
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12028 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

Pa nisu djaba Lovrena u Lyonu ismijavali :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#12030 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Fakat se odavno nisam slađe ismijao :D

RODGERS OUT !
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12031 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Rodgersu zakonom zabraniti da dovodi igrace i da ima bilo kake veze sa transferima Bogalj jedan, spick'o je 120 milio eura da bi doveo ublehe, jebem mu glavu onu mahnitu!!!

Jarane da su iz Premijer lige dovodili, manje bi ublehe doveli! Da su Zeljkovica kloca doveli, da barem Zeljo cvakne koju marku, zivotom garantujem manji bi hadalj bio od Lovrena!

Volio bih da mi se jave oni s pocetka sezone, koji su me uvjeravali da Lovren nije ubleha!!!
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12032 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Upitan je da prokomentariše sve glasnije negativne komentare na svoj račun.
"Uvažavam različita mišljenja. Na meni je da igram. Imam dosta samopouzdanja i želim da ostavim dubok trag u klubu.
Želja mi je da jednog dana budem kapiten Liverpula!" rekao je, između ostalog, Lovren.
Lovren nije ubleha, čo'ek mašta da bude jednog dana kapiten LFC-a :gunjastajl:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12033 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

ma lik je uzasan golman, protiv Chelsea slicno napravi na samom kraju utakmice.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12034 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

BHF_Manijak wrote:Rodgersu zakonom zabraniti da dovodi igrace i da ima bilo kake veze sa transferima Bogalj jedan, spick'o je 120 milio eura da bi doveo ublehe, jebem mu glavu onu mahnitu!!!

Jarane da su iz Premijer lige dovodili, manje bi ublehe doveli! Da su Zeljkovica kloca doveli, da barem Zeljo cvakne koju marku, zivotom garantujem manji bi hadalj bio od Lovrena!

Volio bih da mi se jave oni s pocetka sezone, koji su me uvjeravali da Lovren nije ubleha!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pa kralj si :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12035 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

BHF_Manijak wrote:Volio bih da mi se jave oni s pocetka sezone, koji su me uvjeravali da Lovren nije ubleha!!!
I meni isto neka se jave, kao i oni koji su govorili da ga treba vidjeti kako igra pa onda tek procijeniti. :oops: Jedna od većih ubleha koja je došla u Premiership u zadnjih par godina. Valja Liverpoolu sačekati novi prelazni rok, ovaj zadnji su se skroz obrukali. :oops:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#12036 Re: Liverpool FC

Post by House »


Eto Begovića u januaru :D
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12037 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Towelie wrote:A ko bi to bio novi trener Liverpula, a da objektivno klub moze da ga dovede?
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#12038 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

Towelie wrote:
Towelie wrote:A ko bi to bio novi trener Liverpula, a da objektivno klub moze da ga dovede?
Moyes :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12039 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

pa kad bi sa Moyesom titulu osvojili univerzum bi implodirao :lol:

Em zbog EVertona, em zbog Uniteda :lol:
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#12040 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Zeljoooo wrote:
Towelie wrote:
Towelie wrote:A ko bi to bio novi trener Liverpula, a da objektivno klub moze da ga dovede?
Moyes :mrgreen:
Uzeo ga vec Real Sociedad. Prepoznali ljudi talenat na vreme. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#12041 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

Towelie wrote:
Towelie wrote:A ko bi to bio novi trener Liverpula, a da objektivno klub moze da ga dovede?
Vaha. :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12042 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Logovan wrote:
Towelie wrote:
Towelie wrote:A ko bi to bio novi trener Liverpula, a da objektivno klub moze da ga dovede?
Vaha. :D
:lol: :lol: :lol:
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#12043 Re: Liverpool FC

Post by alenthekiller »

zelenjava wrote:Nisu isti ljudi koji su kupovali ovog ljeta i oni koji su kupovali Carrolla. Svi koji su tad bili zaduženi za transfere su dobili otkaze. Sad je ipak najodgovorniji Rodgers, lik je kupio panjeva bruku, a pojma nema obranu posložiti ni s onim što ima.
Ne valja mu lerdi za panjeve hahah
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#12044 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

Image
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#12045 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Procurile su neke informacije o transferima... Posle onog sto se desilo sa Carrolom i ekipom, otpusteni su ljudi i postavljen je neki transfer komitet, BR je clan tog komiteta. On je insistirao na samo tri igraca, a to je trojac iz Southamptona (Lovern, Lallana, i Lambert) dok je druge igrace doveo komitet (Markovic, Can, Moreno, Mankiljo, i Balloteli).

Sta onda ocekivati od slijedeceg prelaznog roka, kada je i komitet a i BR sranje kad je u pitanju procjena igraca.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#12046 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Prvi prioritet ti treba biti Saciri.

Mlad, odlican, dokazan. A najveci klub na svijetu trenutno ga pusta za 20m, isto koliko si ti platio ublehe.

Licno da sam BR, odmah bih na zimu pod hitno doveo:

Sacirija iz Bayerna
Begovica iz Stoka
Mouthinhoa iz Monaca

Jos ovaj zadnji izjavio kako zeli da ide sto prije.

3 igraca koja bi ti znatno ojacala kostur ekipe.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12047 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

FSG ne dovodi u pitanje Rodggersov posao :-) a ja sam mislio da baš ameri znaju čuvati pare i da ne podnose da im se pare olako razbacuju bez rezultata, šipak, ne daju oni svog Brendu :gunjastajl: :gunjastajl: :gunjastajl: dobru robu cuclaju s one strane velike bare
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12048 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Rekoh ja, kad prosle sezone nisu titulu uzeli nece ni u narednih 20 godina!!! Toliko se stvari poklopilo, ali ti ne mozes jebeni X odigrati sa Chelseaem!

Nek' potrose jos 100 mil funit, boli ih qrac - ima se, moze se! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12049 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Prije deset dana Rafa Benitez vratio se u Liverpool na nekoliko dana odmora, prije svega kako bi posjetio članove porodice koji još tamo žive.

Ali izvori bliski klubu tvrde kako je sadašnji Napolijev trener porodični posjet spojio s večerom s čelnicima Liverpoola kako bi razgovarao o svom mogućem povratku u klub.

Čini se kako je “vladavina” Brendana Rodgersa pri kraju, Liverpool je trenutačno 12. na premierligaškoj ljestvici i ne zareda li s nekoliko pobjeda sadašnji trener mogao bi uskoro postati bivši.

Benitez želi doći tek na ljeto, želi najprije odraditi sadašnji ugovor do kraja i završiti sezonu u Napoliju.

Špancu su na sastanku obećali neograničen transfer budžet, praktički može dovesti koga god želi i tko je god zainteresiran, a njemu ponudili godišnju plaću pola miliona eura veću od one koju sad zarađuje u Napulju.
oprečne informacije sa svih strana
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#12050 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kruna sezone bi bila da ovu ublehu vrate na klupu!!! :( :( :roll: :roll: :-)
Post Reply