Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12001 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

kako to da se svake godine navikavaju? jel svake godine dodje novi kontingent afrikanaca ?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12002 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

bleee_sa wrote:Ma nije ni do guma kol'ko su ljetni vozači svi...
mislis kolko su debili svi :lol:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#12003 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bleee_sa »

bitanga_sa_otesa wrote:
bleee_sa wrote:Ma nije ni do guma kol'ko su ljetni vozači svi...
mislis kolko su debili svi :lol:
Ma rek'o da se ko ne uvrijedi. :D


Il' ga noHa lijevo desno, il' mili 30 na sat, danas trećeg nije bilo.
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#12004 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by golfiista »

Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga :thumbup:
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#12005 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

golfiista wrote:Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga :thumbup:
Vidjećeš kako je tek dobro kad poćenš zitigu :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12006 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

bleee_sa wrote: Ma rek'o da se ko ne uvrijedi. :D
istina nije vrijedjanje
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12007 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

bitanga_sa_otesa wrote:
condy wrote: I jos strasnijih mehanicara po forumima :lol:
drago mi je da se prepoznas uvijek
p.s. ja nisam mehanicar,al sam tebi i takvima profesor voznje i automobilizma :-D
Pa upravu si da nisi nikakav mehanicar, samoprozvani profesore voznje i automobilizma :wink:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12008 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

UmaX wrote:
Throttle wrote:Ja jutros kod vulkanizera u 8.10, treci u redu :lol:
Sta cekas toliko...
Ganjao jos jedan set felgi i cekao to, na kraju felge bile krive, valjda su zato bile jeftine :lol:
I namontiram na ove koje vec imam pa cemo vidjet do aprila da se uganjaju jjos jedne, naravno za nisku cijenu :lol:
Doduse, nemam sad ni love, zena preusmjerila sve ovaj mjesec :lol:
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1797
Joined: 11/06/2011 07:36

#12009 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Kiki_Musampa »

BfGoodrich :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#12010 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by oaza85 »

bitanga_sa_otesa wrote:
bleee_sa wrote: Ma rek'o da se ko ne uvrijedi. :D
istina nije vrijedjanje
pa sto onda kmece koji kurac , mozda sto istina boli :?
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12011 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

golfiista wrote:Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga :thumbup:
Jesi je testirao danas :mrgreen:

I ja sam, nema sta odlicna guma, zao mi bilo stati...na kaljamuzi je perfektna. Za duboki snijeg jos trebam da vidim preko vikenda.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12012 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

condy wrote: Pa upravu si da nisi nikakav mehanicar, samoprozvani profesore voznje i automobilizma :wink:
ma rekoh ti vec ja sam karina,prezvakali smo to davno,nego jesil otvorio vratasca od goriva? kmeee kmeee sarajlijice nam pokradose pare kmeee :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12013 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

oaza85 wrote: pa sto onda kmece koji kurac , mozda sto istina boli :?
najvise boli jbga...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#12014 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Nema se sta vise ni pokrast :lol:
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#12015 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by MAN-lion's coach »

Kiki_Musampa wrote:BfGoodrich :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Izvini što pitam jesi li ih uzeo u TSC-u i koliko para?
Ja htjedoh uzeti Fulde, ali nisu imali u Unitrade, pa uzeh Savu. Dobro su me iznijele preko Pala-Stambolčić-Prača-Hrenovica, gore se ne čisti ništa. Idu ko lude na oko 60.
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#12016 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bleee_sa »

MAN-lion's coach wrote:
Kiki_Musampa wrote:BfGoodrich :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Izvini što pitam jesi li ih uzeo u TSC-u i koliko para?
Ja htjedoh uzeti Fulde, ali nisu imali u Unitrade, pa uzeh Savu. Dobro su me iznijele preko Pala-Stambolčić-Prača-Hrenovica, gore se ne čisti ništa. Idu ko lude na oko 60.
gaziš ga i ti sestro momački :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#12017 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by _BataZiv_0809 »

IcedFlame wrote:Iz rubrike Sarajevo danas - izdvajamo

Image
De lazes da je ovo red za zamjenu guma :skoljka:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#12018 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Zasto bi drugo mogao biti red :mrgreen:
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#12019 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by L u c i f e r »

golfiista wrote:Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#12020 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by tovarish »

razumijem da ima ljudi koji ce voziti zimi ljetne,al da cekas prvi snijeg i onda ides stavjati zimske.E za nesto takvo moras biti "genije".
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#12021 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by tovarish »

_BataZiv_0809 wrote:
IcedFlame wrote:Iz rubrike Sarajevo danas - izdvajamo

Image
De lazes da je ovo red za zamjenu guma :skoljka:
mora da rade u zimskoj sluzbi,pa ih iznenadio snijeg.

:D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39561
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#12022 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

_BataZiv_0809 wrote: De lazes da je ovo red za zamjenu guma :skoljka:
ne laze ,vidis da je bio :)
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12023 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

golfiista wrote:Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga :thumbup:
ubija i ts850,4ta im godina :-D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#12024 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

Da neko ne bi isao kosevom tj. jukićevom,autobus haman u pekari zavrsio :-)

nigdje grtalice ni na mapi,nestalo i nama donacija :lol:
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#12025 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

Trebali su drota poslat da uz racun da i prekrsajni nalog ovim sto sada vec mjesec dana voze na ljetnim gumama :D
Post Reply