Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12001 Re: Dolazi zima - zimske gume
kako to da se svake godine navikavaju? jel svake godine dodje novi kontingent afrikanaca ?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12002 Re: Dolazi zima - zimske gume
mislis kolko su debili svibleee_sa wrote:Ma nije ni do guma kol'ko su ljetni vozači svi...
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#12003 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma rek'o da se ko ne uvrijedi.bitanga_sa_otesa wrote:mislis kolko su debili svibleee_sa wrote:Ma nije ni do guma kol'ko su ljetni vozači svi...
Il' ga noHa lijevo desno, il' mili 30 na sat, danas trećeg nije bilo.
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#12004 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga 
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12005 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vidjećeš kako je tek dobro kad poćenš zitigugolfiista wrote:Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12006 Re: Dolazi zima - zimske gume
istina nije vrijedjanjebleee_sa wrote: Ma rek'o da se ko ne uvrijedi.![]()
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12007 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pa upravu si da nisi nikakav mehanicar, samoprozvani profesore voznje i automobilizmabitanga_sa_otesa wrote:drago mi je da se prepoznas uvijekcondy wrote: I jos strasnijih mehanicara po forumima
p.s. ja nisam mehanicar,al sam tebi i takvima profesor voznje i automobilizma
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12008 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ganjao jos jedan set felgi i cekao to, na kraju felge bile krive, valjda su zato bile jeftineUmaX wrote:Sta cekas toliko...Throttle wrote:Ja jutros kod vulkanizera u 8.10, treci u redu
I namontiram na ove koje vec imam pa cemo vidjet do aprila da se uganjaju jjos jedne, naravno za nisku cijenu
Doduse, nemam sad ni love, zena preusmjerila sve ovaj mjesec
- Kiki_Musampa
- Posts: 1797
- Joined: 11/06/2011 07:36
#12009 Re: Dolazi zima - zimske gume
BfGoodrich

- oaza85
- Posts: 1734
- Joined: 25/06/2018 09:10
- Location: Rogatica Pekara Centar
#12010 Re: Dolazi zima - zimske gume
pa sto onda kmece koji kurac , mozda sto istina bolibitanga_sa_otesa wrote:istina nije vrijedjanjebleee_sa wrote: Ma rek'o da se ko ne uvrijedi.![]()
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12011 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jesi je testirao danasgolfiista wrote:Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga
I ja sam, nema sta odlicna guma, zao mi bilo stati...na kaljamuzi je perfektna. Za duboki snijeg jos trebam da vidim preko vikenda.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12012 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma rekoh ti vec ja sam karina,prezvakali smo to davno,nego jesil otvorio vratasca od goriva? kmeee kmeee sarajlijice nam pokradose pare kmeeecondy wrote: Pa upravu si da nisi nikakav mehanicar, samoprozvani profesore voznje i automobilizma
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12013 Re: Dolazi zima - zimske gume
najvise boli jbga...oaza85 wrote: pa sto onda kmece koji kurac , mozda sto istina boli
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#12014 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nema se sta vise ni pokrast 
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#12015 Re: Dolazi zima - zimske gume
Izvini što pitam jesi li ih uzeo u TSC-u i koliko para?Kiki_Musampa wrote:BfGoodrich![]()
![]()
Ja htjedoh uzeti Fulde, ali nisu imali u Unitrade, pa uzeh Savu. Dobro su me iznijele preko Pala-Stambolčić-Prača-Hrenovica, gore se ne čisti ništa. Idu ko lude na oko 60.
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#12016 Re: Dolazi zima - zimske gume
gaziš ga i ti sestro momačkiMAN-lion's coach wrote:Izvini što pitam jesi li ih uzeo u TSC-u i koliko para?Kiki_Musampa wrote:BfGoodrich![]()
![]()
Ja htjedoh uzeti Fulde, ali nisu imali u Unitrade, pa uzeh Savu. Dobro su me iznijele preko Pala-Stambolčić-Prača-Hrenovica, gore se ne čisti ništa. Idu ko lude na oko 60.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83510
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#12017 Re: Dolazi zima - zimske gume
De lazes da je ovo red za zamjenu gumaIcedFlame wrote:Iz rubrike Sarajevo danas - izdvajamo
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#12018 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zasto bi drugo mogao biti red 
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#12019 Re: Dolazi zima - zimske gume
golfiista wrote:Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#12020 Re: Dolazi zima - zimske gume
razumijem da ima ljudi koji ce voziti zimi ljetne,al da cekas prvi snijeg i onda ides stavjati zimske.E za nesto takvo moras biti "genije".
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#12021 Re: Dolazi zima - zimske gume
mora da rade u zimskoj sluzbi,pa ih iznenadio snijeg._BataZiv_0809 wrote:De lazes da je ovo red za zamjenu gumaIcedFlame wrote:Iz rubrike Sarajevo danas - izdvajamo
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39561
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#12022 Re: Dolazi zima - zimske gume
ne laze ,vidis da je bio_BataZiv_0809 wrote: De lazes da je ovo red za zamjenu guma
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#12023 Re: Dolazi zima - zimske gume
ubija i ts850,4ta im godinagolfiista wrote:Ovaj Dunlop ubija, ja dobre gume braćo draga
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#12024 Re: Dolazi zima - zimske gume
Da neko ne bi isao kosevom tj. jukićevom,autobus haman u pekari zavrsio
nigdje grtalice ni na mapi,nestalo i nama donacija
nigdje grtalice ni na mapi,nestalo i nama donacija
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#12025 Re: Dolazi zima - zimske gume
Trebali su drota poslat da uz racun da i prekrsajni nalog ovim sto sada vec mjesec dana voze na ljetnim gumama 

