Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#1201 Re: Horde Zla

Post by agent_001 »

Dobri duh tribine je otišo' .... Neka ti je lahka zemlja bosanska DEBA!


using Tapatalk
User avatar
Alfa159
Posts: 636
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#1202 Re: Horde Zla

Post by Alfa159 »

Debu licno znam godinama i fakat fakat mi je zao ne mogu da vjerujem.
Bio je lik samo takav.
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#1203 Re: Horde Zla

Post by Opetja033 »

agent_001 wrote:Dobri duh tribine je otišo' ....
Ali bas.

Sto neko danas rece "ko nas je kleo, nije sekunde gubio vrijeme".

Pocivaj u miru Debice i neka ti je lahka zemlja bosanska :(
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22737
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#1204 Re: Horde Zla

Post by GandalfSivi »

RIP Deba bordo brate :(
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#1205 Re: Horde Zla

Post by Privatna poruka »

Ja sam ga upoznao na sjeveru protiv Borca kad se digao odgovor na njihovu parolu "Leteci start vas vodi u Banjaluku"...a nas odgovor bio "...a vas u drugu ligu", ne mogu se sjetiti koja je to sezona. Tad je Deba poceo da pjeva .."spijuni su medju nama...".

Gromada od covjeka. Nek' ti je laka zemlja bosanska.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1206 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Jos jedan bordo brat manje. Nevjerovatno koliko brace je otislo ovako rano, prerano.

Tuga u srcu, konfuzija u mislima. :cry: :roll: :sad:

Pocivaj u miru brate nas.
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#1207 Re: Horde Zla

Post by Quaresma »

pa sto je bilo momku, niko nece nista da kaze

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1208 Re: Horde Zla

Post by north »

Strašno, nevjerovatno koliko se malo-malo dešavaju tragedije našim mladim momcima :(

Počivaj u miru mladiću :(
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1209 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Jedan od najboljih ako ne i najbolji od nas.
Istinska legendo, pocivaj u miru, a mi cemo se truditi da budemo onakvi, kakve si nas ti zelio vidjeti.

Horde te nikad zaboraviti nece. :(
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#1210 Re: Horde Zla

Post by Mr Hiccup »

Quaresma wrote:pa sto je bilo momku, niko nece nista da kaze

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
izdalo ga srce.
User avatar
milekitic1
Posts: 56
Joined: 24/12/2012 18:24

#1211 Re: Horde Zla

Post by milekitic1 »

R.I.P. Deba :(
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#1212 Re: Horde Zla

Post by Chisum »

I opet salovi na tabutima, na kovcezima. I opet ona tuzna kolona najboljih drugova, brace po Ljubavi, koji kad se sretnu, mogli bi da se smiju, da pricaju bez prestanka, a ipak sute - i onda ta prokleta tisina koje smo se naslusali toliko puta u ovih zadnjih godina... I sve to tako cesto, precesto, da bas boli... Vojo, pa Sejo, pa sad Deba, sve u par mjeseci.

Nas, staru ekipu Hz-a, svasta je nesto kosilo, i rat, a onda i ova jos gora poratna vremena, a i zivoti kakvi su se sve zivjeli - mnogi se bas nisu stedjeli, pa smo nekako i navikli da nas polako nestaje, kao da nista drugo nismo ni ocekivali... ali, brate, kad cujem da je ovako mlad decko otisao, stvarno mi se skupi u grlu.


Laka ti ova zemlja ponosna, Zlatane!
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#1213 Re: Horde Zla

Post by Opetja033 »

Chisum wrote:I opet salovi na tabutima, na kovcezima. I opet ona tuzna kolona najboljih drugova, brace po Ljubavi, koji kad se sretnu, mogli bi da se smiju, da pricaju bez prestanka, a ipak sute - i onda ta prokleta tisina koje smo se naslusali toliko puta u ovih zadnjih godina... I sve to tako cesto, precesto, da bas boli... Vojo, pa Sejo, pa sad Deba, sve u par mjeseci.

Nas, staru ekipu Hz-a, svasta je nesto kosilo, i rat, a onda i ova jos gora poratna vremena, a i zivoti kakvi su se sve zivjeli - mnogi se bas nisu stedjeli, pa smo nekako i navikli da nas polako nestaje, kao da nista drugo nismo ni ocekivali... ali, brate, kad cujem da je ovako mlad decko otisao, stvarno mi se skupi u grlu.


Laka ti ova zemlja ponosna, Zlatane!
:(
jebeno tuzan dan. Vrijeme bas kao i raspolozenje. Samo mi je drago da ga je onoliki broj ljudi ispratio, zasluzio je to Deba.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1214 Re: Horde Zla

Post by F&N »

:( :( :( :(
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#1215 Re: Horde Zla

Post by ganjeta »

Image
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1216 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Hvala Manijaci.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1217 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Hvala im.

:( :( :( :(
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1218 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Image


Image
User avatar
burekdzijabezmesa
Posts: 896
Joined: 29/11/2012 02:31
Location: Alpašino moje voljeno

#1220 Re: Horde Zla

Post by burekdzijabezmesa »

.
Last edited by burekdzijabezmesa on 08/01/2013 02:46, edited 1 time in total.
User avatar
burekdzijabezmesa
Posts: 896
Joined: 29/11/2012 02:31
Location: Alpašino moje voljeno

#1221 Re: Horde Zla

Post by burekdzijabezmesa »

Deba poslednji pozdrav od kolege s tribine.














User avatar
jocker-07
Posts: 3296
Joined: 10/01/2013 15:50

#1222 Re: Horde Zla

Post by jocker-07 »

Pocivaj u miru druze nas... :( :( :(
Fant0m
Posts: 8
Joined: 17/02/2013 17:08

#1223 Re: Horde Zla

Post by Fant0m »

mekaba wrote:
Alkos wrote:Sve su to Hz :)
Nastavite pisati, nek malo i mi mladji "osjetimo" atmosferu i furku kakva je vladala u Hz prije rata, u periodu poslije nastajanja, pa do pocetka rata. Gdje su danas, sta rade, cim se bave, ko je od poznatijih hordasha poginuo za vrijeme agresije na BiH i Sarajevo!?

Pisite ovo postaje najjaci topik ubjedljivo... :thumbup:

@Nekako s proljeca? :)[/quo


Sjecam se jednog momka haos je bio a zvao se Kemo.Bio je sa HZ u Milanu.Momak je bio mislim jedinac i zivio sa majkom.Godiste mislim 1971 ili 1972.Bio je lijep ko slika a raja ga je gotivila strasno.Cuo sam da je poginuo na Dobrinji od snajpera.
Pozdrav druze. Znam da je stariji post, jednom sam davno procitao ali nisam se tad nesto uspio registrovati, pa sam i zaboravio na to, dok sada opet nisam nesto citao pa nasao ovaj post...Mala ispravka, rahmetli Kemo nije bio jedinac, imao je mladju sestru i brata (mene). Poginuo je na Dobrinji od granate kao pripadnik Vikicevih specijalaca. Drago mi je cuti i vidjeti da ima dosta raje koja ga pamti i dan danas. Pozdrav za sve!
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1225 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Image



Vise na: www.hordezla.ba
Post Reply