Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
#1201 Re: Horde Zla
Dobri duh tribine je otišo' .... Neka ti je lahka zemlja bosanska DEBA!
using Tapatalk
using Tapatalk
- Alfa159
- Posts: 636
- Joined: 25/07/2007 12:01
- Location: Horde zla - Machu Picchu
#1202 Re: Horde Zla
Debu licno znam godinama i fakat fakat mi je zao ne mogu da vjerujem.
Bio je lik samo takav.
Bio je lik samo takav.
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#1203 Re: Horde Zla
Ali bas.agent_001 wrote:Dobri duh tribine je otišo' ....
Sto neko danas rece "ko nas je kleo, nije sekunde gubio vrijeme".
Pocivaj u miru Debice i neka ti je lahka zemlja bosanska
- GandalfSivi
- Posts: 22737
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#1204 Re: Horde Zla
RIP Deba bordo brate 
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#1205 Re: Horde Zla
Ja sam ga upoznao na sjeveru protiv Borca kad se digao odgovor na njihovu parolu "Leteci start vas vodi u Banjaluku"...a nas odgovor bio "...a vas u drugu ligu", ne mogu se sjetiti koja je to sezona. Tad je Deba poceo da pjeva .."spijuni su medju nama...".
Gromada od covjeka. Nek' ti je laka zemlja bosanska.
Gromada od covjeka. Nek' ti je laka zemlja bosanska.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1206 Re: Horde Zla
Jos jedan bordo brat manje. Nevjerovatno koliko brace je otislo ovako rano, prerano.
Tuga u srcu, konfuzija u mislima.
Pocivaj u miru brate nas.
Tuga u srcu, konfuzija u mislima.
Pocivaj u miru brate nas.
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#1207 Re: Horde Zla
pa sto je bilo momku, niko nece nista da kaze
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#1208 Re: Horde Zla
Strašno, nevjerovatno koliko se malo-malo dešavaju tragedije našim mladim momcima
Počivaj u miru mladiću
Počivaj u miru mladiću
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#1209 Re: Horde Zla
Jedan od najboljih ako ne i najbolji od nas.
Istinska legendo, pocivaj u miru, a mi cemo se truditi da budemo onakvi, kakve si nas ti zelio vidjeti.
Horde te nikad zaboraviti nece.
Istinska legendo, pocivaj u miru, a mi cemo se truditi da budemo onakvi, kakve si nas ti zelio vidjeti.
Horde te nikad zaboraviti nece.
-
Mr Hiccup
- Posts: 273
- Joined: 05/01/2009 23:54
#1210 Re: Horde Zla
izdalo ga srce.Quaresma wrote:pa sto je bilo momku, niko nece nista da kaze
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#1212 Re: Horde Zla
I opet salovi na tabutima, na kovcezima. I opet ona tuzna kolona najboljih drugova, brace po Ljubavi, koji kad se sretnu, mogli bi da se smiju, da pricaju bez prestanka, a ipak sute - i onda ta prokleta tisina koje smo se naslusali toliko puta u ovih zadnjih godina... I sve to tako cesto, precesto, da bas boli... Vojo, pa Sejo, pa sad Deba, sve u par mjeseci.
Nas, staru ekipu Hz-a, svasta je nesto kosilo, i rat, a onda i ova jos gora poratna vremena, a i zivoti kakvi su se sve zivjeli - mnogi se bas nisu stedjeli, pa smo nekako i navikli da nas polako nestaje, kao da nista drugo nismo ni ocekivali... ali, brate, kad cujem da je ovako mlad decko otisao, stvarno mi se skupi u grlu.
Laka ti ova zemlja ponosna, Zlatane!
Nas, staru ekipu Hz-a, svasta je nesto kosilo, i rat, a onda i ova jos gora poratna vremena, a i zivoti kakvi su se sve zivjeli - mnogi se bas nisu stedjeli, pa smo nekako i navikli da nas polako nestaje, kao da nista drugo nismo ni ocekivali... ali, brate, kad cujem da je ovako mlad decko otisao, stvarno mi se skupi u grlu.
Laka ti ova zemlja ponosna, Zlatane!
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#1213 Re: Horde Zla
Chisum wrote:I opet salovi na tabutima, na kovcezima. I opet ona tuzna kolona najboljih drugova, brace po Ljubavi, koji kad se sretnu, mogli bi da se smiju, da pricaju bez prestanka, a ipak sute - i onda ta prokleta tisina koje smo se naslusali toliko puta u ovih zadnjih godina... I sve to tako cesto, precesto, da bas boli... Vojo, pa Sejo, pa sad Deba, sve u par mjeseci.
Nas, staru ekipu Hz-a, svasta je nesto kosilo, i rat, a onda i ova jos gora poratna vremena, a i zivoti kakvi su se sve zivjeli - mnogi se bas nisu stedjeli, pa smo nekako i navikli da nas polako nestaje, kao da nista drugo nismo ni ocekivali... ali, brate, kad cujem da je ovako mlad decko otisao, stvarno mi se skupi u grlu.
Laka ti ova zemlja ponosna, Zlatane!
jebeno tuzan dan. Vrijeme bas kao i raspolozenje. Samo mi je drago da ga je onoliki broj ljudi ispratio, zasluzio je to Deba.
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1216 Re: Horde Zla
Hvala Manijaci.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1217 Re: Horde Zla
Hvala im.

- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- burekdzijabezmesa
- Posts: 896
- Joined: 29/11/2012 02:31
- Location: Alpašino moje voljeno
- burekdzijabezmesa
- Posts: 896
- Joined: 29/11/2012 02:31
- Location: Alpašino moje voljeno
#1221 Re: Horde Zla
Deba poslednji pozdrav od kolege s tribine.
-
Fant0m
- Posts: 8
- Joined: 17/02/2013 17:08
#1223 Re: Horde Zla
Pozdrav druze. Znam da je stariji post, jednom sam davno procitao ali nisam se tad nesto uspio registrovati, pa sam i zaboravio na to, dok sada opet nisam nesto citao pa nasao ovaj post...Mala ispravka, rahmetli Kemo nije bio jedinac, imao je mladju sestru i brata (mene). Poginuo je na Dobrinji od granate kao pripadnik Vikicevih specijalaca. Drago mi je cuti i vidjeti da ima dosta raje koja ga pamti i dan danas. Pozdrav za sve!mekaba wrote:Alkos wrote:Sve su to Hz![]()
Nastavite pisati, nek malo i mi mladji "osjetimo" atmosferu i furku kakva je vladala u Hz prije rata, u periodu poslije nastajanja, pa do pocetka rata. Gdje su danas, sta rade, cim se bave, ko je od poznatijih hordasha poginuo za vrijeme agresije na BiH i Sarajevo!?
Pisite ovo postaje najjaci topik ubjedljivo...![]()
@Nekako s proljeca?[/quo
Sjecam se jednog momka haos je bio a zvao se Kemo.Bio je sa HZ u Milanu.Momak je bio mislim jedinac i zivio sa majkom.Godiste mislim 1971 ili 1972.Bio je lijep ko slika a raja ga je gotivila strasno.Cuo sam da je poginuo na Dobrinji od snajpera.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.




