Dragiton Topić-Top, nekad vrhunski sportista.dusa_raskopuša wrote:Dragutin je Top?
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1201 Re: Veliki Brat 2013
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1202 Re: Veliki Brat 2013
vedra nebesa wrote:Dragiton Topić-Top, nekad vrhunski sportista.dusa_raskopuša wrote:Dragutin je Top?
aktuelni svjetski juniorski rekorder u skoku u vis
kao da je juče bilo
- ZV Keli
- Posts: 517
- Joined: 17/08/2012 18:28
- Location: Nikad Jugoslavija!
#1203 Re: Veliki Brat 2013
E vala ako je ovo VIP mogli su i mene staviti.Osim Milica nema niko da je stvarno VIP,pogotovo ne kurve ava karabatic i soraja,blizanci,onaj peder,kaskader i slicni 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#1204 Re: Veliki Brat 2013
ZV Keli wrote:E vala ako je ovo VIP mogli su i mene staviti.Osim Milica nema niko da je stvarno VIP,pogotovo ne kurve ava karabatic i soraja,blizanci,onaj peder,kaskader i slicni
topić,dva puta prvak evrope
-
sonjiii
- Posts: 44
- Joined: 04/04/2013 23:38
#1206 Re: Veliki Brat 2013
Maja N.jako zeli da izadje iz kuce. "Evo,ja cu se zrtvovati za sve vas,i ja cu izaci." Zasto? Zato sto je nominovana..
Kako je to providno i jadno stvorenje.
Kako je to providno i jadno stvorenje.
-
nemampojmakad
- Posts: 122
- Joined: 27/03/2013 02:10
#1207 Re: Veliki Brat 2013
ZV Keli wrote:E vala ako je ovo VIP mogli su i mene staviti.Osim Milica nema niko da je stvarno VIP,pogotovo ne kurve ava karabatic i soraja,blizanci,onaj peder,kaskader i slicni
čuj Milić VIP ?
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1208 Re: Veliki Brat 2013
Soraja mi toliko ide na zivce..ona moze sve zajebancije smisljati, sve je zezanje, sve je simpaticno i slatko kad se radi o nekom drugom, pa je cak i zezancija uporno gurati Maju ozenjenom covjeku u krevet i tjerati ih na akciju, a njoj ne daj Boze da neko nesto kaze, odmah ona faca
: ''Koo, jaaa, je li ti to meni, nemoj ti mene ....'' i jos kad skoci na Milica, boba je falila da ga zvizne sakom

-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1210 Re: Veliki Brat 2013
mene nervira sto sjedi sa naocalama u kuci, i ona i Sindi. Mislim, ok po danu, ali maloprije uzivo ukljucenje u kucu, njih dvije sa naocalama_nevermind_ wrote:Soraja mi toliko ide na zivce..ona moze sve zajebancije smisljati, sve je zezanje, sve je simpaticno i slatko kad se radi o nekom drugom, pa je cak i zezancija uporno gurati Maju ozenjenom covjeku u krevet i tjerati ih na akciju, a njoj ne daj Boze da neko nesto kaze, odmah ona faca: ''Koo, jaaa, je li ti to meni, nemoj ti mene ....'' i jos kad skoci na Milica, boba je falila da ga zvizne sakom
![]()
![]()
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#1211 Re: Veliki Brat 2013
Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.
"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."
prozirna je i dvolična
"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."
prozirna je i dvolična
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#1213 Re: Veliki Brat 2013
Ne sjecam se da je Soraja bas tracala, mislim da se jako slicno ponasala kao i sada. U sustini se ne ponasa lose, ali ima stvari koje me nerviraju.academy46 wrote:Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.
"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."
prozirna je i dvolična
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1214 Re: Veliki Brat 2013
Soraja, vrati bundu, 4 milje maraka
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1216 Re: Veliki Brat 2013
Uzela bundu u SA i ispalila se u Srbiju a da nije platila 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1217 Re: Veliki Brat 2013
Svašta, koja budala joj je dala bundu?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1218 Re: Veliki Brat 2013
Pa sponzor iz eminentnog ugostiteljskog objekta garantovao za nju... 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1219 Re: Veliki Brat 2013
Evo izguglo da joj je neki hrvatski "biznismen" poklonio bundu od nerca od 10 milja eurića. Šta je dobio zauzvrat ne piše. 
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1220 Re: Veliki Brat 2013
Rekoh ja vama prije, ne da Soraja na sebe._nevermind_ wrote:Soraja mi toliko ide na zivce..ona moze sve zajebancije smisljati, sve je zezanje, sve je simpaticno i slatko kad se radi o nekom drugom, pa je cak i zezancija uporno gurati Maju ozenjenom covjeku u krevet i tjerati ih na akciju, a njoj ne daj Boze da neko nesto kaze, odmah ona faca: ''Koo, jaaa, je li ti to meni, nemoj ti mene ....'' i jos kad skoci na Milica, boba je falila da ga zvizne sakom
![]()
![]()
- dječak sa šibicama
- Posts: 51127
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1221 Re: Veliki Brat 2013
Skuplja bunde 
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#1222 Re: Veliki Brat 2013
charrrmed wrote:Ne sjecam se da je Soraja bas tracala, mislim da se jako slicno ponasala kao i sada. U sustini se ne ponasa lose, ali ima stvari koje me nerviraju.academy46 wrote:Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.
"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."
prozirna je i dvolična
HAHAHAAHAHHAHA ne znam ja što si ti gledao/la
tračala je na sve strane
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#1223 Re: Veliki Brat 2013
Tracala je u umjereno, kao sto i svi tracaju, pogotovo u tim uslovima kad nemas sta raditi. Ne postoji osoba koja ne traca.academy46 wrote:charrrmed wrote:Ne sjecam se da je Soraja bas tracala, mislim da se jako slicno ponasala kao i sada. U sustini se ne ponasa lose, ali ima stvari koje me nerviraju.academy46 wrote:Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.
"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."
prozirna je i dvolična
HAHAHAAHAHHAHA ne znam ja što si ti gledao/la
tračala je na sve strane
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#1224 Re: Veliki Brat 2013
Pa šta će drugo raditi u kući tri mjeseca?academy46 wrote:charrrmed wrote:Ne sjecam se da je Soraja bas tracala, mislim da se jako slicno ponasala kao i sada. U sustini se ne ponasa lose, ali ima stvari koje me nerviraju.academy46 wrote:Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.
"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."
prozirna je i dvolična
HAHAHAAHAHHAHA ne znam ja što si ti gledao/la
tračala je na sve strane
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#1225 Re: Veliki Brat 2013
Normalno da je tracala, ti kao ne bi?
A pretjerano je ovo da je tracala na sve strane
A pretjerano je ovo da je tracala na sve strane

