Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#1201 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

dusa_raskopuša wrote:Dragutin je Top? :roll:
Dragiton Topić-Top, nekad vrhunski sportista.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#1202 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

vedra nebesa wrote:
dusa_raskopuša wrote:Dragutin je Top? :roll:
Dragiton Topić-Top, nekad vrhunski sportista.


aktuelni svjetski juniorski rekorder u skoku u vis


kao da je juče bilo

User avatar
ZV Keli
Posts: 517
Joined: 17/08/2012 18:28
Location: Nikad Jugoslavija!

#1203 Re: Veliki Brat 2013

Post by ZV Keli »

E vala ako je ovo VIP mogli su i mene staviti.Osim Milica nema niko da je stvarno VIP,pogotovo ne kurve ava karabatic i soraja,blizanci,onaj peder,kaskader i slicni :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#1204 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

ZV Keli wrote:E vala ako je ovo VIP mogli su i mene staviti.Osim Milica nema niko da je stvarno VIP,pogotovo ne kurve ava karabatic i soraja,blizanci,onaj peder,kaskader i slicni :-)



topić,dva puta prvak evrope
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#1205 Re: Veliki Brat 2013

Post by Tiger 033 »

Image
sonjiii
Posts: 44
Joined: 04/04/2013 23:38

#1206 Re: Veliki Brat 2013

Post by sonjiii »

Maja N.jako zeli da izadje iz kuce. "Evo,ja cu se zrtvovati za sve vas,i ja cu izaci." Zasto? Zato sto je nominovana.. :D
Kako je to providno i jadno stvorenje.
nemampojmakad
Posts: 122
Joined: 27/03/2013 02:10

#1207 Re: Veliki Brat 2013

Post by nemampojmakad »

ZV Keli wrote:E vala ako je ovo VIP mogli su i mene staviti.Osim Milica nema niko da je stvarno VIP,pogotovo ne kurve ava karabatic i soraja,blizanci,onaj peder,kaskader i slicni :-)



čuj Milić VIP ? :lol:
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1208 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Soraja mi toliko ide na zivce..ona moze sve zajebancije smisljati, sve je zezanje, sve je simpaticno i slatko kad se radi o nekom drugom, pa je cak i zezancija uporno gurati Maju ozenjenom covjeku u krevet i tjerati ih na akciju, a njoj ne daj Boze da neko nesto kaze, odmah ona faca :shock: : ''Koo, jaaa, je li ti to meni, nemoj ti mene ....'' i jos kad skoci na Milica, boba je falila da ga zvizne sakom :x :x :x
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1209 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1210 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

_nevermind_ wrote:Soraja mi toliko ide na zivce..ona moze sve zajebancije smisljati, sve je zezanje, sve je simpaticno i slatko kad se radi o nekom drugom, pa je cak i zezancija uporno gurati Maju ozenjenom covjeku u krevet i tjerati ih na akciju, a njoj ne daj Boze da neko nesto kaze, odmah ona faca :shock: : ''Koo, jaaa, je li ti to meni, nemoj ti mene ....'' i jos kad skoci na Milica, boba je falila da ga zvizne sakom :x :x :x
mene nervira sto sjedi sa naocalama u kuci, i ona i Sindi. Mislim, ok po danu, ali maloprije uzivo ukljucenje u kucu, njih dvije sa naocalama :-)
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1211 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.

"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."

prozirna je i dvolična
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1212 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#1213 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

academy46 wrote:Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.

"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."

prozirna je i dvolična
Ne sjecam se da je Soraja bas tracala, mislim da se jako slicno ponasala kao i sada. U sustini se ne ponasa lose, ali ima stvari koje me nerviraju.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#1214 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Soraja, vrati bundu, 4 milje maraka
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1215 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Kakvu bundu?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#1216 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Uzela bundu u SA i ispalila se u Srbiju a da nije platila :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1217 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Svašta, koja budala joj je dala bundu?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#1218 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Pa sponzor iz eminentnog ugostiteljskog objekta garantovao za nju... :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1219 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Evo izguglo da joj je neki hrvatski "biznismen" poklonio bundu od nerca od 10 milja eurića. Šta je dobio zauzvrat ne piše. :D
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#1220 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

_nevermind_ wrote:Soraja mi toliko ide na zivce..ona moze sve zajebancije smisljati, sve je zezanje, sve je simpaticno i slatko kad se radi o nekom drugom, pa je cak i zezancija uporno gurati Maju ozenjenom covjeku u krevet i tjerati ih na akciju, a njoj ne daj Boze da neko nesto kaze, odmah ona faca :shock: : ''Koo, jaaa, je li ti to meni, nemoj ti mene ....'' i jos kad skoci na Milica, boba je falila da ga zvizne sakom :x :x :x
Rekoh ja vama prije, ne da Soraja na sebe.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#1221 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Skuplja bunde :D
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1222 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

charrrmed wrote:
academy46 wrote:Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.

"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."

prozirna je i dvolična
Ne sjecam se da je Soraja bas tracala, mislim da se jako slicno ponasala kao i sada. U sustini se ne ponasa lose, ali ima stvari koje me nerviraju.

HAHAHAAHAHHAHA ne znam ja što si ti gledao/la
tračala je na sve strane
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#1223 Re: Veliki Brat 2013

Post by charrrmed »

academy46 wrote:
charrrmed wrote:
academy46 wrote:Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.

"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."

prozirna je i dvolična
Ne sjecam se da je Soraja bas tracala, mislim da se jako slicno ponasala kao i sada. U sustini se ne ponasa lose, ali ima stvari koje me nerviraju.

HAHAHAAHAHHAHA ne znam ja što si ti gledao/la
tračala je na sve strane
Tracala je u umjereno, kao sto i svi tracaju, pogotovo u tim uslovima kad nemas sta raditi. Ne postoji osoba koja ne traca.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#1224 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

academy46 wrote:
charrrmed wrote:
academy46 wrote:Soraja je u predzadnjem Big Brotheru bila najveća tračara, a sad tu glumi nešto.

"nemojte mene, ne želim komentirati, ne želim ovo, ono.."

prozirna je i dvolična
Ne sjecam se da je Soraja bas tracala, mislim da se jako slicno ponasala kao i sada. U sustini se ne ponasa lose, ali ima stvari koje me nerviraju.

HAHAHAAHAHHAHA ne znam ja što si ti gledao/la
tračala je na sve strane
Pa šta će drugo raditi u kući tri mjeseca?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1225 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Normalno da je tracala, ti kao ne bi?
A pretjerano je ovo da je tracala na sve strane :-)
Locked