Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#11976 Re: Dolazi zima - zimske gume
eh te dileme zivotne 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#11977 Re: Dolazi zima - zimske gume
strasnih vozaca tastatura po forumimaBakir1 wrote:eh te dileme zivotne
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#11978 Re: Dolazi zima - zimske gume
moze zagrljaj 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#11979 Re: Dolazi zima - zimske gume
nemoye ruyan si poyyy
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#11980 Re: Dolazi zima - zimske gume
gdje mi je sada mahalas da me digne psihicki 
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#11981 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma ja more i snijeg...oaza85 wrote:m+s i boli te cunaalipasijaner wrote:I onda novi problemi, kako uskladistiti zimske i koje ljetne izabrati..oaza85 wrote: Juni eventualno Juli
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#11982 Re: Dolazi zima - zimske gume
vreba iz prikrajka ,cita sta pisemo i priprema novi pokusaj da ispadne mangup 
-
esso_sa
- Posts: 2109
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#11983 Re: Dolazi zima - zimske gume
alipasijaner wrote: ma ja more i snijeg...
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#11984 Re: Dolazi zima - zimske gume
I jos strasnijih mehanicara po forumimabitanga_sa_otesa wrote:strasnih vozaca tastatura po forumimaBakir1 wrote:eh te dileme zivotne
-
IcedFlame
- Posts: 1238
- Joined: 06/11/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#11985 Re: Dolazi zima - zimske gume
Iz rubrike Sarajevo danas - izdvajamo


-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#11986 Re: Dolazi zima - zimske gume
U Makbelu se raduju zimi 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#11987 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja jutros kod vulkanizera u 8.10, treci u redu 
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#11988 Re: Dolazi zima - zimske gume
jebo majku od ponedeljka se gnijezdi hoce nece kisa snijeg i ono ceka dok udari da mijenja...IcedFlame wrote:Iz rubrike Sarajevo danas - izdvajamo
- oaza85
- Posts: 1734
- Joined: 25/06/2018 09:10
- Location: Rogatica Pekara Centar
#11989 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pa nije bolest sve sto boliranger wrote:jebo majku od ponedeljka se gnijezdi hoce nece kisa snijeg i ono ceka dok udari da mijenja...IcedFlame wrote:Iz rubrike Sarajevo danas - izdvajamo
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#11990 Re: Dolazi zima - zimske gume
Joj debila aaaaaa
Gamizu 3 na sat 3 udesa na 5 km....
Gamizu 3 na sat 3 udesa na 5 km....
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#11991 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sta cekas toliko...Throttle wrote:Ja jutros kod vulkanizera u 8.10, treci u redu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#11992 Re: Dolazi zima - zimske gume
drago mi je da se prepoznas uvijekcondy wrote: I jos strasnijih mehanicara po forumima
p.s. ja nisam mehanicar,al sam tebi i takvima profesor voznje i automobilizma
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#11993 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja u 11 kući doš'o, nisam im'o kuveta više...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#11994 Re: Dolazi zima - zimske gume
ja ti se divimbleee_sa wrote:Ja u 11 kući doš'o, nisam im'o kuveta više...
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#11995 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja se divim kako izbjegoh danas sve što me zamalo ne snađebitanga_sa_otesa wrote:ja ti se divimbleee_sa wrote:Ja u 11 kući doš'o, nisam im'o kuveta više...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#11996 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma bolje je kuci sjedit i grijat se nego zakazivat termine kod autolakirerableee_sa wrote: Ja se divim kako izbjegoh danas sve što me zamalo ne snađe
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#11997 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma ono Boga mi normalno nije, ide ispred passat b7 i malo veće brdo složi gaščinu samo stade na pola, ubaci u rikverc levat i pusti kočnicu, kako je opet pipn'o eto ga dole ko na skijama a ja iza, sreća zaustavi ga kovana ogradabitanga_sa_otesa wrote:ma bolje je kuci sjedit i grijat se nego zakazivat termine kod autolakirerableee_sa wrote: Ja se divim kako izbjegoh danas sve što me zamalo ne snađe
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#11998 Re: Dolazi zima - zimske gume
Inače kad padne snijeg najbolje je "prva tri mjeseca" uopšte ne vozit'.. dok se ljudi ne naviknu i ne izmjenjaju gume..
- oaza85
- Posts: 1734
- Joined: 25/06/2018 09:10
- Location: Rogatica Pekara Centar
#11999 Re: Dolazi zima - zimske gume
zato ja kazem m+s tokom cijele godine i nema belajaalipasijaner wrote:Inače kad padne snijeg najbolje je "prva tri mjeseca" uopšte ne vozit'.. dok se ljudi ne naviknu i ne izmjenjaju gume..
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#12000 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma nije ni do guma kol'ko su ljetni vozači svi...
