Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#11976 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Evo i povreda Hendersona sad javise iz Engleskog Saveza
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#11977 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Gandalf wrote:
Report: Liverpool offer Glen Johnson new £60k/week deal
:suplja: :gunjastajl: :facepalm: :pisnula:

Image
User avatar
vaučer
Posts: 11542
Joined: 04/08/2009 15:22

#11978 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Novi ugovor za Johnsona?
Pa ovi su pobenavili kompletno.
Ovdje će glave letiti na kraju sezone kad završe 15-ti, od trenera do cijelog predragog transfer committee-a.
Mogu li sastaviti dvije godine bez da se sami upucaju u glavu nekoliko puta ikako?
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#11979 Re: Liverpool FC

Post by Šibicar »

Gdje Ameri prste upetljaju tu više trava ne raste.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#11980 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Šibicar wrote:Gdje Ameri prste upetljaju tu više trava ne raste.
Man United dobio Di Mariju, Falcaa zbog Amerikanaca :mrgreen:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#11981 Re: Liverpool FC

Post by Šibicar »

todd_smith wrote:
Šibicar wrote:Gdje Ameri prste upetljaju tu više trava ne raste.
Man United dobio Di Mariju, Falcaa zbog Amerikanaca :mrgreen:
Kakve im koristi kad su na terenu truba. :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#11982 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Šibicar wrote:
todd_smith wrote:
Šibicar wrote:Gdje Ameri prste upetljaju tu više trava ne raste.
Man United dobio Di Mariju, Falcaa zbog Amerikanaca :mrgreen:
Kakve im koristi kad su na terenu truba. :mrgreen:
Kao sto bi rekao LvG ono je projekat koji ce da traje par godina :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#11983 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Evo Glen izgleda odbio ponudu,priča se da bi već u Januaru mogao preći u Romu (daj Bože).
Origi bi mogao doći u Januaru sa posudbe,navodno Liverpool spreman dati koliko god Lille hoće novca.
Higuain,Hamšik i Cabaye na meti Liverpoola,ni jedan neće doći čisto iz razloga što se za njih zna,Rodgers i ekipa čekaju neko anonimno pojačanje od 8000.000.000 €
Sturridge no comment.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#11984 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Savrsena zima za Sacirija, ne znam sta Rogdgers ceka

A Glen u Romi :lol: :lol:

Zamisljam ih sad sa Coleom i Glenom po strani koja ce to rupa kod njih da bude :lol: :lol: :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#11985 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Joj stvarno,gdje ćeš njih dvojicu u istu ekipu :-)

Image
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#11986 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

I Balo sa povredom.

Borinija ako sada ne ubaci, komotno neka ga proda.

Nije mi jasan lik, kupio on Borinija, dao ga Sunderlandu, lik im bio jedan od glavnih napadaca, vratio ga jer ga nije zelio prodavati, i opet ga na klupi drzi. :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#11987 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ista stvar je i sa Susom..da njega nije bilo Almerija bi sad bila u drugoj ligi Španije,a ne znam jel' momak ulazio i u kup utakmicama..
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#11988 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

todd_smith wrote:I Balo sa povredom.

Borinija ako sada ne ubaci, komotno neka ga proda.

Nije mi jasan lik, kupio on Borinija, dao ga Sunderlandu, lik im bio jedan od glavnih napadaca, vratio ga jer ga nije zelio prodavati, i opet ga na klupi drzi. :-)
Zelio je on njega prodati, Sunderland nudio 14M za njega, Rodgers pristao ali Borini nije htjeo ici... i zbog toga ga sada zeza, iako je trenutno bolji i od Balotellia i lambarta. Valjda ce sada dobiti sansu.

Suso je povrijedjen vec jos od one kup utakmice kada je dao gol, navodno Rodgers racuna na njega, i treba da mu ponude novi ugovor.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#11989 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Ballo povrijeđen,Henderson bolestan,vjerovatno u mozak..i da,Allen je tu da popravi dan :oops: Can na klupi a on igra..jeza me hvata...Lovren opet u igri,potajno sam se nadao Tureu al eto..Moreno na klupi hmm..biće ovo teško gostovanje sa debelim paraplegičnim starkeljom u napadu..
Last edited by AmiĐa_Idriz on 23/11/2014 13:57, edited 1 time in total.
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#11990 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Danas ce dobiti jebo me svak :D I onda ce opet sljedecu utakmicu postaviti nesto ovako a dobit ce danas zbog Lallane i Coutinha .. U ovoj postavi Allen i Klen su visak .. U nedostatku Hendersona Emre bi odradio dobar posao umjesto Allena a Moreno umjesto Klena i to je najbolja postava i ona bi igrala solidno ako izuzmemo silne povrede

Image
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#11991 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Brendan Sušić me baš ispižđuje svaki vikend - opet onog panja Allena u uprvih 11 ubacuje :place1: Naravno tu je i ona podrtina od Glenna - ma još samo da je nekako Leivu uspio ubacit' u startere :-) Kad tad otkriće se da su Brendan i Allen neka familija, ne bi me čudilo da imaju istog menagera možda baš Seju S. :gunjastajl: Ma identična situacija k'o onomad u našoj reprezantaciji - panjina trener gura panjinu od igrača u startere gdje ovaj izigrava veznjaka, po nekad centralnog, nekad ofanzivnog, nekad defanzivnog, po potrebi situacije, mada je teško reći gdje dotični "veznjak" više smeta LFC-u a gdje više svojom "igrom" pomaže protivniku, SAVEZ NAPOLJE, khm khm ovaj, komitet za dovođenje igrača OUT
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#11992 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Gandalf wrote:Brendan Sušić me baš ispižđuje svaki vikend - opet onog panja Allena u uprvih 11 ubacuje :place1: Naravno tu je i ona podrtina od Glenna - ma još samo da je nekako Leivu uspio ubacit' u startere :-) Kad tad otkriće se da su Brendan i Allen neka familija, ne bi me čudilo da imaju istog menagera možda baš Seju S. :gunjastajl: Ma identična situacija k'o onomad u našoj reprezantaciji - panjina trener gura panjinu od igrača u startere gdje ovaj izigrava veznjaka, po nekad centralnog, nekad ofanzivnog, nekad defanzivnog, po potrebi situacije, mada je teško reći gdje dotični "veznjak" više smeta LFC-u a gdje više svojom "igrom" pomaže protivniku, SAVEZ NAPOLJE, khm khm ovaj, komitet za dovođenje igrača OUT
John Henry: Brendan Sušić se razrješuje dužnosti selek..khm..menadžera Liverpula :D
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#11993 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma ja sam ubijedjen isto kao i sa reprezentacijom samo sto Liverpool moze kupovati igraci a mi ne mozemo .. Samo da se poslozi trenutno raspolozivo odnosno da igraju najbolji da to ne bi bilo tako lose .. Bez gledanja na povrede .. Ali dzaba evo Lallana dobio sansu nakon koliko tek i to ne bi me cudilo da ga u 30.oj izbaci ..
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#11994 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mustang1 wrote:Ma ja sam ubijedjen isto kao i sa reprezentacijom samo sto Liverpool moze kupovati igraci a mi ne mozemo .. Samo da se poslozi trenutno raspolozivo odnosno da igraju najbolji da to ne bi bilo tako lose .. Bez gledanja na povrede .. Ali dzaba evo Lallana dobio sansu nakon koliko tek i to ne bi me cudilo da ga u 30.oj izbaci ..
Valjda će ga pustiti do poluvremena..a ovo Lambert ispred Borinija,e to fakat ne kontam ali eto.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#11995 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Zašto me ovo izjednačenje ne iznenađuje :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#11996 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

kvota da ce palace zabiti bila 1.60

Kakav poklon jbte :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#11997 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Nevjerovatno koliko su defanzivno dezorjentisani..pa lopta prolazi između dvojice u žutim dresovima ni jedan joj ne prilazi..ne mogu da vjerujem..
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#11998 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Uništi nas Palace...ne mogu da vjerujem sta se dešava u odbrani,kao da igra GOŠK iz Gabele a ne Liverpool...Palace je zaslužio pobjedu i biće šteta ne pobjede li ovdje,pa čim Gerrard šutevima iz daljine pokušava pogoditi u mrežu jasno ti je da je na terenu 0% mašte i igre..ma marš na šta ja trošim vrijeme svog života..
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#11999 Re: Liverpool FC

Post by Zeljoooo »

Tacno ovaj Liverpul nije ni za kurca. Ubi ih mrtvi CP.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#12000 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

nonšalantno loptanje i dodavanje na sredini terena bez ikakve želje da se krena na gol, nonšalantni posjed iz kojeg sijevaju kontre preko nekog smiješnog afrikanera koji samo protiv ovako smušenog LFC-a izgleda k'o zajeban igrač - priželjkujem poraz danas jer očekujem da će tim porazom biti kupljena šut karta iz kluba ne samo treneru već i dvojici trojici startera ove današnje blamaže - Go Home Brendan
Post Reply