Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#11951 Re: Dolazi zima - zimske gume
ja sam toliko zemlje unio u garazu sa hp2 stid me komsiluka, 23 parking mjesta kad bi sa ostala 22 mjesta skupio svu zemlju kod mene bi opet vise bilo 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#11952 Re: Dolazi zima - zimske gume
Usput si bacio koji mig sa onom garom sto radi na kasibordo gandalf wrote:Da se citiram. Iako makbel bije los glas ispali su profesionalni, dobio novu gumu bez ikakvih komplikacija i peglanja te sam opet produzio garanciju.bordo gandalf wrote:Je li neko imao iskustva sa onom dodatnom garancijom za gume u makbelu? Kad sam uzimao gume ponude mi garanciju 5KM po gumi i kao garancija na bilo kakvo ostecenje.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#11953 Re: Dolazi zima - zimske gume
_BataZiv_0809 wrote:Usput si bacio koji mig sa onom garom sto radi na kasibordo gandalf wrote:Da se citiram. Iako makbel bije los glas ispali su profesionalni, dobio novu gumu bez ikakvih komplikacija i peglanja te sam opet produzio garanciju.bordo gandalf wrote:Je li neko imao iskustva sa onom dodatnom garancijom za gume u makbelu? Kad sam uzimao gume ponude mi garanciju 5KM po gumi i kao garancija na bilo kakvo ostecenje.Jesi jesi svalercino.
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#11954 Re: Dolazi zima - zimske gume
Danas na semaforu gledam X5icu sa Syron gumama.. bi mi na trenutak žao petice..
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#11956 Re: Dolazi zima - zimske gume
sjebali liku distancer na cx-u


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#11958 Re: Dolazi zima - zimske gume
naletio na dobrog vulkanizera,i plasticni prsten za centralnu je polomljen..
hajd sve to,nego mu montirali tako,i kaze treslo auto,kako nece
hajd sve to,nego mu montirali tako,i kaze treslo auto,kako nece
Last edited by amar1994 on 11/12/2018 23:15, edited 1 time in total.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#11959 Re: Dolazi zima - zimske gume
bilo je : nemoj na silu ,uzmi veci cekic 
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#11960 Re: Dolazi zima - zimske gume
De nam reci kod kojeg vulkanizera treba zaobilazit'amar1994 wrote:naletio na dobrog vulkanizera,i plasticni prsten za centralnu je polomljen..
hajd sve to,nego mu montirali tako,i kaze treslo auto,kako nece
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#11961 Re: Dolazi zima - zimske gume
Za ovo treba sila. Jeli ostavljao auto ili bio prisutan?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#11962 Re: Dolazi zima - zimske gume
U HR je,ne sekiraj sealipasijaner wrote:De nam reci kod kojeg vulkanizera treba zaobilazit'amar1994 wrote:naletio na dobrog vulkanizera,i plasticni prsten za centralnu je polomljen..
hajd sve to,nego mu montirali tako,i kaze treslo auto,kako nece
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#11963 Re: Dolazi zima - zimske gume
ostavio,iz HR je covjek..basicm wrote:Za ovo treba sila. Jeli ostavljao auto ili bio prisutan?
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#11964 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ako ovako rade u Hrvatskoj kod nas bi ti dao glavčinu u rukuamar1994 wrote:U HR je,ne sekiraj sealipasijaner wrote:De nam reci kod kojeg vulkanizera treba zaobilazit'amar1994 wrote:naletio na dobrog vulkanizera,i plasticni prsten za centralnu je polomljen..
hajd sve to,nego mu montirali tako,i kaze treslo auto,kako nece
- oaza85
- Posts: 1734
- Joined: 25/06/2018 09:10
- Location: Rogatica Pekara Centar
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#11967 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ispade članska kartica kluba ljubitelja ljetnih guma
Ja jutros namontirao zimske
Ja jutros namontirao zimske
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#11968 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dunlop Winter Sport 5 sjajan i na snijegu, preporuka 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#11969 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nema još snijega, mišu do koljena 
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#11970 Re: Dolazi zima - zimske gume
A, kad će grijanje 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- oaza85
- Posts: 1734
- Joined: 25/06/2018 09:10
- Location: Rogatica Pekara Centar
#11972 Re: Dolazi zima - zimske gume
Juni eventualno Julicondy wrote:A, kad će grijanje
-
alipasijaner
- Posts: 1261
- Joined: 01/08/2016 23:05
#11973 Re: Dolazi zima - zimske gume
I onda novi problemi, kako uskladistiti zimske i koje ljetne izabrati..oaza85 wrote:Juni eventualno Julicondy wrote:A, kad će grijanje
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#11974 Re: Dolazi zima - zimske gume
i onda ce do oktobra razmatrati koje su ljetne gume najbolje po adacu,koje najmanji sum imaju i s kojima se moze 180 u krivine ulijetati 
- oaza85
- Posts: 1734
- Joined: 25/06/2018 09:10
- Location: Rogatica Pekara Centar
#11975 Re: Dolazi zima - zimske gume
m+s i boli te cunaalipasijaner wrote:I onda novi problemi, kako uskladistiti zimske i koje ljetne izabrati..oaza85 wrote:Juni eventualno Julicondy wrote:A, kad će grijanje


