Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#11951 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by nepass1 »

ja sam toliko zemlje unio u garazu sa hp2 stid me komsiluka, 23 parking mjesta kad bi sa ostala 22 mjesta skupio svu zemlju kod mene bi opet vise bilo :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11952 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by _BataZiv_0809 »

bordo gandalf wrote:
bordo gandalf wrote:Je li neko imao iskustva sa onom dodatnom garancijom za gume u makbelu? Kad sam uzimao gume ponude mi garanciju 5KM po gumi i kao garancija na bilo kakvo ostecenje.
Da se citiram. Iako makbel bije los glas ispali su profesionalni, dobio novu gumu bez ikakvih komplikacija i peglanja te sam opet produzio garanciju.
Usput si bacio koji mig sa onom garom sto radi na kasi :D Jesi jesi svalercino. :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#11953 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bordo gandalf »

_BataZiv_0809 wrote:
bordo gandalf wrote:
bordo gandalf wrote:Je li neko imao iskustva sa onom dodatnom garancijom za gume u makbelu? Kad sam uzimao gume ponude mi garanciju 5KM po gumi i kao garancija na bilo kakvo ostecenje.
Da se citiram. Iako makbel bije los glas ispali su profesionalni, dobio novu gumu bez ikakvih komplikacija i peglanja te sam opet produzio garanciju.
Usput si bacio koji mig sa onom garom sto radi na kasi :D Jesi jesi svalercino. :D
:lol: cak su me preko reda primili :mrgreen:
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#11954 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

Danas na semaforu gledam X5icu sa Syron gumama.. bi mi na trenutak žao petice..
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11955 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

:lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11956 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

sjebali liku distancer na cx-u :-)

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#11957 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

kako?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11958 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

naletio na dobrog vulkanizera,i plasticni prsten za centralnu je polomljen..

hajd sve to,nego mu montirali tako,i kaze treslo auto,kako nece :run:
Last edited by amar1994 on 11/12/2018 23:15, edited 1 time in total.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#11959 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

bilo je : nemoj na silu ,uzmi veci cekic :lol:
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#11960 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

amar1994 wrote:naletio na dobrog vulkanizera,i plasticni prsten za centralnu je polomljen..

hajd sve to,nego mu montirali tako,i kaze treslo auto,kako nece :run:
De nam reci kod kojeg vulkanizera treba zaobilazit'
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#11961 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by basicm »

Za ovo treba sila. Jeli ostavljao auto ili bio prisutan?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11962 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

alipasijaner wrote:
amar1994 wrote:naletio na dobrog vulkanizera,i plasticni prsten za centralnu je polomljen..

hajd sve to,nego mu montirali tako,i kaze treslo auto,kako nece :run:
De nam reci kod kojeg vulkanizera treba zaobilazit'
U HR je,ne sekiraj se :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#11963 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by amar1994 »

basicm wrote:Za ovo treba sila. Jeli ostavljao auto ili bio prisutan?
ostavio,iz HR je covjek..
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#11964 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

amar1994 wrote:
alipasijaner wrote:
amar1994 wrote:naletio na dobrog vulkanizera,i plasticni prsten za centralnu je polomljen..

hajd sve to,nego mu montirali tako,i kaze treslo auto,kako nece :run:
De nam reci kod kojeg vulkanizera treba zaobilazit'
U HR je,ne sekiraj se :D
Ako ovako rade u Hrvatskoj kod nas bi ti dao glavčinu u ruku :D
noviclan
Posts: 15028
Joined: 31/10/2013 06:48

#11965 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by noviclan »

Image
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#11966 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by oaza85 »

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#11967 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Ispade članska kartica kluba ljubitelja ljetnih guma :lol:
Ja jutros namontirao zimske :evil:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#11968 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

Dunlop Winter Sport 5 sjajan i na snijegu, preporuka :thumbup:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#11969 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Throttle »

Nema još snijega, mišu do koljena :mrgreen:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#11970 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by condy »

A, kad će grijanje :-D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#11971 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#11972 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by oaza85 »

condy wrote:A, kad će grijanje :-D
Juni eventualno Juli
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#11973 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by alipasijaner »

oaza85 wrote:
condy wrote:A, kad će grijanje :-D
Juni eventualno Juli
I onda novi problemi, kako uskladistiti zimske i koje ljetne izabrati..
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#11974 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

i onda ce do oktobra razmatrati koje su ljetne gume najbolje po adacu,koje najmanji sum imaju i s kojima se moze 180 u krivine ulijetati :lol:
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#11975 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by oaza85 »

alipasijaner wrote:
oaza85 wrote:
condy wrote:A, kad će grijanje :-D
Juni eventualno Juli
I onda novi problemi, kako uskladistiti zimske i koje ljetne izabrati..
m+s i boli te cuna :bih:
Post Reply