bla bla blatec wrote:- 2 dionice započetestrongmen wrote:isto ko i komunjare koje su se kitile tuđim perjem, zatekli sve započete ili pripremljene dionice kad su uzjahali na vlast a nisu ostavili ni jedne jedine zapocete ili pripremljene osim Svilaj-Odzak i onda godinama poslije prde kako su napravili kilometre dionica
- 2 dionici obezbjeđeno financiranje, započeta eksproprijacija
- 4 dionice napravljen projekat i zatraženo financiranje
- 6 dionica započeto projektiranje (uključujući promjena trase konjic mostar)
- započet proces pronalazka koncesionara za dionicu Žepče - Doboj jug
Malo vise od onog sto su zatekli. Jedina razlika je da ovi u više od 3 godine su:
- nastavili izgradnju započetih sa zastojem kračin i dužim
- započeli jednu od dvije pod stavkom 2 i propisno se obrukali (već dva put) sa drugom dionicom
- od četri dionici su potpisali kredite ali potpisali ugovor samo za izgradnju jedne.
- obavili pola projekata (jer so dva vise puta ponovo rađeni) 2 čak financirana.
- odustali od koncesije zbog nepronalaska zainteresiranih
I na to dodati: izgubili 3 godine zbog zajebavanja za akcizama, Koje gle JOŠ NIJE OKONČANO.
sitnice
dionica ova, dionica ona....
klasična komunistička demagogija
konkretno koje su to dionice koje spominješ i potkrijepi dokazima














