Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1176 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Horde Zla: Sarajevo - Zrinjski 1.dio


User avatar
inSighT
Posts: 425
Joined: 15/10/2008 20:50
Vozim: na guranje

#1177 Re: Horde Zla

Post by inSighT »



1:20 - vojnik sreće 8-) :thumbup:

6:12 - HordeZla, HordeZla su poludile, ako nema Kupa, bit' će titule! 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1178 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

iceman2010 wrote:Smijem li psovati? :x :x :x

http://sportsport.ba/bh_fudbal/potvrdje ... jeva/92384
Pocrkali da Bog da. :x
Ja vjerujem da će doći istina kad tad. Istina je došla za Hillsborough a doći će i za nas.
bordo_fan
Posts: 88
Joined: 07/08/2011 19:13
Location: x transverzala

#1179 Re: Horde Zla

Post by bordo_fan »

BiH i Hrvatska potpisali ugovor o izručivanju bjegunaca s dvojnim državljanstvom.
Riječ je o počiniteljima najtežih krivičnih djela koji dvojno državljanstvo koriste kako bi bijegom u BiH
izbjegli krivični progon pokrenut protiv njih u Hrvatskoj i obrnuto.
Ugovor je stupio na snagu u trenutku stavljanja ministarskih potpisa.

Taman kad sam pomislio da bi osumnjičeni za Vedranovo ubistvo, konačno mogao biti izručen BH pravosuđu...

Međutim, Ugovor ima niz ograničenja: jedan od njih je da se neće primjenjivati na bjegunce protiv kojih je
pokrenut krivični progon za najteža krivična djela prije stupanja na snagu Ugovora.

Dakle, Ugovor će se odnositi samo na one koji pobjegnu u susjednu državu nakon potpisivanja ovog Ugovora.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1180 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Nevjerovatno morbidno. Znaci, zakon vazi za one koji tek sada naprave krivicno djelo, a za ove bjegunce nista.

Umobolno, odvratno, fuj.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1181 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1182 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Dio Hz, kao "ispomoc" :D bio je uz bracu iz Dresdena na prosloj utakmici u Minhenu (sada u nedjelju):

Minhen 1860-Dynamo Dresden (1:1)

Image

Image

Image



Galerija fotografija: http://fotos.ultras-dynamo.de/2012-2013 ... .php?idx=0
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1183 Re: Horde Zla

Post by north »

Nice,nice....njima baš fina zajebancija, čim su malo-malo gore..... neka, fin dernek tamo prave ne sumnjam...

a divi im samo bordo ribarskih kapica, he,he..
User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1184 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Svaka čast braćo. :thumbup: :)
sasincity
Posts: 9
Joined: 25/10/2012 21:15

#1185 Re: Horde Zla

Post by sasincity »

:thumbup: :thumbup: najjaca skupina u bih ! realno !!
User avatar
burekdzijabezmesa
Posts: 896
Joined: 29/11/2012 02:31
Location: Alpašino moje voljeno

#1186 Re: Horde Zla

Post by burekdzijabezmesa »

-LIBERO- wrote:Dio Hz, kao "ispomoc" :D bio je uz bracu iz Dresdena na prosloj utakmici u Minhenu (sada u nedjelju):

Minhen 1860-Dynamo Dresden (1:1)
Image
:thumbup: :thumbup: :thumbup:

:dance:
:D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1187 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Od danas na Sarajevo Holiday Market u Bordo kucici cete pored ostalih proizvoda Fan Shopa moci kupiti i proizvode iz HZ Marketinga.

-Polo majice dugi rukav 25 KM
-Horde zla majice (kratki rukav) 15 KM
-Upaljači 1,5 KM
-Marame 7 KM

Uskoro u prodaji i HZ kalendari
User avatar
AraHz
Posts: 10
Joined: 08/09/2012 23:56

#1188 Re: Horde Zla

Post by AraHz »

Znali se hoceli biti navijanje u subotu?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1189 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Od sutra u popodnevnim satima u bordo kućici na Holiday Marketu u prodaji 4 nove vrste bedževa po cijeni od 2 KM (komad). Uskoro slike.


Image
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#1190 Re: Horde Zla

Post by mekaba »

-LIBERO- wrote:
Od danas na Sarajevo Holiday Market u Bordo kucici cete pored ostalih proizvoda Fan Shopa moci kupiti i proizvode iz HZ Marketinga.

-Polo majice dugi rukav 25 KM
-Horde zla majice (kratki rukav) 15 KM
-Upaljači 1,5 KM
-Marame 7 KM

Uskoro u prodaji i HZ kalendari
Uh kad u julu nagrnemo iz dijaspore a vecinom Pitari. Sve ce vam otic xxxl -ovi ko halva :-D
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#1191 Re: Horde Zla

Post by frngla »

nema buraz u julu kucice (holiday market), samo za vrijeme novogodisnjih praznika, jedino da ponuda ne postane stalna u fan shopu...
User avatar
burekdzijabezmesa
Posts: 896
Joined: 29/11/2012 02:31
Location: Alpašino moje voljeno

#1192 Re: Horde Zla

Post by burekdzijabezmesa »

-LIBERO- wrote:Od sutra u popodnevnim satima u bordo kućici na Holiday Marketu u prodaji 4 nove vrste bedževa po cijeni od 2 KM (komad). Uskoro slike.


Image
:thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1193 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Danas (nedjelja) od 13.00 sati u bordo kućici na Holiday Marketu u prodaji HZ KALENDARI po cijeni od 4 KM

Image
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1194 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Image

DEBA, POČIVAJ U MIRU!
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1195 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Ne mogu da vjerujem, vidim sliku i ne smijem do kraja da skrolam, reko nije valjda...
pocivaj u miru legendo
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#1196 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

O moj Boze

deba brate, RIP..jos ne vjerujem..zna li se sta je bilo?
User avatar
Logovan
Posts: 102739
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1197 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

DEBA, POČIVAJ U MIRU!

:(
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#1198 Re: Horde Zla

Post by BegA_ »

Joj jebem ti zivot... :( :(

Zlatane, neka ti je lahka zemlja bosanska, NIKAD te necemo zaboraviti. Hvala ti na svemu! :(
Almich
Posts: 167
Joined: 17/08/2012 00:35

#1199 Re: Horde Zla

Post by Almich »

kako,sta :sad:
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#1200 Re: Horde Zla

Post by Mr Hiccup »

Sahrana našeg Debice će biti u ponedjeljak u 14h na groblju Vlakovo.
Post Reply