Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1176 Re: Horde Zla
Horde Zla: Sarajevo - Zrinjski 1.dio
- inSighT
- Posts: 425
- Joined: 15/10/2008 20:50
- Vozim: na guranje
#1177 Re: Horde Zla
1:20 - vojnik sreće
6:12 - HordeZla, HordeZla su poludile, ako nema Kupa, bit' će titule!
- Logovan
- Posts: 102739
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1178 Re: Horde Zla
Pocrkali da Bog da.
Ja vjerujem da će doći istina kad tad. Istina je došla za Hillsborough a doći će i za nas.
-
bordo_fan
- Posts: 88
- Joined: 07/08/2011 19:13
- Location: x transverzala
#1179 Re: Horde Zla
BiH i Hrvatska potpisali ugovor o izručivanju bjegunaca s dvojnim državljanstvom.
Riječ je o počiniteljima najtežih krivičnih djela koji dvojno državljanstvo koriste kako bi bijegom u BiH
izbjegli krivični progon pokrenut protiv njih u Hrvatskoj i obrnuto.
Ugovor je stupio na snagu u trenutku stavljanja ministarskih potpisa.
Taman kad sam pomislio da bi osumnjičeni za Vedranovo ubistvo, konačno mogao biti izručen BH pravosuđu...
Međutim, Ugovor ima niz ograničenja: jedan od njih je da se neće primjenjivati na bjegunce protiv kojih je
pokrenut krivični progon za najteža krivična djela prije stupanja na snagu Ugovora.
Dakle, Ugovor će se odnositi samo na one koji pobjegnu u susjednu državu nakon potpisivanja ovog Ugovora.
Riječ je o počiniteljima najtežih krivičnih djela koji dvojno državljanstvo koriste kako bi bijegom u BiH
izbjegli krivični progon pokrenut protiv njih u Hrvatskoj i obrnuto.
Ugovor je stupio na snagu u trenutku stavljanja ministarskih potpisa.
Taman kad sam pomislio da bi osumnjičeni za Vedranovo ubistvo, konačno mogao biti izručen BH pravosuđu...
Međutim, Ugovor ima niz ograničenja: jedan od njih je da se neće primjenjivati na bjegunce protiv kojih je
pokrenut krivični progon za najteža krivična djela prije stupanja na snagu Ugovora.
Dakle, Ugovor će se odnositi samo na one koji pobjegnu u susjednu državu nakon potpisivanja ovog Ugovora.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1180 Re: Horde Zla
Nevjerovatno morbidno. Znaci, zakon vazi za one koji tek sada naprave krivicno djelo, a za ove bjegunce nista.
Umobolno, odvratno, fuj.
Umobolno, odvratno, fuj.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1182 Re: Horde Zla
Dio Hz, kao "ispomoc"
bio je uz bracu iz Dresdena na prosloj utakmici u Minhenu (sada u nedjelju):
Minhen 1860-Dynamo Dresden (1:1)



Galerija fotografija: http://fotos.ultras-dynamo.de/2012-2013 ... .php?idx=0
Minhen 1860-Dynamo Dresden (1:1)



Galerija fotografija: http://fotos.ultras-dynamo.de/2012-2013 ... .php?idx=0
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#1183 Re: Horde Zla
Nice,nice....njima baš fina zajebancija, čim su malo-malo gore..... neka, fin dernek tamo prave ne sumnjam...
a divi im samo bordo ribarskih kapica, he,he..
a divi im samo bordo ribarskih kapica, he,he..
- Logovan
- Posts: 102739
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1184 Re: Horde Zla
Svaka čast braćo.

-
sasincity
- Posts: 9
- Joined: 25/10/2012 21:15
#1185 Re: Horde Zla
- burekdzijabezmesa
- Posts: 896
- Joined: 29/11/2012 02:31
- Location: Alpašino moje voljeno
#1186 Re: Horde Zla
-LIBERO- wrote:Dio Hz, kao "ispomoc"bio je uz bracu iz Dresdena na prosloj utakmici u Minhenu (sada u nedjelju):
Minhen 1860-Dynamo Dresden (1:1)
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1187 Re: Horde Zla
Od danas na Sarajevo Holiday Market u Bordo kucici cete pored ostalih proizvoda Fan Shopa moci kupiti i proizvode iz HZ Marketinga.
-Polo majice dugi rukav 25 KM
-Horde zla majice (kratki rukav) 15 KM
-Upaljači 1,5 KM
-Marame 7 KM
Uskoro u prodaji i HZ kalendari
- AraHz
- Posts: 10
- Joined: 08/09/2012 23:56
#1188 Re: Horde Zla
Znali se hoceli biti navijanje u subotu?
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1189 Re: Horde Zla
Od sutra u popodnevnim satima u bordo kućici na Holiday Marketu u prodaji 4 nove vrste bedževa po cijeni od 2 KM (komad). Uskoro slike.


-
mekaba
- Posts: 1089
- Joined: 19/11/2009 15:17
#1190 Re: Horde Zla
Uh kad u julu nagrnemo iz dijaspore a vecinom Pitari. Sve ce vam otic xxxl -ovi ko halva-LIBERO- wrote:Od danas na Sarajevo Holiday Market u Bordo kucici cete pored ostalih proizvoda Fan Shopa moci kupiti i proizvode iz HZ Marketinga.
-Polo majice dugi rukav 25 KM
-Horde zla majice (kratki rukav) 15 KM
-Upaljači 1,5 KM
-Marame 7 KM
Uskoro u prodaji i HZ kalendari
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#1191 Re: Horde Zla
nema buraz u julu kucice (holiday market), samo za vrijeme novogodisnjih praznika, jedino da ponuda ne postane stalna u fan shopu...
- burekdzijabezmesa
- Posts: 896
- Joined: 29/11/2012 02:31
- Location: Alpašino moje voljeno
#1192 Re: Horde Zla
-LIBERO- wrote:Od sutra u popodnevnim satima u bordo kućici na Holiday Marketu u prodaji 4 nove vrste bedževa po cijeni od 2 KM (komad). Uskoro slike.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1193 Re: Horde Zla
Danas (nedjelja) od 13.00 sati u bordo kućici na Holiday Marketu u prodaji HZ KALENDARI po cijeni od 4 KM


- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#1195 Re: Horde Zla
Ne mogu da vjerujem, vidim sliku i ne smijem do kraja da skrolam, reko nije valjda...
pocivaj u miru legendo
pocivaj u miru legendo
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#1196 Re: Horde Zla
O moj Boze
deba brate, RIP..jos ne vjerujem..zna li se sta je bilo?
deba brate, RIP..jos ne vjerujem..zna li se sta je bilo?
- Logovan
- Posts: 102739
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1197 Re: Horde Zla
DEBA, POČIVAJ U MIRU!

- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#1198 Re: Horde Zla
Joj jebem ti zivot...
Zlatane, neka ti je lahka zemlja bosanska, NIKAD te necemo zaboraviti. Hvala ti na svemu!
Zlatane, neka ti je lahka zemlja bosanska, NIKAD te necemo zaboraviti. Hvala ti na svemu!
-
Mr Hiccup
- Posts: 273
- Joined: 05/01/2009 23:54
#1200 Re: Horde Zla
Sahrana našeg Debice će biti u ponedjeljak u 14h na groblju Vlakovo.

