2004 godine (sjecam se dobro) dan prije svecanog otvaranja mosta, islo nas nekoliko onako malo do Mostara.,i sad kaze mi jaran ,nakon sto smo sisli do Neretve,bas na tom mjestu ispod mosta..Hajde da bar pokvasimo noge., on prvi ja za njim,oklizno se tik uz samu ivicu ,ja ga uhvatim onako po refleksu za ramena i kazem gdje mu gdje si pozurio,koliko se lik sjebo ., nije mogao na noge sledecih 20 min. Neretva zelena ko tabla, brzina i dubina je velika..Elokventni wrote:ne zelim da me neko pogresno protumaci, ali kako sam cuo pijani su otisli da se kupaju, tako da odgovornost pada prije svega na njih same, a ne na udruzenje
isto tako ne kazem da neko svaljuje krivicu na njih ali eto da ne bude takvih
nadam se da ce ga pronaci zivog i da mu ovo bude lekcija zivota
uzas
Trno sam se i ja bas bio,to su sekunde nema razmisljanja, znaci samo refleks,poslije sam polako prisao i vidim sve slojevi mahovine po kamenu a oni su jos vlazni,ko se je jednom bar oklizno negdje na rijeci na mahovini zna o cemu govorim.. Mahovina nista prirodnije a klizavije posle leda..
