nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1176 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by relax11 »

Ima li neko kakvih snimaka, manite se puste price :lol:
mefistofilis
Posts: 1584
Joined: 09/04/2013 18:11

#1177 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by mefistofilis »

O'zone wrote:U Petak lola sa FObijom pretiče kolonu u Barama na mjestu gdje je prije par mjeseci bio sudar CT autobusa i Audia.

Image


Ja sa suprotne strane išao, morao zakočiti i sklonit se u stranu jer nije mogao da se uvali nazad u kolonu
joj kad ga ja tim dijelom uz brdo u petu ubacim :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1178 nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

goran16v wrote:
The BEN10 wrote:
Qler wrote:U subotu se vracao sa mora, i kod Pocitelja, sa onog prakinga, uvali mi se baba, sa fabiom HTP, kao da me nema!
Meni se nedavno dogodilo da se vozim kroz grad, nema gužve. I u neka doba, ničim izazvan tip u plavom Picasso se uvali ispred mene tik ispred semafora. Na sljedećem semaforu ja stao pored njega, vruće bilo otvoren prozor - gledam da vidim ko je vozač, kad stari prdonja dobacuje: "trebaš ti još pure jesti". Valjda se starudije pomamile, ko će ti ga znati... :-) :lol:
O'zone wrote:Ako uklonimo sve one sa lošim živcima neće ostati ni dva vozača na cestama, zato mani moralisanja.
:thumbup:
"to sto vozis brz i dobar auto
Zar moze ovo neko za skodu reci?

Edit :D

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#1179 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by goran16v »

insomnia78 wrote:
goran16v wrote:
"to sto vozis brz i dobar auto
Zar moze ovo neko za skodu reci?

Edit :D

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Eto moze vozac A klase!
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#1180 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by sparky »

Brzi i zestoki, eto vam ideja gdje da pusete muda i trosite vrijeme...
http://youtu.be/aP9EyZvnUIo
Izbor videa slucajan, proberite disciplinu po zelji.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1182 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

muha tu je cudo kako svaki dan neko na pogine,iskacu pred aute ko mahniti .....samo 30% ih koristi pasarelu....
User avatar
muha_sa
Posts: 140349
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1183 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by muha_sa »

bitanga_sa_otesa wrote:muha tu je cudo kako svaki dan neko na pogine,iskacu pred aute ko mahniti .....samo 30% ih koristi pasarelu....
ne citam tekst, cim vidim naslov da je pješak nastrado odmah kontam da je brzina uzrok :-)
mnogi tipkaju po mobilnom dok voze, zvjeraju naokolo a rijetki su skoncetrisani kontajuci da bi im mogo neki nepažljivi pješak izletit--što je napažljiv što nije naucio asfaltom hodat :-)
sarajlija_11
Posts: 259
Joined: 20/05/2011 21:33
Location: Rajvosa

#1184 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by sarajlija_11 »

ima nesto i u pjesacima, primjer danas na Ciglanama ispod Robota, cekam da predjem ulicu malo guzve se stvorilo kad iza mene zakoraci covjek,auta stadose i lik predje cestu, kaze meni djabe cekas nece ti oni stati iako si na pjesackom :-)
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#1185 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by semirsar »

sarajlija_11 wrote:ima nesto i u pjesacima, primjer danas na Ciglanama ispod Robota, cekam da predjem ulicu malo guzve se stvorilo kad iza mene zakoraci covjek,auta stadose i lik predje cestu, kaze meni djabe cekas nece ti oni stati iako si na pjesackom :-)
Eh, ima i te, ali, ima i druga, kad stoje na pjesackom... ti stanes da ih pustis a ono blene u tebe i samo ledja okrene... pa pstmtrpsrt idi drugdje pa cekaj tog sto ga cekas.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1186 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by citroen xm »

Ne zna se po tom pitanju ko je gori, pješaci ili vozači. Pješaci trče ko muve bez glave, a vozači se skocentrišu na sve ostalo sem na vožnju. Kada vidim da tipka poruku telefon bi mu u dupe nabio. Još sad u ovim novim autima moda "tač skrin" i sve ide preko njega. Ala će zbog toga da se gine. :run: Moguće da je i ovde to slučaj jer i ovaj novi Clio ima tu zajebanciju. :roll:
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1188 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by relax11 »

Imao sam priliku sresti takvog debila na kruzno onde u Krivoglavcima, sviram mu ja on mi odmahuje rukom nesta :lol:

Skontam i ja mrcina neka stara valjda i ne zna :-)
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#1189 Re: Odg: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i sao

Post by romeomoraprezivjeti »

Nabucco wrote:Image

Zenica :D

Vrh,svaka im cast.:-o

poslano s moga sonija ze
User avatar
muha_sa
Posts: 140349
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1190 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by muha_sa »

Nabucco wrote:Image

Zenica :D
kako su ovo izveli nije mi jasno, satrah se kontajuci a nikako da skontam :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1191 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by insomnia78 »

Umjesto desno pa kroz kruzni oni ga smotali lijevo kroz kruzni
Blize, ka'e :D
Il to il se prave englezi :D :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Optimist
Posts: 15517
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#1192 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by Optimist »

Evo nam Veko dohakao svojoj Astri.

Image

Image
mefistofilis
Posts: 1584
Joined: 09/04/2013 18:11

#1193 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by mefistofilis »

za kolko je sad prodaje sta kaze :D
User avatar
Optimist
Posts: 15517
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#1194 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by Optimist »

Sudeci po slikama, vjerovatno ce je praviti.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1195 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

sta li se ovdje desilo :-) :-)
klip citav a blok pukao...klipnjaca kriva...cudni momenti neki...
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1196 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by citroen xm »

Nije trkač, ali jeste pijana budala.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PIptqKE ... e=youtu.be[/youtube]
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1197 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

citroen xm wrote:Nije trkač, ali jeste pijana budala.

User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#1198 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by drndalo »

bitanga_sa_otesa wrote:sta li se ovdje desilo :-) :-)
klip citav a blok pukao...klipnjaca kriva...cudni momenti neki...
Da nije mama davala gasove ne znajuci...?
mefistofilis
Posts: 1584
Joined: 09/04/2013 18:11

#1199 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by mefistofilis »

nije bio pijan, bio je u stanju hipoglukemije..nadam se da sam dobro napisao :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1200 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca

Post by bitanga_sa_otesa »

drndalo wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:sta li se ovdje desilo :-) :-)
klip citav a blok pukao...klipnjaca kriva...cudni momenti neki...
Da nije mama davala gasove ne znajuci...?
moguce da je isla na pijacu ...
Post Reply