nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#1176 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Ima li neko kakvih snimaka, manite se puste price 
-
mefistofilis
- Posts: 1584
- Joined: 09/04/2013 18:11
#1177 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
joj kad ga ja tim dijelom uz brdo u petu ubacimO'zone wrote:U Petak lola sa FObijom pretiče kolonu u Barama na mjestu gdje je prije par mjeseci bio sudar CT autobusa i Audia.
Ja sa suprotne strane išao, morao zakočiti i sklonit se u stranu jer nije mogao da se uvali nazad u kolonu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1178 nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Zar moze ovo neko za skodu reci?goran16v wrote:"to sto vozis brz i dobar autoThe BEN10 wrote:Meni se nedavno dogodilo da se vozim kroz grad, nema gužve. I u neka doba, ničim izazvan tip u plavom Picasso se uvali ispred mene tik ispred semafora. Na sljedećem semaforu ja stao pored njega, vruće bilo otvoren prozor - gledam da vidim ko je vozač, kad stari prdonja dobacuje: "trebaš ti još pure jesti". Valjda se starudije pomamile, ko će ti ga znati...Qler wrote:U subotu se vracao sa mora, i kod Pocitelja, sa onog prakinga, uvali mi se baba, sa fabiom HTP, kao da me nema!![]()
O'zone wrote:Ako uklonimo sve one sa lošim živcima neće ostati ni dva vozača na cestama, zato mani moralisanja.
Edit
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
goran16v
- Posts: 10140
- Joined: 20/09/2011 09:02
#1179 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Eto moze vozac A klase!insomnia78 wrote:Zar moze ovo neko za skodu reci?goran16v wrote:
"to sto vozis brz i dobar auto
Edit
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#1180 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Brzi i zestoki, eto vam ideja gdje da pusete muda i trosite vrijeme...
http://youtu.be/aP9EyZvnUIo
Izbor videa slucajan, proberite disciplinu po zelji.
http://youtu.be/aP9EyZvnUIo
Izbor videa slucajan, proberite disciplinu po zelji.
- muha_sa
- Posts: 140349
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1182 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
muha tu je cudo kako svaki dan neko na pogine,iskacu pred aute ko mahniti .....samo 30% ih koristi pasarelu....
- muha_sa
- Posts: 140349
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#1183 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
ne citam tekst, cim vidim naslov da je pješak nastrado odmah kontam da je brzina uzrokbitanga_sa_otesa wrote:muha tu je cudo kako svaki dan neko na pogine,iskacu pred aute ko mahniti .....samo 30% ih koristi pasarelu....
mnogi tipkaju po mobilnom dok voze, zvjeraju naokolo a rijetki su skoncetrisani kontajuci da bi im mogo neki nepažljivi pješak izletit--što je napažljiv što nije naucio asfaltom hodat
-
sarajlija_11
- Posts: 259
- Joined: 20/05/2011 21:33
- Location: Rajvosa
#1184 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
ima nesto i u pjesacima, primjer danas na Ciglanama ispod Robota, cekam da predjem ulicu malo guzve se stvorilo kad iza mene zakoraci covjek,auta stadose i lik predje cestu, kaze meni djabe cekas nece ti oni stati iako si na pjesackom 
- semirsar
- Posts: 9030
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#1185 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Eh, ima i te, ali, ima i druga, kad stoje na pjesackom... ti stanes da ih pustis a ono blene u tebe i samo ledja okrene... pa pstmtrpsrt idi drugdje pa cekaj tog sto ga cekas.sarajlija_11 wrote:ima nesto i u pjesacima, primjer danas na Ciglanama ispod Robota, cekam da predjem ulicu malo guzve se stvorilo kad iza mene zakoraci covjek,auta stadose i lik predje cestu, kaze meni djabe cekas nece ti oni stati iako si na pjesackom
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#1186 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Ne zna se po tom pitanju ko je gori, pješaci ili vozači. Pješaci trče ko muve bez glave, a vozači se skocentrišu na sve ostalo sem na vožnju. Kada vidim da tipka poruku telefon bi mu u dupe nabio. Još sad u ovim novim autima moda "tač skrin" i sve ide preko njega. Ala će zbog toga da se gine.
Moguće da je i ovde to slučaj jer i ovaj novi Clio ima tu zajebanciju. 
- Nabucco
- Posts: 1336
- Joined: 13/06/2012 19:45
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#1188 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Imao sam priliku sresti takvog debila na kruzno onde u Krivoglavcima, sviram mu ja on mi odmahuje rukom nesta
Skontam i ja mrcina neka stara valjda i ne zna
Skontam i ja mrcina neka stara valjda i ne zna
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#1189 Re: Odg: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i sao
Nabucco wrote:
Zenica
Vrh,svaka im cast.
poslano s moga sonija ze
- muha_sa
- Posts: 140349
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#1190 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
kako su ovo izveli nije mi jasno, satrah se kontajuci a nikako da skontamNabucco wrote:
Zenica
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1191 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Umjesto desno pa kroz kruzni oni ga smotali lijevo kroz kruzni
Blize, ka'e
Il to il se prave englezi

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Blize, ka'e
Il to il se prave englezi
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Optimist
- Posts: 15517
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#1192 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Evo nam Veko dohakao svojoj Astri.




-
mefistofilis
- Posts: 1584
- Joined: 09/04/2013 18:11
#1193 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
za kolko je sad prodaje sta kaze 
- Optimist
- Posts: 15517
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#1194 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Sudeci po slikama, vjerovatno ce je praviti.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1195 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
sta li se ovdje desilo
klip citav a blok pukao...klipnjaca kriva...cudni momenti neki...
klip citav a blok pukao...klipnjaca kriva...cudni momenti neki...
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#1196 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Nije trkač, ali jeste pijana budala.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PIptqKE ... e=youtu.be[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PIptqKE ... e=youtu.be[/youtube]
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1197 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
citroen xm wrote:Nije trkač, ali jeste pijana budala.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#1198 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
Da nije mama davala gasove ne znajuci...?bitanga_sa_otesa wrote:sta li se ovdje desilo![]()
![]()
klip citav a blok pukao...klipnjaca kriva...cudni momenti neki...
-
mefistofilis
- Posts: 1584
- Joined: 09/04/2013 18:11
#1199 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
nije bio pijan, bio je u stanju hipoglukemije..nadam se da sam dobro napisao 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1200 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobraca
moguce da je isla na pijacu ...drndalo wrote:Da nije mama davala gasove ne znajuci...?bitanga_sa_otesa wrote:sta li se ovdje desilo![]()
![]()
klip citav a blok pukao...klipnjaca kriva...cudni momenti neki...


