Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1176 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

De prepričaj :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1177 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

sta se desava :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1178 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ukratko: Nafurali celavog da je alfa muzjak i Maja posla da mu udje u krevet, on pobjegao, a sva ona mladja raja zapjevali uglas: ''Kada za to cuuujeee crnogorska raja, bice belaja, bice belaaajaaa''...a njemu sad vokri :D :D :D
Last edited by _nevermind_ on 07/04/2013 01:17, edited 1 time in total.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#1179 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

Vendi ga posebno :dance: Celo joj kaze da ga navode na blud :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1180 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Kako se krevelji ova Sindi, sto mu ofingera. :-)
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1181 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Neće smjet u CG ni s perikom od sada :D
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#1182 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

..kaze celo..Dragutine brate pomozi :lol: :lol: :lol: :lol:

...zovite obezbedjenje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tijana_NS
Posts: 475
Joined: 21/02/2010 19:50

#1183 Re: Veliki Brat 2013

Post by Tijana_NS »

Obozavam patrijote iz dijasere, oni su najveci domoljubi :-)

A Vendi kad stegne ne pusta dok ne udavi, ko piton :D
Armin92
Posts: 120
Joined: 26/08/2009 20:05

#1184 Re: Veliki Brat 2013

Post by Armin92 »

Ava postaje dosadna... :mrgreen:
sonjiii
Posts: 44
Joined: 04/04/2013 23:38

#1186 Re: Veliki Brat 2013

Post by sonjiii »

vedra nebesa wrote:
sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.

On je Srbin iz Crne Gore
Pa nego sta je onda po narodnosti nego Crnogorac? :) Rodjen na sjeveru,prica tecni crnogorski,ponasa se tecno crnogorski.Na kraju krajeva,nije primjer nicega dobrog ko god da je,i odakle god da je.Cist primitivac.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#1187 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

sonjiii wrote:
vedra nebesa wrote:
sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.

On je Srbin iz Crne Gore
Pa nego sta je onda po narodnosti nego Crnogorac? :) Rodjen na sjeveru,prica tecni crnogorski,ponasa se tecno crnogorski.Na kraju krajeva,nije primjer nicega dobrog ko god da je,i odakle god da je.Cist primitivac.
Na njegovom profilu piše da je njegova parola-Samo sloga Srbiju spašava. I stalno priča o Srbima. Jeste on rođen tamo, ali on je Srbin. :wink:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#1188 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

sonjiii wrote:
vedra nebesa wrote:
sonjiii wrote:Voljela bih da Slavko leti napolje.Jedini je glasao za Bobana(mislim da je jedini). Povrijedjeni egoisticni sovinista!! Tipican primjerak Crnogorca iz prica.

On je Srbin iz Crne Gore
Pa nego sta je onda po narodnosti nego Crnogorac? :) Rodjen na sjeveru,prica tecni crnogorski,ponasa se tecno crnogorski.Na kraju krajeva,nije primjer nicega dobrog ko god da je,i odakle god da je.Cist primitivac.


u crnoj gori ima crnogoraca,srba,bošnjaka i drugih naroda,pa je slavko valjda srbin
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1189 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Slavko ispada jer im on najmanje treba od svih nominovanih
sonjiii
Posts: 44
Joined: 04/04/2013 23:38

#1190 Re: Veliki Brat 2013

Post by sonjiii »

Ja rekoh da je Slavko Crnogorac po narodnosti,a ne po nacionalnosti :wink:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#1191 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

sonjiii wrote:Ja rekoh da je Slavko Crnogorac po narodnosti,a ne po nacionalnosti :wink:



jedna te ista stvar
Armin92
Posts: 120
Joined: 26/08/2009 20:05

#1193 Re: Veliki Brat 2013

Post by Armin92 »

Slavko je gadan, volio bih ipak da Maja ostane sta cemo bez nje ?
ivan-tz
Posts: 334
Joined: 15/07/2012 16:45

#1195 Re: Veliki Brat 2013

Post by ivan-tz »

Onaj vb opet sere.
Aneta pricala svima kako je glasala za maju i kako pretpostavlja da su svi glasali za nju, plus je na neki nacin i ostali podrzali i bili saglasni i onda kazne samo maju i urosa i nominuju ih. Ok, pricali su o nominacijama i maja i uros, ali nista gore od anete. Maja je samo pitala urosa da li je teoretski moguce glasat za vendi i ovaj se za?bo i reko da ce glasat za nju jer vjerovatno nije razumio pitanje. To ga ne opravdava, ali on na kraju i nije glasao za vendi jer nije ni mogo, sto znaci da je goru stvar napravila aneta jer je rekla za koga je glasala.

Opet sranja na svakom showu i stimaljke kako im odgovara.

Sto se tice izbacivanja, nekako ne vjerujem da ce izbacit maju jer je showman, uros iole moze bit zanimljiv do kraja jer se huskaju neke strasti oko soraje pa i ave iako od toga nece bit nista. A one blizance sigurno nece izbacit jer su i oni tu da prave show i pravice ga do kraja.
Dok je slavko isto po meni interesantniji od recimo nevene koja je lijepa al nidje je nema nista je ne vidim ili one volk, al eto ako vec mora neko onda najprije da to bude on.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#1196 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

ivan-tz wrote:Aneta pricala svima kako je glasala za maju i kako pretpostavlja da su svi glasali za nju, plus je na neki nacin i ostali podrzali i bili saglasni i onda kazne samo maju i urosa i nominuju ih. Ok, pricali su o nominacijama i maja i uros, ali nista gore od anete.
Koliko znam..oni ne smiju nista pricati prije nominacija(mozda grijesim).Maja i Uros su se dogovarali za koga da glasaju.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#1197 Re: Veliki Brat 2013

Post by Partijaner »

Koliko sam ja dosad gledao, ovaj Dragutin je sasvim pristojan covjek. :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#1198 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Partijaner wrote:Koliko sam ja dosad gledao, ovaj Dragutin je sasvim pristojan covjek. :roll:

normalna osoba
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1199 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

gej ce na kraju osvojiti nagradu, to je jasno.
da se pokaze kako je srbija tolerantna zemlja. :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#1200 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Dragutin je Top? :roll:
Locked