Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#11701 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

Mislio sam da Sefik i Zeljko drze Acinu cunu, ali evo izgleda stizu nove informacije iz centrale...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#11702 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

agnostic_front wrote: 03/03/2021 18:08 Minderasima Konakovic u san dolazi. Nakon historijskog ponizavanja jucer, njima je glavna tema NiP. Od mene podrsku imate sendvicari, samo naprijed :sax: :bih:
Nema šta, dostigao se vrhunac, opet igraju na kartu Dalije, dalje teško da može :mrgreen:
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#11703 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Leverage »

Nick k'o izmišljen.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#11704 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Sto su slabiji, to su agresivniji. Pardon, "energicniji". :lol:
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#11705 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by lavic »

Ko god misli da ima razlike izmedju i jednog politicara i stranke taj je u grdnoj zabludi. Svi su oni tu samo zbog svog interesa. Ovdje nema dobrih i losih vec samo manje i vise losi. Jadna nam majka sa njima takvim.
User avatar
pici
Posts: 46387
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#11706 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

pojacali sendvicarima marendu, kazu krezubica juce u srbskoj vili u mehmeda spahe napravio dar mar, poslao i bOkira u tri lijepe radi turkovicke inace dobre jaranice od zene mu... :lol: :lol: :lol: a fOdilj se jada da su ga pustili niz vodu :lol: :lol: :lol:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#11707 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Jeko krezubica?

Da mu sergiju za kastenjete organizujemo...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#11708 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

drndalo wrote: 03/03/2021 19:45 Jeko krezubica?

Da mu sergiju za kastenjete organizujemo...
Sefik Parodontoza.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11709 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Sve vjerujem i volio bih da se te sjecikese i konkokradice medjusobno ujedaju, ali da je Sefik poludio i jebo sve po spisku, e to ne vjerujem :D
User avatar
pici
Posts: 46387
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#11710 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

_BataZiv_0809 wrote: 03/03/2021 19:50 Sve vjerujem i volio bih da se te sjecikese i konkokradice medjusobno ujedaju, ali da je Sefik poludio i jebo sve po spisku, e to ne vjerujem :D
I dok je “lider Balkana” i “humanitarac Evrope” Vučić u avionu jeo sarajevske ćevape s okusom pobjede, Džaferović se na putu prema Predsjedništvu slomio. Kažu da je zapomagao da mu je dosta svega. I Bisere, i Asima, i Fadila, i afera, i predsjedništva. Sarajevski portali su se raspisali o navodnoj svađi preko telefona Džaferovića i Izetbegovića koji je cijelo vrijeme pokušavao smiriti situaciju koju je sam zakuhao priznavši da ne zna više ni kud udara od općeg haosa i rasula koji su u SDA zavladali.



Zaista, i bez varnica i teških optužbi za nepotizam koje su na granici raskola na relaciji Džaferović-Turković, lider SDA imao je pune ruke posla na smirivanju sukoba među interesnim klanovima i nezadovoljnicima koji prijete sunovratu stranke od kojeg se nikada ne bi oporavila. Od sudskih procesa važnim funkcionerima, preko afera koje su ih jedna za drugom snašle, pa do gubitka gotovo svih poluga vlasti u Sarajevu i drugim urbanim sredinama, baš sve na ruku ide opoziciji kojoj se kao nikad do sad smiješi historijska prilika za smaknuće SDA.

sad il nikad dok se koprcaju utabat ih nogama... ko pruzi ruku jebo ga pas... :mrgreen:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11711 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Kifloni stara lopina.

Image

Image
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11712 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Login7777 wrote: 03/03/2021 20:09 Kifloni stara lopina.

Image

Image
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Djebi to nas dobri i posteni hadzija.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11713 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Login7777 wrote: 03/03/2021 20:09 Kifloni stara lopina.

Image

Image
svaki dan se pojavi neki novi lopovluk i prevara nasilnika konakovica 8) pa dokle vise da trpimo tog siledziju???
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11714 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Još je hadžija polupismen, što se vidi prema zahtjevu.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#11715 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Novo dno, citirati Zahiragic bivola...

Da nece sa svojim naucnim radovima iz Bosanskog biti i dozivotni, jos bolje i nasljedni direktor Instituta?
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11716 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 03/03/2021 20:46 Još je hadžija polupismen, što se vidi prema zahtjevu.
dok vi nadasve odisete pismenoscu jedino ako se racuna ovo kao pismenost :lol: :kiss: :cry: :-) :? ;-) jer to samo i koristite :mrgreen:
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#11717 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ole69 »

Hajde, sklopi oči
Nestani u san
Doći cu ti u snovima
Kad noć proguta dan


Spoiler
Show
Image
Image
:D
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11718 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Jao zeleni sendvicara :lol:
Pa to ko u Bingu radni dan od 7 do 22 bez pauze. Daj malo odite medju normalan svijet u evropi. Vidite kako se tamo zivi, kako je normalan radni dan. Samo malo treba pricekati jer nema napustanja BiH bez Covid Pasosa. A stranci vam bas nesto ne ide ta nabavka vakcina. Nista strpite se jos malo, valja jos malo podrigivati od majoneze. :bih:
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11719 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Styling wrote: 02/03/2021 11:26
jefff wrote: 02/03/2021 09:31 Muamer Budnjo odvaljivo njegovu Martinu :D
I kome je to na obraz? Budnji koji je znao da je udata ili Madtini koja vara muza, ili Dini koji je na kraju ostavio? Kome udaras na obraz? Mislis nekome povrijediti sujetu. To moze kod iskompleksiranih muskarcina. Normalni to samo nabiju nogom.
dino konakovic obraza i nema 8) obicni ultimativni uhljeb 8) gdje taj prodje tu trava ne raste a bogami nece vise ni suma rasti 8) odlucio da posjece sumu u sarajevskom kantonu i to bez plana za obnovu sume i eto to mu je ekonomski plan 8) nasilnik obicni ...
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#11720 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

drndalo wrote: 03/03/2021 20:48 Novo dno, citirati Zahiragic bivola...

Da nece sa svojim naucnim radovima iz Bosanskog biti i dozivotni, jos bolje i nasljedni direktor Instituta?
I ti DIF završio?
bluesjunior
Posts: 734
Joined: 21/05/2014 11:14

#11721 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bluesjunior »

Sigma90 wrote: 03/03/2021 20:54 Jao zeleni sendvicara :lol:
Pa to ko u Bingu radni dan od 7 do 22 bez pauze. Daj malo odite medju normalan svijet u evropi. Vidite kako se tamo zivi, kako je normalan radni dan. Samo malo treba pricekati jer nema napustanja BiH bez Covid Pasosa. A stranci vam bas nesto ne ide ta nabavka vakcina. Nista strpite se jos malo, valja jos malo podrigivati od majoneze. :bih:
Kaže se zeleniH sendvičara a ne zeleni sendvičara
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11722 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

sitni svercer wrote: 04/03/2021 02:09
Styling wrote: 02/03/2021 11:26
jefff wrote: 02/03/2021 09:31 Muamer Budnjo odvaljivo njegovu Martinu :D
I kome je to na obraz? Budnji koji je znao da je udata ili Madtini koja vara muza, ili Dini koji je na kraju ostavio? Kome udaras na obraz? Mislis nekome povrijediti sujetu. To moze kod iskompleksiranih muskarcina. Normalni to samo nabiju nogom.
dino konakovic obraza i nema 8) obicni ultimativni uhljeb 8) gdje taj prodje tu trava ne raste a bogami nece vise ni suma rasti 8) odlucio da posjece sumu u sarajevskom kantonu i to bez plana za obnovu sume i eto to mu je ekonomski plan 8) nasilnik obicni ...
Kad vas iz centrale instruisu da pljujete po necemu, red bi bio da vas malo detaljnije upute da znate sta pisete a ne da lupate gluposti. Ispadate jos smijesniji nego sto,stvarno jeste.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#11723 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

_Reds_ wrote: 04/03/2021 02:15
drndalo wrote: 03/03/2021 20:48 Novo dno, citirati Zahiragic bivola...

Da nece sa svojim naucnim radovima iz Bosanskog biti i dozivotni, jos bolje i nasljedni direktor Instituta?
I ti DIF završio?
Ne ja bogumi... A ni Zahiragicu ne bi bilo lose da upise postdiplomski tamo, mozda sta nauci...

I skine jedno 30 kila... Zbog zdravlja.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#11724 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bingov buraz »

Kakva ofanziva Topsaroša i sendvičara na klix forum :lol:

Sad ili nikad gospodo :lol:
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#11725 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

bingov buraz wrote: 04/03/2021 07:00 Kakva ofanziva Topsaroša i sendvičara na klix forum :lol:

Sad ili nikad gospodo :lol:
Ne samo na forum, nego na komentare na članke, na društvene mreže, baš su pojačali. Džaba im kad je to onaj džiberski stil sa dna kace.
Post Reply