Republika Turska

Post Reply
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#11676 Re: Republika Turska

Post by sunceKOtepsija »

statixx wrote:Sve kao neka podrska, a kod Sebilja se onu noc skupilo 50-ak osoba. Na Ilidzi ces naci vise Turaka u njihovom restoranu. Je li moguce da dominiraju gulenovci i sta Bake planira uraditi po tom pitanju. Bice da ima nocne more u kojima mu Veliki Brko zapovijeda obračunavanje sa pokemonima. :D
evo rezultati izbora turske dijaspore u bosni i hercegovini-2015 turski parlamentarni izbori juni
http://www.milliyet.com.tr/secim/2015/bosna-hersek/
od drzave do drzave
http://www.milliyet.com.tr/secim/2015/y ... hvomwsixuo
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#11677 Re: Republika Turska

Post by sunceKOtepsija »

akp 403
mhp 246
chp 101
hdp 72 glasa u sarajevu
statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#11678 Re: Republika Turska

Post by statixx »

Glasaju za AKP radi lakseg infiltriranja... :D
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#11679 Re: Republika Turska

Post by sunceKOtepsija »

akp 403
mhp 246
chp 101
hdp 72 glasa u sarajevu
sadet 39
ldp 3
vatan 2
btp 2
anaparti 1 :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#11680 Re: Republika Turska

Post by JThomas »

i sivih vukova više nego umjerenih...
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#11681 Re: Republika Turska

Post by General War »

Satelit_
Posts: 74
Joined: 16/07/2016 21:59

#11682 Re: Republika Turska

Post by Satelit_ »

Tomahawk11 wrote:
Satelit_ wrote:
Tomahawk11 wrote:
Covjece, ima nesto sto se zove razlicitost kultura, nije isto u Amsterdamu, Istanbulu, Sarajevu, Beogradu, Zagrebu, Melburnu, Kinsasi, Johanesburgu, Hong Kongu....
U kulturi ili u zakonima? Arapi loču, pederišu se i drogiraju, ali u potaji, da ih ne uhvati religijska policija.
Pricam o kulturi zemlje. To sta neko radi u 4 zida, to je nesto drugo.
Nisu to samo Arapi. Sta je sa Hindusima, Kinezima, Japancima, onda africki narodi, to su razlicite kulture i sto je za nekog uvreda, drugom je cast i sl.
Moze se to nekom svidjati ili ne, ali treba ipak postovati.
kad te religijska policija hapsi to je serijat i islamisti imaju namjeru da ga uvedu u sve zemlje i kulture. ne bih to svodio samo na kulturu, osim ako su kulture toliko nekomptibilne da su u pravu teoreticari sukoba civilizacija.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11683 Re: Republika Turska

Post by insomnia78 »

JThomas wrote:i sivih vukova više nego umjerenih...
To su ovi jukini


S moje sokoćalo
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#11684 Re: Republika Turska

Post by omar little »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-gazi-h ... /160722078

ja sam dzahil pa ne vidim logiku :D, oce mi neko objasniti ovo sa dzenazama po bosni? u turskoj donijeta odluka da se tamo nece klanjati dzenaza poginulim u udaru, a kod nas se klanja? kome se klanja? kako znaju ko je pucista ko nije?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11685 Re: Republika Turska

Post by insomnia78 »

omar little wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-gazi-h ... /160722078

ja sam dzahil pa ne vidim logiku :D, oce mi neko objasniti ovo sa dzenazama po bosni? u turskoj donijeta odluka da se tamo nece klanjati dzenaza poginulim u udaru, a kod nas se klanja? kome se klanja? kako znaju ko je pucista ko nije?
To bogo probere


S moje sokoćalo
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#11686 Re: Republika Turska

Post by seln »

omar little wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-gazi-h ... /160722078

ja sam dzahil pa ne vidim logiku :D, oce mi neko objasniti ovo sa dzenazama po bosni? u turskoj donijeta odluka da se tamo nece klanjati dzenaza poginulim u udaru, a kod nas se klanja? kome se klanja? kako znaju ko je pucista ko nije?
Pa po nijetu.... lijepo imam zanijeti "Boze, mi klanjamo samo za ispravne Erdoganove robove, ostale fino smjesti u dzehennem".
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#11687 Re: Republika Turska

Post by Janjicar »

omar little wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-gazi-h ... /160722078

ja sam dzahil pa ne vidim logiku :D, oce mi neko objasniti ovo sa dzenazama po bosni? u turskoj donijeta odluka da se tamo nece klanjati dzenaza poginulim u udaru, a kod nas se klanja? kome se klanja? kako znaju ko je pucista ko nije?
Navedeno je također da hatibi nakon džuma-namaza trebaju obavijestiti džematlije da je salla proučena za pale šehide u pokušaju vojnog udara u Republici Turskoj.
A zna se ko je šehid i šta je šehid.

Takodje par put je klanjano i npr. za poginule u Egiptu, Siriji, i druge muslimane koji su ubijeni u teroristickim napadima.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#11688 Re: Republika Turska

Post by HAVANA »

Ja cu se ubit.Nista ne kontam,Oni tamo ne klanjaju,ovi ovde klanjaju,ovde pedeset protestvuje a ima ih more,ataturk,redzep,uckuz,bulguz,akp,djvš,rgb...Osta je meni ovo citat. :twisted:
User avatar
Rubaija
Posts: 201
Joined: 10/07/2016 14:14

#11689 Re: Republika Turska

Post by Rubaija »

:lol:
Last edited by Rubaija on 22/07/2016 15:08, edited 1 time in total.
User avatar
Quaresma
Posts: 7934
Joined: 19/07/2010 16:37

#11690 Re: Republika Turska

Post by Quaresma »

omar little wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-gazi-h ... /160722078

ja sam dzahil pa ne vidim logiku :D, oce mi neko objasniti ovo sa dzenazama po bosni? u turskoj donijeta odluka da se tamo nece klanjati dzenaza poginulim u udaru, a kod nas se klanja? kome se klanja? kako znaju ko je pucista ko nije?
pa nije dzenaza klanjata vojnicima, vec ljudima koji su stali protiv vojnog udara

a valjda je istim klanjata dzenaza u Turskoj, samo nije pucistima, kao što rekoh


mada ja ne vidim ništa loše u ovome, al eto, što se tiče islama, uvijek se nađe nešto o čemu se mora diskutovati
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#11691 Re: Republika Turska

Post by omega369 »

Brko nabijac kompleksa :izet: :izet:

kosovci i dodikovci na aparatima :nargila:
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#11692 Re: Republika Turska

Post by omar little »

Quaresma wrote:

mada ja ne vidim ništa loše u ovome, al eto, što se tiče islama, uvijek se nađe nešto o čemu se mora diskutovati
cime sam ja ovo kvalificirala ikako? sasvim normalno pitam. tvoj je problem sto nisi u stanju procitati najobicnije dvije recenice bez da iskonstrurias nekakvu paranoju.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#11693 Re: Republika Turska

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:Ja cu se ubit.Nista ne kontam,Oni tamo ne klanjaju,ovi ovde klanjaju,ovde pedeset protestvuje a ima ih more,ataturk,redzep,uckuz,bulguz,akp,djvš,rgb...Osta je meni ovo citat. :twisted:
Da ti objasnim HVANICE, Turska treba novog Ataturka,a Gulena i Edrogana baciti u smece istorije :D
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#11694 Re: Republika Turska

Post by omega369 »

Tebi je i odgovorio normalno. ostali nek se pronadju
User avatar
Quaresma
Posts: 7934
Joined: 19/07/2010 16:37

#11695 Re: Republika Turska

Post by Quaresma »

omar little wrote:
Quaresma wrote:

mada ja ne vidim ništa loše u ovome, al eto, što se tiče islama, uvijek se nađe nešto o čemu se mora diskutovati
cime sam ja ovo kvalificirala ikako? sasvim normalno pitam. tvoj je problem sto nisi u stanju procitati najobicnije dvije recenice bez da iskonstrurias nekakvu paranoju.
paranoja uzela mi du.... sve mi uzela :sad:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11696 Re: Republika Turska

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:Ja cu se ubit.Nista ne kontam,Oni tamo ne klanjaju,ovi ovde klanjaju,ovde pedeset protestvuje a ima ih more,ataturk,redzep,uckuz,bulguz,akp,djvš,rgb...Osta je meni ovo citat. :twisted:
Nemoj se ubijati havanice :D
Jerbo ako se ubijes nema ti dzenaze :D


S moje sokoćalo
User avatar
Oligarh
Posts: 875
Joined: 05/06/2010 13:23

#11697 Re: Republika Turska

Post by Oligarh »

omega369 wrote:Brko nabijac kompleksa :izet: :izet:

kosovci i dodikovci na aparatima :nargila:
Evo meni se povraca od tog Brke i podanickog mentaliteta Bosnja (dobrog dijela njih) prema Brkinoj Turskoj.

Bošnjak sam, pa u kojoj sam kategoriji od ove dvije: kosovac ili dodikovac?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11698 Re: Republika Turska

Post by Tomahawk11 »

HAVANA wrote:Ja cu se ubit.Nista ne kontam,Oni tamo ne klanjaju,ovi ovde klanjaju,ovde pedeset protestvuje a ima ih more,ataturk,redzep,uckuz,bulguz,akp,djvš,rgb...Osta je meni ovo citat. :twisted:
Ne pravi sirotinju.
I ne citaj ove gluposti, nego se hvataj gitare, vina i mora.
Doduse, sta ti ja imam reci, i ja poceo na politici komentarisati :cry:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#11699 Re: Republika Turska

Post by JoseMujica »

U Gazi Husrev-begovoj džamiji klanjana dženaza stradalim u državnom udaru u Turskoj
tobe jarabi :roll: ne zna ćoek bil se smijo jal plako kaki su ga ćmarni kolutići zapali da s njima fizički prostor dijeli :-)

sad mi je jasnije što Svrbi hoče da se odvoje :skoljka:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#11700 Re: Republika Turska

Post by HAVANA »

insomnia78 wrote:
HAVANA wrote:Ja cu se ubit.Nista ne kontam,Oni tamo ne klanjaju,ovi ovde klanjaju,ovde pedeset protestvuje a ima ih more,ataturk,redzep,uckuz,bulguz,akp,djvš,rgb...Osta je meni ovo citat. :twisted:
Nemoj se ubijati havanice :D
Jerbo ako se ubijes nema ti dzenaze :D


S moje sokoćalo
To ja vise nako,figurativno. :lol:
Post Reply