Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#11551 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ole69 »

Login7777 wrote: 28/02/2021 10:31
Patton44 wrote: 28/02/2021 10:02 Kad sav kanalizacijski otpad prodje NIP precistac,kiflijaneri ga komotno mogu jesti i piti.
Red je da se oduzi rodjaku Amiru Zukicu i da ga dovede u NIP. I on je njega doveo u SDA i jos ga kandidovo za nacelnika u centru.
Mjesecima visio po banderama sa onim cuvenim Ja imam kljuc. :pisnuo: :pisnuo:
NiP je ispovjedaonica, tri oče naš i od sad si poštenjačina i posljednja nada opozicije u spas BiH. Dinokio kao ultimativni velečasni.
Zove vas Bake, pozurite😍
Spoiler
Show
Image
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#11552 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Prpa.ba wrote: 28/02/2021 10:17 Eno sad ljudi otpad, a donedavno bili na braniku domovine i sprjecavali Laznog Adziju i Vojvodu Pedju da dovedu cetnike niz Vraca. :mrgreen:

I naravno da idu kroz precistac, evo koliko je Camparin transfer trajao i stidljivo se najavljivao vec mjesecima, a on prolazio kroz redovnu praonicu s obje strane. Vise stete ima SDA jer gubi patriotski ekskluzivitet i pedigre, nego sto ima NiP koji svakog Camparu sada izbalansira jednim Srebrenikom. Malo to izgleda sporije i sistematicnije u odnosu na haos od prije izbora gdje je bilo svakakve bruke, valjda ce znati naci delikatni balans izmedju kloniranja SDA i motora Cetvorke. :mrgreen:
Tebi do zajebancije
Campara i patriotski pedigre :lol:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11553 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

ole69 wrote: 28/02/2021 10:54
Login7777 wrote: 28/02/2021 10:31
Patton44 wrote: 28/02/2021 10:02 Kad sav kanalizacijski otpad prodje NIP precistac,kiflijaneri ga komotno mogu jesti i piti.
Red je da se oduzi rodjaku Amiru Zukicu i da ga dovede u NIP. I on je njega doveo u SDA i jos ga kandidovo za nacelnika u centru.
Mjesecima visio po banderama sa onim cuvenim Ja imam kljuc. :pisnuo: :pisnuo:
NiP je ispovjedaonica, tri oče naš i od sad si poštenjačina i posljednja nada opozicije u spas BiH. Dinokio kao ultimativni velečasni.
Zove vas Bake, pozurite😍
Spoiler
Show
Image
Ja sam besplatni anti 4ka bot.
Ni sendvič nisam dobio.
Al ako se sete...sete.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11554 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Sto vas je vise, cetvorka sve jaca :lol:
User avatar
pici
Posts: 46390
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#11555 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

sendviČarska bojna na Haparatima... sevap je to nahranit, hajmo bujrum...



Image
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#11556 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Patton44 wrote: 28/02/2021 11:06 Tebi do zajebancije
Campara i patriotski pedigre :lol:
Valja objasnjavati bazi da je neko patriota vrijedan ministarstava i visokih pozicija u stozernoj bosnjackoj stranci, a onda preko noci postane izdajnik i saradnik okup..ovaj, HDZ-a. I tako za svakoga pojedinacno. Ne moze isti trik hiljadu puta, baza ce se zapitati.. :mrgreen:

Doduse i Dino moze uvuci mozda jos jedno-dvoje ovih umivenih iz SDA prije nego sto razvali svoj brend, samo je pitanje ko ce prvi trepnuti :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83492
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11557 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Mislim da sa Camparom treba staviti tacku na i. Presao on i to je to, nema vise. Govoreci o visokim funkcionerima i utjelovljenjima SDA u generalnoj percepciji.

Ok ima covjek zasluge jer je presao Rubikon kad nije morao, tj. srusio vladu zbog koje je Bakir prodao drzavu, ali svaki dalji prelet je po mom sudu pirova pobjeda.

Sa druge strane Sreberenik je ogromna pobjeda, moraju se lokalne jedinice imati zelis li uspjeh na federalnom i drzavnom nivou.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#11558 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by high_volume »

Kakva je razlika između stranaka NiP i SDA, kad obje stranke čine članovi koji su identičnog političkog obrazovanja, kad im je background zajednički, koriste istu infrastrukturu i imaju identičnu političku platformu :-)

Razlika je jedino u "datumu proizvodnje kaputa", ali je krojač isti, isti je i model i kroj, možda sa drugačijim reverom i dugmićima, prilagođenim dnevnim trendovima... :D

Zapravo, jedina razlika je u interesu! Interes vođa stranaka i njihovih članova nije isti. Tamo, u SDA, NiP-ovci nisu mogli profitirati, nisu mogli provoditi ni ostvarivati vlastite interese, pa su pronašli drugačiji način i put...

NiP = SDA, da se ne lažemo :-) Za nekoliko godina, dok NiP ne ojača drastično da na svim nivoima vlasti u BiH bude ravnopravan sa SDA, NiP će komotno, "svijetla obraza", koalirati sa SDA, imati tijesnu i prisnu saradnju. Ko zna, možda bude i kakvog ujedinjenja :D
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#11559 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ole69 »

Evo ga jos jedan u fazonu svi su isti, kako su samo providni :lol:
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#11560 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by high_volume »

ole69 wrote: 28/02/2021 12:13 Evo ga jos jedan u fazonu svi su isti, kako su samo providni :lol:
Tako su i Harisovi pisali, i Fahrini poslije. Sad pišu Kiflini. Istorija se ponavlja... :D
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11561 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

kiflijaneri jurriss
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#11562 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nivelacija »

high_volume wrote: 28/02/2021 12:09 Kakva je razlika između stranaka NiP i SDA, kad obje stranke čine članovi koji su identičnog političkog obrazovanja, kad im je background zajednički, koriste istu infrastrukturu i imaju identičnu političku platformu :-)

Razlika je jedino u "datumu proizvodnje kaputa", ali je krojač isti, isti je i model i kroj, možda sa drugačijim reverom i dugmićima, prilagođenim dnevnim trendovima... :D

Zapravo, jedina razlika je u interesu! Interes vođa stranaka i njihovih članova nije isti. Tamo, u SDA, NiP-ovci nisu mogli profitirati, nisu mogli provoditi ni ostvarivati vlastite interese, pa su pronašli drugačiji način i put...

NiP = SDA, da se ne lažemo :-) Za nekoliko godina, dok NiP ne ojača drastično da na svim nivoima vlasti u BiH bude ravnopravan sa SDA, NiP će komotno, "svijetla obraza", koalirati sa SDA, imati tijesnu i prisnu saradnju. Ko zna, možda bude i kakvog ujedinjenja :D
nema razlike,

cak po mom iskustvu iz Zenice gdje sam mislio daj je Kasumovic bolji od SDA sam skontao nakon 5 godina da je SDA ovakva kriminalna kakva je 5x blaza varijanta ovog idiota koji se predstavio kao alternativa SDA..Ustvari kod njih bio jedno smece i sada smece, neko 30 godina u SDA radikalan i sada ce se promjeniti jer je eto samo promjenio naziv stranke hahahhah pa sve gore od goreg, jedino SDP i NS moze nesto promjeniti. Ovo smece nastalo iz SDA je smece sa drugim imenom.
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#11563 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Samo se ne upustajte u bilo kakve politicke diskusije sa SDA glasacima, pogotovo diskusije koje se ticu politickih promjena u BiH.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11564 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

ole69 wrote: 28/02/2021 12:13 Evo ga jos jedan u fazonu svi su isti, kako su samo providni :lol:
Poslije svakog Konakovicevog nastupa se pocnu javljati sa istim rijecima. Jos ako oformi jake odbore u RS, pa sahranice ih. Jedino HDZ jos uvijek nije osjetio NiP na svojoj kozi, ali polako, brzo ce 2022.
DonieBrasco
Posts: 20107
Joined: 31/08/2016 16:09

#11565 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Cetvorka ce 2022. imati svog zajednickog kandidata za hrvatskog clana predsjednistva to sam siguran !
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#11566 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

Industrialyzer wrote: 28/02/2021 12:29
ole69 wrote: 28/02/2021 12:13 Evo ga jos jedan u fazonu svi su isti, kako su samo providni :lol:
Poslije svakog Konakovicevog nastupa se pocnu javljati sa istim rijecima. Jos ako oformi jake odbore u RS, pa sahranice ih. Jedino HDZ jos uvijek nije osjetio NiP na svojoj kozi, ali polako, brzo ce 2022.
HDZ ih popisa u Mostaru, u kompletu, skupa sa stozernom.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11567 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

nosara wrote: 28/02/2021 12:35
Industrialyzer wrote: 28/02/2021 12:29
ole69 wrote: 28/02/2021 12:13 Evo ga jos jedan u fazonu svi su isti, kako su samo providni :lol:
Poslije svakog Konakovicevog nastupa se pocnu javljati sa istim rijecima. Jos ako oformi jake odbore u RS, pa sahranice ih. Jedino HDZ jos uvijek nije osjetio NiP na svojoj kozi, ali polako, brzo ce 2022.
HDZ ih popisa u Mostaru, u kompletu, skupa sa stozernom.
Ti znas da NiP nije uvestvovao na tim izborima?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83492
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11568 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

high_volume wrote: 28/02/2021 12:09

Zapravo, jedina razlika je u interesu! Interes vođa stranaka i njihovih članova nije isti. Tamo, u SDA, NiP-ovci nisu mogli profitirati, nisu mogli provoditi ni ostvarivati vlastite interese, pa su pronašli drugačiji način i put...
Campara i Konakovic da su samo htjeli, mogli su biti novi Sefik Dzaferovic i Halid Genjac.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#11569 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

Industrialyzer wrote: 28/02/2021 12:36
nosara wrote: 28/02/2021 12:35
Industrialyzer wrote: 28/02/2021 12:29

Poslije svakog Konakovicevog nastupa se pocnu javljati sa istim rijecima. Jos ako oformi jake odbore u RS, pa sahranice ih. Jedino HDZ jos uvijek nije osjetio NiP na svojoj kozi, ali polako, brzo ce 2022.
HDZ ih popisa u Mostaru, u kompletu, skupa sa stozernom.
Ti znas da NiP nije uvestvovao na tim izborima?


Podrzali ove sto su dobili po usima, nudio se kifla da poljubi ruku baketu, drzavniku... slao mu srca, ko zaljubljeni tetrijeb. :lol:

Puce klempa!
Jos jedan poziv predsjedniku SDA, gospodinu Bakiru Izetbegovicu.
Dajte da vam jednom kao drzavniku aplaudiramo!
Mostar ❤️
Last edited by nosara on 28/02/2021 12:50, edited 1 time in total.
sha_ba
Posts: 55937
Joined: 17/11/2011 12:16

#11570 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sha_ba »

_BataZiv_0809 wrote: 28/02/2021 12:36
high_volume wrote: 28/02/2021 12:09

Zapravo, jedina razlika je u interesu! Interes vođa stranaka i njihovih članova nije isti. Tamo, u SDA, NiP-ovci nisu mogli profitirati, nisu mogli provoditi ni ostvarivati vlastite interese, pa su pronašli drugačiji način i put...
Campara i Konakovic da su samo htjeli, mogli su biti novi Sefik Dzaferovic i Halid Genjac.
Ili da su znali... :skoljka:

Btw djes bato :mrgreen:
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#11571 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

_BataZiv_0809 wrote: 28/02/2021 12:36
high_volume wrote: 28/02/2021 12:09

Zapravo, jedina razlika je u interesu! Interes vođa stranaka i njihovih članova nije isti. Tamo, u SDA, NiP-ovci nisu mogli profitirati, nisu mogli provoditi ni ostvarivati vlastite interese, pa su pronašli drugačiji način i put...
Campara i Konakovic da su samo htjeli, mogli su biti novi Sefik Dzaferovic i Halid Genjac.
evo vec zamisljam ucitelj fizickog vaspitanja clan predsjednistva ili mozda ministar vanjskih poslova :lol: konakovic je za izmoreni narod gubljenje vremena i nista drugo 8)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83492
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#11572 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Boli me kurac sta misle sda botcine. Slobodno me zaobidji.

@sha_ba :kiss:
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11573 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Image

Ja vallahi ogladnih
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#11574 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Reciklaza kadrova..
Sda kadrovi od pocetka do prelaska u Nip.
Ovaj iz Srebrenika sa knjigovodstva Ingrama( kamenolom) preko sda do nacelnicke pozicije..
Izasli na izbore kao stranka " za bolji Srebrenik" :lol: :lol:
Rijetki su znali za koga Nihad igra od pocetka..
Al hajd.
Da vidimo i to.
" za bolji Srebrenik" :mrgreen:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#11575 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

nosara wrote: 28/02/2021 12:43
Industrialyzer wrote: 28/02/2021 12:36
nosara wrote: 28/02/2021 12:35

HDZ ih popisa u Mostaru, u kompletu, skupa sa stozernom.
Ti znas da NiP nije uvestvovao na tim izborima?


Podrzali ove sto su dobili po usima, nudio se kifla da poljubi ruku baketu, drzavniku... slao mu srca, ko zaljubljeni tetrijeb. :lol:

Puce klempa!
Jos jedan poziv predsjedniku SDA, gospodinu Bakiru Izetbegovicu.
Dajte da vam jednom kao drzavniku aplaudiramo!
Mostar ❤️
:lol: brukas se
Post Reply