Danasnji "feminizam"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#11551 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Bloo wrote: 09/07/2020 15:48
MarlboroGold wrote: 09/07/2020 15:45 Suknu ti meni i to dobro :mrgreen:

U vezi velikog posta, najozbiljnije, slazem se apsolutno.
:lol:
Dvosmisleno je biloooo
Inace zene su takoder konzumenti sadrzaja (i to u finom.broju) porn huba...sto je interesantno.
Logicno. I trebaju ako zele.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#11552 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Bloo »

MarlboroGold wrote: 09/07/2020 15:50
Bloo wrote: 09/07/2020 15:48
MarlboroGold wrote: 09/07/2020 15:45 Suknu ti meni i to dobro :mrgreen:

U vezi velikog posta, najozbiljnije, slazem se apsolutno.
:lol:
Dvosmisleno je biloooo
Inace zene su takoder konzumenti sadrzaja (i to u finom.broju) porn huba...sto je interesantno.
Logicno. I trebaju ako zele.
Tesko i kompleksno pitanje, kao i prostitucija.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#11553 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Zasto je to kompleksno? Ne razumijem.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#11554 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Bloo »

MarlboroGold wrote: 09/07/2020 15:55 Zasto je to kompleksno? Ne razumijem.
Zar legalna prostitucija nije zapravo kupovanje pristanka? :mrgreen:

Sto se pornografije tice, jesi upoznat sa islandskim propisima? :mrgreen:
Interesantno sa aspekta normalizacije.nasilja prema zenama.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#11555 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Bloo wrote: 09/07/2020 16:00
MarlboroGold wrote: 09/07/2020 15:55 Zasto je to kompleksno? Ne razumijem.
Zar legalna prostitucija nije zapravo kupovanje pristanka? :mrgreen:

Sto se pornografije tice, jesi upoznat sa islandskim propisima? :mrgreen:
Interesantno sa aspekta normalizacije.nasilja prema zenama.
Dobro za prostituciju mi je jasno. Pitanje se odnosilo na pornografiju.
Iskreno nisam. Postavi ako budeš imala vremena.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#11556 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Bloo »

....zabranjena sva pornografija koja prikazuje neku nasilnu radnju prema ženama (gušenje, šamaranje, ružičarenje, itd), kao i onu u kojoj se ženama obraća derogativnim pojmovima (kurva, drolja, crnčuga, itd). Nakon takvog filtera, ispalo je da je preostalo jako malo porno sadržaja. Do 10% od sveukupne ponude maksimalno. :mrgreen: :mrgreen:

Pornografija normalizira nasilje.
I nemoj samo reci, same trazeeeeee..... :mrgreen:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#11557 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

Ostala samo pornografija dje se na kraju uzmu. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#11558 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Bloo »

:kiss:
saint_mirad wrote: 09/07/2020 16:41 Ostala samo pornografija dje se na kraju uzmu. :D
I tebi tesko postici erekciju bez samara? :mrgreen:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#11559 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

Bloo wrote: 09/07/2020 16:46 :kiss:
saint_mirad wrote: 09/07/2020 16:41 Ostala samo pornografija dje se na kraju uzmu. :D
I tebi tesko postici erekciju bez samara? :mrgreen:
Suprotno. Ja preferiram one softcore bez tih udaranja i slično, sa nekakvim uvodom. Gledam na ph onu kategoriju porn for women tu i tamo pored amateskih, smatram da ima dobar balans predigre I same akcije. Nije sirovo krljanje, to mi je meh. :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#11560 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Bloo wrote: 09/07/2020 16:34 ....zabranjena sva pornografija koja prikazuje neku nasilnu radnju prema ženama (gušenje, šamaranje, ružičarenje, itd), kao i onu u kojoj se ženama obraća derogativnim pojmovima (kurva, drolja, crnčuga, itd). Nakon takvog filtera, ispalo je da je preostalo jako malo porno sadržaja. Do 10% od sveukupne ponude maksimalno. :mrgreen: :mrgreen:

Pornografija normalizira nasilje.
I nemoj samo reci, same trazeeeeee..... :mrgreen:
Što se tiče pornografije mene lično takvi klipovi nikad nisu interesovali. Samo erotika, masaže, softcore, pravi amaterski... ne bi mi bilo žao i da ih ovdje zabrane :D

Međutim ne bi ti pornići bili na netu a da ne postoji potražnja za time. Seksualne fantazije o gušenju, šamaranju, davljenju i slično... treba i to uzeti u obzir koliko god da je to meni, a vjerujem i tebi, odvratno i ponižavajuće. Nisu ni muškarci izuzeti sa klipovima kad se žene iživljavaju na njima... dominatrix i slave :D

Ovo zadnje neću komentarisati :kiss:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#11561 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

Image
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#11562 Re: Danasnji "feminizam"

Post by pustopoljina »

A ne ne...
Muskima se extra gladi ego:
Danju 'normala, a ovamo super heroji:
Superman, spiderman, batman, hulk, i onaj constantin, professor x...kako vec...kako se zove onaj crnac, direktor skole...
Zene, ako su superheroji, odmah su i puknute...tipa dzesika dzons.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#11563 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

pustopoljina wrote: 09/07/2020 17:57 A ne ne...
Muskima se extra gladi ego:
Danju 'normala, a ovamo super heroji:
Superman, spiderman, batman, hulk, i onaj constantin, professor x...kako vec...kako se zove onaj crnac, direktor skole...
Zene, ako su superheroji, odmah su i puknute...tipa dzesika dzons.
Mislim da to ovde nije poenta. Žene prigovaraju o nerelanim standardima lepote ili kod ove Barbike ili kod fotosopiranih žena sa naslovnih strana magazina, dok svi zaboravljaju da se slične stvari očekuju i od muških, to jest takav je standard koji se nameće kroz medije. Em moraš bit napucan ko Heman, em bogat ko Batman. :-D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#11564 Re: Danasnji "feminizam"

Post by pustopoljina »

saint_mirad wrote: 09/07/2020 18:04
pustopoljina wrote: 09/07/2020 17:57 A ne ne...
Muskima se extra gladi ego:
Danju 'normala, a ovamo super heroji:
Superman, spiderman, batman, hulk, i onaj constantin, professor x...kako vec...kako se zove onaj crnac, direktor skole...
Zene, ako su superheroji, odmah su i puknute...tipa dzesika dzons.
Mislim da to ovde nije poenta. Žene prigovaraju o nerelanim standardima lepote ili kod ove Barbike ili kod fotosopiranih žena sa naslovnih strana magazina, dok svi zaboravljaju da se slične stvari očekuju i od muških, to jest takav je standard koji se nameće kroz medije. Em moraš bit napucan ko Heman, em bogat ko Batman. :-D
Pa jest, al mozes biti i kid kao spiderman i smoto kao superman...
Imal' koje nidjevezne a da je popularna?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#11565 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Ima.

Trailblazer od Marvela :mrgreen:

Popularna po ismijavanju.
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#11566 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

pustopoljina wrote: 09/07/2020 18:06
saint_mirad wrote: 09/07/2020 18:04
pustopoljina wrote: 09/07/2020 17:57 A ne ne...
Muskima se extra gladi ego:
Danju 'normala, a ovamo super heroji:
Superman, spiderman, batman, hulk, i onaj constantin, professor x...kako vec...kako se zove onaj crnac, direktor skole...
Zene, ako su superheroji, odmah su i puknute...tipa dzesika dzons.
Mislim da to ovde nije poenta. Žene prigovaraju o nerelanim standardima lepote ili kod ove Barbike ili kod fotosopiranih žena sa naslovnih strana magazina, dok svi zaboravljaju da se slične stvari očekuju i od muških, to jest takav je standard koji se nameće kroz medije. Em moraš bit napucan ko Heman, em bogat ko Batman. :-D
Pa jest, al mozes biti i kid kao spiderman i smoto kao superman...
Imal' koje nidjevezne a da je popularna?
Superheroina neka, misliš? Ne bih znao, nisam ljubitelj filmova o superherojima jer su mi svi na isti kalup, plus ova nova Marvel i DC sranja ne mogu nikako.

Ne znam sta bih ti rekao za superheroine, sve to imitiranje muškaraca mi je neubedljivo i nepotrebno. Ne znam skoro nijednu, znam da ima ona Wonderwoman, ali uopšte ne pratim taj žanr.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#11567 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Lara Croft :oops:
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#11568 Re: Danasnji "feminizam"

Post by DEMONIKA »

saint_mirad wrote: 09/07/2020 17:37 Image
Himen, dabome :mrgreen:
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#11569 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

DEMONIKA wrote: 09/07/2020 18:19
saint_mirad wrote: 09/07/2020 17:37 Image
Himen, dabome :mrgreen:
Njegova titula je '''himen breaker." :D
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#11570 Re: Danasnji "feminizam"

Post by pustopoljina »

MarlboroGold wrote: 09/07/2020 18:16 Lara Croft :oops:
Pa TO ti govorim.
Imal' koje normalne?
User avatar
saint_mirad
Posts: 4409
Joined: 25/02/2020 23:09

#11571 Re: Danasnji "feminizam"

Post by saint_mirad »

Zenski pozitivni arhetip uopste nije heroina, vec princeza.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#11572 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

pustopoljina wrote: 09/07/2020 18:23
MarlboroGold wrote: 09/07/2020 18:16 Lara Croft :oops:
Pa TO ti govorim.
Imal' koje normalne?
Šta fali njoj?
Ja sam nju kao dijete volio kao mater svoju :mrgreen:

Ne zbog izgleda, već zato što sam smatrao da je junakinja.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#11573 Re: Danasnji "feminizam"

Post by pustopoljina »

MarlboroGold wrote: 09/07/2020 18:27
pustopoljina wrote: 09/07/2020 18:23
MarlboroGold wrote: 09/07/2020 18:16 Lara Croft :oops:
Pa TO ti govorim.
Imal' koje normalne?
Šta fali njoj?
Ja sam nju kao dijete volio kao mater svoju :mrgreen:

Ne zbog izgleda, već zato što sam smatrao da je junakinja.
Ima viska dva airbaga.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#11574 Re: Danasnji "feminizam"

Post by pustopoljina »

saint_mirad wrote: 09/07/2020 18:26 Zenski pozitivni arhetip uopste nije heroina, vec princeza.
Pa TO ti govorim.
A haj' ozeni ti prvi princezu. Haj'...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#11575 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Gdje ti airbag pade na pamet. Zagricnuh se :lol:
Post Reply