Logicno. I trebaju ako zele.Bloo wrote: ↑09/07/2020 15:48MarlboroGold wrote: ↑09/07/2020 15:45 Suknu ti meni i to dobro
U vezi velikog posta, najozbiljnije, slazem se apsolutno.![]()
Dvosmisleno je biloooo
Inace zene su takoder konzumenti sadrzaja (i to u finom.broju) porn huba...sto je interesantno.
Danasnji "feminizam"
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#11551 Re: Danasnji "feminizam"
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#11552 Re: Danasnji "feminizam"
Tesko i kompleksno pitanje, kao i prostitucija.MarlboroGold wrote: ↑09/07/2020 15:50Logicno. I trebaju ako zele.Bloo wrote: ↑09/07/2020 15:48MarlboroGold wrote: ↑09/07/2020 15:45 Suknu ti meni i to dobro
U vezi velikog posta, najozbiljnije, slazem se apsolutno.![]()
Dvosmisleno je biloooo
Inace zene su takoder konzumenti sadrzaja (i to u finom.broju) porn huba...sto je interesantno.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#11553 Re: Danasnji "feminizam"
Zasto je to kompleksno? Ne razumijem.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#11554 Re: Danasnji "feminizam"
Zar legalna prostitucija nije zapravo kupovanje pristanka?
Sto se pornografije tice, jesi upoznat sa islandskim propisima?
Interesantno sa aspekta normalizacije.nasilja prema zenama.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#11555 Re: Danasnji "feminizam"
Dobro za prostituciju mi je jasno. Pitanje se odnosilo na pornografiju.
Iskreno nisam. Postavi ako budeš imala vremena.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#11556 Re: Danasnji "feminizam"
....zabranjena sva pornografija koja prikazuje neku nasilnu radnju prema ženama (gušenje, šamaranje, ružičarenje, itd), kao i onu u kojoj se ženama obraća derogativnim pojmovima (kurva, drolja, crnčuga, itd). Nakon takvog filtera, ispalo je da je preostalo jako malo porno sadržaja. Do 10% od sveukupne ponude maksimalno.
Pornografija normalizira nasilje.
I nemoj samo reci, same trazeeeeee.....
Pornografija normalizira nasilje.
I nemoj samo reci, same trazeeeeee.....
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#11557 Re: Danasnji "feminizam"
Ostala samo pornografija dje se na kraju uzmu. 
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#11558 Re: Danasnji "feminizam"
I tebi tesko postici erekciju bez samara?
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#11559 Re: Danasnji "feminizam"
Suprotno. Ja preferiram one softcore bez tih udaranja i slično, sa nekakvim uvodom. Gledam na ph onu kategoriju porn for women tu i tamo pored amateskih, smatram da ima dobar balans predigre I same akcije. Nije sirovo krljanje, to mi je meh.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#11560 Re: Danasnji "feminizam"
Što se tiče pornografije mene lično takvi klipovi nikad nisu interesovali. Samo erotika, masaže, softcore, pravi amaterski... ne bi mi bilo žao i da ih ovdje zabraneBloo wrote: ↑09/07/2020 16:34 ....zabranjena sva pornografija koja prikazuje neku nasilnu radnju prema ženama (gušenje, šamaranje, ružičarenje, itd), kao i onu u kojoj se ženama obraća derogativnim pojmovima (kurva, drolja, crnčuga, itd). Nakon takvog filtera, ispalo je da je preostalo jako malo porno sadržaja. Do 10% od sveukupne ponude maksimalno.![]()
![]()
Pornografija normalizira nasilje.
I nemoj samo reci, same trazeeeeee.....![]()
Međutim ne bi ti pornići bili na netu a da ne postoji potražnja za time. Seksualne fantazije o gušenju, šamaranju, davljenju i slično... treba i to uzeti u obzir koliko god da je to meni, a vjerujem i tebi, odvratno i ponižavajuće. Nisu ni muškarci izuzeti sa klipovima kad se žene iživljavaju na njima... dominatrix i slave
Ovo zadnje neću komentarisati
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#11562 Re: Danasnji "feminizam"
A ne ne...
Muskima se extra gladi ego:
Danju 'normala, a ovamo super heroji:
Superman, spiderman, batman, hulk, i onaj constantin, professor x...kako vec...kako se zove onaj crnac, direktor skole...
Zene, ako su superheroji, odmah su i puknute...tipa dzesika dzons.
Muskima se extra gladi ego:
Danju 'normala, a ovamo super heroji:
Superman, spiderman, batman, hulk, i onaj constantin, professor x...kako vec...kako se zove onaj crnac, direktor skole...
Zene, ako su superheroji, odmah su i puknute...tipa dzesika dzons.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#11563 Re: Danasnji "feminizam"
Mislim da to ovde nije poenta. Žene prigovaraju o nerelanim standardima lepote ili kod ove Barbike ili kod fotosopiranih žena sa naslovnih strana magazina, dok svi zaboravljaju da se slične stvari očekuju i od muških, to jest takav je standard koji se nameće kroz medije. Em moraš bit napucan ko Heman, em bogat ko Batman.pustopoljina wrote: ↑09/07/2020 17:57 A ne ne...
Muskima se extra gladi ego:
Danju 'normala, a ovamo super heroji:
Superman, spiderman, batman, hulk, i onaj constantin, professor x...kako vec...kako se zove onaj crnac, direktor skole...
Zene, ako su superheroji, odmah su i puknute...tipa dzesika dzons.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#11564 Re: Danasnji "feminizam"
Pa jest, al mozes biti i kid kao spiderman i smoto kao superman...saint_mirad wrote: ↑09/07/2020 18:04Mislim da to ovde nije poenta. Žene prigovaraju o nerelanim standardima lepote ili kod ove Barbike ili kod fotosopiranih žena sa naslovnih strana magazina, dok svi zaboravljaju da se slične stvari očekuju i od muških, to jest takav je standard koji se nameće kroz medije. Em moraš bit napucan ko Heman, em bogat ko Batman.pustopoljina wrote: ↑09/07/2020 17:57 A ne ne...
Muskima se extra gladi ego:
Danju 'normala, a ovamo super heroji:
Superman, spiderman, batman, hulk, i onaj constantin, professor x...kako vec...kako se zove onaj crnac, direktor skole...
Zene, ako su superheroji, odmah su i puknute...tipa dzesika dzons.![]()
Imal' koje nidjevezne a da je popularna?
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#11565 Re: Danasnji "feminizam"
Ima.
Trailblazer od Marvela
Popularna po ismijavanju.
Trailblazer od Marvela
Popularna po ismijavanju.
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#11566 Re: Danasnji "feminizam"
Superheroina neka, misliš? Ne bih znao, nisam ljubitelj filmova o superherojima jer su mi svi na isti kalup, plus ova nova Marvel i DC sranja ne mogu nikako.pustopoljina wrote: ↑09/07/2020 18:06Pa jest, al mozes biti i kid kao spiderman i smoto kao superman...saint_mirad wrote: ↑09/07/2020 18:04Mislim da to ovde nije poenta. Žene prigovaraju o nerelanim standardima lepote ili kod ove Barbike ili kod fotosopiranih žena sa naslovnih strana magazina, dok svi zaboravljaju da se slične stvari očekuju i od muških, to jest takav je standard koji se nameće kroz medije. Em moraš bit napucan ko Heman, em bogat ko Batman.pustopoljina wrote: ↑09/07/2020 17:57 A ne ne...
Muskima se extra gladi ego:
Danju 'normala, a ovamo super heroji:
Superman, spiderman, batman, hulk, i onaj constantin, professor x...kako vec...kako se zove onaj crnac, direktor skole...
Zene, ako su superheroji, odmah su i puknute...tipa dzesika dzons.![]()
Imal' koje nidjevezne a da je popularna?
Ne znam sta bih ti rekao za superheroine, sve to imitiranje muškaraca mi je neubedljivo i nepotrebno. Ne znam skoro nijednu, znam da ima ona Wonderwoman, ali uopšte ne pratim taj žanr.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#11567 Re: Danasnji "feminizam"
Lara Croft 
- DEMONIKA
- Posts: 3542
- Joined: 06/03/2016 02:35
#11568 Re: Danasnji "feminizam"
Himen, dabome
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#11569 Re: Danasnji "feminizam"
Njegova titula je '''himen breaker."
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#11570 Re: Danasnji "feminizam"
Pa TO ti govorim.
Imal' koje normalne?
- saint_mirad
- Posts: 4409
- Joined: 25/02/2020 23:09
#11571 Re: Danasnji "feminizam"
Zenski pozitivni arhetip uopste nije heroina, vec princeza.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#11572 Re: Danasnji "feminizam"
Šta fali njoj?
Ja sam nju kao dijete volio kao mater svoju
Ne zbog izgleda, već zato što sam smatrao da je junakinja.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#11573 Re: Danasnji "feminizam"
Ima viska dva airbaga.MarlboroGold wrote: ↑09/07/2020 18:27Šta fali njoj?
Ja sam nju kao dijete volio kao mater svoju![]()
Ne zbog izgleda, već zato što sam smatrao da je junakinja.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#11574 Re: Danasnji "feminizam"
Pa TO ti govorim.
A haj' ozeni ti prvi princezu. Haj'...
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#11575 Re: Danasnji "feminizam"
Gdje ti airbag pade na pamet. Zagricnuh se 

