Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#11528 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Kolinda »

Drvenija87 wrote:Koji je ovo Udbas i zlocko .
Zbog ovakvih kao i Tute , Suska,Covica zato i jesmo nastradali.

Ovom gospodinu generalu se možeš samo nakloniti i ništa drugo ...
User avatar
mayab
Posts: 30834
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#11529 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by mayab »

Image
:-) :?
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#11530 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Drvenija87 »

Kolinda wrote:
Drvenija87 wrote:Koji je ovo Udbas i zlocko .
Zbog ovakvih kao i Tute , Suska,Covica zato i jesmo nastradali.

Ovom gospodinu generalu se možeš samo nakloniti i ništa drugo ...
Puna je inace moja rodna gruda takvih gospodina,kvazi ''djenerala'' i laznih domoljuba,a omladina se masovno iseljava.
Jelic je obicni ucenik Smiljka Sagolja (gada) i stozernika Dragana Covica.
I opet je imao obraza pobjeci u Hrvatsku,znajuci da je taj isti ''omladinac'' servisirao JNA zrakopolove koji su izvrsavali operativne zadatke na hrvatskom teritoriju.
User avatar
mayab
Posts: 30834
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#11531 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by mayab »

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11533 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11534 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

Kad država sistemski potiče rasizam, šovinizam i ksenofobiju, ovakve stvari su prirodan i očekivan rezultat.

VIDEO: NEVIĐENA SRAMOTA U DUBROVNIKU, PIJANCI VRIJEĐALI JAMIEJA FOXXA 'Došao sam za stol i oni su lupali po nama. Kurvin sine! Crnčugo!

http://www.jutarnji.hr/spektakli/strane ... o/5656055/
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11535 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »


Hrvati oduševili na Berlinaleu: Osvojili posebna priznanja!
Berlin, 19.02.2017.
Filmovi Ježeva kućica i U plavetnilo nagrađeni su posenim priznanjima žirija na prestižnom Berlinaleu.
http://dnevnik.hr/showbuzz/mladi_i_neiz ... 67356.html


Sarajka s kanadskom adresom Eva Cvijanović...

Nuić pobjesnio na branitelje: "Ovdje je 600 imena i prezimena, a tko ste vi?"
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/odrz ... 67496.html


Antonio Nuić (born 26 March 1977 in Sarajevo)
Šta smo svijeta pogubili, nepovratno... :(
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#11536 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by arzuhal »

Plodno doba za bujanje fašizma u Hrvatskoj.

Image

http://ba.n1info.com/a139570/Svijet/Reg ... -Srba.html
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#11539 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Ajatolah_ »

Kaže mrtvi ozbiljni crnokošuljaši uzvikivali "pozdrav Trumpu". :shock: :lol: Unazad godinu dana, sve više idemo ka nekom Monty Pythonovskom svijetu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#11540 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by ultima_palabra »

Pa ima li RH kakve policije da ubije hljeb u tim majmunima. Ili je to sad mainstream?
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#11541 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Drvenija87 »

Ludilo Balkansko traje godinama
Proslava '' balvan revolucije''.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#11542 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

ultima_palabra wrote:Pa ima li RH kakve policije da ubije hljeb u tim majmunima. Ili je to sad mainstream?
Uhapse ovog klemenca ili kako se vec preziva i to je to,ovoga nije bilo ni za vrijeme tudjmana
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#11543 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by ultima_palabra »

sherbett wrote:
ultima_palabra wrote:Pa ima li RH kakve policije da ubije hljeb u tim majmunima. Ili je to sad mainstream?
Pa ima naravno.. al ga ne smiju prebit..
Smiju li zabraniti nacistički skup u glavnom gradu?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11544 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »


ZAOKRET U TIŠINI

Na Vijeću EU Hrvatska objavila kako odstupa od promicanja prava LGBT zajednice, a pobačaj se više ne smatra neupitnim pravom žene


U potpunoj tišini Hrvatska je prije pet dana uputila primjedbe na Nacrt zaključaka Vijeća za vanjske poslove o prioritetima EU u UN-ovim tijelima za ljudska prava u 2017. godini i, bez znanja svojih građana, napravila veliki zaokret po pitanju ljudskih prava. Suština zaokreta je, naknadno se doznalo, da se odstupa od promicanja prava LGBT zajednice, a umjesto toga Hrvatska kaže da će posebnu pozornost posvetiti promicanju i zaštiti tradicionalne obitelji, braku kao zajednici muškarca i žene koja je "prirodna i temeljna jedinica ljudskog društva". Važan je i zaokret na području prava žena jer se po novim hrvatskim stajalištima pobačaj ne smatra neupitnim pravom žene.

http://www.jutarnji.hr/komentari/zaokre ... e/5691247/
Kako crne vijesti iz Hrvatske sustižu jedna drugu, sad je već sasvim jasno: Plenković je samo umiveni, lijepo počešljani Karamarko, nešto prijatnije vanjštine, ali jednako mračnih, crnokošuljaških ideologija, svjetonazora, ali i namjera.

Ovakvo bujanje rigidnog, desnog konzervativizma, pa skoro i neofašizma, sigurno će probuditi i mobilizirati građanske, liberalne i lijeve snage u Hrvatskoj, ali koga im ponuditi kad je ORAH propao, IDS lokalni projekat, HNS suviše elitistički, a SDP u totalnom rasulu...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#11545 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »


Bernardić traži policijsku zaštitu za Milanku Opačić


Dnevno.hr danima proganja SDP-ovu potpredsjednicu Sabora Milanku Opačić zbog fotografije na kojoj, kako tvrde, Opačić pozira u crvenoj majici s četničkim simbolom.


MILANKA, OBJASNI OVAJ SELFIE!
Feb 15, 2017 - MILANKA, OBJASNI OVAJ SELFIE! Hrvatska političarka odjenula majicu sa četiri 's'…
http://--- no links ---/vijesti/hrvatska/m ... s-1000616/


Jedan korisnik Twittera pronašao je originalnu fotku s koje je napravljena montaža Milanke Opačić

http://www.telegram.hr/politika-krimina ... oj-majici/

http://www.24sata.hr/news/fotomontaza-o ... cic-513471

User avatar
animals
Posts: 21612
Joined: 19/04/2013 22:13

#11546 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by animals »

Taj Dnevnik i Index su nesto kao Informer u Srbiji..
dno novinarstva..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#11547 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by ultima_palabra »

Ja budalasta naroda... 20 godina se baskare sami u svojoj drzavi, primilo ih i u EU... i iz cista mira se pocnu baviti cirilicom, partizanima, ustasama, za dom spremni i slicnim baljezgarijama... stavise to im postane dominantan politicki diskurs.
RNG_25
Posts: 2096
Joined: 20/07/2014 19:46

#11548 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by RNG_25 »

Banksy wrote:

ZAOKRET U TIŠINI

Na Vijeću EU Hrvatska objavila kako odstupa od promicanja prava LGBT zajednice, a pobačaj se više ne smatra neupitnim pravom žene


U potpunoj tišini Hrvatska je prije pet dana uputila primjedbe na Nacrt zaključaka Vijeća za vanjske poslove o prioritetima EU u UN-ovim tijelima za ljudska prava u 2017. godini i, bez znanja svojih građana, napravila veliki zaokret po pitanju ljudskih prava. Suština zaokreta je, naknadno se doznalo, da se odstupa od promicanja prava LGBT zajednice, a umjesto toga Hrvatska kaže da će posebnu pozornost posvetiti promicanju i zaštiti tradicionalne obitelji, braku kao zajednici muškarca i žene koja je "prirodna i temeljna jedinica ljudskog društva". Važan je i zaokret na području prava žena jer se po novim hrvatskim stajalištima pobačaj ne smatra neupitnim pravom žene.

http://www.jutarnji.hr/komentari/zaokre ... e/5691247/
Kako crne vijesti iz Hrvatske sustižu jedna drugu, sad je već sasvim jasno: Plenković je samo umiveni, lijepo počešljani Karamarko, nešto prijatnije vanjštine, ali jednako mračnih, crnokošuljaških ideologija, svjetonazora, ali i namjera.

Ovakvo bujanje rigidnog, desnog konzervativizma, pa skoro i neofašizma, sigurno će probuditi i mobilizirati građanske, liberalne i lijeve snage u Hrvatskoj, ali koga im ponuditi kad je ORAH propao, IDS lokalni projekat, HNS suviše elitistički, a SDP u totalnom rasulu...
Sada je i tradicionalna obitelj vid neofažizma, zanimljivo...
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#11549 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by detroit-mercy »

ultima_palabra wrote:Ja budalasta naroda... 20 godina se baskare sami u svojoj drzavi, primilo ih i u EU... i iz cista mira se pocnu baviti cirilicom, partizanima, ustasama, za dom spremni i slicnim baljezgarijama... stavise to im postane dominantan politicki diskurs.
Kad vlast (bilo lijeva ili desna) nije sposobna da rijesi goruca ekonomsko/socijalna pitanja onda rulji baci po koju kosku da se imaju o cemu zabaviti samo da ne bi razmisljali o pravim stvarima. Jer onda bi nastala jebada.
Kod nas je to vec dovedeno do savrsenstva a i puno lakse ostvarivo :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#11550 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

danasnji faceboook status mog rođaka iz hrvatske:

Da li je to moguće ni jednu stranicu na Facebooku ne mogu otvoriti koja su to govna jebem im mater cetnicku
Post Reply