Desavanja u Hrvatskoj
- problemnatravunu
- Posts: 18741
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
- Kolinda
- Posts: 5443
- Joined: 08/01/2015 13:24
#11528 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ovom gospodinu generalu se možeš samo nakloniti i ništa drugo ...Drvenija87 wrote:Koji je ovo Udbas i zlocko .
Zbog ovakvih kao i Tute , Suska,Covica zato i jesmo nastradali.
-
Drvenija87
- Posts: 1027
- Joined: 13/08/2014 05:06
#11530 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Puna je inace moja rodna gruda takvih gospodina,kvazi ''djenerala'' i laznih domoljuba,a omladina se masovno iseljava.Kolinda wrote:Ovom gospodinu generalu se možeš samo nakloniti i ništa drugo ...Drvenija87 wrote:Koji je ovo Udbas i zlocko .
Zbog ovakvih kao i Tute , Suska,Covica zato i jesmo nastradali.
Jelic je obicni ucenik Smiljka Sagolja (gada) i stozernika Dragana Covica.
I opet je imao obraza pobjeci u Hrvatsku,znajuci da je taj isti ''omladinac'' servisirao JNA zrakopolove koji su izvrsavali operativne zadatke na hrvatskom teritoriju.
- mayab
- Posts: 30834
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11533 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Odličan Hribar kod Stankovića
http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrib ... 51533.aspx
http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrib ... 51533.aspx
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11534 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Kad država sistemski potiče rasizam, šovinizam i ksenofobiju, ovakve stvari su prirodan i očekivan rezultat.
VIDEO: NEVIĐENA SRAMOTA U DUBROVNIKU, PIJANCI VRIJEĐALI JAMIEJA FOXXA 'Došao sam za stol i oni su lupali po nama. Kurvin sine! Crnčugo!
http://www.jutarnji.hr/spektakli/strane ... o/5656055/
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11535 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Hrvati oduševili na Berlinaleu: Osvojili posebna priznanja!
Berlin, 19.02.2017.
Filmovi Ježeva kućica i U plavetnilo nagrađeni su posenim priznanjima žirija na prestižnom Berlinaleu.
http://dnevnik.hr/showbuzz/mladi_i_neiz ... 67356.html
Sarajka s kanadskom adresom Eva Cvijanović...
Šta smo svijeta pogubili, nepovratno...
Nuić pobjesnio na branitelje: "Ovdje je 600 imena i prezimena, a tko ste vi?"
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/odrz ... 67496.html
Antonio Nuić (born 26 March 1977 in Sarajevo)
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#11539 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Kaže mrtvi ozbiljni crnokošuljaši uzvikivali "pozdrav Trumpu".
Unazad godinu dana, sve više idemo ka nekom Monty Pythonovskom svijetu.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#11540 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Pa ima li RH kakve policije da ubije hljeb u tim majmunima. Ili je to sad mainstream?
-
Drvenija87
- Posts: 1027
- Joined: 13/08/2014 05:06
#11541 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ludilo Balkansko traje godinama
Proslava '' balvan revolucije''.
Proslava '' balvan revolucije''.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11542 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Uhapse ovog klemenca ili kako se vec preziva i to je to,ovoga nije bilo ni za vrijeme tudjmanaultima_palabra wrote:Pa ima li RH kakve policije da ubije hljeb u tim majmunima. Ili je to sad mainstream?
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#11543 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Smiju li zabraniti nacistički skup u glavnom gradu?sherbett wrote:Pa ima naravno.. al ga ne smiju prebit..ultima_palabra wrote:Pa ima li RH kakve policije da ubije hljeb u tim majmunima. Ili je to sad mainstream?
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11544 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Kako crne vijesti iz Hrvatske sustižu jedna drugu, sad je već sasvim jasno: Plenković je samo umiveni, lijepo počešljani Karamarko, nešto prijatnije vanjštine, ali jednako mračnih, crnokošuljaških ideologija, svjetonazora, ali i namjera.
ZAOKRET U TIŠINI
Na Vijeću EU Hrvatska objavila kako odstupa od promicanja prava LGBT zajednice, a pobačaj se više ne smatra neupitnim pravom žene
U potpunoj tišini Hrvatska je prije pet dana uputila primjedbe na Nacrt zaključaka Vijeća za vanjske poslove o prioritetima EU u UN-ovim tijelima za ljudska prava u 2017. godini i, bez znanja svojih građana, napravila veliki zaokret po pitanju ljudskih prava. Suština zaokreta je, naknadno se doznalo, da se odstupa od promicanja prava LGBT zajednice, a umjesto toga Hrvatska kaže da će posebnu pozornost posvetiti promicanju i zaštiti tradicionalne obitelji, braku kao zajednici muškarca i žene koja je "prirodna i temeljna jedinica ljudskog društva". Važan je i zaokret na području prava žena jer se po novim hrvatskim stajalištima pobačaj ne smatra neupitnim pravom žene.
http://www.jutarnji.hr/komentari/zaokre ... e/5691247/
Ovakvo bujanje rigidnog, desnog konzervativizma, pa skoro i neofašizma, sigurno će probuditi i mobilizirati građanske, liberalne i lijeve snage u Hrvatskoj, ali koga im ponuditi kad je ORAH propao, IDS lokalni projekat, HNS suviše elitistički, a SDP u totalnom rasulu...
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#11545 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Bernardić traži policijsku zaštitu za Milanku Opačić
Dnevno.hr danima proganja SDP-ovu potpredsjednicu Sabora Milanku Opačić zbog fotografije na kojoj, kako tvrde, Opačić pozira u crvenoj majici s četničkim simbolom.
MILANKA, OBJASNI OVAJ SELFIE!
Feb 15, 2017 - MILANKA, OBJASNI OVAJ SELFIE! Hrvatska političarka odjenula majicu sa četiri 's'…
http://--- no links ---/vijesti/hrvatska/m ... s-1000616/
Jedan korisnik Twittera pronašao je originalnu fotku s koje je napravljena montaža Milanke Opačić
http://www.telegram.hr/politika-krimina ... oj-majici/
http://www.24sata.hr/news/fotomontaza-o ... cic-513471
- animals
- Posts: 21612
- Joined: 19/04/2013 22:13
#11546 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Taj Dnevnik i Index su nesto kao Informer u Srbiji..
dno novinarstva..
dno novinarstva..
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#11547 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Ja budalasta naroda... 20 godina se baskare sami u svojoj drzavi, primilo ih i u EU... i iz cista mira se pocnu baviti cirilicom, partizanima, ustasama, za dom spremni i slicnim baljezgarijama... stavise to im postane dominantan politicki diskurs.
-
RNG_25
- Posts: 2096
- Joined: 20/07/2014 19:46
#11548 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Sada je i tradicionalna obitelj vid neofažizma, zanimljivo...Banksy wrote:Kako crne vijesti iz Hrvatske sustižu jedna drugu, sad je već sasvim jasno: Plenković je samo umiveni, lijepo počešljani Karamarko, nešto prijatnije vanjštine, ali jednako mračnih, crnokošuljaških ideologija, svjetonazora, ali i namjera.
ZAOKRET U TIŠINI
Na Vijeću EU Hrvatska objavila kako odstupa od promicanja prava LGBT zajednice, a pobačaj se više ne smatra neupitnim pravom žene
U potpunoj tišini Hrvatska je prije pet dana uputila primjedbe na Nacrt zaključaka Vijeća za vanjske poslove o prioritetima EU u UN-ovim tijelima za ljudska prava u 2017. godini i, bez znanja svojih građana, napravila veliki zaokret po pitanju ljudskih prava. Suština zaokreta je, naknadno se doznalo, da se odstupa od promicanja prava LGBT zajednice, a umjesto toga Hrvatska kaže da će posebnu pozornost posvetiti promicanju i zaštiti tradicionalne obitelji, braku kao zajednici muškarca i žene koja je "prirodna i temeljna jedinica ljudskog društva". Važan je i zaokret na području prava žena jer se po novim hrvatskim stajalištima pobačaj ne smatra neupitnim pravom žene.
http://www.jutarnji.hr/komentari/zaokre ... e/5691247/
Ovakvo bujanje rigidnog, desnog konzervativizma, pa skoro i neofašizma, sigurno će probuditi i mobilizirati građanske, liberalne i lijeve snage u Hrvatskoj, ali koga im ponuditi kad je ORAH propao, IDS lokalni projekat, HNS suviše elitistički, a SDP u totalnom rasulu...
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#11549 Re: Desavanja u Hrvatskoj
Kad vlast (bilo lijeva ili desna) nije sposobna da rijesi goruca ekonomsko/socijalna pitanja onda rulji baci po koju kosku da se imaju o cemu zabaviti samo da ne bi razmisljali o pravim stvarima. Jer onda bi nastala jebada.ultima_palabra wrote:Ja budalasta naroda... 20 godina se baskare sami u svojoj drzavi, primilo ih i u EU... i iz cista mira se pocnu baviti cirilicom, partizanima, ustasama, za dom spremni i slicnim baljezgarijama... stavise to im postane dominantan politicki diskurs.
Kod nas je to vec dovedeno do savrsenstva a i puno lakse ostvarivo
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#11550 Re: Desavanja u Hrvatskoj
danasnji faceboook status mog rođaka iz hrvatske:
Da li je to moguće ni jednu stranicu na Facebooku ne mogu otvoriti koja su to govna jebem im mater cetnicku
Da li je to moguće ni jednu stranicu na Facebooku ne mogu otvoriti koja su to govna jebem im mater cetnicku


