Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#1151 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

GandalfSivi wrote:
jedan vamo wrote:koreografija mi se nikako nije svidjela
Hrabar drugi post, mnogo hrabar...
Normalno da mu se neće svidjeti kad ne konta šta znači :)
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#1152 Re: Horde Zla

Post by omega369 »

mislim da je akcenat ipak na 'anam-onima' ;-)
Frank Sinatra
Posts: 198
Joined: 01/10/2008 11:05

#1153 Re: Horde Zla

Post by Frank Sinatra »

Svidja li mu se parola?

Image

I ako moze rezija da pusti "uzalud pokusavas", ili nesto po vasem izboru.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1154 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Image
Image
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1155 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Image
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#1156 Re: Horde Zla

Post by luckylaka »

-LIBERO- wrote:Image
Mene interesuje jedno dali igraci uopste vide ove navijace na tribinama(nebitno sad jeli to Sa,Zeljo..)Koji kreten moras biti da uz ovakve navijace igras preko one stvari
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1157 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Hz u Lukavici.

User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#1158 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

-LIBERO- wrote:Image
Čemu trans Ginisa na ogradi? :)
User avatar
Frtalj_Duše
Posts: 739
Joined: 11/08/2012 18:23

#1159 Re: Horde Zla

Post by Frtalj_Duše »

-LIBERO- wrote:Hz u Lukavici.

Što me iznervira ovaj što baljezga dok se pjeva himna; IMA DA STOJIŠ MIRNO (USPRAVNO) I ŠUTIŠ KLOCU ILI DA JE PJEVAŠ SA NAMA! :evil:
luckylaka wrote:
-LIBERO- wrote:Image
Mene interesuje jedno dali igraci uopste vide ove navijace na tribinama(nebitno sad jeli to Sa,Zeljo..)Koji kreten moras biti da uz ovakve navijace igras preko one stvari
I mene to interesuje brate, ali možda odgovor na to imaš i od 4:44 sa gornjeg klipa gdje se isti još nagrađuju za onakvu (ne)igru aplauzom i ovacijama kao da su protivnika natrpali sa 3-4 komada a u stvari kriminalno odigrali! :run:
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1160 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Pricao mi je jedan igrac da je nevjerovatna razlika, pogotovo na gostovanjima kada se igra sa i bez Hordi.
Tako da vide oni nas i cuju, sad od osobe do osobe i to koliki je ko dzon obraz.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1161 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Aha. U Podgorici su nam to dočarali.
User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#1162 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

Image :)
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#1163 Re: Horde Zla

Post by pOZz »

Sarajevo_Grad wrote:Aha. U Podgorici su nam to dočarali.
Loša je podrška dole bila.
User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#1164 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

pOZz wrote:
Sarajevo_Grad wrote:Aha. U Podgorici su nam to dočarali.
Loša je podrška dole bila.
Pun racku šabanije, normalno da će biti loše navijanje..
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#1165 Re: Horde Zla

Post by pOZz »

weedonjaaa wrote:
pOZz wrote:
Sarajevo_Grad wrote:Aha. U Podgorici su nam to dočarali.
Loša je podrška dole bila.
Pun racku šabanije, normalno da će biti loše navijanje..
http://bs.wikipedia.org/wiki/Ironija
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1166 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Pored polo majica i marama sutra na poluvremenu utakmice (na sjevernoj tribini) u prodaji će biti i upaljači po cijeni od 1 KM


Image
Evo za pušače i piromane. :mrgreen:
User avatar
hary
Posts: 847
Joined: 16/02/2005 17:08
Location: Sarajevo

#1167 Re: Horde Zla

Post by hary »

Perić: Čestitke za Horde zla
Hvala, Dragane 8-)
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1168 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

scsport :roll:
Današnjoj utakmici 14. kola BH Telecom Premijer lige BiH, između Sarajeva i Zrinjskog (1:0), prisustvovalo je oko 1000 domaćih i tridesetak gostujućih navijača...
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1169 Re: Horde Zla

Post by Mračajski proto »

Image
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#1170 Re: Horde Zla

Post by rookfash »

rashtiman wrote:scsport :roll:
Današnjoj utakmici 14. kola BH Telecom Premijer lige BiH, između Sarajeva i Zrinjskog (1:0), prisustvovalo je oko 1000 domaćih i tridesetak gostujućih navijača...
čega ba hiljadu? pa na sjeveru je bilo hiljadu, plus istok i ono malo zapada
User avatar
UltrasNaBaterije
Posts: 580
Joined: 28/08/2009 14:51
Location: Grbavica-zgrade u nizu, u kopu-jedan drugom uvijek blizu

#1171 Re: Horde Zla

Post by UltrasNaBaterije »

Strašan je, 8) uvijek priznam, samo treba malo doradit bulu na slovo "o", možda malo više crne.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1172 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Ima i ova. :-D
Image
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1173 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Grafit je uradjen od strane Hz-Maglaj, u Maglaju..jako je dobar, sa puno truda ulozenog u sve to :thumbup:

A ovo da nas je bilo 1000, to je presmjesna prica, nije vrijedna komentara uopste :-)
neekoo
Posts: 1
Joined: 16/11/2012 18:02

#1174 Re: Horde Zla

Post by neekoo »

rashtiman wrote:scsport :roll:
Današnjoj utakmici 14. kola BH Telecom Premijer lige BiH, između Sarajeva i Zrinjskog (1:0), prisustvovalo je oko 1000 domaćih i tridesetak gostujućih navijača...
SARAJEVO - ZRINJSKI 1:0

Strijelci: Dupovac (24). Stadion: Olimpijski stadion "Asim Ferhatović Hase - Koševo). Gledalaca: 3.500. Sudac: Dragan Skakić / Muamer Bureković. Žuti Kartoni: Sesar, Torlak, Nuhanović (Sarajevo), Bekić (Zrinjski)
evo sta je piso scsport
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1175 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

http://scsport.ba/vijest/46278
Hajde valjda zaposle nekog normalnog novinara
Post Reply