Normalno da mu se neće svidjeti kad ne konta šta značiGandalfSivi wrote:Hrabar drugi post, mnogo hrabar...jedan vamo wrote:koreografija mi se nikako nije svidjela
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
#1151 Re: Horde Zla
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#1152 Re: Horde Zla
mislim da je akcenat ipak na 'anam-onima' 
-
Frank Sinatra
- Posts: 198
- Joined: 01/10/2008 11:05
#1153 Re: Horde Zla
Svidja li mu se parola?

I ako moze rezija da pusti "uzalud pokusavas", ili nesto po vasem izboru.

I ako moze rezija da pusti "uzalud pokusavas", ili nesto po vasem izboru.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1157 Re: Horde Zla
Hz u Lukavici.
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
- Frtalj_Duše
- Posts: 739
- Joined: 11/08/2012 18:23
#1159 Re: Horde Zla
Što me iznervira ovaj što baljezga dok se pjeva himna; IMA DA STOJIŠ MIRNO (USPRAVNO) I ŠUTIŠ KLOCU ILI DA JE PJEVAŠ SA NAMA!-LIBERO- wrote:Hz u Lukavici.
I mene to interesuje brate, ali možda odgovor na to imaš i od 4:44 sa gornjeg klipa gdje se isti još nagrađuju za onakvu (ne)igru aplauzom i ovacijama kao da su protivnika natrpali sa 3-4 komada a u stvari kriminalno odigrali!
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#1160 Re: Horde Zla
Pricao mi je jedan igrac da je nevjerovatna razlika, pogotovo na gostovanjima kada se igra sa i bez Hordi.
Tako da vide oni nas i cuju, sad od osobe do osobe i to koliki je ko dzon obraz.
Tako da vide oni nas i cuju, sad od osobe do osobe i to koliki je ko dzon obraz.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1161 Re: Horde Zla
Aha. U Podgorici su nam to dočarali.
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#1163 Re: Horde Zla
Loša je podrška dole bila.Sarajevo_Grad wrote:Aha. U Podgorici su nam to dočarali.
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
#1164 Re: Horde Zla
Pun racku šabanije, normalno da će biti loše navijanje..pOZz wrote:Loša je podrška dole bila.Sarajevo_Grad wrote:Aha. U Podgorici su nam to dočarali.
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#1165 Re: Horde Zla
http://bs.wikipedia.org/wiki/Ironijaweedonjaaa wrote:Pun racku šabanije, normalno da će biti loše navijanje..pOZz wrote:Loša je podrška dole bila.Sarajevo_Grad wrote:Aha. U Podgorici su nam to dočarali.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1166 Re: Horde Zla
Evo za pušače i piromane.Pored polo majica i marama sutra na poluvremenu utakmice (na sjevernoj tribini) u prodaji će biti i upaljači po cijeni od 1 KM
- hary
- Posts: 847
- Joined: 16/02/2005 17:08
- Location: Sarajevo
#1167 Re: Horde Zla
Hvala, DraganePerić: Čestitke za Horde zla
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1168 Re: Horde Zla
scsport
Današnjoj utakmici 14. kola BH Telecom Premijer lige BiH, između Sarajeva i Zrinjskog (1:0), prisustvovalo je oko 1000 domaćih i tridesetak gostujućih navijača...
-
rookfash
- Posts: 555
- Joined: 29/04/2012 00:18
#1170 Re: Horde Zla
čega ba hiljadu? pa na sjeveru je bilo hiljadu, plus istok i ono malo zapadarashtiman wrote:scsport
Današnjoj utakmici 14. kola BH Telecom Premijer lige BiH, između Sarajeva i Zrinjskog (1:0), prisustvovalo je oko 1000 domaćih i tridesetak gostujućih navijača...
- UltrasNaBaterije
- Posts: 580
- Joined: 28/08/2009 14:51
- Location: Grbavica-zgrade u nizu, u kopu-jedan drugom uvijek blizu
#1171 Re: Horde Zla
Strašan je,
uvijek priznam, samo treba malo doradit bulu na slovo "o", možda malo više crne.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1172 Re: Horde Zla
Ima i ova.


- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1173 Re: Horde Zla
Grafit je uradjen od strane Hz-Maglaj, u Maglaju..jako je dobar, sa puno truda ulozenog u sve to
A ovo da nas je bilo 1000, to je presmjesna prica, nije vrijedna komentara uopste
A ovo da nas je bilo 1000, to je presmjesna prica, nije vrijedna komentara uopste
-
neekoo
- Posts: 1
- Joined: 16/11/2012 18:02
#1174 Re: Horde Zla
SARAJEVO - ZRINJSKI 1:0rashtiman wrote:scsport
Današnjoj utakmici 14. kola BH Telecom Premijer lige BiH, između Sarajeva i Zrinjskog (1:0), prisustvovalo je oko 1000 domaćih i tridesetak gostujućih navijača...
Strijelci: Dupovac (24). Stadion: Olimpijski stadion "Asim Ferhatović Hase - Koševo). Gledalaca: 3.500. Sudac: Dragan Skakić / Muamer Bureković. Žuti Kartoni: Sesar, Torlak, Nuhanović (Sarajevo), Bekić (Zrinjski)
evo sta je piso scsport
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1175 Re: Horde Zla
http://scsport.ba/vijest/46278
Hajde valjda zaposle nekog normalnog novinara
Hajde valjda zaposle nekog normalnog novinara





